SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Blog z wszystkich sekcji artykułów bez obrazków
Jak to się dzieje, że jeden publicysta może pisać przez całe życie prawdę, a inny napisze parę bzdur i staje się powszechnie znanym autorytetem? Dorabia się takiemu wizerunek mentora, stroskanego o los Polski, albo bezkompromisowego dziennikarza, zadającego trudne pytania politykom. Taki wykreowany obraz chce mieć za wzór całe stado dziennikarzyn, zwykle najbardziej tchórzliwych i podporządkowanych jeszcze parę lat temu Aleksandrowi Kwaśniewskiemu i SLD.
Czytaj całość…Liczne korporacje i banki amerykańskie w latach 30-tych i podczas II wojny światowej finansowały Hitlera i partię NSDAP, sponsorowały i dozbrajały reżim hitlerowski, bezpośrednio lub też poprzez sieć pośredników: m.in. koncern Standard Oil - ExxonMobil/Esso rodziny Rockefellerów (Manhattan Chase Bank) współpracował ściśle z hitlerowskim koncernem IG Farben (producentem Zyklonu B używanym w komorach gazowych Oświęcimia ) m.in. przy zabudowie infrastruktury przemysłowej Auschwitz-Monowitz.

Czytaj całość…

Sąd Rejonowy w Białymstoku nie uwzględnił wniosku lidera Polskiej Partii Narodowej Leszka Bubla i dwóch innych osób o umorzenie postępowania w sprawie, w której zostali oskarżeni m.in. o upowszechnianie treści antysemickich.
Oznacza to, że odbędzie się proces ich i czterech innych osób. Bubel i dwaj inni współoskarżeni argumentowali, że przypisane im czyny nie noszą znamion przestępstwa, dlatego chcieli umorzenia postępowania. Sąd rejonowy oddalając ich wnioski stwierdził, że ocena wiarygodności dowodów w ich sprawie nie jest możliwa w innym trybie, jak tylko w pełnym procesie.

Sędzia Beata Wołosik zaznaczyła też, że nie jest to przypadek "oczywistego braku faktycznych podstaw oskarżenia", a tylko taki uzasadniałby możliwość umorzenia postępowania w tym momencie.

Leszek Bubel był obecny w sądzie, dziennikarzom w kuluarach sądowych mówił, że sprawa karna to "nagonka" na niego.

Prowadzone w Białymstoku śledztwo dotyczyło upowszechniania treści antysemickich i nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych w wydawanych przez Bubla pismach. Zarzuty dotyczą publikacji w okresie od stycznia do października 2005 roku, w piśmie o charakterze nacjonalistycznym. Trafiało ono do obiegu jako dodatek do dwóch innych pism, m.in. o treści satyrycznej, na których wydawanie Bubel ma formalne zezwolenia i które są zarejestrowane.
Chodzi o - jak podawała prokuratura - "publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych oraz publiczne znieważanie grupy ludności z powodu przynależności do narodu żydowskiego, poprzez publikowanie i upowszechnianie treści antysemickich".

Śledztwo zaczęło się od zawiadomienia złożonego przez jednego z białostoczan. Chodziło o plakaty o treści antysemickiej, które zauważył na ulicach. Na plakatach był m.in. adres strony internetowej i tą drogą prokuratura dotarła do autorów publikacji.

Zarzuty rozpowszechniania tych plakatów, umieszczania takich treści na stronach internetowych, postawiono dwóm osobom - kobiecie i mężczyźnie. Potem w śledztwie pojawiły się pisma, jak się okazało, wydawane przez Leszka Bubla.
50-letni Bubel sam określa się jako "naczelny antysemita RP". W ostatnich wyborach prezydenckich zajął on 10. miejsce na 12 kandydatów, zdobywając 19 tys. głosów - 0,13 proc.

Od red. T.P.: Taka informacja znalazła się w wielu mediach. Szykujemy dużą publikację nt. tej sprawy, choć w dużej części jest ona znana z łamów TP. Zostałem dosłownie zasypany aktami oskarżenia i to przez ludzi, których tak entuzjastycznie popiera o. Rydzyk. Bardzo też jestem ciekaw jakie to otrzymam wsparcie, oprócz ciepłych słów wytrwania w walce. Z góry za to dziękuję. Potrzebne są jednak pieniądze na adwokatów, wyjazdy, opracowywanie materiałów. Każda kwota od teraz wpływająca na konto PPN z dopiskiem „na wsparcie” będzie przeznaczona na powyższy cel. W końcu od lat narażam się w imieniu nas wszystkich.
Czytaj całość…

Leszek Bubel oskarżony
Lubelska prokuratura oskarżyła Leszka Bubla, lidera Polskiej Partii Narodowej o nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym i znieważanie Żydów. W 2005 roku Bubel startował w wyborach na prezydenta RP. Jego spoty emitowała Telewizja Lublin, a na ulicach miasta sympatycy rozdawali broszury. Bubel pisał w nich m.in., że Polska jest rządzona przez Żydów. W swoim „Alfabecie Bubla" donosił, którzy politycy, jego zdaniem, są narodowości żydowskiej.

Policję zawiadomił przechodzień, który na ulicy otrzymał biuletyn Polskiej Partii Narodowej. Zbulwersowały go sformułowania odnoszące się do Żydów. Policjanci wylegitymowali osobę roznoszącą broszurę. Ulotki i telewizyjne spoty wyborcze Bubla ocenił biegły z dziedziny analizy języka. Uznał, że zawierają treści, za które kodeks karny przewiduje kary.

Bubel długo nie stawiał się na przesłuchania. W końcu przysłał usprawiedliwienie, w którym napisał, że określonego dnia ma sprawę w sądzie w Warszawie. Wykorzystał to prokurator z Lublina. Tego dnia pojechał do stolicy i przesłuchał zaskoczonego Bubla w sadowym pomieszczeniu. Bubel, który sam określa się jako "naczelny antysemita RP", nie przyznał się do winy. Grozi mu do trzech lat więzienia.
Od red. T.P.: Kolejny akt oskarżenia za publikację, która nie spodobała się Aleksandrowi Rozenfeldowi z Lublina. Wśród osób składających zeznania przeciwko Leszkowi Bublowi byli m.in. Szymon Szurmiej i Gołda Tencer. Wkrótce opublikujemy więcej na ten temat w tym ich zeznania.


Oto jedyne wystąpienie sejmowe posła Leszka Bubla w I kadencji Sejmu RP,
która trwała od 27.10 1991 do 28.05.1993


1 kadencja, 16 posiedzenie, 1 dzień (28.05.1992)

1 punkt porządku dziennego:
Sprawozdanie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich oraz Komisji Ustawodawczej:
1) o poselskim projekcie ustawy w sprawie obowiązku składania deklaracji o stanie majątkowym przez posłów i senatorów oraz urzędników administracji rządowej i samorządowej,
2) o rządowym projekcie ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne (druki nr 43, 92 i 236).

Poseł Leszek Bubel:

Panie Marszałku! Wysoki Sejmie! Polski Program Gospodarczy Klub Poselski Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, którego stanowisko mam zaszczyt prezentować, z uznaniem powitał inicjatywy ustawodawcze zmierzające do ograniczenia prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne. Podzielamy bowiem akcentowany w uzasadnieniu, zarówno poselskiego, jak i rządowego, projektu ustawy pogląd, że sprawowanie ważnych funkcji publicznych musi być rozdzielone od prowadzenia tego rodzaju działalności gospodarczej, która podważałaby autorytet organów państwowych, uniemożliwiała ich prawidłowe funkcjonowanie oraz sprzyjała korupcji i nadużyciom. W przekonaniu mojego klubu poselskiego istnieje również inny ważny cel, cel takiego normowania ustawowego.


Czytaj całość…

Pracujemy nad uruchomieniem pierwszego profesjonalnego, internetowego, Narodowego radia, a także telewizji!

Wiąże się to, z koniecznością sfinansowania całego przedsięwzięcia, rozpisanego na kilka etapów. Jesteśmy otwarci na współpracę i zaangażowanie wszystkich, którzy chcą i mają możliwość włączenia się w budowę naszej stacji. Czekam, więc na propozycje i pomysły.

Leszek Bubel

tel. 0-506-219-698

e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1393 - 1404 z 1550
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 8 gości