SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Blog z wszystkich sekcji artykułów bez obrazków
Takiej wieży jeszcze nie było
Tuż obok synagogi Nożyków powstanie najnowocześniejszy budynek w Europie. Wystrzeli w niebo na 207m, co da mu trzecie miejsce w Warszawie pod względem wysokości.

Znajdą się w nim hotel, biura i nowa synagoga. Zbudowany w zgodzie z zasadami judaizmu, pod okiem rabinów, będzie niemal zupełnie samowystarczalny energii dostarczą baterie słoneczne i propulsory. Takiego rozwiązania nie zastosowano nigdzie na świecie.


Czytaj całość…

Warszawa 25.10.2007r.
Leszek Bubel
ul. Brzoskwiniowa 13
04-782 Warszawa
NASZ DZIENNIK
ul. Żeligowskiego 16/20
04-476 Warszawa


Działając na podstawie art. 31 pkt 1 ustawy z dnia 26 stycznia 1984r. - Prawo prasowe, żądam niezwłocznego sprostowania nieprawdziwej informacji zawartej w artykule pt. „Donald Kłamliwy” z dnia 12.10.2007r. autorstwa prof. Jerzego Roberta Nowaka, jakobym jako poseł I kadencji Sejmu R.P z ramienia PPPP zasiadał wspólnie z Donaldem Tuskiem w klubie Polskiego Programu Liberalnego. Nigdy bowiem członkiem tego klubu nie byłem, a pozostałych 12 posłów PPPP, za wejście do tego klubu, zostało dyscyplinarnie wydalonych z partii. Nikt z tych posłów nie był też posłem „szemranym” jak napisał prof. Nowak, ponieważ nikt z nich nie wszedł w kolizje z prawem. Nie byłem i nie jestem prowokatorem w „kręgach narodowych”, nie zmieniałem poglądów, nazwiska, nie byłem zaangażowany w jakąkolwiek działalność partyjną czy agenturalną w czasach PRL-u, w przeciwieństwie do prof. Nowaka, który cyklicznie mnie obraża. Jestem prezesem Stronnictwa Narodowego i Polskiej Partii Narodowej.
Leszek Bubel

Wielebny Ojcze Dyrektorze!
Od dłuższego czasu obserwuję niepokojącą metamorfozę, której podlega Radio MARYJA, telewizja TRWAM i NASZ DZIENNIK. W przeszłości usilnie broniłem tych mediów, zarówno w kraju, jak i za granicą przed atakami, które głównie koncentrowały się wokół problemu antysemityzmu.
Na dzień dzisiejszy muszę stwierdzić, że media te nie tylko nie są antysemickie (o czym informował mnie na piśmie Pan Marcin Przeciszewski, Redaktor Naczelny Katolickiej Agencji Informacyjnej w 2006 roku), ale że stały się filosemickie.
Czytaj całość…

Na antenie elektronicznych mediów ojca Rydzyka i w „Naszym Dzienniku”, furorę robi Józef Szaniawski, podobno politolog-sowietolog, a z pewnością ideologiczny neofita, których ksiądz dyrektor tak bardzo lubi wyciągać z polityczno-towarzyskiego niebytu (patrz - Jan Robert Nowak itp.). J. Szaniawski był w latach 1970-1985 redaktorem w PRL-owskiej Polskiej Agencji Prasowej (PAP), udzielając się jednocześnie jako działacz w Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Radzieckiej (TPPR). Prawdopodobnie od 1973 roku redaktor Szaniawski począł współpracować z Radiem Wolna Europa (RWE), przekazując Nowakowi-Jeziorańskiemu, Michałowskiemu i Najderowi (kolejnym dyrektorom Rozgłośni Polskiej RWE) w czasie służbowych wizyt na zgniłym Zachodzie różne prasowe informacje z kraju, których nie zdążyła jeszcze obrobić cenzura.
Czytaj całość…

Na zaproszenie Szkockiej Partii Narodowej do Szkocji wybiera się wkrótce 10-osobowa delegacja Polskiej Partii Narodowej.

Wygrali zwolennicy niepodległości
W 129-osobowym parlamencie (Scottish Parliament) Szkocka Partia Narodowa (SNP) otrzyma 47 mandatów, podczas gdy zajmujący dotąd pierwsze miejsce laburzyści 46. Nie wiadomo jeszcze, jak wyglądać będzie nowa większościowa koalicja
Czytaj całość…

Szkoccy nacjonaliści liczą, że polscy imigranci poprą ich starania o niepodległość.
Chcą ich przekonać hasłem „Za naszą i waszą wolność”. Ale uważaj, rodaku, bo możesz na tym stracić.


Alex Salmond, premier Szkocji
ze Szkockiej Partii Narodowej.
Kiedy 14 sierpnia premier Alex Salmond zamieścił w sieci dokument, w którym wytyczył drogę Szkocji do niepodległości, na pewno nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Już pierwszej nocy przeczytało go pięć tysięcy internautów. Prawie połowa z nich zgrała go sobie na dysk, blogi i fora internetowe pękały w szwach, a o pomysłach lidera Szkockiej Partii Narodowej rozpisywały się wszystkie gazety w kraju. Secesja znów stała się tematem numer jeden. A zwłaszcza propozycja przeprowadzenia referendum niepodległościowego już w 2010 r.

Czytaj całość…

Szkot do żony leżącej na łożu śmierci:
- Kochanie, idę po lekarza. Gdybyś jednak wyczuła, że zbliża się twój koniec, to nie zapomnij zgasić światła.

Czytaj całość…

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1393 - 1404 z 1566
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości