SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Blog z wszystkich sekcji artykułów bez obrazków
Oto jedyne wystąpienie sejmowe posła Leszka Bubla w I kadencji Sejmu RP,
która trwała od 27.10 1991 do 28.05.1993


1 kadencja, 16 posiedzenie, 1 dzień (28.05.1992)

1 punkt porządku dziennego:
Sprawozdanie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich oraz Komisji Ustawodawczej:
1) o poselskim projekcie ustawy w sprawie obowiązku składania deklaracji o stanie majątkowym przez posłów i senatorów oraz urzędników administracji rządowej i samorządowej,
2) o rządowym projekcie ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne (druki nr 43, 92 i 236).

Poseł Leszek Bubel:

Panie Marszałku! Wysoki Sejmie! Polski Program Gospodarczy Klub Poselski Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, którego stanowisko mam zaszczyt prezentować, z uznaniem powitał inicjatywy ustawodawcze zmierzające do ograniczenia prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne. Podzielamy bowiem akcentowany w uzasadnieniu, zarówno poselskiego, jak i rządowego, projektu ustawy pogląd, że sprawowanie ważnych funkcji publicznych musi być rozdzielone od prowadzenia tego rodzaju działalności gospodarczej, która podważałaby autorytet organów państwowych, uniemożliwiała ich prawidłowe funkcjonowanie oraz sprzyjała korupcji i nadużyciom. W przekonaniu mojego klubu poselskiego istnieje również inny ważny cel, cel takiego normowania ustawowego.


Czytaj całość…

Pracujemy nad uruchomieniem pierwszego profesjonalnego, internetowego, Narodowego radia, a także telewizji!

Wiąże się to, z koniecznością sfinansowania całego przedsięwzięcia, rozpisanego na kilka etapów. Jesteśmy otwarci na współpracę i zaangażowanie wszystkich, którzy chcą i mają możliwość włączenia się w budowę naszej stacji. Czekam, więc na propozycje i pomysły.

Leszek Bubel

tel. 0-506-219-698

e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Delegalizacja Polskiej Partii Narodowej?!!

26 października (piątek) o godz. 13 00 w Sądzie Rejonowym w Białymstoku, III Wydział Karny przy ul. M. C. Skłodowskiej 1 odbędzie się pierwsze posiedzenie Sądu w sprawie sygn. akt. III k 1340/07 w przedmiocie umorzenia postępowania. Wchodzi więc na wokandę słynna sprawa, o której wielokrotnie pisaliśmy na łamach tygodnika „TYLKO POLSKA” związana z bandyckimi metodami politycznej walki ze strony rządzącego prokuratorami PiS. Były rewizje ABW  w domu Leszka Bubla i redakcji „T.P.” Sprawa wiąże się z zatrzymaniem przez ABW i przymusowym zawiezieniem na badania psychiatryczne do Tworek przy równoczesnym zorganizowaniu przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku konferencji prasowej i przestępczym podaniem do publicznej wiadomości, pełnego imienia i nazwiska Leszka Bubla. Sprawa i sposób prowadzenia śledztwa, ma także silny związek z pobiciem syna Leszka Bubla, oraz podłożeniem ładunku wybuchowego pod jego samochodem, który w efekcie wybuchu spalił się doszczętnie pod jego domem. Szefowie białostockiej Prokuratury Okręgowej, publicznie informowali także, że prowadzą „konsultacje” w Prokuraturze Krajowej co do możliwości podjęcia próby delegalizacji PPN po zamknięciu śledztwa i skierowaniu aktu oskarżenia do Sądu. Cała sprawa dotyczy głównie publikacji w miesięczniku „NACJONALISTA” części pracy naukowej - magisterskiej młodego polskiego historyka, absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego Bogdana Reszki. Zrelacjonował on w niej działające w Polsce radykalne zespoły muzyczne. Prokuratura zakwestionowała kilka zacytowanych z ich utworów fragmentów tekstów, które są ogólnodostępne w sprzedaży wysyłkowej różnych dystrybutorów nie związanych z nim samym, tym bardziej z PPN i Leszkiem Bublem.
Czytaj całość…

Skończył się komunizm w wydaniu sowieckim, a święto 1 maja pozostało. Wmawia się ludziom, że ów dzień nie ma nic wspólnego z bolszewickim imperializmem, który go sobie jakoby bezprawnie przywłaszczył. Co gorsza wielu ludzi dobrej woli, ale nie zorientowanych przy tym w zawiłościach problemu, chętnie przyjęło taką interpretację. A tymczasem początki owego „święta pracy" są odrażające i niezgodne z duchem chrześcijaństwa.
Oficjalnie mówi się, że dzień 1 maja czci się na pamiątkę wydarzeń w Chicago w roku 1889, gdzie policja dokonała masakry demonstrujących robotników. W rzeczywistości jednak korzenie tego święta tkwią głęboko w historii tajnych bractw dążących do panowania nad światem po uprzednim zniszczeniu religii, moralności i patriotyzmu.
Czytaj całość…

(...) Dzieje Polski to historia najheroiczniejszych walk i najszlachetniejszych ofiar na świecie. Od początku aż do końca politycznego bytu naszego, byliśmy narodem rycerskim i nie masz może świętej sprawy na świecie, w której obronie nie przelewalibyśmy krwi naszej obficie.
Przeszłość nasza to walka nieustanna, ale nie ta walka krwiożercza i krzywdząca, jaką inne narody toczyły i toczą dotąd pomimo rzekomej cywilizacji o kawałek ziemi, o skrawek morza lub rzeki, o marny grosz i znaczenie... Nie walczyliśmy nigdy dla niskich i samolubnych celów, bo, miłując kraj swój nade wszystko, nie pragniemy cudzego jak inne, sąsiednie nam narody.
Czytaj całość…

Wieczność stanowi nieodgadnioną zagadkę dla zawodnych zmysłów ludzkich. Stworzono niezliczone systemy filozoficzno-religijne, aby ukoić strach człowieka przed nieznaną siłą przeznaczenia. Współczesność przyniosła nowe trendy w pojmowaniu miejsca istoty ludzkiej we wszechświecie. Nie mają one wiele wspólnego z jedynie prawdziwym twierdzeniem o Bogu w Trójcy Świętej Jedynym i życiu przyszłym, stanowiącym wypadkową naszych moralnych i heroicznych osiągnięć na ziemi. Jako wierni wyznawcy tradycjonalistycznego katolicyzmu, odrzucamy stanowczo wszelkie modernistyczne nowinkarstwo, wprowadzane do naszej religii, a także magiczno-satanistyczne praktyki rodem z różnych kloak świata. Pozostajemy nieodmiennie pierwszym rzutem obrońców wiary naszych przodków, stawiając sobie zadanie uchronienia jej przed zakusami judaizmu i skrajnego liberalizmu.
Czytaj całość…

Wojna cywilizacyjna

Od kilkudziesięciu lat na arenie światowej trwa intensywna i podstępna wojna przeciwko uniwersalnej idei państwa narodowego w ramach kampanii o zaprowadzenie superpaństwa światowego. Protagoniści liberalizmu stosują zasadę: cel uświęca środki; patriotyzm nazywają przewrotnie nacjonalizmem, faszyzmem a nawet szowinizmem. Aby dać skuteczny odpór oszczercom, my narodowcy, musimy dobrze poznać treść owych haseł. Przy okazji pogłębimy zrozumienie czym naprawdę jest patriotyzm, co pomoże znaleźć słabe punkty w argumentacji liberalnego oszołomstwa. W tym celu zróbmy małą powtórkę  właściwego znaczenia używanych propagandowo terminów.

Czytaj całość…

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1393 - 1404 z 1545
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?


APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 16 gości