Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Stronnictwo Narodowe arrow DOBRY PRZYKŁAD
DOBRY PRZYKŁAD | Drukuj |
Trzeba przyznać, że władze Wydziału Europeistyki UW wykazały się tym, czym powinny, czyli pluralizmem w wygłaszaniu różnych poglądów. Tak więc do debaty zaproszono przedstawicieli parlamentarnych partii PO, PiS, SLD, PSL oraz sześć poza parlamentarnych ugrupowań w tym LPR i Stronnictwo Narodowe z prezesem Leszkiem Bublem, Wolność i Praworządność (czyli kolejne wcielenie J. Korwina-Mikke), SDPL (Marka Borowskiego), Stronnictwo Demokratyczne (Pawła Piskorskiego, choć od wielu miesięcy jest już tam nowy szef, bowiem w partii trwa rozłam) i Zielonych 2004.PLAN DEBATY 18.01.2011
Uniwersytet Warszawski Katedra Europeistyki
PROGRAM DEBATY PARLAMENTARNEJ

Polska w Unii Europejskiej
I. ROZPOCZĘCIE DEBATY:
9:00 - odśpiewanie hymnu państwowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz hymnu Unii Europejskiej
9:10 - złożenie przysięgi poselskiej
9:15 - przedstawienie zaproszonych gości
9:20 - przemówienie Marszałka Prezydium
9:25 - zaprezentowanie porządku obrad
II. PIERWSZA (OGÓLNA) CZĘŚĆ OBRAD
9:30 - wystąpienia przewodniczących partii (pięciominutowe):
1. Marlena Bessman (Stronnictwo Narodowe)
2. Jakub Karasek (LPR)
3. Tytus Ławnik (SLD)
4. Michał Nieścior (PiS)
5. Karolina Pachulczak (SDPL)
6. Kornelia Sławińska (PO)
7. Sebastian Soin (PSL)
8. Łukasz Wełpa (Zieloni 2004)
9. Ewelina Wrzosek (Wolność i Praworządność)
10. Piotr Zawadzki (Stronnictwo Demokratyczne)
10:30 - wystąpienia polityków i pytania do nich
12 :00 - zakończenie pierwszej części obrad
Debata 18/01/2011 Polska w Unii Europejskiej
 
Program w/w partii prezentowali studenci, którzy przez wiele dni zapoznawali się z ich poglądami dotyczącymi obecności Polski w UE. W kilkuminutowych wystąpieniach zreferowali je na wstępie debaty. Jej rozpoczęciem było odśpiewanie hymnu Polski i UE. Tego drugiego nikt nie potrafił zaśpiewać.

Nasza przedstawicielka, Marlena Bessman, wypadła dobrze skupiając swoją wypowiedź nie tylko na istotnych zagadnieniach gospodarczych, ale przede wszystkim na ideologicznych. Przytaczała słowa Romana Dmowskiego: „Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie…”.

Warto także odnotować wystąpienie LPR-u, choć użyte dosadne stwierdzenia wywołały wesołość u części z ok. 200 studentów znajdujących się na sali.

Przedstawiciele PO, a przede wszystkim SLD znów wygłosili żałosny bełkot populistycznych stereotypów w stylu PRL-owskiej propagandy. Młody student z długimi włosami, o porowatej twarzy ze szpiczastym nosem, w czerwonym krawacie, bardzo zaangażował się w to, co mówił. Robił pauzy i gestykulował. Tak jakby był na małomiasteczkowym wiecu. Brakowało tylko furmanki, z której lepiej byłoby go widać i słychać.

Następnie w kilkuminutowych wystąpieniach głos zabrali politycy reprezentujący zaproszone ugrupowania. Po ich wystąpieniach studenci zebrani w sali mieli możliwość zadawania pytań.

Pierwszy głos zabrał poseł SLD prof. Iwiński, opowiadający dyrdymały o dobrodziejstwach UE, swoich salonowych w niej kontaktach oraz żalił się na mizerną jakość polskich polityków i brak moralności. Oczywiście tych spoza SLD. Ględził, ględził bez umiaru, długo i nudnie jak w sejmowych mowach, aż przewodnicząca obrad musiała mu przypominać o limicie czasu przeznaczonego na wystąpienie.

Mając po takiej drętwocie swoje wystąpienie, zacząłem się przez chwilę zastanawiać, jak pobudzić znudzonych, zebranych na sali gości i studentów, aby skupić ich uwagę na tym, co będę mówił. Gdy już szedłem do mównicy, na sali słychać było ożywienie. Zacząłem krótką replikę odnośnie wystąpienia posła Iwińskiego: „Zawsze gdy słyszę ze strony postkomunistów słowa o moralności, tak jak teraz ze strony posła Iwińskiego, o przepraszam towarzysza Iwińskiego, to się na nie wzdrygam. Reprezentuje on bowiem partię polityczną, wśród której aż roi się od potomków morderców, jak i samych morderców wszystkich polskich narodowców, czyli moich poprzedników. I dzisiaj nam narodowcom potrzeba jeszcze wielu lat, aby tę co najmniej dwupokoleniową wyrwę uzupełnić i odbudować”. Tego już poseł Iwiński nie chciał słuchać i rakiem zaczął się ulatniać. Aby jednak tę ponurą atmosferę rozładować dodałem, że „tak jest on rzeczywiście znany na europejskich salonach z ksywą „hiszpańska mucha”. Kilka lat temu europejskie brukowce miały żer, gdy jedna ze stacji telewizyjnych sfilmowała, jak klepie on po tyłku swoją asystentkę w miejscu publicznym, podczas jakiegoś wielkiego „europejskiego” spotkania”. Zrobiło się wesoło, więc dodałem: „o właśnie odlatuje z sali „hiszpańska mucha”.

Po chwili śmiechu zaprezentowałem moje wystąpienie, które zamieszczamy poniżej. Trzeba przyznać, że uważnie zostało wysłuchane. Potem nastąpiły pytania, a po nich głos zabrał Antoni Macierewicz reprezentujący PiS. Krótko odniósł się do mojego przemówienia, stwierdzając, że się z nim całkowicie zgadza. Dalej mówił o korzyściach i negatywnych skutkach członkostwa Polski w UE. Na koniec skwitował, że jednak korzyści jest znacznie więcej, więc Polsce opłacasię członkostwo w UE.

Dobre, bo rzeczowe wystąpienie miał członek partii J. Korwina-Mikke. Na pozostałych szkoda słów i papieru.

W trakcie przerwy w obradach w kuluarach musiałem odpowiadać na dziesiątki pytań studentów oraz rozdałem jeszcze więcej autografów na płytach zespołu „Leszek Bubel Band” i plakatach „Biżuterii Patriotycznej”.

Gdybyśmy mieli możliwości częstszego bezpośredniego dotarcia do młodych ludzi, to można by pozyskać elektorat zapewniający parlamentarną reprezentację narodowców. Mając tego świadomość, jak i poczucie obowiązku z racji pełnionych funkcji skrzętnie skorzystałem z zaproszenia do publicznej debaty. Warto było wziąć w niej udział, ponieważ wniosków płynących z tego przedsięwzięcia jest znacznie więcej.
Leszek BubelWYSTĄPIENIE LESZKA BUBLA

Szanowna Pani Marszałek,
Wysoka Izbo

SN to najstarsza polska partia polityczna powstała w 1928 roku. Od kilku lat jestem jej prezesem. Już drugą kadencję sprawuję tę funkcję zarówno w SN jaki i PPN oraz w Stowarzyszeniu „Nie dla UE”.

SN, które mam zaszczyt tu reprezentować, było przeciwne wejściu Polski do UE na wynegocjowanych warunkach. Nie były one bowiem równoprawne w stosunku do kilku państw wcześniej wstępujących. Wiele rozdziałów Traktatu Akcesyjnego było wręcz upokarzających dla Polski, o czym dziś się już nie pisze, ani nie mówi, choć skutki są widoczne.
Nasi prounijni politycy lubią porównania. W trakcie referendum o przystąpieniu Polski do UE modne było porównanie stanu polskiej gospodarki do hiszpańskiej sprzed 30 lat, gdy wchodziła ona do UE. Tyle, że weszła ona na znacznie korzystniejszych warunkach. Wystarczy pojechać na wycieczkę do Hiszpanii, aby przekonać się naocznie, o czym mówię. Szybko powstało tysiące kilometrów autostrad, a nawet każda wcześniejsza polna droga stała się autostradą. Nawet małe miasteczka i wioski mają boiska sportowe wyłożone sztuczną trawą. Nie ma problemów z korkami, bo wybudowano tysiące parkingów podziemnych. A jak jest w Polsce? Wszyscy wiemy. Inne przykłady można mnożyć.

Nadal trwa, za pośrednictwem mediów, nachalna i kłamliwa prounijna propaganda. Codziennie słyszymy o dotacjach z UE, które mają być przeznaczane na różne cele. Czyli co? Ktoś te pieniądze nam daje w prezencie, no bo przecież tak należy rozumieć te dotacje. Co za brednie! Dlaczego kolejne rządy nie publikują pełnych danych, ile Polska wpłaca do unijnego budżetu, a ile z niego otrzymuje w formie owych dotacji? Przecież to łatwo policzyć.

Unijnych dotacji na otwarcie firm w tym roku już nie będzie, (czyli już od września 2010 r.), ponieważ jak przyznał Waldemar Sługocki, wiceminister rozwoju regionalnego, dotacje na firmę w pierwszej kolejności otrzymywali bezrobotni, osoby powyżej 50 roku życia czy też osoby samotnie wychowujące dziecko. (źródło: www.uprzejmiedonosze.pl)

Tak więc setki tysięcy kończących co roku studia, aby móc w ogóle wystartować w takim konkursie musi być najpierw bezrobotnymi. Nieliczni bowiem znajdą pracę i to zgodną z kierunkiem ukończonych studiów. Pozostali powinni wyemigrować wzorem dwóch milionów Polek i Polaków, z których 90 proc. znajduje się w przedziale wiekowym od 25 do 32 lat. To także ci, którzy obecnie rządzą, mamili młode pokolenie, że po wejściu do UE znikną granice i paszporty, że czeka ich unijny raj. Z badań wynika, że większość ocenia tę decyzję jako błędną, podjętą impulsywnie pod wpływem prounijnej propagandy.

Lata spędzone za granicą ci młodzi ludzie najczęściej oceniają jako stracone, gdy wykonywali pracę poniżej swoich kwalifikacji zawodowych, byli wyobcowani środowiskowo i kulturowo, stracili kontakt z przyjaciółmi i rodziną. Natomiast zarobki nie zrekompensowały im tych wszystkich wyrzeczeń, wręcz przeciwnie – po powrocie do Polski takie osoby muszą zaczynać życie od nowa. Takie osoby z perspektywy czasu oceniają, że gdyby nie zdecydowały się na emigrację, lecz pozostały w Polsce, więcej by na tym zyskały – finansowo i emocjonalnie. Miałyby szanse na lepszą pracę, awanse, kredyty, miałyby zaspokojone potrzeby emocjonalne i kulturowe. Poza tym takie osoby – z doświadczeniem emigracji zarobkowej – prezentują postawę bardziej patriotyczną i są w stanie docenić możliwości, jakie mają w kraju.

W kwestiach ideologicznych UE to unifikacja umysłów, mieszanie kultur, religii i ras, czyli tego wszystkiego, co powoduje konflikty międzyludzkie. To w imię narzucanej poprawności politycznej dyskryminowane są prawa większości. To zwalczanie wolności słowa, publikacji i wyrażania poglądów. Weszliśmy do UE o wiele za wcześnie, oddając za bezcen majątek narodowy ponadnarodowym koncernom, w których musimy pracować za stawki, które np. u Niemców budzą śmiech.

UE to więc nie tylko ucisk gospodarczy, ale i intelektualny. I jeszcze nikt z „Eurodebili” nie odpowiedział na pytanie: Jak można Polskę z UE wyprowadzić? To dopiero byłby majstersztyk sztuki prawniczej w traktatowych rozdziałach.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości