Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Idea Narodowa arrow Antymoralne i antynarodowe wychowanie młodzieży
Antymoralne i antynarodowe wychowanie młodzieży | Drukuj |
W toruńskich „Nowościach” ukazały się znamienne i społecznie niezmiernie istotne artykuły o wybrykach młodzieży. Wskazują na to tytuły i podtytuły artykułów:

Nauczyciel - czy to jest profesja wysokiego ryzyka? Uczniowska agresja bez hamulców. Kościół, szkoła, rodzina, tradycja i środowisko (społeczne) przestają pełnić rolę wychowawczą.  Lekcji dręczenia coraz więcej. Przybywa agresji, ochroniarzy i kamer, a nauczyciele są bezradn
i.


Publicystyka ta, pełna troski o młodzież i Polskę, wymaga polemicznego uzupełnienia, bo dotyka istoty narodowego wychowania i przyszłości Polski.

Świętokradzkie wybryki

Uczniowie bydgoskiego liceum wybrali się na pielgrzymkę do Częstochowy, by wyprosić u Marii Jasnogórskiej pomyślne zdanie egzaminu maturalnego. W pociągu pili alkohol, palili trawkę, sikali z wagonu, obrażali katechetkę, która wobec tej agresji była bezradna. Grono pedagogiczne szkoły nie zareagowało na te wybryki.

Wyłania się problem uczniowski: nie uczą się i szukają pomocy u Matki Boskiej, jakby wspierała leniuchów. Katechetka, która ich nadzorowała, była bezradna wobec tej agresji. Coś nie działa w wychowaniu moralnym młodzieży. Nauczyciele wychowują, ale przede wszystkim uczą. Wychowanie moralne w szkole przypada głównie katechetom. Kapłani się do tego w pełni nie nadają, bo wychowani w klasztornej dyscyplinie i wojskowym posłuszeństwie nie rozumieją swawolnej młodzieży. Wprowadzenie ocen z religii jest rodzajem ewangelicznego przymusu, czego młodzież nie akceptuje. Ma to społeczne konsekwencje, bowiem nawet dobra ocena jest przyjmowana negatywnie przez wierzących, a negatywna wprost - dyskryminuje jako bezbożnika. Przypuszczalnie młodzież nie pojechała dobrowolnie do Częstochowy i zastosowała makabryczny protest. Z tego przykładu wynika, że konieczna jest zmiana w wychowaniu moralnym młodzieży. Jaka? - to temat wychodzący poza interpretację artykułów.

Nauczyciele - chwalić czy ganić

Rozmaicie tłumaczy się w artykule zachowanie młodzieży.

Publicysta pisze, że jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, a nauczyciele powinni cechować się dojrzałością i mądrością pedagogów.

 My wszyscy, a więc głównie rodzice i nauczyciele, jesteśmy odpowiedzialni za wadliwe wychowanie młodzieży. Ktoś dodaje, że przyczyną zła w szkole jest nadmierna dobroć nauczycieli, dzięki temu stają się ofiarami młodzieży.

To prawda, nie abstrahując od odpowiedzialności władz szkolnych, za wadliwe wychowanie młodzieży ponoszą winę wszyscy, bo za mało w nas patriotyzmu, troski o Polskę, za mało odwagi, by przeciwstawić się złu. Lecz najbardziej są winni w większości rodzice, bo oni wychowują swe dzieci, a robią to źle, pozwalając im na wszystko, broniąc ich mimo bezprzykładnych przewinień.

W tragicznej sytuacji szkoły nie pomogą żadne kwalifikacje nauczycieli, bo nie pozwala na to system antynarodowego i antymoralnego nauczania i wychowania. Jest to system panowania łobuzów w szkole, dyktatury leniuchów zagwarantowany prawnie instytucją samorządu uczniowskiego, który zapewnia im bezkarność. Przykładowo, gdyby maltretowany nauczyciel w toruńskim technikum (nie tak dawno) któregoś z dręczycieli uderzył, byłby relegowany ze szkoły i potępiony. Musiał poddać się przemocy, nawet nie poskarżył się na represje, bo system szkolny by nie pomógł, ale jeszcze bardziej go upokorzył. A ci, co go dręczyli, dzisiaj się rehabilitują świetną nauką i pracą społeczną - według oficjalnej wersji. Na szkołę mają nadmierny wpływ rodzice. Im się często wydaje, że jeżeli synalek i leniuszek dostaje nawet dobry stopień, to jest krzywda i kierują swą głupotę przeciw nauczycielowi. Stosunki głupoty w szkole wprowadziły nieformalny zakaz wymagań popierany przez dyrekcje i kuratoria. Nauczyciel, który słusznie i sprawiedliwie stawia niedostateczne stopnie, nie ma, według opinii szkolnej, pedagogicznych umiejętności, jest nieprzygotowany do zawodu, musi więc odejść ze szkoły.

System szkolny oparty jest na eliminowaniu egzekwowania wymagań - jest to system nauczania i wychowania przez lenistwo i łatwiznę zapożyczony z socjalizmu. Jego ideą jest niestresowanie młodzieży nauką, polubienie szkoły - jak zabawy i rzekome przyswajanie demokratycznych zasad.

W istocie winien jest system nauczania, a nie nauczyciel, system niweczący autorytet nauczyciela. A na tę tragedię młodzieży z obojętnością spoglądają władze szkolne: dyrektorzy szkół, kuratoria, ministerstwo oświaty. Ta obojętność sprawia, że system oświaty i wychowania jest nienaprawialny w obecnych warunkach politycznych Polski.

Jak zachowuje się młodzież

Tylko dwa przykłady opublikowane w „Nowościach”:

W Koninie siedemnastolatek zaatakował nauczyciela drągiem.

W Bydgoszczy grupa uczniów szykowała trotyl, by podłożyć go pod samochód nauczyciela.

Wystarczy.

A kuratorium Kujawsko-Pomorskie wszystkie problemy z humorem kwituje hasłem: „bezpieczna szkoła”.

Pedagodzy wyjaśniają

Przykłady z artykułów „Nowości”.

Nauczyciel nie potrafi ustalić reguł gry z uczniami. Jeśli nauczyciel nie ustali tych reguł na pierwszej lekcji, jest przegrany.

Więc całe wychowanie sprowadza się do reguł gry z młodzieżą. Jakie to mają być reguły? Jakie to ma być porozumienie z młodzieżą? Czy na tym polega wychowanie?

Między nauczycielem i uczniem wytwarza się porozumienie: nauczyciel nie umie egzekwować posłuszeństwa, a uczniowie nie chcą się uczyć.

Jest to poważne nieporozumienie i obłudne oskarżenie nauczycieli. Praktyka szkolna nie dopuszcza prawie do stawiania niedostatecznych stopni. Nie zdarza się chyba, by leń powtarzał klasę. W takim systemie antynarodowego wychowania nauczyciel, aby móc pracować, musi się dostosować do systemu. Należy podziwiać nauczycieli, że mimo systemowych przeszkód uczą i wychowują młodzież, jak mogą.

Nauczyciele muszą zmienić mentalność.

O jaką mentalność chodzi? Mentalność (słownik) to swoisty sposób myślenia i ustosunkowania się do rzeczywistości jednostki lub grupy społecznej. Słusznie, ale chodzić może w tym wypadku o mentalność władz szkolnych, aby stworzyli system właściwego ustosunkowania się do uczniów, aby to nie była mentalność antynarodowego wychowania.

Wniosek: nauczyciel musi mieć coraz więcej umiejętności.

To jest oczywiste, ale co pomogą najwyższe umiejętności nauczyciela, jeśli uczniowie ich nie cenią, nie chcą się uczyć, gardzą szkołą, celowo stosują agresję, bo im na to pozwala system szkolny, który jest antypedagogiczny?

W obecnych politycznych warunkach globalnego kapitalizmu wychowanie młodzieży nie jest naprawialne. Skutki tego naród odczuwa już teraz rozwiązłością życia zbiorowego.  Uzdrowienie wychowania wymaga od nas skutecznego wysiłku wszystkich. Coraz więcej Polaków o to zabiega.
prof. dr hab. Zygmunt Narski

następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 17 gości