Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Partie polityczne w RP arrow BALOWANIE WYBRAŃCÓW NARODU
BALOWANIE WYBRAŃCÓW NARODU | Drukuj |
Po definitywnej zamianie Sejmu w rodzaj jarmarcznej budy z występami przeciętnej jakości gadułów, magików-obiecywaczy, krzykliwych histeryczek, wszelkiego typu nadaktywnych psychoruchowo dziwolągów oraz miejsca, gdzie w miłych zakamarkach przeżywają cztery lata w dobrobycie pospolite nieroby i matołki, przyszedł czas na zasilenie parlamentarzystami różnych mało poważnych programów estradowych, w których lansują się wątpliwe gwiazdki filmu i piosenki. Najpopularniejszym z nich wśród gospodyń domowych jest „Taniec z gwiazdami”, nadawany po raz szósty i podobno ostatni przez TVN.
Na finał spece od telewizyjnej rozrywki (?) wymyślili sobie, że w tany ruszą posłowie, bo i tak do niczego się nie nadają, a zabawa, gdy na pupie wyląduje taka Sandra Lewandowska z Samoobrony albo glebę zaliczy były wszechpolak i parlamentarzysta Ligi Polskich Rodzin, Krzysztof Bosak, będzie dla docelowego widza TVN (nie grzeszącego nadmiarem intelektu) znakomita. Obiektywnie rzecz biorąc najpiękniejsza figura Samoobrony w postaci pani Sandry, marnuje się w sejmowych korytarzach dźwigając partyjną makulaturę i niech lepiej ucieszy oko wywijając rumby i samby na parkiecie. Lepsze to już niż bezproduktywne wylegiwanie się toples na egipskich plażach z wyliniałym dosłownie i przenośni Januszem Maksymiukiem, który zresztą zapowiada szczere kibicowanie swojej ulubienicy. Zazdrością zapałała z kolei Danuta Hojarska : „Sandra Lewandowska ma 30 lat, to niech sobie tańczy, jeśli chce. Ja na jej miejscu na pewno nie przyjęłabym zaproszenia do programu. Pani Sandra na pewno wypromuje swoją osobę, ale partii już nie”. Samoobronie mało co już zaszkodzi, może występy p. Sandry skłonią wiejski elektorat do głosowanie na to upadłe ugrupowanie. Bez obrazy wobec Danuty Hojarskiej, lecz jej pląsy w TVN mogłyby odebrać partii rodzicielce ostatnie gramy poparcia. Kto ma oczy - ten widzi co mam na myśli. D. Hojarska posiada pewnie jakieś walory, np. sprawność w obsłudze kombajna lub korzystnym spieniężeniu kiszonki, ale nie są to przymioty wizyjnej natury. A więc do boju pani Sandro, za dobre imię przewodniczącego Leppera!

Pewnym szokiem dla elektoratu LPR stało się wystawienie do „Tańca z gwiazdami” posła Bosaka. Bogobojne i poważne ugrupowanie schodzi na psy, poszukując taniej popularności w tego typu imprezach. Co przystoi Sandrze Lewandowskiej z racji płci, tzw. warunków i charakteru Samoobrony, którą mało kto bierze na poważnie, to zupełnie nie pasuje jednemu z czołowych mieczy Romulusia Giertycha. Liga ma się za endecki okop przeciwko wrogom Polski, a w ostateczności kończy jako klub taneczny pośledniej klasy. Dla bardziej dociekliwych obserwatorów sceny politycznej, nie są to zjawiska tak zaskakujące. LPR od dawna zabiegało o liberalno-Iuzackie przedstawianie swojego wizerunku w mediach. Ponury niegdyś Romcio sypał w TV i radiu dowcipami, a wszechpolski zaciąg w Sejmie olśniewał ekstrawaganckimi krawatami w różowym kolorze (spece mówili, iż to pod głosy homoseksualistów) i modnym krojem garniturów. W mowie ligusy również starały się przedstawiać w roli jakiegoś prawego skrzydła PO, unikając radykalnie eksponowanych wypowiedzi. Najlepiej jako spolegliwy liberał wypadał Krzysztof Bosak, tocząc spokojnie publiczne dyskusje z wodzem homosiów RP Robertem Biedroniem. Bosak wystąpił także w talk-show Kuby Wojewódzkiego, nie reagując na jego wulgaryzmy i maniery szympansa, co wyglądało dość żenująco (wręczył nawet Jojne Kubie Wojewodorowi partyjne gadżety). Na fali komercjalizacji LPR-u zgłoszono zapewne Bosaka do „Tańca z gwiazdami”, żeby w ten oryginalny sposób ukoronować niejako status Ligi wśród ugrupowań „cywilizowanych” i rozumiejących zglobalizowany światek rozrywki. Wszystkie te ruchy następowały, kiedy LPR była jeszcze członkiem koalicji. Teraz liberalny image może ostatecznie zdołować Giertycha z kolegami, może się również stać coś znacznie gorszego.

Strona internetowa www.pudelek.pl. podała sensacyjne wiadomości: „Tajemnicza uczestniczka szóstej edycji „Tańca z gwiazdami” Isis Gee jest... mężczyzną! Jeżeli informacje te się potwierdzą, będzie to oznaczać, że TVN w walce z Polsatem i TVP jest gotowy na wszystko. Zastanawia nas tylko (jeżeli to oczywiście prawda), w którym momencie producenci programu planują wizytę Isis u ginekologa (za tygodnikiem „Agora” z 12 sierpnia br.). Jeżeli Krzysztof Bosak wystąpi świadomie w jednym programie z transwestytą, ligusy jako partia rzekomo narodowo-katolicka jest definitywnym trupem. Nie przebaczą tego Lidze ostatni poplecznicy z kręgów radiomaryjno-kościelnych, nie mamy zamiaru przebaczyć my - prawdziwi nacjonaliści, a prawicowa i lewicowa konkurencja zrobi z Bosaka i Romulusia Giertycha wiatraki. Oto jak kończą się umizgi do polskojęzycznych mediów, liberalizacja wizerunku i zaprzaństwo narodowych haseł. Potańczcie sobie kochaneczki, bo to pląsy nad politycznym grobem.

Udział parlamentarzystów w „Tańcu z gwiazdami” nieprzychylnie przyjęli ich sejmowi przeciwnicy. „To są karykaturalne kabaretowe zachowania godzące w powagę Sejmu. Posłowie powinni dbać o rangę oraz powagę parlamentu i zachować szacunek dla ludzi, którzy na nich głosowali” - grzmiał Joachim Brudziński z PiS. Szkoda, że PiS-owcy w innych wypadkach niezbyt dbają o powagę i rangę swego miejsca pracy, które wśród społeczeństwa posiada najniższe notowana, zaś przeciętni ludzie w demokracji pragną najbardziej zabawy, choćby bez gustu, a nie podziwiania wystąpień p. Brudzińskiego (ot, twarda logika wolnego rynku). „Taki turniej to nie jest miejsce dla polityka” - stwierdził szef SLD Wojciech Olejniczak. Jego partyjna towarzyszka Katarzyna Piekarska komentuje - „To jest ich wybór, czy będą kojarzeni z inicjatywami i pracą dla ludzi, czy z „Tańcem z gwiazdami” albo plażą w Egipcie. Zobaczymy, jak ocenią to wyborcy”.

Neokomuna narobiła w Polsce więcej szamba, niż wszystkie „Tańce” razem wzięte, a wyborca „demokratyczny” jest traktowany niczym debil i bydlę przez gigantyczne pralnie i przepompownie pieniędzy, zwane partiami politycznymi. O tym także warto wspomnieć. Cały ten ustrój to jeden wielki „Taniec z gwiazdami” dla jednych i moralny ściek połączony z noclegownią i bezpłatną garkuchnią dla drugich. Paweł Singer-Śpiewak z Platfusa Oby-Obywatelskiego błysnął ironią: „Uważam, że cały klub LPR oraz (... ) Giertych i Orzechowski też koniecznie powinni zatańczyć. Posłanki Samoobrony również poczułyby się spełnione. Uważam, że im mniej posłów tych partii w Sejmie, tym lepiej dla Sejmu”. Ja nie byłbym taki łaskawy dla parlamentarzystów z Platfusa. Żadnych tańców tylko natychmiastowa zsyłka do kamieniołomów za rozkradzenie Polski pod szyldem Unii Demokratycznej/Wolności tudzież Kongresu Liberalno-Demokratycznego. W przerwach obiadowych Singer-Śpiewak mógłby umilać przyjaciołom czas rytualnymi tańcami swego plemienia z góry Synaj albo parodiowaniem przywódców Światowego Kongresu Żydów.

Jeżeli wybrańcy narodu zapragnęli sobie poskakać, to muszą zrzec się na ów czas swoich poselskich zarobków, albowiem w trakcie trwania „Tańca z gwiazdami” przechodzą na utrzymanie firmy Waltera, która płaci tańcującemu bractwu do dziewięciu tys. złotych za występ ( odcinek programu). Jak połączą doskonalenie sztuki tanecznej, co nie jest łatwe i krótkotrwałe, z sejmowymi obowiązkami - nie wiadomo. Zostawiamy ten dylemat władzom parlamentu. Być może zresztą sejmowy interes się wcześniej rozpadnie i problem zniknie niejako samoistnie.
ROBERT LARKOWSKI

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości