Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Subkultury arrow Kilka kwestii o narodowcach
Kilka kwestii o narodowcach | Drukuj |
Witam!
Z uwagą śledzę Wasze pismo „Tylko Polska”, szczególnie przemyślenia Pana Larkowskiego. Mogę powiedzieć, że myślimy identycznie. Chciałem poruszyć parę kwestii, zaczynając od ruchu skinhead, wokół którego narosło tyle nieścisłości, że nawet sami skini się w tym gubią. Na początku skin kojarzony był jednoznacznie z ideą patriotyczną - robotniczą, z biegiem czasu powstały podziały. Szczególnie widać to na polskim gruncie, gdzie można wyszczególnić trzy główne nurty, w których też jest podziałów bez liku. Są to tak zwani narodowi socjaliści, narodowi neopoganie i w końcu socjalnarodowi chrześcijanie. Największa schizofrenia panuje wśród narodowych socjalistów, bo jak można pogodzić polskość z Trzecią Rzeszą i Hitlerem, który mordował Słowian na równi z Żydami, jako podludzi? Po wojnie Polacy mieli być wymordowani, a ci co przeżyją, mieli zostać niewolnikami u nadludzi. Teraz skin narodowy socjalista A.F.P. nosi swastyki i swego idola A. Hitlera, który mordował jego naród. Normalna paranoja.

Rozumiem ich dążenie do łączenia się wszystkich narodowców pod wspólnym sztandarem, ale niech to nie będzie swastyka, pod którą jest morze krzywd ludzkich, tak samo jak pod drugim czerwonym sztandarem z sierpem i młotem. Może to być krzyż celtycki, jako wspólny znak wszystkich patriotów całej Europy, a nawet całego świata. Dla nowych idei nowe symbole, przecież chyba nie chcą powtarzać starych błędów, w których ich idol A. Hitler wyznaczył Polakom rolę podludzi. To tak samo, jakby Sybiracy zaczęli tatuować sobie Stalina i nosić czerwoną szmatę z sierpem i młotem. Myślę, że narodowi socjaliści więcej się fascynują Trzecią Rzeszą i Adolfem niż Polską. Ludobójstwo dokonane na narodzie przez Hitlera i Stalina, którzy byli kumplami od 1939 roku, jak i w Powstaniu Warszawskim nie ulega przebaczeniu. Piewcy Hitlera i Stalina niech się zastanowią nad swoim pojmowaniem miłości do ojczyzny. Skin narodowy socjalista śmie twierdzić, że skin socjalnarodowiec-chrześcijanin to oszołom, a dla mnie właśnie skin wielbiciel Hitlera to po prostu volksdeutsch. Kapele z nurtu narodowo-socjalistycznego Honor, Konkwista 88 ani słowem nie zająknęły się o ludobójstwie dokonanym przez Trzecią Rzeszę i swojego wodza Hitlera na narodzie polskim. Śpiewanie o komunistach i ich zbrodniach to tylko pół prawdy. Teraz przyjrzyjmy się narodowcom-neopoganom sławiącym zadragulizm. W kwestiach narodowych nie mam większych zastrzeżeń, poza zbyt dużym odchyleniem na Rosję. Chodzi tu raczej o ich neopoganizm, co w XXI wieku jest raczej śmieszne. Latanie po Ślęży przy ognisku rozebranym do naga i robienie z siebie pajaca trąci cyrkiem w złym guście.

Polska kultura jest budowana od 1000 lat na bazie chrześcijaństwa. Zadragulizm można badać jako folklor i historię słowiańszczyzny. Zresztą przedwojenny przedstawiciel zadragulizmu stwierdził: nie chodzi tu o wiarę, a o korzenie, i niech bałwany oddają cześć bałwanom. No i w końcu skin socjalnarodowy chrześcijanin, najbliższy Polsce, narodowi polskiemu, esencja patriotyzmu. Nie musi nosić obcych symboli ani barw, ponieważ ma swoje narodowe symbole, orła białego, miecz Chrobrego, pogoń, Polskę walczącą. Nasze barwy narodowe - biel i czerwień - są najpiękniejsze na świecie, nie dorówna im nic i nigdy. Nie jest ważne też, czy uznaje on sobór II, czy też nie, bo są to sprawy dla teologów. W samym Kościele katolickim też jest pełno podziałów. Co rusz pojawiają się nowe odłamy. Jedni uznają papieża, inni nie.

Jedni kierują Kościół na manowce, inni mówią co myślą i są za to szykanowani, np. ks. H. Jankowski. Najbardziej boli, że rzucają potwarz na uczciwego człowieka, a prawdziwych pedofilów i innych zboczeńców się ukrywa i przenosi na inne parafie. Dla pedofilów i zboczeńców jest tylko jedna kara: w czapę i do gleby, nieważne czy to ksiądz, polityk, biały czy czarny. Skin socjalnarodowiec-chrześcijanin powinien się łączyć z innymi narodowcami z Rosji, Niemiec i całej Europy w obronie narodowych tożsamości, przed napływem ludności kolorowej, przed propagowaniem zboczeń, przed wojującym islamem, przed żydowskimi pasożytami, przed lewactwem i satanizmem. Europejczycy powinni wspierać własne gospodarki narodowe, przez to Europę, a nie azjatyckie tygrysy poprzez transfer firm i funduszy. Europa jako kontynent ojczyzn powinna mieć, prócz narodowych sił zbrojnych, europejskie siły zbrojne, a nie jakieś NATO pod przywództwem tajnych służb Izraela i satanistycznego Pentagonu. Muszę jeszcze dodać, że wszystkie frakcje skinhead są infiltrowane przez służby specjalne.

Część partii narodowych zostało założonych przez samych agentów bezpieki. To oni wodzą młodzież narodową na złą drogę i ośmieszają ruch skinhead. Postronnemu Polakowi skin kojarzy się ze swastyką, okrzykiem „Heil Hitler”, łysą głową i kopaniem bezdomnego. To jest właśnie robota agentury żydokomuny. Bo niby dlaczego Polak ma glanować Polaka tylko dlatego, że ten stracił pracę, komornik wyrzucił go z domu, rodzina odeszła, a on został na bruku bezdomny. Przecież skin to patriota - robotnik, a nie członek szwadronów śmierci w Kolumbii. Do tego właśnie doprowadziła agentura. Tłucze się za kolczyka w uchu, a prawdziwy komunista - zdrajca narodu - siedzi sobie w radzie miasta, jest prezydentem, ma swoje firmy nieprawnie przejęte od narodu i śmieje się mówiąc za Leninem: „pożyteczni idioci”. To właśnie ich trzeba lać, wypominać zbrodnie. A kogo wyciągnęli nasi pseudonarodowcy z rady miasta czy rady nadzorczej, gdzie się poukrywały komuchy i rozdają karty za naszymi plecami? Chyba nie chcemy, by 38 milionów Polaków wyglądało jak skini. Przerabiali to już komuniści w Chinach: jeden ubiór, jedna myśl, jedna klasa, jeden naród, jeden wódz Mao. Prawica polega na różnorodności: Europa ojczyzn, kultur, narodów, języków, zwyczajów. Jednolitość znaczy komunizm, Unia Europejska, a tego nie chcemy. Dziwię się też tak zwanym patriotom, którzy uciekają od służby wojskowej, bo tam piją, bo coś tam, ale tak naprawdę to się idzie do wojska uczyć bronić ojczyzny i strzelać. Nikt do pyska nie wlewa wódy, a i myśleć możesz swoje, jeśli umiesz. Tyczy się to między innymi wokalisty z Larum, który by życie oddał za ojczyznę, jednak wojsko zbojkotował. Długo by na wojnie nie pożył. Mam nadzieję, że wie jak się trzyma kałacha, żeby mi się nie zastrzelił, to jest taki niby patriotyzm. Warunkiem Polaka narodowca jest nie tylko posiadać mózg, ale z niego korzystać, same glany tu nic nie dadzą. Wśród ruchu skinhead jest też dużo pospolitej bandyterki, na szczęście powoli to się zmienia. Część została dresiarzami, inni zostali kibicami, a niektórzy stoczyli się w narkotyki. Zostają ci, którym naprawdę zależy na ojczyźnie.
Kapelan

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 16 gości