SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Oskarżeni o rasizm, bo boją się terrorystów | Drukuj |
Oskarżeni o rasizm, bo boją się terrorystów. Pomóżmy olsztyńskim studentom!
Olsztyńska policja ogłosiła wielki sukces. Złapali studenta, który na klatkach, gdzie mieszkają arabscy studenci, przyklejał nalepki wzywające terrorystów do powrotu do domu. Teraz robią z niego rasistę próbują też... łatkę rasizmu przypiąć kibicom!
Olsztyn nie jest metropolią. Tu obcokrajowców nigdy nie było wielu. Nagle w mieście pojawiło się 300 studentów z Arabii Saudyjskiej wraz z rodzinami i znajomymi. Główne media ciągle trąbia o terrorystach. Nasi żołnierze ginęli w Iraku i giną w Afganistanie, jak twierdzą władze, w walce z terroryzmem. Nic dziwnego, że większość olsztynian zadaje sobie pytanie, czy miastu nie grożą zamachy terrorystyczne...
Jednak nikt z lokalnych władz, czy mediów nie podjął się wysiłku uspokojenia olsztynian. W takiej sytuacji trudno dziwić się zaniepokojeniu mieszkańców. Jeden ze studentów zatroskany o bezpieczeństwo w jego mieście zaopatrzył się w nalepki z napisem „terroryści wracajcie do domu” i rozklejał je na klatkach schodowych.
Zatrzymany przez policję został oskarżony... o rasizm. Zaczął się policyjny cyrk. Mundurowi zrobili mu zdjęcie na tle szalików w barwach różnych klubów piłkarskich, rozesłali je do mediów, nazwali pseudokibicem i odtrąbili wielki sukces w walce z nienawiścią rasową. Biedakowi grożą 3 lata więzienia.
A przecież w tym momencie, to policja pokazuje swoje frustracje i propaguje nienawiść. Oni zrobią wszytsko, żeby słowo kibic kojarzyło się z czymś najgorszym na świecie. Za nic mają prawdę i prawo. Policja swoimi działaniami najzwyczajniej nawołuje do nienawiści do kibiców i mundurowi powinni odpowiadać z paragrafów, które sami chcą „przypiąć” biednemu studentowi!
Poruszeni tak wielką niesprawiedliwością mieszkańcy Olsztyna zaczęli akcję obrony studenta. Na Facebooku jest strona w jego obronie. Już ponad 500 osób ją „lajkowało”. Już wynajęty został adwokat. Akcja zatacza coraz szerszy krąg.
I Ty przyłącz się do akcji. Wystarczy „zalajkować” profil:
https://www.facebook.com /events/198719686899178/« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości