SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow JAK ROZPOZNAĆ...
JAK ROZPOZNAĆ... | Drukuj |
Znany reżyser Spielberg nie ukrywa swojego pochodzenia. Opanowane przez Żydów Hollywood dało mu wsparcie robiąc z niego wybitnego reżysera. Można się z tym zgodzić, pomimo tego że wyreżyserował on, jak to u Żydów, antypolski film pt. „Lista Schindlera”. Swoje pochodzenie ma wypisane na twarzy. Zresztą jak większość z nas. Tyle że jedni są z tego dumni, a inni je ukrywają.

Robert Winnicki, prezes MW, nie obnosi się ze swoim pochodzeniem. I to pomimo tego że wysłałem mu maila z prośbą o opublikowanie swojego szczegółowego dossier. Mam więc prawo podejrzewać, że coś ukrywa. Tym bardziej, że jego działalność nie licuje z historycznymi dokonaniami MW, do której stara się ta organizacja, jako narodowa, odwoływać. Ponadto ma charakterystyczne, i to bardzo wyraziste, semickie rysy twarzy z oczami w roli głównej. Podobnie jak Mariusz Kamiński, obecny poseł PiS a wcześniej szef CBA i Ligii Republikańskiej, o relacji stosunków polsko-żydowskich nigdy głosu nie zabierał. Pewnie nie słyszał o Jedwabnem, Grossie, itd. To szafowanie antykomunistyczną Ligą Republikańską wyniosło go na polityczne salony. Kilka lat temu pojawił się na jej demonstracji pod siedzibą SLD przy ul. Rozbrat w Stolicy. Kamiński biegał, dwoił się i troił, abym nie przedostał się do maszerujących i to przez szczelny kordon policji. Pomimo tego, że się tam, jako fotoreporter nie pchałem, to przydzielił mi dwóch rosłych troglodytów! ze swej świty, aby uniemożliwili mi także robienie zdjęć. Nie życzył sobie, aby z „jego” publicznej manifestacji znalazła się fotorelacja w naszej gazecie, niestroniącej od opisywania prawdziwych relacji polsko-żydowskich. Ot taki mały, ale jakże charakterystyczny, epizod.

Przyjrzyjmy się więc ich twarzom, oczom. Co ich łączy?

Głównym celem tej publikacji jest jednak coś innego, a mianowicie działalność Młodzieży Wszechpolskiej w ostatnich latach. Ten jej zakres, który mi, jako prezesowi Polskiej Partii Narodowej i Stronnictwa Narodowego oraz redaktorowi naczelnemu jedynego tygodnika narodowego w Polsce, wypada opisać. Bez paszkwili czyli kłamstw. Wyłącznie w oparciu o zdjęcia, fakty i cytaty, uzupełnione oczywiście komentarzami, ponieważ jestem narodowcem strzegącym także ideologicznej linii tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób odwołują się do dorobku i historii Ruchu Narodowego w Polsce.

CZYTAJ CAŁOŚĆ(kliknij obrazek)


 

Na portalach internetowych zawrzało. Replikę R. Winnickiego opublikowały m.in. poniższeCzy Robert Winnicki jest Żydem?

Prezes Młodzieży Wszechpolskiej odnosi się do enuncjacji Leszka Bubla. Tyle, że jakoś półgębkiem. Przy okazji, jak zwykle, w komentarzach specyficzny ruch.

