Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Subkultury arrow Subkultury - kultury bez Boga
Subkultury - kultury bez Boga | Drukuj |
Nie bez powodu mówi się, że najbardziej zwycięską rewolucją dokonaną przez masonerię jest rewolucja seksualna. Dzięki niej wszystko zmieniło się raz na zawsze. Uważam, że jest ona dopełnieniem rewolucji francuskiej, gdzie wyrzucono Boga z codziennego życia. Przez wieki katolicka młodzież miała co robić. Pomagała rodzicom w domu czy też na roli. Jeżeli miała szczęście chodzić do szkoły, sumiennie przykładała się do nauki. Nikomu nie przyszłoby do głowy, że może być inaczej, gdyby nie Szatan, a on dał człowiekowi spróbować zakazanego owocu i granica pomiędzy dobrem i złem została zatarta. Po II wojnie światowej ruchy pacyfistyczne zaczęły się domagać rozbrojenia wszystkich armii świata, w zamian proponując „wolną miłość” i hasło „kochajmy się!”.


Oczywiście najbardziej podatnymi na te odezwy zostali młodzi ludzie, którzy nie pamiętali prawdziwych przyczyn wojny i nie rozumieli samoobrony wolnych narodów, broniących się przed atakiem ateizmu. To protestantyzm wypaczył rolę Kościoła - Kościoła wojującego, więc pacyfizm jest niewybaczalną zdradą wobec Boga. Niestety, nie rozumiała tego młodzież, której na dodatek wmawiano, że musi być „wolna”, a tę „wolność” musi wyrażać „innością”. Toteż zaczęto nosić „inne” stroje i „inne” fryzury od ogólnie przyjętych norm. Tak narodzili się hipisi, a później punki i inne subkultury. Każda z nich ma swoją odrębną pseudoideologię, mającą dwa wspólne punkty: „olewania systemu” (choć została przez ten system stworzona) i wszystkiego wokół oraz prymitywny antyklerykalizm, którego nie przystoi cytować w T.P. „Kościół jest nietolerancyjny” - to najdelikatniejsze określenie, którego autorzy najwyraźniej zapomnieli, że tolerancji na zło nie ma i być nie może. Nie można przecież tolerować homoseksualizmu (potępionego po raz pierwszy już przez św. Pawła Apostoła, który pisał, że jest większym grzechem niż nierząd mężczyzny z kobietą popełniony w domu rozpusty!), zabijania nienarodzonych dzieci czy też seniorów, tak samo jak nie można pozwolić, by młodzi ludzie zostali wyrugowani z wiary i pozostawieni sami sobie! Tak wygląda liberalizm w praktyce. Naszemu pokoleniu zabrano ideały świętych, którzy swym życiem pokazywali właściwą drogę naszym przodkom. Zaprzestanie czytania ich żywotów jest jedną z przyczyn kryzysu w Kościele. Zamiast tego za wzór stawia się nam jakichś pseudoartystów, którzy nie umieją poradzić sobie ze swoimi problemami, bo zbyt daleko odeszli od Boga. Próbują zrekompensować to sobie alkoholem, narkotykami i kolejnymi romansami, lecz to tylko degraduje ich coraz bardziej. Zniżają się do roli zwierzęcia, które od życia dostaje jedynie cierpienie i ból. Dzisiejszy „wielki” świat przyklaskuje temu, lecz to wszystko marność, marność nad marnościami. Przez upadek prawdziwej kultury i właściwej roli rodziny dzieci nie dostają za młodu żadnych wartości, więc nic dziwnego, że i potem nie mają w życiu żadnego celu. Siedzą pod molochami mieszkalnymi na ławkach, sącząc tanie wino i tracą czas na nic nierobieniu, gubiąc swoje dusze! Ile dusz Szatan gubi obłędnymi modami, które prędzej czy później przemijają, to tylko Bóg jeden wie!

Dzisiaj w Polsce „na topie” jest subkultura hip-hopowa, która swoim zasięgiem przypomina czasy „dzieci kwiatów” z lat 60. w Stanach Zjednoczonych. „Blokersi” myślą, że są niezależni, tworzą własne kliki i wydaje im się, że są kimś. Tak naprawdę są tylko konsumenckim ogniwem przemysłu odzieżowego i muzycznego wielkich koncernów, zbijających na nich niebotyczne pieniądze. Lansowane są nowe trendy w modzie: specjalne spodnie, specjalne koszule, specjalne buty itp., a wszystko tylko po to, aby zarobić. Nikogo nie obchodzi los zwykłego chłopaka czy dziewczyny z danego blokowiska. Może od czasu do czasu jakiś poprawny politycznie raper zarobi trochę grosza, ale co z tego? Czy zabierze swoje bogactwo do grobu? Co będzie trzymał w dłoniach, gdy w dniu Sądu Ostatecznego stanie przed Panem Bogiem? Niektórzy sądzą, że z Bogiem można wygrać. Tak też myślał pewien „piosenkarz”, który śpiewał (?): „jestem bogiem, więc uświadom to sobie, ty też jesteś bogiem, więc wyobraź to sobie”, lecz wkrótce potem wypadł naćpany przez okno i jego teorie legły w gruzach. Podobnie wojują z wiarą „dzieci Szatana” z subkultury „metalowej”. Malują sobie twarze na biało farbkami, ubierają się na czarno, a wszystko po to, by upodobnić się do swojego „Pana”. Zabawy z okultyzmem przy ultraciężkiej muzyce rockowej doprowadziły niejednego, do którego rzekomo namawiały „dziwne głosy”, do choroby psychicznej, a także do samobójstwa.

Masonom finansującym wszystkie subkultury wymknęła się jednak jedna subkultura, a ściślej mówiąc jej odłam. Mowa tu o skinheadach. W pierwowzorze mieli to być „zoologiczni rasiści”, na których zwalałoby się całe zło tego świata. Wymarzony typ systemu tej kolejnej swoistej kultury bez Boga reprezentują pogańskie, skrajnie antykatolickie zespoły muzyczne „Honor” i „Odwet 88”, które jawnie odwołują się do hitleryzmu. Jednakże istnieją również katolicy-skini, o których system chciałby najlepiej zapomnieć. Wśród narodowych skinheadów najlepiej znany jest zespół „Legion”, którego kaseta „A.M.D.G.” (chodzi tu o słowa św. Maksymiliana Kolbe, Ad Maximem Dei Gloriam - Ku Największej Chwale Bożej, którymi unowocześnił jezuickie Ad Maiorem Dei Gloriam - Ku Większej Chwale Bożej) nawróciła na katolicyzm rzesze młodych ludzi, odciągniętych propagandą od Kościoła. Na pacyfistyczne zdanie: „nie można zmienić świata, po co więc marnować na to energię?” „Legion” odpowiada: „Wstawaj i walcz - Ty możesz zmienić świat!”. Warto zwrócić uwagę, że „Legion” jest zwolennikiem Tradycji w Kościele. Śpiewa o Wandei, św. Joannie d’Arc, Ryszardzie Lwie Serce i innych wielkich katolickich postaciach. Ich słowa: „pozostało nas niewielu naznaczonych odmiennością, mamy tylko czystość własnych serc” czy też „ekumenizm z piekła rodem wciąż wypacza naszą drogę” są do dzisiaj katolickim hymnem młodego pokolenia w Polsce. Oczywiście subkultura skinheads, nawet w katolickim wymiarze, jest zamykaniem się przed otoczeniem przez zawsze odmienny strój i jak każda moda - przeminie, ale uratowała ona przed porażką w walce ze złem wiele wartościowej młodzieży, którą dzięki temu nie urobiono na wrogą wierze modłę. Gdyby katoliccy skini (a wielu z nich było w Milicji Niepokalanej) szli rzeczywiście po linii systemowej, to w 1997 r., gdy mieli oni swój narodowy manifest na 11 listopada w Warszawie, Żydzi nie opłaciliby autobusów anarchistom, by przyjechali i skinów spacyfikowali. Na marginesie dodam, że gdy podczas II wojny światowej w Polsce pojawiały się na ścianach rysunki z powieszoną swastyką, ludzie wiedzieli, że tu działa naród i że nie pozwolił zniszczyć cywilizacji łacińskiej, na której wyrósł. Dziś, widząc ten sam „uduszony” znak, człowiek wie, że namalowali go jacyś lewacy, którzy postanowili żyć bez Boga.

Podsumowując należy stwierdzić, że jeżeli dzisiejszemu młodemu pokoleniu wypaczono obraz Boga i zabrano łacińską kulturę, to nic dziwnego, że młodzież stworzyła sobie substytut, a musiała być nim kultura dekadencji. Gdy ktoś nie miał dzieciństwa i nigdy nie zaznał miłości, a maskotkę często zastępowała strzykawka, to miał prawo zbłądzić! Módlmy się szczególnie za tych, którym brak rodzinnego ciepła przysłonił drogę do Boga, bo ocalić ich może tylko modlitwa.
Adam Ledwoń

następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości