Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Obca Krew | Drukuj |
TEZA:
Stronnictwo Narodowe od 1990 r. jest penetrowane personalnie, ideowo, programowo przez lewicę.

DOWÓD:
Rok 1992

Oświadczenie Krzysztofa Kawęckiego, Wiceprezesa i Rzecznika Prasowego Stronnictwa Narodowego
„Oświadczam, że z dniem 24.02.1992 roku składam rezygnację z dalszej przynależności do Stronnictwa Narodowego. Na zjeździe Rady Naczelnej Stronnictwa Narodowego w dniu 25.01.1992 roku wypowiedziano się niewielką ilością głosów za utrzymaniem obecnego ZG pod prezesurą dr. J. Więcławka, składającego się z autentycznych narodowców. Równocześnie Rada Naczelna nie zdobyła się na wykluczenie ze Stronnictwa Narodowego grupy osób o poglądach lewicowo-„narodowych”, często o przeszłości komunistycznej.

Dalsze tolerowanie tego dualizmu w ramach SN jest niedopuszczalne i godzi w autentyzm Stronnictwa Narodowego, którego istotą był zawsze antykomunizm. Tym samym zaprzepaszczona została ostatnia szansa przełamania niemocy organizacyjno-ideowej Stronnictwa Narodowego i uratowania jego autentyczności.”
Rok 2005

Reaktywowane - po zdradzie głównej Giertychów - Stronnictwo Narodowe Organizacja Polityczna Narodu, zostaje opanowane przez lewicę. Prezesem SN jest Bogdan Poręba, fanatyk lewicowy, który mówi, że jest dumny z przynależności do PZPR i gloryfikuje stan wojenny.

5 marca 2005 roku na Kongresie Stronnictwa zostaje wybrany na Prezesa większością głosów lewicowych delegatów. Na znak protestu Komitet Główny SN w pełnym składzie rezygnuje z członkostwa w SN.
Stronnictwo Narodowe utraciło tożsamość. Nastąpiła infamia - utrata dobrego imienia.

Wniosek 1: Dywersja lewicy w Stronnictwie ma charakter bezwzględny i trwały.
Wniosek 2: Na 20 organizacji narodowych, 15 ma charakter lewicowy. Zdeterminowana lewica idzie po trupach.

Refleksja:
Jest rzeczą dziwną, znamienną, zastanawiającą i niepokojącą, że w programach wyborczych tak lewica jak prawica mają niektóre punkty zbieżne, a nawet identyczne.

Przykład:
Platforma Obywatelska i Polski Komitet Narodowy prezentują postulat: Likwidacja Senatu. Zamiast likwidacji bezrobocia, likwidują Senat, jako temat zastępczy.

Czyżby ta sama niewidzialna ręka tam na górze rozdawała karty i pociągała za sznurki? Wszystko możliwe, zważywszy na fakt, że lewica i prawica z natury są kosmopolityczne. Zarówno lewica jak i prawica od zawsze miały, mają i mieć będą nienawiść w oczach, kłamstwo na ustach, krew na rękach.
Przemysław Górny
były członek
Komitetu Głównego
Stronnictwa Narodowego

INFAMIA
Stronnictwo Narodowe, Organizacja Polityczna Narodu, straciło dobre imię

Prezes Stronnictwa Narodowego bez zgody i wiedzy Władz Naczelnych Rady Naczelnej SN i Komitetu Głównego SN zwołał Kongres Stronnictwa na dzień 5 marca 2005 r.

Kongres zdrady i hańby narodowej

Fanatyk lewicowy zaprosił delegatów lewicowych. Nie zaprosił członków Komitetu Głównego w liczbie siedmiu, którzy przed rokiem wypełnili deklaracje członkowskie - podpisane. Zaprosił tylko pięciu członków KGSN, mając świadomość, że głosując przeciw, nie będą w stanie zmienić wyniku głosowania jego zwolenników. W rezultacie przybyli na Kongres mali, mierni, bierni, ale wodzowi wierni. Z nielicznymi wyjątkami Kongres był dokładnie wyreżyserowany. Prezes Bohdan Poręba podeptał uchwałę fundamentalną podjętą na pierwszym Kongresie SN w Drozdowie z 27 sierpnia 2004 roku. Podeptał późniejsze uchwały Rady Naczelnej i Komitetu Głównego.

Złożył nieprawdziwe sprawozdanie Zarządu Głównego SN, którego nie było, ponieważ dwóch członków Zarządu zostało przez niego wyrzuconych, pozostałych czterech zrezygnowało. Na dzień 5 marca 2005 był sam Prezes, bez Zarządu.
Wnioski Komitetu Głównego SN, odczytane przez członka Komitetu Monikę Karwowską, nie zostały poddane pod głosowanie. Wnioski dotyczyły porządku obrad, a nie regulaminu.

Wybór Władz Naczelnych Stronnictwa, mimo statutowego wymogu tajności, przeprowadzono w trybie głosowania jawnego, co stanowi złamanie statutu obowiązującego w dniu obrad. Poprawki de lege ferenda do statutu mogą być obowiązujące z chwilą zatwierdzenia przez sąd.

Przewidziana w porządku dyskusja nie odbyła się.

