Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Idea Narodowa arrow "Trzeba zniszczyć stare żydokomunistyczne korzenie"
"Trzeba zniszczyć stare żydokomunistyczne korzenie" | Drukuj |
„Trzeba zniszczyć stare żydokomunistyczne korzenie. Nie siekierą, jak mówił Wałęsa, ale laserem głęboko wypalić”.
- mówił w 1993 r. gen. Stanisław Skalski

- Rok temu, żegnając swojego przyjaciela płk. Bolesława Orlińskiego, powiedział Pan nad jego grobem, że nie o taką Polskę walczyliście, że walka trwa nadal i że ją wygracie. O jaką Polskę Pan walczył?

- O polską, nie żydowską.

- ?

- Pani tego nie rozumie, nie czytała Pani angielskiej książki, która wiele tłumaczy - mówi się tam o tajemniczej wielkiej sekcie żydowskiej. W czasie I wojny światowej Żydzi francuscy i angielscy byli po stronie niemieckiej. To, że Gdańsk został wolnym miastem, to też żydowska robota. Nic się nie zmienia. Słyszałem, że podobno ok. miliona Żydów ma być przesiedlonych z Rosji do Polski…

- Czy Pan jest antysemitą?

- Ja??? A skąd. Moja pierwsza sympatia, Zuzanna Fiszman, była Żydówką. Pokażę jej zdjęcia. O, proszę, tu jest Zuzanna, obok Jośka Cukier, Kaganówna Dora, córka dentysty. W mojej klasie maturalnej było dziesięciu Żydów i ośmiu Polaków. Wspaniale razem żyliśmy. Moja mama chciała ukryć Zuzannę w 1942, ale ona nie skorzystała ze schronienia. Wolała zostać z rodzicami. Wszyscy zginęli.

- Powtórzę pytanie: jaka Polska satysfakcjonowałaby generała Skalskiego?

- Wielka, suwerenna. Nie lubię z palca wyssać lipy. Nie cierpię ględzenia. Politycy obiecują: zrobimy to, zrobimy tamto. Nic nie zrobią!!! Ja Wałęsie powiedziałem: panie prezydencie, wszyscy w Polsce mówią o demokracji, odmieniają to słowo na wszystkie sposoby. A demokracja bez autorytetu moralnego nie istnieje! Ponieważ ani Belweder, ani rząd nie są autorytetem dla narodu, nie ma co w ogóle mówić o demokracji. Nie oszukujmy się!

- Co Pan proponuje, generale?

- Trzeba zniszczyć stare, żydokomunistyczne korzenie. Nie siekierą, jak mówi Wałęsa, ale laserem głęboko wypalić. Trzeba wychować społeczeństwo. Nauczyć - jak się ma zachowywać, jak jeść, jak mówić po polsku. Ja nie chcę fantazjować, jaka ta Polska ma być, bo ja nawet sam nie wiem. Ale zacznijmy od dyscypliny. Widziała Pani uczniów angielskich szkół - granatowe ubrania, białe kołnierzyki, krawacik, szare getry. Tak jak u nas przed wojną. Ktoś musi wychować u nas młodzież. Ale najpierw trzeba ją ubrać.

- Umundurować?

- Tak. Wojsko jest silną organizacją, również dzięki mundurom. Przed wojną człowiek w mundurze nie mógł przekląć na ulicy, bo od razu by go rozpoznano. I młodzież mieliśmy waleczną. Od trzynastego roku na lekcjach przysposobienia wojskowego uczono nas życia - umiałem obrać kartofle, ugotować zupę, nauczono mnie strzelać. Pyta Pani, jaka ta Polska ma być? Nasza - za jaką ginęliśmy w więzieniach żydokomuny.

Najlepsi ludzie zginęli, ja z nimi siedziałem, z akowcami z Wilna, z Wołynia, z Powstania Warszawskiego. A teraz co? Gruba kreska?!! Mazowiecki musi być sądzony!

- Za co?

- Za grubą kreskę. Komu zależy na grubej kresce? Mafii żydowskiej, która sądziła i katowała. Różański plunął mi w twarz, a ja mu powiedziałem: ty parchu żydowski, prędzej zgnijesz niż ja. Do dzisiejszego dnia nikt mnie palcem nie tknął za to. Dla niego to był szok, że Skalski ma karę śmierci i nie boi się. Skląłem go potwornie, a potrafię kląć i po polsku, i po żydowsku, i po rosyjsku. Nie jestem mściwy. Jestem tylko człowiekiem. Trzydzieści lat temu sam bym zastrzelił Humera czy innego psa za ich morderstwa. Ale nie mogę słuchać o grubej kresce. Przedtem majątki robiła nomenklatura, teraz makulatura - tak ich nazywam. W Polsce nie ma ani klerykalizmu, ani antysemityzmu - jest tylko brudna żydowska robota. Całe szczęście, że ten kowboj z Kanady, Tymiński, przyjechał i wykopnął mafię Mazowieckiego. Do trzeciego pokolenia trzeba sprawdzać - niech Polską rządzą Polacy, mający czyste ręce. Nieważne czy był w partii, czy nie był. Ważne co on tam robił. Ja wiem, że prawo jest prawem i trzeba go przestrzegać. Nasz policjant będzie się cieszył takim samym szacunkiem jak londyński bobby. Każdemu pomoże, przez ulicę przeprowadzi.

- Jak Pan ocenia rządy w Polsce po 1989 roku?

- To jest tragedia. Wałęsa zrobił wielki błąd - nie słyszałem, żeby gdzieś w świecie dziennikarz został premierem. Nam był potrzebny Al Capone, a nie ciepłe kluski. Bielecki dorobił się miliardów, a jeszcze niedawno woził ciężarówką brudne drewno. Cywińska wyrzuciła ludzi z mieszkań, bo musiała mieć prywatne apartamenty na Starym Mieście. A Suchocka spadła z nieba jak meteor, w ogóle nie wiadomo skąd się wzięła. Niech Pani spróbuje dostać się do Belwederu. Łatwiej było o audiencję u Jaruzelskiego. Kiedyś wspomniałem o tym Wałęsie, a on na to: panie generale, kapral jest posłuszny w każdej chwili. Ale jak jechał do Niemiec, to dla mnie zabrakło miejsca w samolocie.

- To wtedy w obecności dwóch prezydentów miał Pan się spotkać z płk. Zygfrydem Wimmerem, pilotem, którego zestrzelił Pan 1 września 1939 r. o godzinie piątej z minutami. Następnie wylądował Pan, opatrzył rany. Wimmer i jego kolega Heyman zostali odstawieni do szpitala. Przeżyli wojnę.

- Heyman już nie żyje, a Wimmer mieszka pod Monachium. Przyjaźnię się z nimi. Z naszego spotkania Telewizja Polska nakręciła film. Miał być emitowany 1 września, ale nie był. Nawet Moskwa nadała program 1 września ze mną, zaraz po Wiadomościach. Tylko Warszawa milczy!

- Utrzymuje Pan również kontakty z asem Luftwaffe - generałem Adolfem Galandem.

- Spotkałem go w Londynie na premierze filmu „Bitwa o Anglię”. Powiedział mi, że piloci Luftwaffe najbardziej cenili polskich myśliwców - za upór, za odwagę. Napisał do mnie: „dobrze się stało, że Polacy pomogli, że myśmy przegrali Bitwę o Anglię. Dobrze się stało dla wolności całego zachodniego świata”.

- Jaki jest Pana stosunek do przymusowej służby wojskowej, do tzw. sprawy Gałuszki?

- Jednoznaczny. Służba wojskowa musi być przymusowa. Kto się uchyla, niech idzie na kilka lat do ciężkiej fizycznej pracy. Po wojnie w Londynie spotkałem 12-letniego chłopaka z Powstania Warszawskiego. Miał Krzyż Walecznych - nie uchylał się od walki.

- Pana kandydat na prezydenta?

- Nie odpowiadam na takie pytania. Książę Giedroyć proponował Turowicza. Obaj mają niezłą sklerozę.

- Kto może być autorytetem moralnym dla młodzieży?

- Nie wiem… Jest wiele osób. Polsce potrzebny jest wielki autorytet i sprawne, silne rządy. Mój pomysł to zebrać młodych, 30-letnich oficerów, dobrych organizatorów, takich co dowodzili już batalionem i powierzyć im stanowiska wojewodów. Pochodzisz z Suwałk, to będziesz rządził w Wałbrzychu - tam przynajmniej nikogo nie znasz.

- Mieliśmy już wojskowe grupy operacyjne…

- Przed wojną oficerowie byli burmistrzami i świetnie sobie radzili. Jak ktoś służył kilkanaście lat w wojsku, to poradzi sobie na każdym stanowisku. Wojsko jest nadal najsilniejszą organizacją, a młoda kadra może uratować kraj od ruiny.

- Dziękuję za rozmowę.

(fragmenty)

Miliarder 30/93

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 11 gości