SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Blog z wszystkich sekcji artykułów bez obrazków
Nie mam wątpliwości, że po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL. Ma nadajnik na Uralu. W Rosji panuje w prawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy oni pilnują dość dobrze. Sytuacja jest rzeczywiście bardzo trudna. W jakiejś mierze został tu zrealizowany scenariusz Michnika. Chciał mieć taką prawicę. Na początku wmawiał nam, że tacy jesteśmy, a teraz ma już to naprawdę.

Najwcześniej za dwa miesiące ruszy ponowny proces Leszka Bubla, oskarżonego o nawoływanie do antysemityzmu w spotach wyborczych z kampanii referendalnej ws. UE. W piątek sąd odroczył sprawę, bo chce jeszcze zbadać poczytalność oskarżonego.
Sprawa dotyczy spotu z 2003 r., gdy komitety wyborcze prezentowały w mediach materiały reklamowe w kampanii przed referendum akcesyjnym.
3 czerwca 2003 r. na antenie TVP w bloku audycji referendalnych firmowane przez Bubla Polskie Stowarzyszenie „Nie dla Unii Europejskiej” wyemitowało spot, zaczynający się od hasła: „to im zależy, aby Polacy poszli do referendum”.
Czytaj całość…


Ofiary Holocaustu i ich rodziny domagają się od prezydenta USA George'a W. Busha odszkodowania w wysokości 400 milionów dolarów.
Adwokat Peter Wolz z Duesseldorfu informuje, że w sądzie stanu Nowy Jork został złożony zbiorowy pozew przeciwko urzędującemu prezydentowi.
Skargę złożyła międzynarodowa organizacja Auschwitz - Pozwy Zbiorowe (IPAS). Odziedziczony przez urzędującego prezydenta majątek pochodzi z zysków z pracy niewolniczej w obozach koncentracyjnych, m.in. Auschwitz, a uzyskanych przez dziadka G.Busha, Prescotta Busha dzieki transakcjom handlowym prowadzonym z nazistami. Reprezentowana przez Wolza organizacja IPAS wniosła także 3 lata temu skargę na rząd USA domagając się odszkodowania dla ofiar obozu Auschwitz w wysokości 40 mln dolarów. Stany Zjednoczone mogły zapobiec w 1944 roku śmierci ponad 400 tysięcy węgierskich Żydów, gdyby zdecydowały się na zbombardowanie dróg dojazdowych i mostów kolejowych prowadzących do obozu zagłady. Sąd stanowy w Waszyngtonie uznał jednak, że nie jest kompetentny w tej sprawie wskazując na suwerenność państwa w podejmowaniu wojskowych decyzji.
Za derstandard.at, Indymedia.de, wdr, dpa. pap
Czytaj całość…

Delegacja organizacji żydowskich, wraz z Izraelem Singerem na czele odwiedziła kiedyś Polskę przewidując zrobienie lukratywnego interesu. Zasmuciła wtedy swoją obecnością nawet „Gazetę Wyborczą”. W tekście zatytułowanym „Pazerni na sto procent” gazetowi autorzy napisali: „Żądania organizacji żydowskich i polskich idących ręka w rękę nacechowane są brakiem realizmu i odpowiedzialności. Czy zdają sobie sprawę, kto miałby za to zapłacić? Władze naszego państwa nie powinny w żadnym razie ulegać groźbom Israela Singera, który już w 1996 r. straszył Polskę, że jeśli nie spełni jego żądań, będzie „publicznie upokarzana”.
Czytaj całość…

Dwaj wybitni politolodzy twierdzą, że neokonserwatywni intelektualiści lekkomyślnie utożsamili ze sobą interesy izraelskie i amerykańskie. Owa teza wywołała gwałtowne kontrowersje.
Czytaj całość…

OTO PRZYKŁAD BEZCZELNOŚCI „NASZEGO DZIENNIKA”, który od kilku lat promuje PiS i Kaczorów a równocześnie publikuje artykuły jak ten poniżej informujący o zagrożeniach dla Polski. Na równi z koszermediami robi Polakom wodę z mózgu.                                                               
LB
Czytaj całość…

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1393 - 1404 z 1558
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 10 gości