Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow PRASA NARODOWA II RP arrow Warszawski Dziennik Narodowy
Warszawski Dziennik Narodowy | Drukuj |Gazeta Warszawska - pierwsza warszawska gazeta ukazująca się regularnie przez długi okres. Założona po kasacie zakonu jezuitów  w 1774 r., pierwotnie pod tytułem Wiadomości Warszawskie, była pierwszym ukazującym się regularnie dziennikiem. Pierwszym redaktorem naczelnym i jednocześnie właścicielem gazety był jezuita Stefan Łuskina, który po kasacie zakonu, pozbawiony możliwości wykładania w kolegium jezuickim, zajął się dziennikarstwem. Zapewniwszy sobie na mocy przywileju królewskiego, wydanego 9 listopada 1773[1], monopol dziennikarski w Warszawie (gazeta nie docierała poza stolicę), Łuskina starał się nie dopuścić do powstania pism konkurencyjnych.

Gazeta wydawana była pod różnymi nazwami do 1935 r. Od 1925 r. po połączeniu z Gazetą Poranną Dwa Grosze wychodzi pod tytułem Gazeta Poranna Warszawska. Rozwiązana w 1916 r., wznawia w 1918  jako organ Narodowej Demokracji. Zakazana przez władze sanacyjne za skrajnie prawicowe poglądy w 1935 r., ukazywała się pod tytułem Warszawski Dziennik Narodowy do 1939 r.

Redaktorami naczelnymi gazety byli m.in.:
* Józef Kenig (1859-1889),
* Maurycy Zamoyski (1906-1909),
* Roman Dmowski (1910-1916)

Więcej w tygodniku "TYLKO POLSKA"


SMUTNE REFLEKSJE

Każdy, kto tak jak ja zapozna się bliżej z profilem prasy narodowej II RP, dostrzeże, iż łudząco przypomina ona tą, którą od lat redaguję. Okazuje się bowiem, że ok. połowa ówczesnych publikacji dotyczy relacji Polaków z mniejszościami narodowymi w tym przede wszystkim z Żydami. Tematyka żydowska w niektórych tytułach dominowała aż w ok. 70-80 proc. Ówczesna RP zamieszkiwana była w ok. 30 proc. głównie przez Żydów, Niemców  i Rusinów zwanych często Ukraińcami, którzy zdominowali większość dziedzin życia. Zrozumiałe jest więc powstanie prężnie działającego RUCHU NARODOWEGO, walczącego o polskie narodowe interesy.
Po zapoznaniu się z treścią dziesiątek tytułów (a były ich setki) dostrzegłem, że w stosunku do prasy, którą redaguję, było w nich procentowo więcej publikacji o polskiej kulturze. No ale wówczas dynamicznie odradzała się, rozwijała, w ogóle była, dlatego było o czym pisać. A obecnie można lać jedynie łzy nad jej zachwaszczeniem i przejęciem przez obce nam kulturowo nacje. Dominuje „kultura” holokaustu i McDonalda. Wbrew naszej woli powstała wręcz nowa barbarzyńska cywilizacja, do której nie chcę należeć. Od lat staram się wykazać, iż buduję inną naszą NARODOWĄ. Rządzi dzicz, kult mamony i karier za wszelką cenę.
Tak więc w sztandarowym naszym tytule, narodowym tygodniku „TYLKO POLSKA” tak jak w czasach II RP dominuje tematyka „żydowska, niemiecka, ukraińska, litewska czy białoruska”. Stanowi ona ok. 30 proc. zawartości tygodnika, choć bywa jej więcej w innych naszych tytułach. Okazuje się bowiem, że problemy są podobne do tych z czasów II RP. Wówczas było nawet łatwiej o nich pisać, ponieważ mniejszości miały swoją prasę, religię, partie, były zorganizowane czy też nie było powszechnego zjawiska zmieniania nazwisk, przez co łatwo były rozpoznawalne. Obecnie prawie we wszystkich dziedzinach życia „robią za Polaków”. Nawet ci najbardziej znani mają czelność w świetle kamer wypowiadać się w imieniu Polaków. Oczywiście nie byłoby w tym nic złego, gdyby bronili polskich narodowych interesów. A nie wpychali Polskę do UE, NATO, wojen, okupacji, w szpony ponadnarodowych koncernów, nakręcali pedofilię w Kościele Katolickim, niszczyli naszą wiarę, kulturę i tradycję.
Ponownie budują państwo w państwie, wzorem poprzednich setek lat. Na próżno wielokrotnie apelowałem o powołanie polsko-żydowskiego okrągłego stołu celem normalizacji wzajemnych relacji. Mógłby to być pierwszy krok do równoprawnej współpracy z korzyścią dla nas wszystkich. To jednak raczej wizjonerska mrzonka, biorąc pod uwagę talmudyczne zasady, na których od wieków kształtują oni swoją mentalność. Wystarczy przypomnieć tylko kilku ich obecnych guru, kłamców i oszczerców z Michnikiem, Grossem czy Całą na czele. Mamy więc obecnie sytuację jak w II RP. Tyle, że wówczas było setki gazet narodowych, kilka liczących się ugrupowań politycznych, setki tysięcy aktywnych narodowców, którzy stanowili także ok. 20 proc. polskiej inteligencji, w tym księży. To wszystko zniszczono i wymordowano. Powstała luka pokoleniowa, która aż do teraz praktycznie uniemożliwia rozwój silnej narodowej partii. Dodatkowym utrudnieniem było i jest zakładanie różnych pseudonarodowych organizacji przez byłych SB-eków i osoby uporczywie ukrywające swoje pochodzenie, które często infekują młodzież komunizmem, faszyzmem czy nazizmem. Obcymi, zbrodniczymi ideologiami, które są wrogie narodowym priorytetom. Dlatego też od kilkunastu lat w wydawanej prasie narodowej tak mocno akcentuję jej ideowość, bezkompromisowość ze wszelkim złem bez względu na rasę, narodowość czy religię. Z tego względu również mam prawo napisać, iż PPN jest obecnie jedyną czysto narodową formacją polityczną w Polsce, do której mogą należeć jedynie osoby z udokumentowanym polskim pochodzeniem. Widać to w naszych dokonaniach. Niedowiarkom polecam porównanie prasy narodowej z czasów II RP, z tą którą od lat redaguję w tym z tygodnikiem „TYLKO POLSKA”. Mówiąc „statystycznie” problemy te same, więc i praca organiczna nad świadomością narodową moich Rodaków, wygląda tak samo.
  I na koniec refleksja o zasadniczym znaczeniu. Było już w III RP masę partii, organizacji, różnych grup zwących się narodowymi. Wszystkie jak jeden mąż zawsze odwołują się do dorobku RUCHU NARODOWEGO z czasów II RP. Z maniakalną determinacją odmawiają tego prawa partiom i tytułom prasowym, które ja reprezentuję. Po szczegółowym zapoznaniu się z prasą narodową II RP potwierdza się, iż jest dokładnie odwrotnie. Problemy, którymi my się zajmujemy, procentowy ich podział w naszych publikacjach i konkretnych dokonaniach, dokładnie pokrywa się z tym czym RUCH NARODOWY zajmował się w czasach II RP.
Reasumując, jesteśmy w znacznie gorszej sytuacji w walce z tymi samymi wrogami. Nie wypaczamy obecnej sytuacji. Nie manipulujemy. Sama prawda jest bowiem porażająca. Stronią od niej wszystkie pozostałe media, które nas często oskarżają o skrajne poglądy. Tyle tylko, że nasze oceny, wypowiadane myśli i idee wynikają z ogromnej wiedzy, a nie z żadnych fobii. Ponadto scenę polityczną podzielono na różne opcje polityczne od lewicy do prawicy. Wszyscy w nich kłamią i nikt ich nie określa jako skrajne. Mamy więc poronioną sytuację, w której pisanie i mówienie prawdy jest określane jako RASIZM, RADYKALIZM lub OSZOŁOMSTWO! Co za brednie, pisanie i mówienie prawdy jest NORMALNOŚCIĄ!

Leszek Bubel


« poprzedni artykuł
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 6 gości