Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Idea Narodowa
Idea Narodowa
Pogrom narodowej edukacji | Drukuj |
Niski poziom nauczania i jeszcze niższy wychowywania młodzieży w szkołach zagraża narodowi polskiemu. Coraz bardziej widoczny jest kryzys w oświacie przypominający pogrom. Wynika on z polityki edukacyjnej opierającej się na niskich nakładach na oświatę (bo przyszłość Polski nie zależy od wychowania młodzieży) oraz z sytemu nauczania i wychowania, który dyskryminuje nauczycieli i faworyzuje młodzież, powodując jej zubożenie duchowe i obojętność obywatelską. Młodzież obraża nauczycieli, nawet stosuje wobec nich przemoc. Młodzi nie pojmują, że nauczyciel pomaga im w samorealizacji dla ich przyszłości, iż oszustwem jest nagminne „ściąganie” na egzaminach pisemnych, karalne jest stosowanie przemocy wobec słabszych i wymuszanie od nich haraczy, a używanie narkotyków to zbrodnia wobec siebie. Społeczeństwo zachowuje się tak, jakby niczego nie pojmowało. A patrioci nadal mówią o naszej młodzieży miłującej ojczyznę.


Czytaj całość…

Wizja ideologii ruchu narodowego | Drukuj |
Ideologia ruchu narodowego wyraża pogląd na ustrój społeczny: polityczny, gospodarczy, kulturowy i socjalny (osłony społecznej). Tworzy system związany wspólną tezą wskazującą na byt narodu i jego przyszłość. Myślą tą jest dobro narodu i obywatela, realizowane politycznie, gospodarczo, kulturowo i socjalnie. Ideologia narodowa przedstawia wizję rozwoju narodu i państwa polskiego na teraz i na jutro. Jest to idea samorealizacji narodu, urzeczywistniająca się przez samorealizację każdego Polaka. Od tego zależy wielkość narodu i siła państwa. W sferze edukacji spełnia ją szkolnictwo wszystkich szczebli oraz patriotyczna rodzina, która pielęgnuje tradycję narodową i cnoty obywatelskie zgodnie z wizją  przyszłości. Idea narodowej pomyślności jest realna pod warunkiem zintegrowania modeli społecznych: polityki, gospodarki, kultury i socjału w niesprzeczną całość, tak, by każdy z nich przyczyniał się do pomyślności narodu i państwa polskiego.


Czytaj całość…

Obrazy idei narodowej | Drukuj |
Bardzo się cieszę, gdy na łamach T.P. ukazuje się sumienna praca dotycząca Ruchu Narodowego w Polsce. Zazwyczaj są to programy polityczne, podbudowane naukowo dla istniejącego już ustroju narodowego, którego jeszcze nie ma i myślę, że długo nie będzie, ponieważ stoją temu zagadnieniu na przeszkodzie przyczyny złożone z braku powszechnej świadomości, z sytuacji ekonomicznej, z przesłanek psychologicznych wyrosłych na długim okresie niebytu politycznego i uprawiania negatywnej propagandy niewolniczej, ze schorzałych błędnych obyczajów zaliczanych do norm bytowych, z dewiacji kultury zupełnie obcej narodowi polskiemu oraz z szeregu innych złożoności, których wyliczanie mogłoby zająć wiele czasu.


Czytaj całość…

Bezradność liberalnej władzy | Drukuj |
 
Podatki, procenty i deficyt budżetu państwa
Rząd jest bezsilny w polityce gospodarczej i społecznej, bo nie ma uprawnień, które umożliwiałyby mu kierowanie państwem. Opracowuje pozorowane plany ograniczania, przykładowo, bezrobocia, i czeka, aż życzenie samo się spełni, bo niczym nie włada. Może natomiast obciążać niezamożnych opodatkowaniem i usuwaniem ułatwień bytowych, jakoby ratując państwo, a w istocie celem utrzymania przywilejów władzy. Realizuje postulat liberalnej doktryny: jak najwięcej rynku, jak najmniej regulacji państwa, bo chodzi mu o bogacenie się już bogatych kosztem społeczeństwa. Naiwnie wierzy, że zamożni, mając więcej pieniędzy, wesprą gospodarkę i dadzą ludziom pracę.
 

Czytaj całość…

3 x TAK! | Drukuj |
Polityka naprawdę słuszna to nie polityka wychodząca z założenia interesów klas społecznych czy w ogóle jakichkolwiek partykularnych interesów, ale polityka narodowa, to znaczy polityka służąca dobru całego Narodu mniej więcej tak, jak rządy ojca w rodzinie służą dobru rodziny… Służba Narodowi tak samo jak służba rodzinie nie jest przywilejem, ale obowiązkiem. Poczuwają się do tej służby nie ci, co mają najwięcej ambicji, ale ci, co mają najwięcej poczucia odpowiedzialności za losy narodu.
Jędrzej Giertych

Polska Partia Narodowa wywodzi się z pokolenia, które na polach bitew walczyło o istnienie i o granice Rzeczpospolitej Polskiej i - w zrozumieniu wartości tej ofiary - chyli czoła przed krwią przelaną dla Polski bez względu na to, kiedy i w jakich formacjach została przelana. Polska Partia Narodowa jawi się przedłużeniem Obozu Wielkiej Polski Romana Dmowskiego, obejmującego pokolenia wychowane bądź w czasie wojny, bądź już w niepodległej Ojczyźnie.
PPN jest nowopowstałą siłą polityczną, która wnosi do pejoratywnie pojmowanej dotąd polityki nowe idee, wytycza nowe cele Polsce i Polakom - cele trudne, lecz przy altruistycznej postawie rodaków możliwe do zrealizowania.
Polsce potrzebne są radykalne zmiany, zarówno w sferze gospodarczej, jak i społecznej. Ażeby mogła wreszcie wykorzystać w pełni swe możliwości gospodarcze, musi wejść na drogę gruntownych reform.
Czytaj całość…

Idea polskości | Drukuj |
Poniższy tekst jest fragmentem mojego wystąpienia na uroczystym spotkaniu Towarzystwa Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Australii i Nowej Zelandii, które odbyło się w Sydney w dniu 22 września 2002 roku. Spotkanie było okazją do uroczystego ogłoszenia wyników konkursu stypendialnego 2002 dla młodzieży polonijnej w Australii i NZ do Szkoły Języka i Kultury Polskiej na KUL-u zorganizowanego przez TP KUL. Stypendia ufundował Rektor KUL-u, a tematy konkursowe były sformułowane następująco: 1. Z czym Ci się kojarzy Polska, Ojczyzna Twoja i/lub Twoich przodków? 2. W czym widzisz wartość swojej znajomości języka polskiego? 3. Na czym, Twoim zdaniem, polega bogactwo 1000-letniej kultury polskiej? 4. Jak rozumiesz służbę Bogu i Ojczyźnie (Polsce)? Laureaci byli prezentowani w krótkich wywiadach, a ich prace konkursowe pokazała część mediów polonijnych oraz Przegląd Uniwersytecki KUL-u. W kontekście tych właśnie tematów konkursowych podzieliłam się z uczestnikami spotkania refleksją na temat Idei Polskości.Czytaj całość…

TOTALNA MOBILIZACJA | Drukuj |
Dla kłamców, intrygantów, oszczerców, dla obłudników, załatwiających swe prywatne sprawy pod pozorem służby publicznej, dla tchórzów, strzelających zza płotu, dla skrytobójców fizycznych czy moralnych w naszym Obozie miejsca nie ma. Gdy Ojczyzna będzie zagrożona od zewnątrz czy od wewnątrz, staniemy do walki o byt, jej bezpieczeństwo, o pomyślny jej rozwój, o jej dobro moralne i materialne walczyć będziemy na każdym kroku, ale w walce prawej, rycerskiej, nie chowając się przed niebezpieczeństwem.
przemówienie Romana Dmowskiego wygłoszone na zakończenie obrad powołujących do istnienia Obóz Wielkiej Polski w Poznaniu dnia 4 grudnia 1926.
Czytaj całość…

Kanon narodowej Partii | Drukuj |
(Głos w dyskusji)

Nie ma narodu bez wzajemnej życzliwości, pomocniczości, solidarności jego członków i powszechnego zrozumienia dobra narodu oraz pracy dla niego i siebie. Po prostu bez życzliwości wobec siebie, bliźnich i narodu jest tylko narodowość - luźna wspólnota etniczna. Partia polityczna narodowa, odwołując się do miłości Ojczyzny, tradycji, języka narodowego wskazuje tylko na środki, kształtujące narodową więź. O tej więzi stanowi praktyka życia codziennego Polaków, która sprowadza się do przestrzegania podstawowej zasady narodowego bytu - do wzajemnej życzliwości osobowej i wspólnotowej. Naród, który jest obojętny wobec, przykładowo, ludzi bezdomnych, głodujących dzieci i rozpaczy bezrobotnych, nie jest jeszcze narodem. Myśl ta wymaga omówienia, gdyż wcale nie jest prosta.

Czytaj całość…

««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 16 z 32
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości