Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Media w Polsce arrow Odrzućmy tolerancję
Odrzućmy tolerancję | Drukuj |
…Cudzoziemiec, zajmujący się z daleka losami Polski, a nie znający nas bliżej, musi nas sobie wyobrażać jako naród twardy, żyjący ciągłą troską o byt, naród, dla którego walka stała się żywiołem. Tymczasem my jesteśmy w istocie jednym z najmiększych, najłagodniejszych narodów w Europie, najbardziej skłonnym do życia bez troski, nie tylko marzącym o „spoczynku na łonie wolnej ojczyzny”, ale spoczywającym bez ceremonii na łonie zakutej w kajdany, narodem mającym głęboki wstręt do walki…
Roman DmowskiPolskie media, kreujące obraz współczesnego społeczeństwa polskiego, są w rękach tych, którzy za nic mają tradycję czy też kulturowe Odrodzenie Polskiego Narodu. Dotyczy to zarówno telewizji jak i prasy. Nieważne, czy jest to telewizja państwowa (TVP1, TVP2), czy prywatna (Polsat, TVN) - wszystkie stacje postawiły sobie za cel sterowanie polskim społeczeństwem i jego zniewolenie, czego konsekwencją będzie upodlenie i zniszczenie Polskiego Narodu i naszego charakteru narodowego, przez co staniemy się tak samo bezwartościowym Narodem jak reszta zdegradowanych narodów Europy.


Media lansują wizję otwartego społeczeństwa obywatelskiego. Otwartego na nowoczesność, która niemal każdorazowo przynosi zepsucie i degradację moralno-etyczną. Propaguje się wszystko to, co prowadzi do zguby! Homoseksualizm, otwartość na obce kultury, zachodni styl życia, ateizm, bezwstyd i kłamstwa. Przed tym wszystkim, przed tymi procesami ostrzegał Dmowski, mówiąc: Kłamstwa to częstokroć zacne, czcigodne, czasami legitymują się swych pochodzeniem od wielkich umysłów minionej doby, czasami umacniają swe stanowisko wykazując swą zgodność z postępem, podając się za wynik moralnego udoskonalenia ludzkości.

„Wszystko co nowe, zachodnioeuropejskie, jest dobre, zaś wszystko to, co polskie, słowiańskie, jest zaściankowe, staroświeckie i prymitywne” - taka maksyma kieruje postępowaniem tych, którzy mają w swych rękach prasę, radio, telewizję. My, nacjonaliści, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i obojętni jesteśmy na to, co ci zdrajcy polskiej kultury i tradycji nam proponują, lecz społeczeństwo polskie - Naród Polski - nie. Przez pół wieku socjalizmu - idei zrodzonej w chorym mózgu chorego Żyda Marksa, i 15 lat antynarodowej demokracji liberalnej Polacy karmieni są medialnym kłamstwem, w które zdaje się, że uwierzyli…

Media dążą do tego, by pozbawić nas możliwości samostanowienia, pozbawić nas własnej kultury, tradycji, by odebrać nam możliwość krytycznego myślenia. Media starają się przyjmować taki klimat psychologicznego kłamstwa i manipulacji, w którym odbiorca przyjmował będzie wszystkie informacje jako prawdę ostateczną.

Wszystko niestety zmierza w tym kierunku. Udowodnił to chociażby sukces propagandy medialno-politycznej w czasie referendum unijnego. Polacy zostali poddani istnemu „praniu mózgów”, polegającemu na ukazaniu sytuacji referendalnej jako bezwyjściowej. „Jeśli nie Unia, to co?” - pytała telewizja, pytała „Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, „Newsweek”, pytali dziennikarze i politycy. Chciało się krzyczeć: Jeśli nie Unia to… wolna, niepodległa i suwerenna Polska! Jednak media nie dopuszczały do głosu rzeczywistych eurosceptyków…

Ostatnio często podnoszonym przez media hasłem jest tzw. „tolerancja”. Tolerować powinniśmy homoseksualistów, tolerować obcą kulturę i obyczaje, tolerować aborcję, eutanazję, tolerować fałsz, obłudę, bezwstyd i kłamstwo. Powinniśmy, lecz nie możemy. Należy skończyć z tolerancją, która przecież do niczego dobrego nie prowadzi. Poprzez tolerancję wyzbywamy się własnej odmienności i mieszamy się w tyglu wraz z upodlonymi prędzej społecznościami Europy.

Piękne, dumne i jednoznaczne słowa Non Possumus są moją odpowiedzią na wszystko to, co proponują Polakom polskojęzyczne media. Non Possumus! - powinien krzyczeć cały polski Ruch Narodowy. Non Possumus! - powinien wykrzyczeć każdy porządny, związany ze swą tradycją i wiarą - Polak.

Tolerancja, z języka łacińskiego tolerare - oznacza „znosić” bądź „cierpieć”, jest świadomą zgodą na wyznawanie i głoszenie przez innych ludzi poglądów, z którymi się nie zgadzamy, oraz na wybór sposobu życia uważanego przez nich za właściwy, chociaż go nie aprobujemy. Tolerancja oznacza rezygnację ze stosowania przymusu wobec innych. Zakres tolerancji jest historycznie zmienny. Występuje w dwóch formach: jako tzw. tolerancja negatywna, klasyczna, określona przez takich myślicieli jak Wolter i J. Locke, polegająca na uznaniu, mimo wewnętrznego sprzeciwu, że inne poglądy, postawy i działania są też uprawnione, chociaż nie powinny być takimi, jakie są, ponieważ nie wyrażają tradycyjnych wartości: prawdy, dobra, piękna itp., do których należy dążyć. Tolerancja negatywna nie zaprzecza istnieniu prawdy w sensie klasycznym, uznaje, że możliwe jest znalezienie poglądów właściwych, które należy przyjąć, i niewłaściwych, które należy odrzucić w wymiarze osobistym i społecznym. Druga forma tolerancji, zbliżona do tej, którą propagują media, to tzw. tolerancja pozytywna, charakterystyczna dla założeń współczesnego nurtu filozofii - postmodernizmu, rzecz jasna. Polega na dopuszczeniu wszystkich innych podstaw, działań i poglądów jako równouprawnionych. Wynika to z przeświadczenia, że nie istnieje prawda obiektywna ani inna wartość, za pomocą której można by ocenić jakiekolwiek poglądy, postawy i działania. Tolerancja pozytywna wyraża się w stwierdzeniu, że „ponieważ nie istnieje prawda, nie mogę uznawać swego stanowiska za obowiązujące”.

Media już nie chcą od Nas tradycyjnej tolerancji, w najgorszym wypadku zadowolą się tą „pozytywną” - one chcą bezwarunkowego kapitulanctwa wobec „nowoczesności”, którą propagują. Media nie chcą, abyśmy myśleli, abyśmy krytykowali i wyrażali własne opinie, sądy. Chcą społeczeństwa sterowanego i jeśli natychmiast nie porzucimy tolerancyjnych sloganów - takie społeczeństwo będą wkrótce miały.

Bądźmy zatem nietolerancyjni - dla dobra nieświadomego kłamstwa tolerancji Narodu. Nasza nietolerancja przyczyni się do przetrwania niepowtarzalności polskiej kultury i tradycji, a Naród bez swej kultury jest jak człowiek bez duszy… Poprzez swą nietolerancję możemy zbudować na wskroś katolicki i na wskroś narodowy Gmach Wielkiej Polski!

Nietolerancja jest jedynym duchowym sprzeciwem wobec zła współczesnego świata! Gdy zatem będziemy świadkami niemoralnego zachowania - działajmy! Działajmy tak, by nie miało ono już miejsca - przynajmniej w naszej obecności. Gdy to, co będą mówili ludzie, będzie jak zatruta strzała, skierowana w stronę zdrowego organizmu polskiego - działajmy! Gdy będą w Waszej obecności lansować modernizm, homoseksualizm, aborcję i inne niemoralne, wynaturzone zachowania - działajcie! Walczcie z tym! W walce macie prawo - nacjonaliści - być bezwzględni. Legitymuje Was ku temu służba Ojczyźnie i troska o przetrwanie kultury polskiej, słowiańskiej, troska o przetrwanie Naszej wiary i tradycji!

Dmowski - ojciec naszego Ruchu Narodowego, ujął w Myślach nowoczesnego Polaka wiele cennych wskazówek dla przyszłych pokoleń Polaków. Wiele wskazówek, tych bardziej szczegółowych, dał również nam - reprezentantom polskiego Narodu - nacjonalistom. Pisał o tym, co znaczy być Polakiem, jak ważne jest posiadanie własnej kultury, tradycji i systemu aksjonormatywnego.

…Bo im szerszą stroną mego ducha żyję życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuję potrzebę dbania o jego całość i rozwój. Z drugiej strony, im wyższy jest stopień mego rozwoju moralnego, tym więcej nakazuje mi w tym względzie sama miłość własna. Na niższych szczeblach moralności postępowanie człowieka względem bliźnich, o ile nie wypływa z życzliwości dla nich, uzależnia się wyłącznie od obawy odwetu, kary, czy to w życiu doczesnym, czy w pozagrobowym. W miarę wszakże cywilizacyjnego postępu coraz wyższe postacie miłości własnej kierują naszą moralnością. Człowiek cywilizowany nie postępuje nikczemnie, dlatego przede wszystkim, że zanadto siebie samego szanuje. To poszanowanie samego siebie wytwarza też odpowiedni stosunek do własnego narodu. Poczucie swej godności, które zabrania człowiekowi kraść lub żebrać, nie pozwala mu również korzystać z dóbr narodowych, nie dokładając nic do nich od siebie, nie pracując nad ich pomnożeniem i nie biorąc udziału w ich obronie…

Wszystkiemu temu, co nie polskie, co wykracza bądź przekreśla naszą tradycję Obóz Narodowy musi powiedzieć „Nie!”. Na nas - nacjonalistach - spoczywa dziś dziejowa konieczność duchowego przebudzenia Polaków. Bądźmy nietolerancyjni, brońmy tego, co w spadli otrzymaliśmy od poprzednich pokoleń. Musimy bronić tego, co polskie, ponieważ jesteśmy Polakami, strażnikami kultury, wiary i tradycji.

Krzysztof Luber, PPN

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości