Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow kronika prześladowań arrow Kronika prześladowań arrow ZAWIADOMIENIE o popełnieniu przestępstwa przez Stowarzyszenie "Nigdy Więcej"
ZAWIADOMIENIE o popełnieniu przestępstwa przez Stowarzyszenie "Nigdy Więcej" | Drukuj |

Warszawa, dnia 29 stycznia 2010 r.


Leszek Bubel

Bolesław Szenicer

ul. Garibaldiego 4 m. 20

04-078 Warszawa

 

Prokuratura Krajowa

ul. Barska 28/30

02-315 Warszawa


 

ZAWIADOMIENIE

o popełnieniu przestępstwa

 

         Na podstawie 304 §1 k.p.k., składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 234 k.k. (kierowanie fałszywych oskarżeń), art. 256 (nawoływanie do nienawiści), art. 257 (publiczne naruszenie praw i wolności) na naszą szkodę.

         Przedmiotowego przestępstwa dopuścili autorzy komunikatu zamieszczonego na stronie internetowej Stowarzyszenia Nigdy Więcej (Stowarzyszenie "NIGDY WIĘCEJ"; PO Box 6, 03-700 Warszawa 4)

Składając przedmiotowe zawiadomienie, wnoszę o:

1)    wszczęcie postępowania przygotowawczego oraz skierowanie do Sądu aktu oskarżenia;

2)    ustalenie sprawców popełnionego przestępstwa;

 

UZASADNIENIE

 

            Dnia 28 stycznia 2010 r. na stronie Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” www.nigdywiecej.org., zamieszczony został komunikat Stowarzyszenia, dotyczący zbierania podpisów przeciwko dystrybucji pism: „TYLKO POLSKA”; „TAJNE HISTORIE ŚWIATA”; „TAJEMNICE ŚWIATA. DZIWNY JEST TEN ŚWIAT”, „CO Z TĄ POLSKĄ”, „KULISY SPISKOWYCH WYDARZEŃ”, których jesteśmy redaktorami naczelnymi.

         W przedmiotowy komunikacie, znalazły się następujące zwroty, szkalujące nas i wydawaną przez nas prasę:

…Stowarzyszenie Nigdy Więcej złożyło w siedzibie firmy Ruch S.A. petycję protestacyjną podpisaną przez 9648 osób z apelem o zaprzestanie dystrybucji wydawnictw o charakterze antysemickim i rasistowskim

„…państwowa firma ‘Ruch’ od lat prowadzi dystrybucję pism propagujących antysemityzm utrzymany w tradycji propagandy hitlerowskiej”.

         Ww. sformułowania wyczerpują przesłanki art. 234 k.k.

         Art. 234 penalizuje fałszywe oskarżenie innej osoby o popełnienie czynów sankcjonowanych przez prawo karne, prawo karne skarbowe, prawo wykroczeń oraz prawo dyscyplinarnym. (…) Osoba ta nie musi być wskazana imiennie. Wystarczy, że przedstawione przez sprawcę dane pozwalają na identyfikację tej osoby.[1]

Autorzy ww. komunikatu wywierają presję na Ruch S.A., aby w demokratycznym państwie prawa, którego filarami są wolność słowa, pluralizm, tolerancja i otwartość, wprowadził praktyki dyskryminujące naszą prasę i nie przyjmował jej do dystrybucji.

         Jak wiadomo, jakiekolwiek publiczne propagowanie ustrojów totalitarnych, w więc również hitleryzmu, o co posądzają nas twórcy komunikatu, jest bezwzględnie zabronione przez polskie prawo karne. Jednakowoż, Kodeks Karny zabrania nawoływania do nienawiści na tle rasowym.

         W żadnej z naszych gazet, nie publikujemy treści rasistowskich, nie propagujemy żadnego z ustrojów totalitarnych ani faszystowskich. Podkreślić należy, że wręcz brzydzimy się takich praktyk, czemu dajemy wyraz chociażby w stopkach redakcyjnych:

Gazeta jest otwartym forum dyskusyjnym dla kształtowania nowoczesnej myśli narodowej. Potępiamy zbrodnicze ideologie komunizmu, nazizmu, faszyzmu, syjonizmu.

         Według autorów komunikatu o rasistowskim i antysemickim charakterze mają świadczyć m.in. poniższe - wyrwane z kontekstu - zdania, które rzekomo znalazły się w naszych gazetach:

·          Żydzi są bardzo samolubni. Nie obchodzi ich ilu Estończyków, Łotyszy, Polaków, Jugosłowian czy Greków zostało zamordowanych lub wysiedlonych, liczą się tylko Żydzi, których należy szczególnie traktować.  (Tylko Polska)

·          Czesław Miłosz gardził polskością na zamówienie pochodzenia żydowskiego, którzy FABRYKUJĄ nową historię świata. A ona pasuje do obecnych opowiadań i hagody [sic!] żydowskiej.  (Kulisy Spiskowych Wydarzeń)

         Jednakże słowo „antysemityzm” jest jednoznacznie pejoratywne i oznacza, że jeżeli coś jest antysemickie, jest wymierzone przeciwko Semitom. Natomiast do Semitów należą nie tylko Żydzi, ale również np. Arabowie.

         Ponadto należy wskazać, iż teksty publikowane w naszych gazetach, nie są antysemickie, ponieważ nie są wymierzone przeciwko Żydom z powodu ich przynależności narodowej czy religijnej. Niektóre z nich zawierają krytykę osób pochodzenia żydowskiego za konkretne poczynania, które - w naszej ocenie – są szkodliwe dla polskiego interesu narodowego. Prawo do krytykowania osób publicznych za ich konkretne poczynania wynika z przepisów obowiązującej Konstytucji, aktów prawnych o charakterze międzynarodowym oraz art. 41 Prawa prasowego.

Wydajemy poważną, opiniotwórczą prasę, walczącą ze stereotypami na temat Polaków i Żydów, krytycznie piszącą o zjawiskach, które mogą powodować sianie wzajemnej nienawiści. Komunikat zamieszczony na stronie stowarzyszenia „Nigdy Więcej” jest nieprawdziwy, nierzetelny, wręcz zmanipulowany, a także jest formą nawoływania do nienawiści w stosunku do twórców gazet w nim wymienionych Redaktora Leszka Bubla i Redaktora Bolesława Szenicera - nomem omen Żyda polskiego pochodzenia, a więc jego publikacja jest przestępstwem z art. 256 i 257 k.k.

Bezczelnością oszczerczych pomówień jest fakt już kilkuletniej naszej współpracy przy redagowaniu i wydawaniu dwumiesięcznika „CO Z TĄ POLSKĄ”, którego obaj jesteśmy współredaktorami naczelnymi. Leszek Bubel jako prezes Polskiej Partii Narodowej i Stronnictwa Narodowego o czysto polskim udokumentowanym pochodzeniu i Bolesław Szenicer Żyd z dziada pradziada jako ponad dwudziestoletni dyrektor Cmentarza Żydowskiego w Warszawie, a obecnie prezes Gminy Starozakonnych RP i fundacji Cmentarza Żydowskiego „Gęsia”. Razem bezkonfliktowo współpracując już wiele lat jesteśmy dowodem, że nasza współpraca pomiędzy Polakami, a Polakami żydowskiego pochodzenia na równych, uczciwych zasadach jest możliwa. Jest ona jednak stale solą w oku różnych żydowskich organizacji, finansowanych z międzynarodowych źródeł, które nie tolerują wolności słowa i prawa do krytyki, zagwarantowanych Konstytucją RP i wieloma międzynarodowymi konwencjami podpisanymi przez Polskę.

     Warto także dodać, że zacytowane przez Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” zdania, zostały prostacko wyjęte z kontekstu całych artykułów po to, aby udowodnić z góry postawioną tezę, która nas obraża. Żadne ze zdań w swojej zwartości merytorycznej, nie mija się z prawdą, ale to również Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” nie interesuje. Ta antypolska organizacja jest wspierana przez m.in. Fundację Batorego, którą finansuje znany międzynarodowy hochsztapler George Soros. Ma stałe nagłośnienie w mediach, które są tubami propagandowymi żydowskich szowinistów w Polsce skupionych głównie w i wokół Gazety Wyborczej”, o czym przy okazji informujemy - z konieczności - ponieważ ww. organizacja reprezentuje wąską grupę krzykliwych oszołomów, którzy starają się realizować antypolskie cele pod płaszczykiem reprezentowania szerszej opinii publicznej.

     W związku z powyższym zwracamy się z wnioskiem jak na wstępie.

 

Leszek Bubel                                                     Bolesław Szenicer

 

 

Załączniki:

  1. Komunikat Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”, pobrany dnia 28 stycznia 2010 r. ze strony www.nigdywiecej.org
  2. Stopka redakcyjna gazety „Tylko Polska”
  3. Stopka redakcyjna gazety „Co z tą Polską”

 [1] vide: T. Bojarski, A. Michalska – Warias, J. Piórkowska – Flieger, M. Szwarczyk, Kodeks Karny. Komentarz, Wydanie 2, Warszawa 2008, s. 475-476« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 17 gości