Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Partie polityczne w RP arrow BYŁA "BOLSZEWIA" NA LISTACH SAMOOBRONY
BYŁA "BOLSZEWIA" NA LISTACH SAMOOBRONY | Drukuj |
Komuniści, socjaliści, skrajne lewactwo, organizatorzy i uczestnicy pedalskich „manif” znaleźli się na eksponowanych miejscach partii Jędrka Lipy.
Łączcie się ! w myśl zasady: „Aby nasza partia rosła w siłę a jej mętom żyło się dostatniej”.


Autor antysemickich felietonów na liście Samoobrony

Niezależny dziennikarz Henryk Jezierski, piszący felietony o antysemickim charakterze, jest kandydatem do Sejmu z listy Samoobrony w okręgu wyborczym obejmującym Gdańsk i Sopot. Ubiega się o mandat z ostatniego miejsca.
55-letni Jezierski publikuje w wydawanym przez siebie od 1992 r. bezpłatnym magazynie publicystyczno-reklamowym o tematyce motoryzacyjnej „Moto”.
W felietonie ze stycznia 2007 r. kandydat na posła Samoobrony pisze m.in.: „Rewelacji Szewacha Weissa o wypędzeniu „ostatnich” Żydów z Polski nawet nie chce mi się komentować. Mam tylko nadzieję, że ten bezczelny gudłaj poniesie kiedyś odpowiedzialność za propagandowy Holokaust na swoich pobratymcach, z Geremkiem, Michnikiem, Bartoszewskim i Smolarami na czele”.
W innym tekście pisząc o prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz (PO) Jezierski stwierdza np. że dotychczas „jej mongoidalne rysy twarzy” przypisywał „pochodzeniu od tzw. Żydów chazarskich, czyli koczowników plemiennych”.
„Dlaczego zatem „Kaczor” przechrzcił prawidłowy „Jewrosojuz” w rażąco błędny „Eurosojuz”? Wydaje mi się, że z tych samych powodów dla których Berman nazywa się Borowskim, Stolzman - Kwaśniewskim, a Kalkstein - Kaczyńskim. Otóż, w języku rosyjskim Żyd to „jewrej”. W takim kontekście UE czyli „Jewrosojuz” mógłby nieopatrznie skojarzyć się komuś z Unią Żydowską. A do tego premier Kaczyński dopuścić nie mógł - to z kolei opinia Jezierskiego o premierze Jarosławie Kaczyńskim.

„Nie jestem i nie czuję się antysemitą, gdyż nie poniżam w żaden sposób przedstawicieli narodów semickich np. Żydów lub Palestyńczyków. Uważam natomiast, że obywatele i wyborcy mają prawo wiedzieć jakiego pochodzenia są politycy, a także znać ich wyznanie oraz preferencje seksualne, gdyż może to wpływać bezpośrednio na ich publiczną działalność” - powiedział dziś Jezierski.
Szefowa Samoobrony w Pomorskiem Danuta Hojarska pytana o poglądy Jezierskiego powiedziała, że nie jest w stanie ich ocenić. - Jego pismo miałam chyba tylko raz w ręku. Najważniejsze, że popiera on program naszej partii - dodała.


Od redakcji „TP”:
Dla mnie nie jest to zaskakująca informacja.

1. Kilka razy rozmawiałem z Henrykiem Jezierskim proponując mu ponad 2 lata temu, by podjął się kierowania gdańskimi strukturami PPN. Czując jego opór i widząc uniki oraz tłumaczenia, iż wspiera LPR, tym bardziej naciskałem aby się do nas oficjalnie przyłączył, chcąc sprawdzić jego intencje. W LPR nie było i nie ma miejsca dla kogokolwiek kto jest choćby tylko pomawiany o antysemityzm, a co dopiero dla tak ostro piszącego dziennikarza, wydającego pismo finansowane ponoć tylko z reklam.

2. Przeglądając wielokrotnie gazetę Henryka Jezierskiego w której zawsze publikował wiele bardzo ostrych tekstów wobec Żydów i osób piętnujących ich dokonania, skrzętnie pomijał moją działalność. A przecież tak naprawdę trudno i to bardzo jest nie dostrzec mojej wieloletniej z nimi walki politycznej. Żwirowisko, Jedwabne, wydawnictwa, szykany policyjno-prokuratorsko-sądowe, w końcu udział PPN w wyborach 25 września 2005 roku i krótkotrwały ale jednak medialny zgiełk wokół naszych wysokiej klasy emitowanych wówczas spotów. Jezierski pominął także mój udział w wyborach prezydenckich pomimo, że poruszał setki spraw, chyba prawie wszystko, co ma związek z wyczynami wiadomej nacji. Ustawicznie pomijał tematy związane ze mną i moimi dokonaniami. Nie jestem próżny, więc zawsze uważnie czytając jego pismo zdumiewało mnie, iż wpisuje się w obowiązującą wobec mnie cenzurę wprowadzoną wobec mnie nie tylko przez koszer media w Polsce. Trudno, można to nawet zrozumieć, iż w żaden sposób nie chciał być z moja działalnością utożsamiany, mieniąc się niezależnym dziennikarzem i wydawcą.

3. Zwykle potrzeba czasu i sprzyjających okoliczności aby czynami, a nie pisaniną, pokazać kim się naprawdę jest. Ta kampania wyborcza dostarczy nam zapewne jeszcze wiele podobnych odkryć, a wcześniej nie do końca uzasadnionych podejrzeń.
Zygmunt Wrzodak Leszek Miller Henryk Jezierski

Wcześniej Zygmunt Wrzodak, znalazł się na 1 miejscu Komitetu Wyborczego Samoobrony R.P. W Rzeszowie. Teraz dowiadujemy się, iż Henryk Jezierski jest na ostatnim miejscu w/w komitetu w Gdańsku. Ostatnie miejsce, co udowodniły już liczne kampanie wyborcze, jest tylko niewiele gorsze od 1. Będąc ostatnim na liście łatwo jest się promować. Stało się to jednak po nagłośnionych w mediach starcie w wyborach z listy partii Jędrka Lipy Leszka Millera, prób pozyskania Józefa Oleksego, a przede wszystkim Piotra Ikonowicza, który ostatecznie kandyduje z 1 miejsca w Warszawie. Wszyscy wiadomego pochodzenia! Czy ktokolwiek normalnie myślący jest w stanie wyobrazić sobie jak będą wyglądały przywitania Jezierskiego czy Wrzodaka z nowymi kolegami partyjnymi np. Ikonowiczem czy Millerem. Jak widać honor i zasady etyczne są przez Wrzodaka i Jezierskiego traktowane w sposób instrumentalny a nie moralny. Można zrozumieć Jędrka Lipę, że tonąc w sondażach, najpierw zabiegał a potem zarejestrował postkomunistów, których życiorysy są klasycznym przykładem antypolskiej działalności. Lepper już kilka lat temu dał sie poznać jako intelektualista mówiąc: „Niech nie myślą że jestem głupi. Ja czytałem „Psychologię tłumu” Le Bona”. Cały problem w tym, że rzeczywiście wiele z tej książki zrozumiał.

Jędrek Lipa ma też w swojej politycznej biografii sojusz wyborczy z Ruchem „NIE” J. Urbana w wyborach samorządowych na Podlasiu ( w poprzednich). Także śmiało można zaryzykować tezę, iż nic co żydowskie nie jest mu obce.
To właśnie podobne pomysły zmusiły mnie kilka lat temu do rezygnacji z kilkumiesięcznej współpracy z Lopperem. Tym bardziej, że zbiegło się to z odkryciem zmiany przez niego nazwiska. Wielokrotnie pisałem na łamach „TP” o wytoczonym mi procesie sądowym w którym podnosił, że używając w publikacjach jego nazwiska: „w formie niemiecko-brzmiącej, narażam go na utratę zaufania wśród wyborców”. Złożyłem więc przyjęty przez Sąd wniosek zobowiązujący Andrzeja Loppera do złożenia pełnego aktu urodzenia.

Po tym wniosku, Jędrek Lipa natychmiast wycofał się z pozwu i rozpoczętego przeciwko mnie procesu!!! Ale zmiana nazwiska przez Loppera nie wynikała tylko z moich publikacji i procesu sądowego ale także z publikacji w dużych gazetach. I tak np. „Gazeta Wyborcza” opublikowała wywiad z rodzonym bratem Jędrka Lipy Bogusławem Lopperem, wówczas radnym województwa zachodniopomorskiego. O jego nagłej śmierci i udziale w pogrzebie szefa Samoobrony poinformował na 1 stronie wysokonakładowy „Superexpress” wiosną b.r. Pisało o tym także wiele innych gazet, podając zawsze nazwisko brata Jędrka w niemieckiej pisowni. Oczywiście każdy mógł przyjąć, że pochodzenie Jędrka kończy się na niemieckim choć i ten fakt stara się skrzętnie kamuflować. Dla tych myślących, bardziej odstraszającym powinien być fakt, iż według słów samego Jędrka jest on socjalistą. Dochodzą do tego oczywiście takie „drobnostki” jak min. afera seksualna, ubogie czy wręcz prostackie słownictwo nie wspominając już o zachowaniu czy stałych skłonnościach korupcyjnych, sięgających zapewne jeszcze czasów gdy utrwalał socjalizm pracując na kierowniczym stanowisku w pegeerze.

Kolejnym argumentem aby od Jędrka trzymać się z daleka, jest umieszczenie na 1 miejscu listy wyborczej Samoobrony w Warszawie Piotra Ikonowicza. To przecież skrajny lewak, ściśle powiązany z różnymi lewackimi grupami, które od lat aktywnie zwalczają wszelkie formy polskiego patriotyzmu nie mówiąc już o Ruchu Narodowym. Za Ikonowiczem stoją zarówno antyglobaliści jak i globaliści, których wspólną cechą jest syjonizm. To oni cyklicznie profanują pomniki polskich bohaterów narodowych min. Dmowskiego. Nie gardzą nawet
Towarzysz Ikonowicz, poseł dwóch kadencji z ramienia SLD, założyciel i szef Polskiej Partii Socjalistycznej. Następnie założyciel Nowej Lewicy i jej sekretarz, był także szefem Towarzystwa Przyjaciół Dąbrowszczaków - tych samych, złożonych z żydowsko-wojskowo-rewolucyjnej bandy mordującej w czasie wojny domowej w Hiszpanii. Żołnierzy Stalina nie mających nic wspólnego z tradycją Wojska Polakiego. Polecam dostępny w internecie „Apel Antygony”, który prawie w całości opublikujemy w następnym numerze T.P.
profanowaniem ich nagrobków, co miało miejsce także w stosunku do Dmowskiego na cmentarzu na warszawskim Bródnie. To te grupy o nazwach „Antifa” i innych, wielokrotnie dopuszczały się napadów, pobić swoich prawdziwych i urojonych przez narkotyki wrogów. Oczywiście głównym celem byli i są narodowcy. Przeciwko jednej z bojówek, o której obszernie pisaliśmy 2 lata temu o marketingowej nazwie „SILNY PEDAŁ”, niemrawo toczy się prokuratorskie śledztwo. Jest ona podejrzana o podłożenie w Warszawie kilku atrap bombowych na tydzień przed II turą wyborów prezydenckich w 2005 roku. Ikonowicz cyklicznie wraz ze swoimi ludźmi bierze udział w różnych pedalskich „manifach”, które niezmiennie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem koszer mediów. Córka Ikonowicza jest liderką „Młodych Socjalistów”. Można to wszystko sprawdzić na ich stronach internetowych. To nie są żadne trudno
Pedalska manifestacja w Warszawie
dostępne rewelacje. Lewactwo w Polsce to głównie patologiczna agresja, bandytyzm uszlachetniany pobudkami politycznymi. Znalezienie się w tym towarzystwie na listach wyborczych to HAŃBA lub też pokazanie swojego prawdziwego oblicza i wrodzonych sympatii! Znam bowiem kilka znaczących osób, które na wieść o tym kto będzie ich nowym kolegą partyjnym, natychmiast zrezygnowały z kandydowania z list Samoobrony, ratując tym samym swój honor i swoich dzieci. Były to też osoby, które zajmowały 1 miejsca na listach wyborczych.

Polecam przejrzenie list wyborczych na stronie internetowej PKW. Włos się jeży ilu tam starszych braci w niewierze w czym prym wiodą: Samoobrona, LPR, PiS oraz lewacka Polska Partia Pracy. Dopiero dalej jest LiD i PO. Panowie, s... z partii Jędrka Lipy, bo inaczej wsadzę Was na listę do „WIELKIEJ ENCYKLOPEDII ŻYDÓW jako volksdeutschów i to małymi literami.
Leszek Bubel

P.S. z ostatniej chwili: Otrzymaliśmy list od posła Wrzodaka, który wkrótce opublikujemy« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 16 gości