Po wyborach Bohdan Poręba, stary-nowy prezes, udziela łaskawie głosu Przewodniczącemu Rady Naczelnej Andrzejowi Marszałkowskiemu i Przemysławowi Górnemu, członkowi Komitetu Głównego.

Prywatny program Bohdana Poręby, z nikim nie konsultowany, pozostaje w rdzennej niezgodności z ideologią i programem Stronnictwa narodowego. Program na żenująco niskim poziomie. Chaotyczny, merytorycznie i formalnie błędny. Przykłady:

1. Bohdan Poręba przedstawia koncepcje polityczne Marszałka Józefa Piłsudskiego.

2. Jako wzór dla Polski i Stronnictwa stawia: Amerykę, Chiny, Rosję i Izrael. Twierdzi autorytatywnie, że w tych krajach-mocarstwach panuje porządek ludzki i boski.

Ideologii, programu i polityki Romana Dmowskiego nie prezentuje ani jednym zdaniem. Prezes Bohdan Poręba swój autorski program chce wprowadzić w życie kilkunastoma dekretami. Czysty totalitaryzm socjalistyczny zamiast demokracji narodowej Kongresu Stronnictwa Narodowego obraduje przy drzwiach zamkniętych, mimo uchwały Komitetu Głównego, obligującego Prezesa do prowadzenia obrad przy drzwiach otwartych i wolnej trybunie. Na salę nie wpuszcza się szacownych Narodowców ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, mimo że Bohdan Poręba był zaproszony do Ameryki na konto i gościnę Narodowców. Wejścia strzegą goryle ubrani w wojskowe mundury. Przy użyciu siły nie wpuszczają 3 członków Komitetu Głównego, którzy na chwilę wyszli z sali. Usiłują zatrzymać wchodzącego do sali Przemysława Górnego, a potem wyprowadzić z sali. Kongres, który powinien odbywać się dwa dni, z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym delegatów, toczy się w ekspresowym tempie - 4 godzin. Wniosek Komitetu Głównego w tej sprawie Prezes odrzuca w sposób arbitralny. Przez 3 godziny mówią goście i Poręba. Tylko jeden delegat, Mirosław Kimnes, dzięki uprzejmości kolegi Przemysława Górnego zabiera przed nim głos jak prawdziwy Narodowiec. Pozostali delegaci milczą pokornie, zachowując się jak marionetki. W kilkuminutowym wystąpieniu, tuż przed zakończeniem obrad, Przemysław Górny podkreśla obcość ideową, wstyd i hańbę Kongresu. Terror, nieprawda, manipulacja, samowola Prezesa, pogarda dla Władz Naczelnych Stronnictwa, oto sceneria obrad Kongresu. To była farsa!!!
Kilkanaście uchwał przedłożonych przez Komitet Główny nie zostało odczytanych, nie mówiąc już po oddaniu pod głosowanie.
Orędzie Młodzieży Komitetu do delegatów zostało zignorowane, wykazując ewidentną niechęć do młodzieży.
W tej sytuacji Komitet Główny przed zakończeniem obrad odczytuje rezygnację w pełnym składzie z członkostwa i wychodzi z sali.
Przemysław Górny

Od red.:
STRONNICTWO NARODOWE zarejestrowałem z grupą ponad tysiąca osób w czerwcu 2004 roku. Od tamtego czasu leży sobie na honorowym miejscu w mojej domowej bibliotece. Czeka na właściwy moment możliwego rozpoczęcia swojej działalności. Nikt go już nie może poniewierać ani kalać jego ogromnego historycznego dorobku. Taki był cel mojej błyskawicznie zrealizowanej ubiegłorocznej inicjatywy. I jest to najspokojniejszy rok STRONNICTWA NARODOWEGO w całej jego historii, w której przez jego szeregi przewinęły się miliony członków, tysiące statutowych władz różnych szczebli z kilkudziesięcioma jego prezesami. I przestały mnie interesować wszelkie powstające kupy, które dodając sobie drugi człon, w beznadziejny sposób sugerują, iż są jego jakimiś kontynuatorami. Trafność mojej oceny potwierdzają tylko kolejne rozróby w ciągle powstających kupach, w których kotłują się osobnicy z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. I dobrze, że skanalizowali do tego swoją działalność, bowiem oszczędzili swoim członkostwem Polską Partię Narodową, w której nie mają czego szukać. W tychże kupach, ocenionych przez p. Górnego na „20 organizacji narodowych”, dzieją się podobne rzeczy. Wręcz jest to kłębowisko oszołomów, które należy omijać, unikać wszelkich kontaktów, aby nie zarazić się demagogiczną głupotą. Lepiej już w nic się nie angażować, niż mieć z nimi do czynienia. Tak też zrobiło wiele osób, będących zdrowymi na ciele i umyśle, z których jednak część zasiliła szeregi PPN. Reszta przygląda się, co też PPN osiągnie, i to w sytuacji, w której owe kupy starają się nam maksymalnie zaszkodzić rozsiewając kłamstwa i ploty, od których aż roi się w różnych piśmidłach, ulotkach i w Internecie.

I niech sobie szczekają, a karawana i tak idzie dalej. Mamy własne problemy i gigantyczną pracę, dla której egzaminem będą najbliższe wybory.
Leszek Bubelnastępny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 6 gości