SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow Kara śmierci dla Leppera /3/ KULISY MORDERSTWA czyli PRZYCHODZI LEPPER DO SAKIEWICZA
Kara śmierci dla Leppera /3/ KULISY MORDERSTWA czyli PRZYCHODZI LEPPER DO SAKIEWICZA | Drukuj |
Jeszcze dobrze nie ostygły zwłoki Andrzeja Leppera, gdy redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz, wykorzystując swoje kolesiostwo w różnych mediach, rozpoczął rozpuszczanie sensacyjnej informacji, jakoby wódz Samoobrony pękł. Puścił w media banialuki, że Lepper już dziesięć miesięcy temu zaczął szukać pilnego kontaktu z Jarosławem Kaczyńskim. I to do tego za pośrednictwem wspólnego znajomego z… nim samym, czyli Sakiewiczem. Ha, ha, ale hucpa!

Taką ukręcił wersję, aby dodać sobie prestiżu, no i rozreklamować publikację w „Gazecie” przez nieporozumienie zwanej „Polską”. Marność nad marnościami, sensacja dla gawiedzi. Przecież Lepper bez ogródek sam mógł zaaranżować sobie spotkanie z Kaczorem, bez pośrednictwa, bez narażania się na spotkanie z pismakiem brukowego i wrogiego mu tygodnika, który mógł i nagrał bez jego zgody przebieg krótkiej rozmowy.

SPOTKANIE Z WROGIEM

Cała sytuacja jako żywo przypomina słynne publikacje „Gazety Wyborczej” sprzed kilku lat, pt. „Przychodzi Rywin do Michnika”, po której rozkręcono gigantyczną aferę. Sakiewicz tak samo jak Michnik czekał kilka miesięcy na opublikowanie treści rozmowy. Naczelny „GP”, aby podkreślić wagę sensacji, pobiegł czym prędzej z kopią nagrania do prokuratury. No i oczywiście dla zwiększenia sprzedaży brukowca, opublikował w swojej gazecie z całostronicową fotą Leppera na pierwszej stronie i tytułem „STENOGRAM ZZA GROBU”.

Już sam tytuł powala głupotą, no chyba że przyjmiemy, iż mamy do czynienia z… brukowcem, który nagranie zdobył podstępem. Świństwo Sakiewicza jest ewidentne. Tym bardziej, że Lepper nie może się już bronić.

Cała sytuacja obciąża także Kaczora, bo trudno nie odciekać, iż nie wiedział on o spotkaniu i treści rozmowy. To nie kto inny, jak tylko Kaczor, polityczny szef Sakiewicza, musiał zdecydować o poczekaniu z ujawnieniem spotkania na jakąś lepszą chwilę. Tą chwilą stała się śmierć lidera Samoobrony i natychmiastowe kolejne dyskredytowanie Leppera, który po tragicznej śmierci może być poważnym zagrożeniem utraty elektoratu przejętego przez PiS w wyborach 2007 roku, afery a właściwie spisku zmontowanego przez CBA podległego premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu.

ZAMORDOWAĆ LEPPERA JESZCZE RAZ

Z twardego i zaprawionego politycznie wojownika należy zrobić kajającego się i poniżonego chłopka-roztropka, skamlącego o łaskę u swojego oprawcy! Taki miał być medialny przekaz kolejnej nagonki na Leppera. Któż bowiem będzie miał ochotę na powrót do Samoobrony z takim poniżającym wizerunkiem jej twórcy. Oto w całości treść rozmowy opublikowanej przez Sakiewicza:

Lider Samoobrony i redaktor naczelny „Gazety Polskiej” spotkali się 1 października 2010 r. w Łazienkach, przy Pałacyku Myśliwskim. Tomasz Sakiewicz był już w parku, gdy na ul. Myśliwiecką przyjechał Andrzej Lepper.

- Przywiózł go jeden z działaczy Samoobrony, ale rozmawialiśmy tylko we dwóch. Andrzej Lepper był zdenerwowany. Całe spotkanie zostało nagrane - mówi Tomasz Sakiewicz.

Poniżej przedstawiamy fragmenty stenogramu rozmowy.

(…)

Tomasz Sakiewicz: (…) mi mówił, że ma pan jakieś ciekawe informacje i dlatego się zainteresowałem.

Andrzej Lepper: (…) mówił mi, że ma pan dojście do Jarosława.

Tomasz Sakiewicz: Wiadomo, że dziennikarze wszystkich znają. Jedni mnie bardziej lubią, drudzy mniej. No, dobrze, ale po co to panu? Przecież pan ich nie lubi.

Andrzej Lepper: (…) widzi pan, co wyprawiają koło mnie.

Tomasz Sakiewicz: Nie rozumiem pana intencji, przecież pan sam dostarcza na siebie materiał.

Andrzej Lepper: Nie na siebie.

Tomasz Sakiewicz: A na kogo?

Andrzej Lepper: (…) To poszło od K… (nazwisko wykropkowane przez redakcję).

Tomasz Sakiewicz: Ja to wiedziałem od początku akurat. (…) Widzi pan, to jest niezwykle ciekawe i to jest rzeczywiście wartościowe, a nawet powiedziałbym, że zrobiłby pan coś dobrego dla społeczeństwa, gdyby pan o tym powiedział, tylko dlaczego pan to mówi? No bo oni dzisiaj niczego panu nie załatwią, oni są passé. (…) Czy pan chce im pomóc, czy pan chce, żeby się o tym głośno zrobiło?

Andrzej Lepper: Pomóc.

Tomasz Sakiewicz: Ale czy są na to jakieś dowody? Czy oprócz tego, że byłoby pana świadectwo, jest coś, co pomogłoby jeszcze to wyjaśnić?

Andrzej Lepper: Są.

Tomasz Sakiewicz: Ja nie mówiłem (…) o naszym spotkaniu. Najpierw chciałem się dowiedzieć, o co chodzi, tym bardziej że mnie to interesuje jako dziennikarza. Oczywiście, póki pan będzie chciał, żeby to było w tajemnicy, to etyka nakazuje mi, żeby to było w tajemnicy. Jak kiedyś będzie możliwość opublikowania tego, to bardzo chętnie (…).

(…)

Tomasz Sakiewicz: Czemu K........ (nazwisko wykropkowane przez redakcję) chciał pana uprzedzać? Chodziło o interesy (…) czy byliście kumplami?

Andrzej Lepper: Dziwny był (…).

Tomasz Sakiewicz: Rozumiem. (…) To, że to dziwny człowiek, to myśmy o tym pisali. To, że wyście się znali, to było dla nas zaskoczenie.

(…)

- Po zakończonej rozmowie skontaktowałem się z prawnikami Jarosława Kaczyńskiego. Później już nie miałem bezpośredniego kontaktu z Andrzejem Lepperem, podtrzymywałem jedynie kontakt z naszym wspólnym znajomym. To jemu Andrzej Lepper przekazywał wiele szczegółów, które później trafiły do mnie. Dowiedziałem się m.in., że Andrzej Lepper miał spisane informacje na temat afery przeciekowej i innych w dwóch notesach i zeszycie. Przekazał mi, że znajdują się one w siedzibie Samoobrony - mówi Tomasz Sakiewicz.

No i mamy obraz sytuacji daleko odbiegający od opowieści Sakiewicza w mediach przed publikacją fragmentów stenogramu. Brak jest w nim gawęd redaktora naczelnego, że Lepper bał się o swoje życie. A jeśli nawet tak, to dlaczego od razu nie zawiadomił prokuratury. Ponadto jasno wynika z tego „stenogramu”, że to Sakiewicz mówił, a sam Lepper przebąkiwał nic nieznaczące słowa. Potwierdza się więc moja opinia, że zaniepokojony Kaczor rękoma Sakiewicza nadmuchał balon swoim smrodliwym wydechem i nic więcej.

EPILOG

Miejmy jednak nadzieję, że ten smród nie zaćmi umysłów byłych wyborców Samoobrony gremialnie głosujących na PiS w 2007 roku. To decyzja samego Leppera, który w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2005 roku otrzymując aż 15 proc. głosów i plasując się na trzecim miejscu, zwrócił się do swoich wyborców o głosowanie w drugiej turze na Lecha Kaczyńskiego a nie na Donalda Tuska. Ta decyzja przeważyła o wygranej Kaczora. W podzięce dostał strzał aferą gruntową. Jak się okazało był to strzał śmiertelny, choć agonia trwała jeszcze kilka lat.

Polsce jest potrzebna prawdziwa opozycyjna siła polityczna w parlamencie, dlatego życzę Samoobronie odzyskania swojego elektoratu i zdobycia parlamentarnej reprezentacji. Tak aby kuła ona w oczy morderców Andrzeja Leppera! Pamiętajmy o talmudycznych metodach niszczenia niewygodnych ludzi przez osobników, którzy ukrywają swoje pochodzenie.
Leszek Bubel


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości