SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Blog z wszystkich sekcji artykułów bez obrazków
Po definitywnej zamianie Sejmu w rodzaj jarmarcznej budy z występami przeciętnej jakości gadułów, magików-obiecywaczy, krzykliwych histeryczek, wszelkiego typu nadaktywnych psychoruchowo dziwolągów oraz miejsca, gdzie w miłych zakamarkach przeżywają cztery lata w dobrobycie pospolite nieroby i matołki, przyszedł czas na zasilenie parlamentarzystami różnych mało poważnych programów estradowych, w których lansują się wątpliwe gwiazdki filmu i piosenki. Najpopularniejszym z nich wśród gospodyń domowych jest „Taniec z gwiazdami”, nadawany po raz szósty i podobno ostatni przez TVN.
Czytaj całość…


Dnia 11 sierpnia 2007 r. w Chludowie k. Poznania odbyła się godna obecności każdego prawdziwego narodowca uroczystość z okazji 85. rocznicy osiedlenia się w Chludowie Romana Dmowskiego, męża stanu oraz wybitnego polityka Polski.
Czytaj całość…

„Ziomale” Poettering i Steinbach w czułej rozmowie
Po ostatnim zjeździe „wygnanych ziomków” w Berlinie z okazji tzw. Dnia Stron Ojczystych, żaden niemiecki agent wpływu w Polsce nie może nazywać Eriki Steinbach i jej Związku Wypędzonych (BdV) śmiesznymi zjawiskami z pogranicza kabaretu. Jeszcze nigdy ten sabat antypolskich czarownic nie odbył się z podobną pompą i przy wsparciu najważniejszych postaci z europejsko-niemieckiej sceny politycznej. Gośćmi ziomków byli m.in. przewodniczący europarlamentu (PE-ta), Niemiec Hans-Gert Poettering i czołowy działacz rządzącej chadeckiej CSU, premier landu Hesji, Roland Koch. Sama Steinbach zasiada w Bundestagu z ramienia CSU, a Poettering kieruje z wyboru niemieckich chadeków Europejską Partią Ludową - największą frakcją w europarlamencie, do której przynależy m.in. Platforma Obywatelska. Obok Steinbach zauważyć można było duchownego wysokiej rangi o nieokreślonym nazwisku, zaś zebranych wsparł ciepłym listem sam Benedykt XVI.
Czytaj całość…

OTRZYMALIŚMY
Szanowna Redakcjo,
Macie więcej możliwości w informowaniu opinii publicznej niż ja.
W internecie przez przypadek znalazłem niemiecką stronę z mnóstwem ordynarnych, bardzo upokarzających, ksenofobicznych żartów i szyderstw z Polaków, z serii tzw. Polen-Witze (dowcipów z Polaków). Proszę samemu zobaczyć. http://www.wilIis-witze.deIP0Ien-Witze/Der-kuerzeste-Polenwitz-Treffen-sich-zwe.witz-5915.html
Pytam - gdzie jest „polskie” MSZ i jego śpiące placówki dyplomatyczne? Pytam - gdzie jest ta, tak rozreklamowana „tolerancja” w Mumii Europejskiej, skoro w niej nas tak nienawidzą i w szkopskim internecie aż z taką pogardą ośmielają się nas opluwać prymitywnymi, rasistowskimi szyderstwami!!!! To jest jawny antypolonizm i jawna agresja - na razie jeszcze bez czołgów.
Gdybym znał adresy mailowe do innych kompetentnych, wpływowych i prawdziwych Polaków, kochających Polskę - to tę informację również do nich przesłałbym. Wspólnymi siłami trzeba z tym coś zrobić!!! Przecież nie możemy sobie pozwolić, aby zachodni „europrzyjaciele” notorycznie traktowali nas jak bezmyślne, „złodziejskie” bydło do odstrzelenia!!! !

Od red. „TP”: Wielokrotnie, setki razy, Stowarzyszenie Przeciwko Antypolonizmowi, którego jestem prezesem składało bezskutecznie zawiadomienia do „polskich” prokuratur. Wielokrotnie wiązało się to z koniecznością wyjazdów w Polskę celem składania wyjaśnień w prokuraturach i sądach. Wiadomo, że koszty ponosiłem zawsze jednoosobowo, bo na konto Stowarzyszenia wpływało tyle pieniędzy, że z ledwością wystarczało to na opłaty za jego prowadzenie. Apele o zasilenie konta, nawet ostatnio poza kilkoma drobnymi wpłatami pozostają bez echa. Jak więc mamy walczyć skoro moi Rodacy pokazują mi ciągle „ty się bij, my biegniemy po kij”.

Przekaz wpłaty na konto Stowarzyszenia Przeciwko Antypolonizmowi

To nie są rzymskie pozdrowienia - jak lubią się tłumaczyć przyłapane na nazistowsko-faszystowskich gestach ligusy. Ten gest od 1 września 1939 r. jest symbolem zbrodni i ludobójstwa. Pomimo tego jest spora grupa tzw. nazioli, podszywająca się pod polską narodową symbolikę, aby ją - w interesie naszych wrogów - kompromitować.  Dlatego od roku cyklicznie ujawniamy takie przypadki. Pełno tej mosadowsko-debilnej agentury w strukturach LPR. Rok temu dali pokaz prostactwa  w słynnym programie "Młodzież kontra". Później założyli w Sejmie polsko-izraelską  grupę bilateralną. Niedawno ich wódz Giertych kajał się w Jedwabnem. Odciął się publicznie od Romana Dmowskiego. Jest stałym bywalcem izraelskiej ambasady. Jaki wódz, taki jego dwór - tłum bezideowych karierowiczów, wspierających go, bo można się przy nim załapać na konkretne stołki. Reszta to naiwni durnie, oderwani od rzeczywistości, podatni na patriotyczna grę słów, bez udokumentowania w czynach.
Leszek Bubel

Czytaj całość…

Z własnych poszukiwań wiem, że w Polsce są setki arcyciekawych archiwów, w których znajdują się dokumenty, które po opublikowaniu wysłałyby 90 proc. obecnych elit politycznych na przysłowiowy Madagaskar. Z zaufaną grupą młodych, uzdolnionych historyków jestem w stanie podjąć się tego zadania.  To żmudna, benedyktyńska praca, obliczana na wiele miesięcy. Aby ją rozpocząć, potrzebne będą spore pieniądze na dobrze wyposażone, małe biuro, kilka etatów i koszty związane z pozyskiwaniem i opracowywaniem dokumentów. Już wielokrotnie przekonałem sie, że wszelkie apele o wsparcie są wśród moich Rodaków biciem piany. Wiadoma nacja potrafi się opodatkować dla realizacji swoich interesów. Pisaliśmy o tym na łamach „Tylko Polski” wielokrotnie, podając konkretne przykłady. Oni potrafią i mają  z tego wymierne korzyści. Spróbujmy i my. Do firmowania tej pracy znakomicie nadaje się mające osobowość prawną Stowarzyszenie Przeciwko Antypolonizmowi, którego jestem prezesem zarządu od chwili powstania. Ciekaw jestem bardzo, czy tym razem moi Rodacy dadzą się przekonać, iż wykonanie wspomnianego zadania dobrze przysłuży się interesom naszego Narodu i Państwa.
Proszę więc o wpłaty na niżej wymieniony numer konta oraz zainteresowanych szczerym wsparciem o osobisty ze mną kontakt.
Czas ruszyć POLSKI INSTYTUT NARODOWY  (PIN) pod szyldem stowarzyszenia. Oni mają ich setki w Polsce i tysiące na świecie. My możemy mieć w Polsce jeden prawdziwie NARODOWY, co gwarantuję swoim dorobkiem, postawą, pracowitością i doświadczeniem.
Aktualny stan konta Stowarzyszenia to 80 zł. W miarę napływu środków będziemy publikować inicjały ofiarodawców, kwoty jakie wpłacili oraz miejsce z którego pochodzą. Wszystko po to, aby wpłacający mieli kontrolę nad wpłacanymi środkami. W przypadku powodzenia całej akcji publikować będziemy coroczne, szczegółowe sprawozdania finansowe.
 Leszek Bubel
0-506-219-698

STOWARZYSZENIE PRZECIWKO ANTYPOLONIZMI
ul. Brzoskwiniowa 13, 04-782 Warszawa.
Bank PKO S.A. X/o w Warszawie
ul. Płowiecka 1, 04-501 Warszawa
nr rachunku: 85 1240 1095 1111 0000 0344 4780

Obecna władza obiecywała patriotyczno-narodowym Polakom prawo i sprawiedliwość w różnych dziedzinach życia pojedynczych osób i całego państwa. Nie wierzyliśmy w gospodarczo-ekonomiczne obiecanki, masowe aresztowania aferzystów, przywrócenie polskiego kapitału prawowitemu właścicielowi - wspólnocie narodowej i we wzrost znaczenia naszego kraju na arenie międzynarodowej. Myśleliśmy jednak, że nowa koalicja rozpocznie przynajmniej odwracanie zakłamywania historii, której dokonały minione ekipy rządzące RP. Zdecydowanie najbardziej jaskrawym przykładem pozbawienia zwykłych Polaków godności i honoru, było i jest Jedwabne.
Czytaj całość…

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1393 - 1404 z 1489
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?


Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 16 gości