SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Odda bransoletkę razem z... | Drukuj |

Oto najbardziej zdesperowana, jeśli nie najgłupsza złodziejka roku 2012! Okradła jubilera, a kiedy ją złapali połknęła bransoletkę wartą kilkaset złotych. Żeby ja oddać musi ją... no sami wiecie co musi zrobić...
Katarzyna P. (27 l.) z jednej z wiosek koło Olecka wybrała się na zakupy do Olsztyna. Kobieta uwielbia błyskotki, więc odwiedziła jubilera. Widok pierścionków, bransoletek i złotych łańcuszków przyprawił ją o zawrót głowy. Nie mogła oprzeć się pokusie...
Szybkim ruchem zwinęła z lady dwie bransoletki. Miała jednak pecha. Sprzedawca zauważył poczynania sklepowej złodziejki. Natychmiast wezwał policję. Mundurowi dokładnie przeszukali Katarzynę P. ... i nic nie znaleźli.
Stróże prawa o instynkcie śledczych nie dali jednak się tak łatwo oszukać. Zawieźli kobietę do szpitala na prześwietlenie. Rentgen bezlitośnie wykazał winę Katarzyny P.
Na zdjęciu z prześwietlenia dokładnie widać połkniętą błyskotkę. Teraz kobieta musi oddać swój łup. Wszystko wskazuje na to, że droga prowadząca do naprawienia winy prowadzi przez... odbyt! Ciekawe ile czasu Katarzyna P. spędzi na nocniku? A tak poza tym, to kobiecie za kradzież grozi do 5 lat więzienia.« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości