SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Gratulacje dla p. Leszka Millera od portalu konserwatyzm.pl& | Drukuj |
Błazenada prof. Adama Wielomskiego trwa. Portal „konserwatyzm.pl” prowadzony przez tegoż pana zamieścił oświadczenie, które cytujemy poniżej w całości – ku pamięci, ukazaniu nieograniczoności głupoty, rozmiarów zacietrzewienia oraz ku przestrodze.

Przypomnijmy jedynie, że prof. Wielomski jest również wybitnym ekspertem lotnictwa i znał już przyczyny katastrofy smoleńskiej zanim opublikował je MAK – zgadzały się ze sobą. To również ten sam pan, który z lubością obfotografował się z Wojciechem Jaruzelskim.

Jak wpisał jeden z blogerów pod Oświadczeniem: „Debilizm tego oświadczenia przekracza granice wyobraźni… Mam nadzieję, że to są jaja. Zacytuję klasyka – Monty Pythona – STOP! Ten skecz staje się zbyt głupi!”. Niestety, obawiamy się, że to nie żarty.

Adam Wielomski. Powyżej jego idol
Gratulacje dla p. Leszka Millera – katechona polskiej lewicy

10 grudnia 2011

Oświadczenie portalu www.konserwatyzm.pl

W imieniu Redakcji Konserwatyzm.pl pragniemy złożyć panu Leszkowi Millerowi szczere gratulacje z okazji ponownego wyboru na stanowisko Przewodniczącego SLD. Gratulacje te składamy jako ideowi  konserwatyści wybitnemu politykowi, który sam określa się mianem „konserwatysty PRL”.

Być może nie wszyscy na hałaśliwej i zrewoltowanej duchowo polskiej tzw. prawicy zdają sobie z tego sprawę, ale były Premier jest obecnie jedynym znaczącym politykiem na lewicy, który może powstrzymać ofensywę polityczną Janusza Palikota. Skoro bronimy wartości Cywilizacji Łacińskiej, to naszą sympatię będą budzić wszyscy ci  politycy, którzy stanowią realną konkurencję na lewicy dla szarlatana polskiej polityki jakim jest Palikot. Jako polityczni realiści, wolimy tedy „konserwatystę PRL” od „rewolucjonisty z Biłgoraja”. Mamy nadzieję, że Pan Premier, wykazujący się w przeszłości instynktem propaństwowym i zdradzający predylekcję do konserwatywnego rozumienia polityki, stoczy zwycięską batalię o lewicę z postępowymi siłami nadciągającymi z czeluści politycznego Mordoru.

Redakcja Portalu Myśli Konserwatywnej www.konserwatyzm.pl


Wypada, abym to skomentował, także jako prezes Polskiej Partii Narodowej, a przede wszystkim jako prezes Stronnictwa Narodowego - czołowej partii politycznej II RP, która w czasach PRL-u nie miała nawet szans zaistnieć. To jej liderzy i szeregowi członkowie obok innych narodowców byli bezwzględnie mordowani przez poprzedników Millera. On także, jako prominentny komunistyczny aparatczyk, ponosi za to odpowiedzialność, ponieważ PZPR przez cały czas swojego istnienia była zbrodniczą partią karierowiczów i sprzedawczyków. Tak więc Miller, to polityczny bandyta -  morderca wolności Polek i Polaków. A Wielomski? No cóż, do klubu... oszołomów!
Leszek Bubel


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 7 gości