Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Dariusz Ratajczak arrow Tematy Niebezpieczne
Tematy Niebezpieczne | Drukuj |

SKANDAL ROKU
dr Dariusz Ratajczak i...
TEMATY NIEBEZPIECZNE

Nie mogę zgodzić się z poglądem, że w obozach koncentracyjnych (niektórych) na ziemiach polskich nie istniały komory gazowe. W końcu są świadkowie. Natomiast uważam, że liczba 6 milionów Żydów zgładzonych w wyniku niemieckiego bestialstwa (tak, tak - jednocząca się Europo) jest mocno, bardzo mocno zawyżona.
Rewizjoniści Holocaustu (czyli nie: negocjoniści) nierzadko moi koledzy po fachu, zapewne nie zawsze mają rację, ale naprawdę nie jest to powód, aby oblewać ich substancjami żrącymi, represjonować czy skazywać na środowiskową infamię.
Jeżeli natomiast większość historyków optuje za wersją penalizacyjną ich własnego zawodu i powołania, to mam dla nich miłą perspektywę: DZISIAJ ONI - JUTRO WY.
D. Ratajczak

Od wydawcy:
„Tematy Niebezpieczne” stały się testem wolności słowa i badań naukowych zagwarantowanych Konstytucją R.P. Ustawa o „Instytucie Pamięci Narodowej”, w której jest artykuł dopuszczający karania negocjatorów tzw. kłamstwa oświęcimskiego jest aktem prawnym niższego rzędu i w sposób oczywisty stoi w sprzeczności
z konstytucyjnym zapisem. Ustawa nie powinna być w takiej formie uchwalona.
Nie należę do tzw. rewizjonistów, wśród których jest liczne grono poważnych, utytułowanych naukowców, dążących do ujawnienia prawdy. Jeżeli pomawia się ich o rozpowszechnianie kłamstw to dlaczego równocześnie uniemożliwia się im dostęp do badania archiwów byłych obozów?
Co w ten sposób chce się ukryć i na jak długo?
Całą książkę w kilku odcinkach przedrukował na swoich łamach miesięcznik „Tylko Polska”. Najbardziej kontrowersyjny rozdział „Rewizjonizm Holocaustu” przedrukowały m.in. „Przegląd Tygodniowy, „Angora” i wiele innych pism i gazet w tym również najważniejsze fragmenty: „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita” i „Trybuna”, łącznie więc w kilku milionach egzemplarzy i to bezkarnie! Moim zdaniem znacznie ciekawsze są pozostałe rozdziały.  Treści w nich zawarte rozjątrzyły politycznych demagogów, którzy nie mogą nagiąć do nich jakiegokolwiek paragrafu pod polityczny obstalunek. Z tego właśnie powodu warto uważnie zapoznać się z całością książki. Dołożyłem także najważniejsze publikacje prasowe przeciwników jak i obrońców
dr. Ratajczaka. Oczywista nagonka na opolskiego historyka ma wyłącznie wymiar polityczny. W Polsce na rynku wydawniczym dostępna jest co najmniej setka różnych podobnych niepoprawnych politycznie pozycji książkowych. Tylko niektóre wyszczególnione zostały w załączonej bibliografii. Natomiast „Tematy Niebezpieczne” można bez trudu kupić w wielu miejscach w formie reprintu, ale za ok. 200 zł!
Wydawca nie zajmuje stanowiska co do treści zawartych w książce. Wszystkim przypominamy o art. 55 Konstytucji R.P. o wolności wypowiedzi gwarantowanej także międzynarodowym aktem prawnym ratyfikowanym przez Polskę, czyli art. 10 pkt. 1 „Konwencji o ochronie praw człowieka
i podstawach wolności”.
Leszek Bubel

Wydawca, redakcja, skład i łamanie:
Goldpol Sp. z o.o.
 Warszawa
Wykorzystano rysunki z książki Leszka Bubla
„Warszawski dowCip w walce 1939-1944”
wydanej z okazji 50. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Słowo autorskie do drugiego wydania
Na początku kwietnia 1999 roku stałem się obiektem powszechnego zainteresowania.
Polskie mass-media (i nie tylko), z właściwym sobie taktem, okrzyknęły mnie negacjonistą Holocaustu, antysemitą, faszystą, duchowym aliantem neonazistów i kimś tam jeszcze. Wypowiedziały się również autorytety moralne, które litościwie wysłały mnie do zakładu psychiatrycznego. Taką to formę „dialogu” proponują postępowi, światli Europejczycy. No cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że lewica to przerost formy nad treścią. Chociaż nie - jestem w błędzie. Najczęściej to ani forma ani treść.
Do potępieńczego chóru - ku mojemu szczeremu zdumieniu - dołączyła wkrótce macierzysta, podobno ciesząca się akademicką autonomią, uczelnia - Uniwersytet Opolski, która decyzją Rektora, prof. Stanisława S. Nicieji, zawiesiła mnie w czynnościach nauczyciela. Podobno sprzeniewierzyłem się wartościom etycznym, jakie winny go charakteryzować, chociaż pilnie wypełniałem zawodowe powinności, nie brałem łapówek, a przez studentów byłem uważany za jednego z najlepszych wykładowców.
Nie muszę dodawać, że sprawą całą, wyraźnie „nakręcaną z góry”, zainteresowała się prokuratura. Po półtoramiesięcznych deliberacjach oskarżyła mnie o złamanie artykułu 55 Ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. A poszło o nikczemną objętościowo książeczkę wydaną przeze mnie własnym sumptem, do tego w śladowym nakładzie 320 egzemplarzy, zatytułowaną „Tematy niebezpieczne”. Książeczkę, którą obecnie mam okazję ponownie wydać w wersji poprawionej i rozszerzonej dzięki uprzejmości odważnego wydawnictwa kierowanego przez p. Leszka Bubla.
Nie będę jej szerzej omawiał, powiem tylko, że jest to zbiór publicystyczny napisany w prosty, przystępny sposób, dotykający zaledwie m.in. problemu tzw. politycznej poprawności oraz tematów z różnych względów niepopularnych, zapomnianych lub przedstawianych niezgodnie z prawdą.
Publicystyka, nawet ta zdroworozsądkowa (w kołach demoliberalnych zwana „kontrowersyjną”), rządzi się własnymi prawami. Charakteryzuje ją tempo i swego rodzaju dramatyzm nie wolny od określeń dosadnych. Takoż i tutaj.
Nie odwołując ich, zgodnie z zasadą „prawda czasu - prawda ekranu”, pragnę jednak przeprosić „większość historyków polskich zajmujących się dziejami najnowszymi” za zbyt mocne zwroty pod ich adresem. Problem wprawdzie istnieje, ale nie są oni „geszefciarzami, pulpeciarzami” itd. Są co najwyżej - a mogę tak powiedzieć po reakcjach moich utytułowanych przełożonych z Uniwersytetu Opolskiego na tzw. sprawę Ratajczaka - ludźmi bojowymi. Boją się i tyle.
Kończąc, nie mogę nie wspomnieć o tych, którzy stanęli w obronie „niepoprawnego politycznie” doktora. Tym bardziej, że powodowała nimi bezinteresowna, ludzka uczciwość.
Wyrażam serdeczne Bóg zapłać następującym osobom i instytucjom: Jakubowi Kamińskiemu i Maciejowi Trzewiczyńskiemu, moim starym poznańskim przyjaciołom; Instytutowi Narodowo-Radykalnemu, a w szczególności p. Adamowi Gmurczykowi; redakcjom miesięcznika „Tylko Polska” z red. naczelnym Leszkiem Bublem oraz tygodnika „Najwyższy Czas!”; pp. Mirosławowi Olszewskiemu i Zbigniewowi Górniakowi, dziennikarzom „Nowej Trybuny Opolskiej”; pp. Mariuszowi Wolińskiemu, Maciejowi Przebindowskiemu, Jerzemu Burlińskiemu, Arkadiuszowi Karbowiakowi i Sławomirowi Olszewskiemu; Polonusom ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, którzy podjęli „faksowo-internetową krucjatę” w mojej obronie; p. prof. Mirosławowi Dakowskiemu; pp. Piotrowi Kobyłeckiemu (wielkie dzięki!) i inż. Edwardowi Muszyńskiemu; kilku kolegom historykom i filologom z Opola, których nazwisk nie mogę - takie czasy - wymienić; licznym mieszkańcom rodzinnego miasta.
Osobne podziękowania kieruję pod adresem studentów i absolwentów historii Uniwersytetu Opolskiego. Nigdy nie zapomnę tej oddolnej, spontanicznej, oficjalnej i nieoficjalnej, obrony waszego belfra. Dając przykłady odwagi cywilnej, sprzeciwiając się próbom penalizacji historiografii, uzmysłowiliście mi, że nie straciłem lat przepracowanych na uczelni.
Dariusz Ratajczak
Opole, czerwiec 1999

Książka dr. Ratajczaka „TEMATY NIEBEZPIECZNE” wydana przez Leszka Bubla w serii „Nowy Tygrys” nr 3/1999. „Kontrowersyjne” jej fragmenty zostały usunięte. Znalazły się jednak w jej uzupełnieniu tj. licznych ówczesnych publikacjach prasowych. Są one cennym dokumentem zwalczania wolności słowa i badań naukowych. Książka ukazała się w 30 tys. egz. i była dostępna w kioskach „RUCH-u” całej Polski.

Tematy Niebezpieczne PDF« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 8 gości