„Bardzo wyraźnie semickie oczy”
„Robert Winnicki, prezes MW, nie obnosi się ze swoim pochodzeniem. [...] ma charakterystyczne, i to bardzo wyraziste, semickie rysy twarzy z oczami w roli głównej.”
Nikt zdrowy na umyśle nie traktuje pisemek wydawanych przez Leszka Bubla poważnie. Odpuściłbym więc jakiekolwiek komentowanie publikacji, poświęconej mojej skromnej osobie, gdyby nie fakt, że w artykule jego autorstwa powielane są nieprawdziwe zarzuty brukowych, lewackich i anarchistycznych mediów wobec Młodzieży Wszechpolskiej. Zarzuty, za które MW przepraszać musiała już m.in. telewizja publiczna.
Po styczniowej publikacji na mój temat w demoliberalnym Neewsweku, trafiłem dla odmiany na okładkę tygodnika dla wariatów, redagowanego przez niejakiego Leszka (nomen omen) Bubla. Moja twarz została zestawiona ze zdjęciami reżysera Stevena Spielberga i Mariusza Kamińskiego (b.szefa CBA). Ale to nic, kozacki jest dopiero artykuł.
Zaczyna się tak:
„Robert Winnicki, prezes MW, nie obnosi się ze swoim pochodzeniem. I to pomimo tego, że wysłałem mu maila z prośbą o opublikowanie swojego szczegółowego dossier. Mam więc prawo podejrzewać, że coś ukrywa, tym bardziej, że jego działalność nie licuje z historycznymi dokonaniami MW, do której stara się ta organizacja, jako narodowa, odwoływać. Ponadto ma charakterystyczne, i to bardzo wyraziste, semickie rysy twarzy z oczami w roli głównej”.
Właściwie na tym można by poprzestać, bo już jest śmiesznie, ale wymienię jeszcze katalog „przestępstw”, jakie Bubel wymienia w swoim „artykule”, będącym zlepkiem różnych informacji, jakie pojawiły się w prasie i w internecie:
- nie zaprosiliśmy do organizacji Marszu wszystkich, którzy przysługują się przymiotnikiem „narodowy” (również ewidentnych wariatów, co widać osobiście uraziło Bubla
- obecność Janusza Korwin-Mikke na Marszu Niepodległości („Koszer ma głos!”)
- gościna pod namiotem Solidarnych 2010 (”Winnicki z PiS-em!”)
- udzielanie wypowiedzi Wyborczej (jedyny „zarzut”, który mógłbym potraktować w kategorii „do dyskusji”, a nie „do psychiatryka”).
Poza tym jednak, w niechlujnym i napisanym bez ładu i składu artykule Bubla znajdują się bezpośrednie ataki na MW, głównie na podstawie kłamliwych i wielokrotnie już zdementowanych publikacji brukowców sprzed lat, za które m.in. musiała przepraszać telewizja publiczna.
Bubel szeroko powołuje się w swoim (zabawnym skądinąd) artykule na „źródła” skrajnie lewackie i anarchistyczne, uderzając bezpośrednio w organizację, której przewodzę. Dlatego prawdopodobne jest, że sprawa tego artykułu trafi do sądu.
Osobiście rzecz jasna mogę spokojnie przymknąć „semickie” oko na bełkotliwe publikacje pod swoim adresem. Byłem już przecież nazywany „fundamentalistą katolickim” i „laickim nacjonalistą”, „pobożnym socjalistą” i „liberalnym endekiem”, „pisowcem” i „chorobliwym antykaczystą”, „piłsudczykiem” i „wyznawcą Dmowskiego o ciasnych horyzontach”, „antysemitą i neonazistą” - właściwie, to tego „żyda”, jako epitetu skierowanego w moją stronę, brakowało do kolekcji. Szurnięci wszystkich opcji - łączcie się!
Robert Winnicki

PS. Wszystkich, którzy oczekują, że będę z Bublem prowadził jakiekolwiek polemiki, muszę niestety rozczarować. Nawet przy wielkim wysiłku nie byłbym w stanie osiągnąć nizin jego publicystyki, to po pierwsze, a po drugie - nie zamierzam napędzać mu tym samym popularności. Wszystkich zachęcam natomiast do gorliwego tropienia moich korzeni, będę niezmiernie wdzięczny zwłaszcza za każdą informację o Winnickich, którzy mieszkali w powiecie Buczacz (obecnie Ukraina).
RW
 
***
Ad vocem:
1. Ot proste jak cep. Wystarczy, tak jak w moim przypadku, opublikować szczegółowe dossier i wszystko będzie jasne. Tak powinno być u NARODOWCÓW, aby uniknąć podejrzeń. Czekamy więc!!! ODWAGI! Nawet jeżeli korzenie są w największej dziurze w Polsce, albo nawet na Ukrainie, to będzie to można łatwo sprawdzić.
Od zawsze w Ruchu Narodowym szukano Żydów. I słusznie, bo nie można być lojalnym wobec dwóch nacji, których interesy wzajemnie się wykluczają. Oczywiście, wśród nas byli i rdzenni Żydzi, ale szczerzy polscy patrioci nieukrywający swego pochodzenia. To ja na łamach tygodnika „Tylko Polska” Nr 27, 31, 32, 33, 34/2010 zdemaskowałem jako Żyda i płatnego Tajnego Współpracownika SB Bogusława Jeznacha. Z IPN-owskich akt wynika, że był nawet dwa lata w… seminarium. A w końcu lat 80. ub. w. razem z innym „narodowcem”, także TW SB, Bogusławem Rybickim założyli, pod pełną kontrolą i za zgodą służb, dwutygodnik „OJCZYZNA”, który ukazywał się do ok. 2001 roku. Ci dwaj byli u zarania III RP czołowymi „narodowymi” aktywistami. Polecam pełną informację o nich na stronie www.PolskaPartiaNarodowa.org. Jest też tam sporo o innym „narodowcu” tamtych czasów, także płatnym TW SB Bolesławie Tejkowskim. A będzie jeszcze więcej, ponieważ przybyło mi parę setek zeskanowanych stron w IPN. Wynika z nich, iż przez wiele lat był zagorzałym… trockistą współpracującym z Michnikiem, Blumsztajnem, Szlajferem, Grossem, itd. I gdy pojawiłem się na narodowej scenie politycznej, jawiąc się jako bezkompromisowy jej uczestnik i kreator, to właśnie oni rozpowszechniali na mój temat kłamstwa i obelgi. I to na taką nienawistną skalę, że zawsze mnie to zdumiewało. Odpowiedź znalazłem w archiwach IPN. Będzie także sporo z akt sprawy w latach 60. przeciwko Przemysławowi Górnemu i Marianowi Barańskiemu, który ponoć obecnie pomaga pisać pozwy przeciwko mnie komunistycznemu oficerowi Janowi Grudniewskiemu. Ten bowiem nie potrafi poprawną polszczyzną sklecić nawet jednego zdania. To dzięki takim „narodowcom”, gdy był po temu najlepszy czas, czyli na początku lat 90. ub. w., nie mogła powstać żadna licząca się partia narodowa. A przecież powstało i weszło do parlamentu dziesiątki partii, wszystkich politycznych kolorów, oprócz narodowej! Jako lider MW powinien Pan o tym wiedzieć, a nie replikować jak gówniarz obnażający swoją ignorancję. Widać, że dzielą nas lata świetlne, choćby w znajomości najnowszej historii politycznego życia w Polsce. Chcemy się więc dowiedzieć, kim byli w czasach PRL-u Pana rodzice i dziadkowie. Czy byli czyści jak łza, czy też „umoczyli się” w komunistyczną działalność, a jeśli tak, to na jaką skalę? Oto 29 nazwisk Winnicka/Winnicki ze słynnej „Listy Wildsteina”:
IPN BU 0993/99 WINNICKA (DUBIELECKA) MAŁGORZATA
IPN BU 0855/1949 WINNICKA GENOWEFA
IPN BU 0806/1988 WINNICKA HELENA
IPN BU 0772/483 WINNICKA STANISŁAW
IPN BU 645/1364 WINNICKA STANISŁAWA
IPN BU 001052/541 WINNICKA ZOFIA
IPN BU 748/617 WINNICKA ZOFIA
IPN BU 00200/115 WINNICKA ZOFIA
IPN BU 001164/234 Winnicki Edmund
IPN BU 00945/100 WINNICKI FRANCISZEK
IPN BU 01000/121 WINNICKI HENRYK
IPN BU 0958/1763 WINNICKI HERONIM
IPN BU 0778/32 WINNICKI JACEK
IPN BU 0194/2095 WINNICKI JAN
IPN BU 00750/229 WINNICKI JANUSZ
IPN BU 0218/3505 WINNICKI JULIAN
IPN BU 01050/1080 WINNICKI KAZIMIERZ
IPN BU 0194/1883 WINNICKI MICHAŁ
IPN BU 0993/641 WINNICKI PIOTR
IPN BU 00945/2359 WINNICKI RYSZARD
IPN BU 0777/147 WINNICKI RYSZARD
IPN BU 00170/253 WINNICKI RYSZARD
IPN BU 00232/6 WINNICKI RYSZARD
IPN BU 01050/1143 WINNICKI STEFAN
IPN BU 0912/2116 WINNICKI TADEUSZ
IPN BU 0988/1486 WINNICKI WACŁAW
IPN BU 0958/1762 WINNICKI WINCENTY
IPN BU 0854/655 WINNICKI WŁADYSŁAW
IPN BU 0242/1776 WINNICKI ZBIGNIEW FRANCISZEK.
Aż 10 osób to Tajni Współpracownicy SB! Już złożyłem wnioski o wgląd do wszystkich teczek, bo może okazać się, iż tam są korzenie Pana obecnej kompromitującej działalności. Ponadto w Archiwum Akt Nowych jest pokaźna liczba Volksdeutschów i banderowców o nazwisku Winnicki!
Z jakiego to domu Pan wyszedł? Tym bowiem powinni różnić się narodowcy od pozostałych, że nie mają nic do ukrycia. Można to odpuścić szeregowym członkom, bo skala sk... w PRL-u była masowa po wymordowaniu elit przez żydokomunę, ale nie można tego przepuścić liderom. Na to nie będzie nigdy mojej akceptacji! Ponadto, moje podejrzenia się wzmogły, gdy zapoznałem się z bełkotem pod moim adresem starego komucha Janusza Dobrosza, gdy razem wzięliście udział w konferencji (www.PolskaPartiaNarodowa.org). To stary PRL-owski komuch-karierowicz Panu nie przeszkadza? To ma być wzór dla członków MW? Proszę się więc mi nie dziwić, skoro sam sobie tworzy wizerunek postaci niewiarygodnej, dwulicowej i zakłamanej. A takim osobnikom każdy z nas przestrzegający zasad etycznych i moralnych odmawia prawa mienienia się narodowcem.
2. Niestety, ale ponownie okazuje się, że zwykłe chamstwo i prostactwo jest obowiązującym stylem MW w wykonaniu ich czołowych postaci. Tak jest Pan chamem!, co dokumentują epitety pod moim i Czytelników adresem. Z podobnymi chamami i to politycznie popapranymi miałem do czynienia w słynnym programie TVP3 „Młodzież kontra” (dostępny na YouTube) w apogeum wyborów parlamentarnych i prezydenckich 25 września 2005 roku. Nigdy wcześniej nawet nie pisnąłem czegokolwiek krytycznego na MW, a Wy zawarliście sojusz ze wszystkimi dużymi partiami politycznymi, od skrajnie lewackiej SDPL Marka (Bermana) Borowskiego, po SLD, Samoobronę, PSL, PO i PiS. Jak wynika z Pana repliki, to chamstwo nadal pielęgnujecie. Napisał Pan: „Nikt zdrowy na umyśle nie traktuje pisemek wydawanych przez Leszka Bubla poważnie”. Widać nie przyszło Panu do tego prostego, koszernego umysłu, że jest to język „Gazety Wyborczej”, dodatkowo obrażający Czytelników i znanych publicystów gazety ukazującej się od 15 lat! Ponadto wydaję cztery ogólnopolskie tytuły prasowe, nagrywam kolejne płyty, powstają następne kolekcje biżuterii patriotycznej, leję wrogów na salach sądowych. Może Pan, albo wszyscy razem wzięci, choćby namiastką tego się pochwalić, skoro ośmiela się Pan replikować w takim stylu? Bez żadnego szacunku dla pracy, o której, z powodu wrodzonego nieudacznictwa, nie możecie się pochwalić. Będąc młodym człowiekiem wypada mieć pokorę i szacunek dla dorobku dwukrotnie starszych od siebie. Skoro tego u Pana brak, to wychodzą kompleksy! Zżera zawiść i zazdrość? A któraż to nacja jest tak mściwa? Ma Pan to w oczach i w całej semickiej facjacie. Dodam, że w tej materii jeszcze się nigdy nie pomyliłem. Ma się to wyczucie i doświadczenie. I aby było jasne, oświadczam, że jak się kiedyś pomylę, to publicznie przeproszę!
3. „W artykule jego autorstwa powielane są nieprawdziwe zarzuty brukowych, lewackich i anarchistycznych mediów wobec Młodzieży Wszechpolskiej”. Tak więc uświadomię Pana jakim jest ignorantem, niegodnym funkcji, którą pełni w MW. Otóż, to ja na łamach tygodnika „Tylko Polska”, w kilka tygodni po programie „Młodzież kontra”, na pierwszej jego stronie opublikowałem zdjęcia z „hajlowaniem” członków MW. Jako pierwszy w Polsce i to, jak już wielokrotnie o tym pisałem, w rewanżu za chamstwo w ww. programie. Dopiero tydzień później zrobił to dziennik „Fakt” i poprawiły inne media. Mam oryginały tych zdjęć. Mam też oryginały innych z kilku podobnych sytuacji w tym także zawiadomienia do prokuratur. Już się nie mogę doczekać zapowiedzianego procesu, w którym wzywać będę na świadków „hajlujących” nazioli! Taki proces jest bardzo pożądany, aby raz na zawsze wyplenić nazistowską modę rozpowszechnianą wśród młodzieży przez debili i agenturę Mossadu. Jest aż nadto przykładów w Polsce i na świecie, że „hajlujący” lub profanujący żydowskie miejsca kultu wywodzili się z wiadomej nacji. Wielokrotnie to udokumentowałem na łamach tygodnika podając także kilka nazwisk w Polsce. Trzeba bowiem mieć nieźle narąbane we łbie, aby zbrodniczą symbolikę, pod którą masowo mordowano polskich narodowców, bronić i tłumaczyć „rzymskim pozdrowieniem”. Trzeba ją było zaprezentować na „Marszu Niepodległości”. Ponadto, nie zapadły się nagle pod ziemię setki, jeżeli nie tysiące tzw. NS, czyli Narodowych Socjalistów. Mam parę filmów z koncertów muzycznych w tym pod szyldem Waszej bratniej organizacji, czyli ONR. To też należy pokazać w sądzie. Trzeba zrobić POTOP, aby wybić to Wam ze łba! W opublikowanym krytycznym materiale wobec takich wyczynów podałem źródła dostępne powszechnie w Internecie. Nawet gdy wygraliście proces z publiczną Tel-AVIZJĄ za jeden z przypadków, to wątpię, że uda się to w kilkunastu pozostałych! Ponadto, Panie ignorancie „zarzuty” to są w procedurach prokuratorskich a nie medialnych.
4. „Trafiłem dla odmiany na okładkę tygodnika dla wariatów, redagowanego przez niejakiego Leszka (nomen omen) Bubla”. Synku, nawet ze względu na różnicę wieku, należy mi się szacunek. Ale widać jesteś źle wychowanym prostakiem, drwiącym z herbowego nazwiska. Nawet nie potrafisz synku dodać przed nazwiskiem grzecznościowego „Pan”.
5. Widać także poważne kompleksy, gdy tak powtarzając się nadużywa Pan w replice słowa „wariat”. Zapewniam, że PPN nie wybierała się na „Marsz Niepodległości”, bo i część towarzyszy biorących w nim udział, koszerów nam nie odpowiadała. No i nigdy nie wiadomo czy jakiś „wariat” nie wyskoczyłby z „hajlowaniem”. Pisałem o tym obszernie w TP Nr 47/2011. Przypomnę, że wśród honorowych gości znalazł się m.in. gen. Sławomir Petelicki - stary komunistyczny politruk, żydowski aktywista, w latach 60. ub. w. członek słynnego Michnikowego „KLUBU POSZUKIWACZY SPRZECZNOŚCI”. No ale, aby o tym wiedzieć, to trzeba zajrzeć choćby na Wikipedię lub czytać gazetę dla „wariatów” Bubla. No i skandal z wpisaniem na listę honorowych gości czy też komitetu honorowego bp. Antoniego Dydycza, którego mam przyjemność znać osobiście. Tyle, że znalazł się on na takiej liście bez swojej wiedzy i zgody! Nie po drodze mu bowiem było z komuchem Petelickim, który Was w końcu olał! Komuch Was olał wycofując swoje poparcie!!!
No i kolejne wypociny na granicy schizofrenii paranoidalnej o organicznym podłożu, czyli obrona obecności na Marszu i to w jednej z głównych ról z przemową pod pomnikiem Romana Dmowskiego Janusza Korwin-Mikke. Wynika z tego, że to Pana ziomal, bo przecież jak mało kto ma on wypisaną metrykę na twarzy. Zwolennik „marychy” sfraternizowany i obmacujący się publicznie z Palikotem przemawia do Was! Ha, ha. Od śmiechu można dostać zajadów! Znowu się wyłania koszerny glanc papier z kieszeni, gdy żal sięgnąć do niej i wydać 6 zł na zakup tygodnika „Tylko Polska”. Dwukrotnie bowiem publikowałem dokumenty z IPN, z których jasno wynika jego pochodzenie. To nie jest jeszcze, jak był Pan łaskaw napisać, „zarzut”, ponieważ w mojej ocenie bycie Żydem to nie wstyd. Skandalem jest tego się wstydzić i ukrywać swoje pochodzenie. A jeszcze większym wstydem jest z jego strony ukrywanie trockistowskiej przeszłości w czasie próby zamachu stanu w MARCU ‘68 roku. To tylko JKM paradował wówczas z gwiazdami Dawida na pagonach w proteście przeciw polityce PRL-u potępiającej napaść Izraela na Egipt. Organizowanie do spółki z „Komandosami” strajku na Politechnice Warszawskiej za co wylądował w… kryminale, itp., itd. Z tego wynika, że chwalenie się, iż nie czyta Pan gazety dla „wariatów” powoduje poważne luki w organicznej pracy nad sobą do czego ideowo zobowiązany jest każdy mieniący się narodowcem. Chwalenie się głupotą, dyskryminuje  Pana jako prezesa MW. Pytam więc, kiedy zrezygnuje Pan z tej funkcji lub też zostanie jej pozbawiony? Ta zasłużona dla Polski organizacja ma prawo do prawdziwego ideowego lidera, wykształconego i uczciwego wzoru dla polskiej młodzieży. Z takim będziemy otwarci na współpracę. Mam nadzieję, że tak wkrótce się stanie, zamiast dzielić siły, trwonić czas i emocje na zwalczanie chamstwa i prostactwa.
Leszek Bubel
Prezes Zarządu
Polskiej Partii Narodowej
Stronnictwa Narodowego
Redaktor naczelny
ogólnopolskiego tygodnika narodowego
„Tylko Polska”
PS. Oto kolejny przykład głupoty, zidiocenia czy dywersji. Siania zamętu w umysłach członków MW. A może kolejny przykład wyjścia żydła z worka? W chazarskiej czystej postaci w końcu „Kozak”, to cytat z Pana repliki.
Oto strona internetowa NARODOWCY.NET, związana z Młodzieżą Wszechpolską opublikowała wywiad z Władymirem Mańko.

SOJUSZ POLSKA-UKRAINA PRZECIWKO ROSYJSKIEMU IMPERIALIZMOWI
Wywiad z Władimirem Mańko, Przewodniczącym Sekretariatu Centralnego Kongresu Ukraińskich Nacjonalistów (KUN)

Wiemy, że w poglądach ukraińskich nacjonalistów w ciągu ostatniej dekady zaszły ogromne zmiany, jeśli chodzi o stosunek do Polski. Jak wyglądają dziś wasze poglądy na politykę zagraniczną? Gdzie w niej jest miejsce Polski? Kogo widzicie w roli partnerów dla Ukrainy?

W polityce zagranicznej wyróżniamy kierunek zachodni i wschodni. Wschód – to odwieczne przeciwstawianie się Rosji w jej agresywnych, imperialistycznych zamiarach. Interesujące są Chiny i Indie, jako wielkie rynki zbytu. Na zachodzie Unia Europejska i USA to nasi  partnerami strategicznymi. Bardzo nas interesuje współpraca gospodarcza. Jesteśmy za wstąpieniem Ukrainy do NATO i Unii Europejskiej (choć odnośnie niej mamy wiele zastrzeżeń).
Polska to odrębne zagadnienie. To główny ukraiński partner w polityce międzynarodowej. Sojusz Ukraina-Polska nie pozwoli rozwinąć się rosyjskiemu imperializmowi (za naszą i waszą wolność!).

Czy dopuszczacie możliwość pojednania z Rosjanami, jeśli ci zrezygnowaliby z nadmiernego ingerowania w sprawy Europy Środkowej? Wielu nacjonalistów ukraińskich widzi w Rosjanach naród wręcz azjatycki, w Ukrainie postrzegając głównego pretendenta do roli mocarstwa wschodniej Europy. Jak wy ustosunkowujecie się do takich twierdzeń?

Rosja to odwieczny wróg. O politycznym zbliżeniu z wrogiem nie może być mowy. Jest możliwa współpraca gospodarcza. Tak, to prawda, uważamy Rosjan za Azjatów (Euroazjatów).

Czy mógłbyś w skrócie opisać wpływ kulturowy Rosji na dzisiejszą Ukrainę i działania jakie podejmują nacjonaliści, by się mu przeciwstawić?

Wpływ jest bardzo duży. Zależność od Rosji od 1654 do 1991 roku dała się we znaki. Tą zależność i teraz trudno rozerwać. Co robimy? Stale prowadzimy różne działania, m. in. manifestacje i inne akcje uliczne, konferencje, drukujemy gazety.

Czy nie uważacie, że imperializm amerykański zagraża Ukrainie w stopniu porównywalnym z rosyjskim?

Jeśli chodzi o Ukrainę to nie. Imperializm rosyjski jest bez porównania groźniejszy.

Jak wyglądają Wasze stosunki z innymi organizacjami nacjonalistycznymi na Ukrainie – ze Swobodą, UNA-UNSO, Narodowym Aliansem, autonomicznymi nacjonalistami i innymi grupami?

Obecnie stosunki ze wszystkimi są dosyć dobre. Dążymy do tego, aby współpracować ze wszystkimi, przynajmniej w tych sprawach, w których mamy wspólne stanowisko. Wiele akcji przeprowadzamy wspólnie.

Jak widzicie ideę współpracy nacjonalistów z różnych krajów Europy?

KUN nie miał póki co doświadczenia w takiej współpracy. Jeżeli będzie taka okazja, chcielibyśmy ją rozpocząć. Z szczególnym zainteresowaniem patrzymy na Polskę (np. Liga Polskich Rodzin, bardzo ceniona na Ukrainie wśród narodowców) i francuski Front Narodowy.


 

 
OŚWIADCZENIE
POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ

Jako jedyna w Polsce partia nacjonalistyczna odwołująca się do bogatego, historycznego dorobku Ruchu Narodowego w najczystszej jego patriotycznej, nieskalanej zbrodniczymi ideologiami formie, oświadczamy:

 
N/z sprofanowany pomnik profesorów lwowskich zamordowanych w lipcu 1941 r. przez Niemców. W numerze 30/2012 T.P. zamieścimy obszerną publikację na temat tej bezprecedensowej zbrodni.
1. Nie było nam, nie jest i nie będzie po drodze z żadnymi nacjonalistycznymi formacjami z Ukrainy, Litwy czy też Niemiec, które w swoich programach i działaniach nawiązują do ich historycznych, zbrodniczych wobec Polski i Polaków poprzedniczek. Dlatego też działające według ww. zasad na terenie tych państw nacjonalistyczne grupy polityczne uważamy za zbrodnicze. Są to bowiem grupy neonazistowskie i takich partnerów znalazły sobie w Polsce. Zarówno NOP jak i MW mają w swoim dorobku ostatnich lat propagowanie symboliki jednoznacznie kojarzącej się z nazistowską. Nie reprezentują więc polskich nacjonalistów i naszego ruchu, który nigdy nie miał zbrodniczego oblicza. Nasz prawdziwy polski nacjonalizm, to patriotyzm, miłość do naszej Ojczyzny, a nie wrogość do kogokolwiek. Nie mamy krwi na rękach!

2. Na szczególne potępienie zasługują oni za hańbiącą współpracę z pogrobowcami ukraińskich zbrodniarzy wywodzących się nie ze słowiańszczyzny tylko z chazarsko-mongolskich zdziczałych, stepowych, koczowniczych plemion. Innej cywilizacji, siły i grabieży, pozbawionej kultury i państwowości. Dopiero w końcu XIX wieku scalonej wypaczoną, nacjonalistyczną ideologią śmierci i rasistowskich podbojów. Gdyby nie nieszczęśliwe wprowadzenie w I Rzeczpospolitej wolnej elekcji i jej następstw w postaci morderczego potopu szwedzkiego cała ówczesna Ruś miała szansę spolonizować się i dołączyć do cywilizacji łacińskiej, która jest podstawą naszej kultury, tradycji i państwowości. Jak i wielu innych cywilizowanych europejskich narodów.

3. Polska Partia Narodowa mając w dorobku kilka znaczących kampanii wyborczych do parlamentu czy w wyborach prezydenckich dysponuje m.in. własnymi tytułami prasowymi, a nie tylko stronami internetowymi, podjęła walkę z pleniącymi się w dużej mierze anonimowymi, antypolskimi kupami politycznymi zainstalowanymi, aby kompromitować Ruch Narodowy w Polsce. Ujawniamy mossadowską agenturę, oszołomów i prymitywnych, niedouczonych pętaków, samozwańczych wodzów kilkuosobowych kup politycznych, niemających pojęcia o historii i organicznej pracy, o tym co to znaczy być narodowcem! Nie chcą oni nawet wiedzieć jakim to prawem polskie Kresy stały się częścią Ukrainy i Białorusi? Ile to polskiej, niewinnej krwi zostało tam wylane i przez kogo? Jak Kozacy pod rosyjskim berłem mordowali polskie niepodległościowe powstania, od konfederacji barskiej, przez powstanie kościuszkowskie, listopadowe i styczniowe, aż po warszawskie w niemieckich mundurach. Ile to polskiej i ukraińskiej krwi wytoczyli chazarsko-mongolscy faszyści od 1939 roku na całych polskich Kresach. Nie chcą wiedzieć jaka jest obecnie na nich sytuacja polskich zabytków, polskiej kultury, polskiej mniejszości?! Wystarczy pojechać do polskiego Lwowa, gdzie jest ponad 90 proc. zabytków całej obecnej Ukrainy! Zobaczyć stale dewastowany cmentarz Orląt! Tak postępuje hołota, margines społeczny! I tym mętom mówimy STOP! Po obu stronach granicy, ponieważ nie tędy droga do możliwego prawdziwego pojednania. Może ono tylko nastąpić na gruncie prawdy, rekompensaty za zbrodnie i grabieże. Repolonizacji polskich Kresów, naprawieniu
krzywd, bo bez tego nie ma przebaczenia.
Leszek Bubel
Prezes Zarządu
Polskiej Partii Narodowej
Warszawa, 8 kwietnia 2012 r.


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości