SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start
PPN w walce o parlament
PPN w walce o parlament | Drukuj |
KU PAMIĘCI!
Polska Partia Narodowa wzięła kilka razy udział w wyborach parlamentarnych w Polsce. Cztery razy wystawialiśmy kandydatów w wyborach uzupełniających do Senatu RP 2003 i 2004 roku. (zobacz spoty: 131211, 109, 7) W wyborach do Europarlamentu w 2004 roku zarejestrowaliśmy kilka okręgów wyborczych. Było to jednak za mało, aby uzyskać ogólnopolski czas w mediach publicznych na emisję bezpłatnych spotów wyborczych i skuteczną walkę o mandaty. Jednak zdobyte doświadczenie organizacyjne naszych członków zaowocowało rok później, gdy w wyborach do parlamentu RP 25 września 2005 r., jako jedyna z ośmiu partii zarejestrowaliśmy się we wszystkich 41 okręgach poselskich. Łącznie wystawiliśmy 627 kandydatów. W ponad połowie naszych okręgów na pierwszych miejscach znaleźli się młodzi narodowcy, których wiek nie przekraczał 28 roku życia! W tej konkurencji zdecydowanie zdystansowaliśmy pozostałe partie i ich komitety wyborcze, także procentowym udziałem w naszych okręgach młodych Polek! Ponadto z 40 okręgów do Senatu RP zarejestrowaliśmy 27 z naszymi kandydatami. Ten olbrzymi i zaskakujący naszych wrogów sukces organizacyjny dał nam możliwość emitowania bezpłatnych spotów w mediach publicznych. I wywiązaliśmy się z tego zadania wzorowo, pozostawiając w tyle pozostałe partie. Kilka z tych spotów można obejrzeć na stronie internetowej.

Spoty wyborcze uznane zostały, nawet przez nieprzychylnych narodowcom speców od propagandy i dziennikarzy, za najlepsze ze wszystkich dotychczasowych kampanii wyborczych! No cóż, ale złośliwcy i ignoranci rożnie je obecnie komentują, nie chcąc pamiętać, że na tle siermiężnych i zalanych propagandowym pustosłowiem spotów innych partii nasze wyróżniały się nie tylko pomysłowością, czy humorem, ale i nowatorskim przekazem ideowych treści. Były wręcz rewolucyjnym zjawiskiem i dość powiedzieć, iż od tamtej kampanii zupełnie inaczej wyglądają spoty innych partii biorących udział w kolejnych wyborach.

Sukces w postaci rejestracji wszystkich okręgów i dostęp do mediów publicznych na tyle przeraził naszych wrogów, że już w trzy dni po zamknięciu rejestracji KRRiTV pod wodzą SLD-owskiej Danuty Waniek wydała zaskakującą dla nas uchwałę, że w tej kampanii komitety wyborcze będą mogły emitować bezpłatnie spoty, nie jak dotychczas we wszystkich wyborach wieczorami w porach największej oglądalności TV i słuchalności radia, tylko w godzinach wczesnopopołudniowych. Ta decyzja pozbawiła nas wielu milionów widzów i słuchaczy. Duże, bogate partie stać było bowiem, aby wykupić sobie płatne spoty w porach największej oglądalności i słuchalności, na bilbordy i setki wieców. Ponadto tylko na PPN nałożono totalną cenzurę we wszystkich programach informacyjnych i publicystycznych, które były emitowane w trakcie kampanii. Pomimo organizowania wielu konferencji prasowych i spotkań tylko PPN nie zaistniała w w/w programach nawet JEDNEJ SEKUNDY! W takiej sytuacji nasz wynik wyborczy do Sejmu i Senatu był i tak rewelacyjny. Otrzymaliśmy prawie 210 tys. głosów!!! Czyli kilka razy więcej niż wszystkie razem wzięte grupy narodowe we wcześniejszych wyborach.

Śmieszne jest więc jak dzisiaj porównuje się nas z jakąkolwiek inną grupą zwącą się jako narodowa. I nie tylko z w/w powodów, ale i mając utalentowanego lidera można było, i co więcej,  można będzie zrobić to w przyszłości. Wiedzą o tym doskonale nasi wrogowie, kolejne ekipy namiestników obcych interesów, dlatego już w trakcie trwania ówczesnej kampanii ruszyła lawina prokuratorskich szykan wobec Leszka Bubla. Zasypano go aż dziesięcioma aktami oskarżenia! Trwają procesy, trwa jego zażarta walka na salach sądowych, często utrudniana przez dyspozycyjnych i pragnących awansów sędziów! Można się z tymi sprawami szczegółowo zapoznać w innych miejscach na tej stronie. (zobacz spoty: 1, 2, 4, 8, 5)

Strach i przerażenie budzi pisanie i mówienie prawdy zawsze i wszędzie, nie w 10 czy 90, ale w 100 procentach. Tym się także wyróżniamy od wszystkich innych partii politycznych, w tym również tych, które odwołujących się do katolicyzmu czy różnych kanapowych zwących się „narodowymi”. Prawda jest bowiem jedyną prawdziwą bronią Narodowca, bez żadnych kompromisów! To dlatego nasz lider Leszek Bubel jest tak zaciekle stale włóczony po prokuraturach i sądach, oraz nagminnie wypisywane są pod jego adresem kłamstwa i brednie, główne na stronach internetowych. My wiemy i stale nagłaśniamy najważniejsze problemy  naszego państwa, które rzutują na wszystko, co się w Polsce i na świecie dzieje. Wystarczy zapoznać się z programem i założeniami ideologicznymi PPN, oraz naszymi bieżącymi publikacjami.

Nasi wrogowie konsekwentnie wybierają zawsze jeden temat, a mianowicie naszą bezkompromisowość w walce z żydowską polityką w Polsce. Różnej maści oszołomy i wszechobecna agentura Mossadu, jawne i ukryte lewactwo zarzucają nam żydożercze publikacje i  postawy. Z ich komentarzy wynika, że niczym innym się nie zajmujemy, jakby Żydzi byli tego warci, aby tylko im poświęcać naszą uwagę! Udają, że nie widzą, iż jesteśmy jedyną w Polsce partią polityczną, która od dwóch lat współpracuje z polskimi Żydami, uczciwymi i tak, jak my kochającymi Polskę! Razem wydajemy już trzeci rok dwumiesięcznik „Co z Tą Polską?”

Wszechobecna w Polsce, narzucona z zewnątrz, poprawność polityczna mówi, że wolność słowa w naszym kraju jest, ale musi być ograniczona w zakresie krytykowania żydowskiego i robiącego w Polsce, co tylko sobie chce narodu dobranego. Nasi żydowscy współpracownicy uważają, że wolność słowa nie może być ograniczona w żaden sposób, tym bardziej, że największe  zastrzeżenia mają do działalności swojej nacji, choćby do przejmowania od państwa polskiego 7 tys. obiektów żydowskiego kultu religijnego, celowego niszczenia większości z nich i rozkradania pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży nieruchomości.

Warto również dodać, iż kandydatem PPN w wyborach prezydenckich 2005 r. był prezes Leszek Bubel. (zobacz spoty: 14, 15, 16, 20, 6) Zebraliśmy wówczas ponad 120 tys. podpisów, ale także w wyniku medialnej blokady nie mógł on uzyskać choćby średniego wyniku. Na 13 kandydatów zajął 10 miejsce, ale i to nie poszło na marne, bowiem PPN znów zaistniała, a kilkutysięczna dobrze zorganizowana partia udowodniła, że można, jeżeli tylko się potrafi i chce, zewrzeć szeregi w walce o przywrócenie narodowej świadomości Polek i Polaków. Robimy to nadal na łamach własnej prasy, jedynej narodowej w Polsce, na stale rozbudowywanych stronach internetowych, czy poprzez niezwykłą działalnością muzyczną Leszka Bubla.

Przyjdzie czas również i na nas przy lepszej politycznej koniunkturze, aby ponownie zawalczyć o parlamentarną reprezentację. Póki co, nie wypalamy energii, czasu i pomysłów na z góry przegrane wybory.

Oto wybór materiałów z tygodnika „TYLKO POLSKA” dokumentujących kampanię wyborczą 2005 roku. Spoty pochodzą także z innych naszych kampanii m.in udziału naszego Polskiego Stowarzyszenia NIE dla UE w kampanii przed referendalnej w 2003 roku. Wówczas wyemitowaliśmy je ok. 220 razy w ogólnopolskiej telewizji i jej regionalnych ośrodkach. (zobacz spoty: 19, 18,17)
Zarząd PPN

PS. Doświadczeni politycznie założyciele PPN w żaden sposób nie uwikłani w PRL-owską przeszłość świadomie wybrali jednoznacznie kojarzącą się nazwę partii. Mamy małe, ale własne media, potencjał, którego zazdroszczą nam wrogowie i nieudacznicy. Mamy nadzieję, iż wystarczy go na wychowanie pokaźnej grupy młodych narodowców. To nasz cel!Zobacz słynne wydanie programu "Młodzież kontra"
z udziałem Leszka Bubla i Roberta Larkowskiego

Był to pokaz wyjątkowego chamstwa ze strony partyjnych młodzieżówek, które wykonując polecenia liderów celowo nie dopuściły do merytorycznej dyskusji. Sytuacja była tak napięta podczas programu, że telewizyjni decydenci rozważali przerwanie emisji trwającego na żywo programu! Jest to jedyny odcinek programu „Młodzież kontra”, którego próżno szukać na internetowych stronach!!!
Wiadomo CENZURA!

A do 8 listopada 2007 wyemitowano 216 odcinków. Ten z Leszkiem Bublem i Robertem Larkowskim miał ze wszystkich 216 największą oglądalność – 1,2 mln widzów. Czas programu 45 min. Do dziś nikt się nie zdobył na przeprosiny wobec PPN. Ale samym ligusom karę wymierzyła wydawana przez członków Polskiej Partii Narodowej gazeta „DZIENNIK NARODOWY” (patrz archiwum gazety nr 2/2005 str. 1) już w miesiąc po programie. Dopiero w kilka dni później „naziści” z LPR-u zostali pokazani w dużych ogólnopolskich mediach tłumacząc się, że takimi gestami zamawiają piwo! Klęska LPR-u w ostatnich wyborach jest min. Wynikiem zwalczania narodowców także rękoma MW. Ciekawy jest dalszy los MW bez polityczno – strukturalno - biurowego zaplecza. Czy pójdą w stronę NARODOWCÓW?

Czy też nadal będą dryfować wokół naszych wrogów, czas pokaże. Stawiamy na to drugie, bo to zbyt zdegenerowane towarzystwo.
Leszek Bubel


cz. 1
 


cz. 2
 Czytaj całość…

Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 6 gości