Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow kronika prześladowań arrow Kronika prześladowań arrow SITWA BIAŁOSTOCKA - NAZWISKA SĘDZIÓW I PROKURATORÓW, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W SPRAWIE III K 1340/07
SITWA BIAŁOSTOCKA - NAZWISKA SĘDZIÓW I PROKURATORÓW, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W SPRAWIE III K 1340/07 | Drukuj |

PROKURATORZY:

 


1.       Izabela Bohdziewicz – prokurator Izabela Bohdziewicz na okoliczność sprawy przeciwko Leszkowi Bublowi, delegowana została do Prokuratury Okręgowej w Białymstoku. Brutalne dochodzenie spreparowany, kłamliwy akt oskarżenia przeciwko Leszkowi Bublowi to wyniki jej pracy. Ale opłacało się, obecnie bowiem jest już prokuratorem Prokuratury Okręgowej w Białymstoku.

2.       Adam Kozub – ten Pan jest rzecznikiem prasowym Prokuratury Okręgowej w Białymstoku. Zapominając o rzetelności, przepisach prawa i zasadach etycznych poinformował media o fakcie przewiezienia Leszka Bubla na badania psychiatryczne do Tworek. Aby nikt nie miał wątpliwości, podał pełne dane imię i nazwisko a także czas i miejsce badań. Rozpoczął tym medialną i nie tylko nagonkę na Leszka Bubla.

3.       Anna Malczyk – postanowieniami z dnia 27 marca 2007 i 27 grudnia 2006 r., prokurator okręgowy Anna Malczyk odmówiła wyłączenia prokurator Izabeli Bohdziewicz od prowadzenia dochodzenia w sprawie Leszka Bubla, pomimo wielu istotnych uchybień, jakie w nim zaistniały. Pismem z dnia 6 kwietnia 2007 r., odrzuciła też dwie skargi na prokurator Izabelę Bohdziewicz. Jak widać ręka rękę myje….

4.       Alina Sapieżko – to właśnie za przyzwoleniem Aliny Sapieżko prokurator Prokuratury Apelacyjnej, doszło do bezprawnego przeszukania przez ABW redakcji oraz mojego mieszkania. Działania pani prokurator miały charakter ewidentnie polityczny i są elementem prześladowania narodowej opozycji w Polsce.

5.       Sławomir Luks – pismem z dnia 3 października 2006 r. prokurator apelacyjny Sławomir Luks, odrzucił wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec prokurator Aliny Sapieżko. Nie pokusił się jednak o merytoryczne i rzetelne rozpoznanie sprawy a w uzasadnieniu ograniczył się jedynie do stwierdzeń typu „Alina Sapieżko nie naruszyła przepisów ustawy o prokuraturze”, „Alina Sapieżko nie dopuściła się obrazy przepisów procedury, prawa materialnego czy Konstytucji” itd. itp. W końcu dlaczego miałby się tłumaczyć szaremu obywatelowi…

6.       Tadeusz Marek – pismem z dnia 23 lutego 2009 r. uznał za bezzasadną skargę Leszka Bubla na poczynania prokurator Izabeli Bohdziewicz. Prokurator Okręgowy Tadeusz Marek podzielił zdania Leszka Bubla, co do faktu, iż nierzetelne protokołowanie, nie uwzględnianie żadnych wniosków dowodowych, bezpodstawne i przymusowe doprowadzenie na badania psychiatryczne, są działaniami bezprawnymi i wysoce niezgodnymi z etyką prokuratorską.

 

SĘDZIOWIE

 
1.       SSR Beata Wołosik – sędzia Sądu Rejonowego Beata Wołosik jest sędzią prowadzącą sprawę białostocką. Lista jej bezprawnych i haniebnych działań jest za długo, ażeby je wymieniać tu wszystkie. Pani Wołosik uważa, że bycie niezawisłym sędzią oznacza, iż stoi ona ponad prawem, ostentacyjnie i nagminnie łamie ona bowiem wszelkie przepisy procedury, prawa materialnego a nawet Konstytucji RP!!! Na chwilę obecną sędzia Beata Wołosik, prowadzi tylko sprawę Leszka Bubla gdyż w Ministerstwie Sprawiedliwości czeka na nią ciepła posadka, z której została chwilowo odwołana, gdyż w Ministerstwie, a także w Białymstoku na skutek naszych działań zorientowano się, iż łączenie funkcji urzędnika ministerialnego i sędziego jest niezgodne z Konstytucją.

2.       Prezes Sądu Rejonowego w Białymstoku Tomasz Kałużny oraz przewodniczący XV Wydziału Karnego Sądu Rejonowego w Białymstoku - w którym toczy się sprawa białostocka – Wiesław Żywolewski, stanowią swoisty mur obronny dla sędzi Wołosik, jako jej przełożeni. Przymykają oczy i zasłaniają uszy by nie widzieć i nie słyszeć, co też ona wyprawia na sali sądowej i poza nią. Teraz usilnie próbują zapomnieć, że sędzia Wołosik za ich przyzwoleniem, wbrew prawu, łączyła przez około cztery miesiące funkcje sędziego i urzędnika ministerialnego (za co brała podwójne wynagrodzenie!) Prezes Kałużny wielokrotnie pisemnie zapewniał, iż „postępowanie w prowadzone będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz poszanowaniem godności i dóbr osobistych”. Gratulujemy Panu Prezesowi gładkiej pisowni i bogatego słownictwa, ale napisać to jedno a dotrzymać danego słowa to już zupełnie co innego!!!

3.       SSO Leszek Kulik - VIII Wydział Karny Odwoławczy

4.       SSO Krzysztof Kamiński - VIII Wydział Karny Odwoławczy

5.       SR Dariusz Niezabitowski – delegowany do Sądu Okręgowego

Ww. skład sędziowski postanowił utrzymać w mocy zaskarżone przez Leszka Bubla postanowienie o nałożeniu na niego przez sędzię Wołosik kary porządkowej w postaci grzywny w wysokości 1000 zł (!!!), uznając, iż zwrócenie sądowi uwagi, który przez całą rozprawę nie dopuścił nikogo do głosu, jest obelżywe i narusza w ten sposób jego powagę. Ciekawe, jak wg tych Panów, ma bronić się oskarżony, gdy ani on sam ani jego obrońca, nie mają prawa głosu. Może na migi…

6.       SSO Leszek Kulik – VIII Wydział Karny Odwoławczy

7.       SSO Wiesław Oksiuta - -VIII Wydział Karny Odwoławczy

8.       SSO Marzena Chojnowska – VIII Wydział Karny Odwoławczy

Powyższy skład sędziowski wydał postanowienie o oddaleniu skargi na przewlekłość postępowania złożoną przez Leszka Bubla. Pragnę tylko zwrócić uwagę, iż ten proces sądowych toczy się od 2007 r.

9.       SSA Zbigniew Pannert – Prezes Sądu Apelacyjnego – uchylił się od swoich obowiązków i przekazał wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec sędzi Beaty Wołosik Sądowi Okręgowemu w Białymstoku. Na skargę odpowiedział Prezes Sądu Okręgowego Krzysztof Chojnowski. Uzasadnienie na oddalenie kilkunastostronicowej skargi, złożyło się właściwie na trzy wyrazy „…nie znajduję podstaw…”. Może gdyby kolesiostwo nie zasłaniało Panu Krzysztofowi Chojnowskiemu oczu, to podstawy by znalazł.

 
M.

 

 


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości