SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Blog z wszystkich sekcji artykułów bez obrazków
Na antenie elektronicznych mediów ojca Rydzyka i w „Naszym Dzienniku”, furorę robi Józef Szaniawski, podobno politolog-sowietolog, a z pewnością ideologiczny neofita, których ksiądz dyrektor tak bardzo lubi wyciągać z polityczno-towarzyskiego niebytu (patrz - Jan Robert Nowak itp.). J. Szaniawski był w latach 1970-1985 redaktorem w PRL-owskiej Polskiej Agencji Prasowej (PAP), udzielając się jednocześnie jako działacz w Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Radzieckiej (TPPR). Prawdopodobnie od 1973 roku redaktor Szaniawski począł współpracować z Radiem Wolna Europa (RWE), przekazując Nowakowi-Jeziorańskiemu, Michałowskiemu i Najderowi (kolejnym dyrektorom Rozgłośni Polskiej RWE) w czasie służbowych wizyt na zgniłym Zachodzie różne prasowe informacje z kraju, których nie zdążyła jeszcze obrobić cenzura.
Czytaj całość…

Na zaproszenie Szkockiej Partii Narodowej do Szkocji wybiera się wkrótce 10-osobowa delegacja Polskiej Partii Narodowej.

Wygrali zwolennicy niepodległości
W 129-osobowym parlamencie (Scottish Parliament) Szkocka Partia Narodowa (SNP) otrzyma 47 mandatów, podczas gdy zajmujący dotąd pierwsze miejsce laburzyści 46. Nie wiadomo jeszcze, jak wyglądać będzie nowa większościowa koalicja
Czytaj całość…

Szkoccy nacjonaliści liczą, że polscy imigranci poprą ich starania o niepodległość.
Chcą ich przekonać hasłem „Za naszą i waszą wolność”. Ale uważaj, rodaku, bo możesz na tym stracić.


Alex Salmond, premier Szkocji
ze Szkockiej Partii Narodowej.
Kiedy 14 sierpnia premier Alex Salmond zamieścił w sieci dokument, w którym wytyczył drogę Szkocji do niepodległości, na pewno nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Już pierwszej nocy przeczytało go pięć tysięcy internautów. Prawie połowa z nich zgrała go sobie na dysk, blogi i fora internetowe pękały w szwach, a o pomysłach lidera Szkockiej Partii Narodowej rozpisywały się wszystkie gazety w kraju. Secesja znów stała się tematem numer jeden. A zwłaszcza propozycja przeprowadzenia referendum niepodległościowego już w 2010 r.

Czytaj całość…

Szkot do żony leżącej na łożu śmierci:
- Kochanie, idę po lekarza. Gdybyś jednak wyczuła, że zbliża się twój koniec, to nie zapomnij zgasić światła.

Czytaj całość…


Nie jestem przeciwny powstaniu MUZEUM ŻYDÓW POLSKICH, ponieważ stanowili oni i nadal stanowią duży procent mieszkańców naszego Państwa. Jestem przeciwny ich nadreprezentacji w parlamencie, rządzie, mediach, kulturze i gospodarce ze szkodą dla Polski i Polaków. Widać to choćby na przykładzie poniesionych kosztów budowy MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO na obrzeżach Śródmieścia Warszawy w podrzędnej przemysłowej części Woli, na które miasto wyłożyło 30 mln złotych. Natomiast na centralnie położone Muzeum Żydów miasto wyda 40 mln zł. „Gazeta Wyborcza podała, że będzie to kwota ponad 100 mln zł. Ponadto decyzje zapadły na najwyższym rządowym szczeblu, i to w formie publikowanej uchwały, którą przed Polakami starano się ukryć. T.P. jest jedyną gazetą, która to ujawnia. Oto namacalny dowód, kto nami rządzi.
Leszek Bubel, prezes PPN
Czytaj całość…

Nie mam wątpliwości, że po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL. Ma nadajnik na Uralu. W Rosji panuje w prawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy oni pilnują dość dobrze. Sytuacja jest rzeczywiście bardzo trudna. W jakiejś mierze został tu zrealizowany scenariusz Michnika. Chciał mieć taką prawicę. Na początku wmawiał nam, że tacy jesteśmy, a teraz ma już to naprawdę.

Najwcześniej za dwa miesiące ruszy ponowny proces Leszka Bubla, oskarżonego o nawoływanie do antysemityzmu w spotach wyborczych z kampanii referendalnej ws. UE. W piątek sąd odroczył sprawę, bo chce jeszcze zbadać poczytalność oskarżonego.
Sprawa dotyczy spotu z 2003 r., gdy komitety wyborcze prezentowały w mediach materiały reklamowe w kampanii przed referendum akcesyjnym.
3 czerwca 2003 r. na antenie TVP w bloku audycji referendalnych firmowane przez Bubla Polskie Stowarzyszenie „Nie dla Unii Europejskiej” wyemitowało spot, zaczynający się od hasła: „to im zależy, aby Polacy poszli do referendum”.
Czytaj całość…

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1393 - 1404 z 1563
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 9 gości