Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Podejrzane geszefty arrow Król jest nagi!
Król jest nagi! | Drukuj |
Rozszerzający się kryzys gospodarczy pozostaje w centrum uwagi środków masowego przekazu zarówno w USA jaki i za granicą. 

Wiele kontrowersji wzbudza ciągle tzw. housing bill, przyjęty przez Kongres 30 lipca, który nawet Wall Street Journal nazywa „socjalizmem bogaczy”.  Wbrew propagandzie plutokratycznych mediów głównego nurtu, nie ma on za zadanie wesprzeć właścicieli nieruchomości, ale wielkie firmy finansowe.   Zamiast dostarczyać fundusze indywidualnym dłużnikom i zredukować ich kredyty hipoteczne do realistycznego poziomu, rząd wspiera wartość papierów dłużnych, będących w posiadaniu instytucji finansowych. Ceny domów spadają, ale dług hipoteczny pozostaje bez zmian. Właściciele nieruchomości zostają z negatywnymi hipotekami, państwo z nowym zadłużeniem, a plutokracja z dalszymi zyskami.William Poole, prezes oddziału Federal Reserve w St. Louis, twierdzi że w praktyce program ten podwoi zadłużenie rządu federalnego (podatników), z sumy 5 tysięcy do 10 tysięcy miliardów dolarów (10.000.000.000.000).

Znany ekonomista dr Michael Hudson, uważa że jest to dowód na „prywatyzację” administracji amerykańskiej, która praktycznie siedzi w kieszeni sektora finansowego.  Znamionuje to ostateczne przejście z demokracji do oligarchii- konkluduje.

Fanfary medialne wokół omawianego housing bill, zepchnęły na margines kolejny poważny symptom wskazujący na globalizację kryzysu.

W artykule zatytułowanym: Australia faces worse crisis than America, UK Telegraph informuje o decyzji National Australia Bank (NAB) w sprawie spisania na straty posiadanych przezeń amerykańskich papierów CDO (collateralized debt obligations), jako całkowicie bezwartościowych.

The Business Spectator pisze: Decyzja NAB będzie miała znaczące globalne reperkusje. Staje się bowiem jasne, że sektor bankowy nie jest przygotowany na to, co John Stewart nazywa „meltdown”.

Termin „meltdown” (w wolnym tłumaczeniu: rozpad), jest coraz częściej używany przez analityków do określenia bieżącej sytuacji.  W ich opinii nie mamy już do czynienia z „kryzysem finansowym”, ale „rozpadem systemu finansowego” jako takiego.

Pomimo to plutokratyczne media tzw. głównego nurtu dalej „idą w zaparte” zakłamując sytuację.  Prawda zaczyna się jednak powoli wsączać w świadomość społeczną.

Dotychczas jedynymi przedstawiającymi rzeczywistość (ekonomiczną, polityczną i każdą inną) taką jaka ona naprawdę jest, była tylko grupa „niszowych oszołomów”.  Obecnie niezależne media wszelkich orientacji (od socjalistów po konserwatystów) zaczynają wołać: „król jest nagi”.

Joshua Holland, publicysta Alternet, w nowym artykule pt. In a Perfect Storm of Economic Stagflation, the Yachting Set Says: „Let Them Eat Pizza”, w sposób naukowy dokumentuje zafałszowanie tzw. „wskaźników ekonomicznych” (bezrobocia, PKB, inflacji)  i szacuje stopień uzyskanego przez fałszerzy „retuszu”. 

Lewicowy The Nation obwieszcza „ekonomiczny upadek Ameryki” (America’s Economic Free Fall).

Ciekawą analizę sytuacji ekonomicznej i jej wpływu na przemiany społeczno-polityczne w USA i świecie, przynosi artykuł Atlantic Free Press, pióra Richarda Cooka, zatytułowany:  Status Report on the Collapse of the U.S. Economy.  Autor jest byłym analitykiem w ministerstwach Skarbu, Rolnictwa i Służby Cywilnej rządu Stanów Zjednoczonych.

Szczególnie warte zacytowania są następujące fragmenty tej interesującej publikacji:

Sowieckie Imperium rozpadło się w 1991 roku, a amerykańskiej jest następnym w kolejce.

Jest to spowodowane faktem, że polityczna władza w USA dawno temu została przekazana zachodnim bankierom i finansistom.  Proces ten nazwany został eufemistycznie „deregulacją”, która już za prezydentury Reagana przybrała na sile.

Ponieważ wspomniani bankierzy są również Syjonistami, dodatkowym tego efektem było powstanie gigantycznego obciążenia finansowego spowodowanego, prowadzonymi w interesie Izraela, wojnami na Bliskim Wschodzie.

Już podczas prezesury w Federal Reserve, Greenspan zainicjował „bańkową ekonomię” (bubble economy) umożliwiając masowe oszustwa na rynku hipotecznym, który obecnie tonie jak Titanic.  Odpowiedzialność za ten stan rzeczy ponoszą politycy, którzy umożliwili te przestępstwa.  Szczególnie negatywnie zapisała się w tym zakresie rodzina Bushów, odgrywająca od trzech pokoleń rolę Konia Trojańskiego finansjery. 

Społeczeństwo amerykańskie też nie jest bez winy, ulegając indoktrynacji mediów będących własnością tejże finansjery,  staliśmy się mięsem armatnim jej wojen i żyrantami jej kredytów.  Próbowaliśmy również wykroić dla siebie kawałek jej tortu, który okazuje się teraz bezwartościowym. 

Prawdziwym niebezpieczeństwem jest ewentualne wzniecenie III Wojny Światowej, dla zaspokojenia wspomnianych elit, które uważają wojny i plagi za drogę do opanowania świata.

Międzynarodówkę bankierską nie obchodzi los imperiów, bo jedyne co potrzebuje to baza do prowadzenia swej działalności.  Od momentu założenia w 1694 roku Banku Anglii, jej głównym ośrodkiem był Londyn i cała północna Europa będąca areną działalności masonerii zmierzającej do zniszczenia Kościoła Katolickiego.

To co obecnie ma miejsce to nie tylko upadek Stanów Zjednoczonych, ale najprawdopodobniej całego Świata Zachodniego.

Teoretyczne USA mogą się jeszcze uratować jako państwo, poprzez wewnętrzną rewolucję i zmniejszenie zaangażowania międzynarodowego. 

Jednak realistycznie to co społeczeństwo może zrobić, to stworzyć „szarą strefę ekonomiczną”, w celu uniknięcia klęski głodowej.  Być może wydaje się to nieprawdopodobnym, ale krajowi, którego naturalne rolnictwo zostało zniszczone przez kapitalistyczny „agrobyznes”, grozi w najbliższych latach taka plaga.

Ewentualne wycofanie się USA z obszaru Eurazji musi spowodować poważne problemy w Unii Europejskiej, która jest niedokończonym hybrydem USA i ZSRR.  W momencie powstania znaczących zawirowań społecznych i ekonomicznych, nie będzie ona w stanie utrzymać spójności z powodu braku wyspecjalizowanych środków bezpośredniego przymusu.  Użycie do tego celu armii narodowych państw członkowskich musiałoby bowiem spowodować kolejną europejską wojnę, a karnych sił, w rodzaju sowieckich wojsk NKWD, jeszcze w Unii nie stworzono. 

Wszystko wskazuje na to, że plutokratyczny projekt „Nowego Porządku Światowego”, wymknął się nieco jego twórcom spod kontroli, dając tym samym szanse na odwrócenie obłędnego procesu globalizacji.
Ignacy Nowopolski

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 7 gości