SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow JAN GRUDNIEWSKI STRASZY MOSSADEM!
JAN GRUDNIEWSKI STRASZY MOSSADEM! | Drukuj |

Czytałem Twój artykuł o mnie w tygodniku i jako oficer Mossadu zapewniam, że Cię wykończę „kałachem”. Tym razem masz z nami do czynienia.
Warszawa, dnia 17.10.2011 r.

Leszek Bubel
 Warszawa
Prokuratura Rejonowa
Warszawa-Praga
ul. Kamienna 14
03-441 Warszawa

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Na podstawie art. 304 § 1 k.p.k., składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 190 § 1 k.k. na moją szkodę przez Jana Gustawa Grudniewskiego (dane osobowe wykreślone przez redakcję).


Wskazując na powyższe, wnoszę o:


1. wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko Janowi Gustawowi Grudniewskiemu. Niniejszym składam wniosek o ściganie Jana Gustawa Grudniewskiego w trybie art. 190 § 2 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k.;

2. przeszukanie mieszkań Jana Gustawa Grudniewskiego w celu odnalezienia broni palnej (i/lub amunicji), którą mi groził;

3. przeprowadzenie dowodu z bilingu z rozmów telefonicznych pomiędzy numerami 506... a 601... od początku 2011 r.;

4. skierowanie Jana Gustawa Grudniewskiego na przymusowe badania psychiatryczne, ponieważ okoliczności sprawy wskazują  na uzasadnioną wątpliwość co do jego poczytalności. Wobec powyższego może się okazać, iż bardziej zasadne niż zastosowanie kar i środków karnych będzie umieszczenie Jana Gustawa Grudniewskiego w zamkniętym zakładzie leczenia psychiatrycznego.

5. skierowanie do Sądu aktu oskarżenia przeciwko ww.

UZASADNIENIE

Dnia 13 października 2011 r. o godz. 15.32 na mój służbowy numer telefonu komórkowego: 506..., którego używam od przeszło 5 lat, zadzwonił z numeru 601... znany mi osobiście Jan Gustaw Grudniewski z wyzwiskami pod moim adresem i groźbami pozbawienia mnie życia. Podczas trwającego 2-3 minuty połączenia ww. powiedział, że „puści mnie w skarpetkach, zniszczy finansowo i choć wygrał ze mną już jeden proces, to za mało i mnie zniszczy. Spowoduje, że zniknę z tego świata i ma w tym celu schowanego „kałacha”. Gdy udało mi się przerwać potok jego gróźb, powiedziałem mu, że postanowienie sądu nie jest jeszcze prawomocne, zamierzam złożyć na nie zażalenie i wygrać ten proces, bo miałem większych - od takich komuchów jak on - przeciwników i sobie z nimi poradziłem. Na te słowa podniesionym głosem odparł: „czytałem Twój artykuł o mnie w tygodniku i jako oficer Mossadu zapewniam, że Cię wykończę „kałachem”. Tym razem masz z nami do czynienia. Odpowiedziałem mu wtedy, że mam dobrych adwokatów i się nie boję, a póki co nie wolno nikomu rozpowszechniać nieprawomocnego postanowienia sądu i napuszczać ludzi na mnie, jak np. na stronie „Obozu Wielkiej Polski”. Usłyszałem wówczas, że „to są nasi ludzie i wiedzą, co mają robić, wykończymy Cię, dostaniesz kulkę w łeb, za ten artykuł i za wszystko co robisz”.

W tym momencie zakończyłem połączenie, ponieważ nie byłem w biurze sam i nie mogłem replikować. Zdążył jeszcze powiedzieć, że ma na takich jak ja ma kałacha i wie jak się nim dobrze posłużyć. W tym momencie byłem już autentycznie przestraszony całą sytuacją i zdałem sobie sprawę, że taka osoba jak Jan  Gustaw Grudniewski może z łatwością wcielić w życie groźby pod moim adresem.

Jan Grudniewski dał się poznać jako osoba niestabilna emocjonalnie, bardzo znerwicowana, łatwo wpadająca w furię, dlatego jestem przekonany, że jest zdolny do użycia broni przeciwko mnie. Mam podstawy sądzić, iż  podjął już stosowne kroki w celu pozbawienia mnie życia, bowiem ostatnio czuję się nieustannie śledzony. Parę dni temu niedaleko mojego miejsca zamieszkania, widziałem zakapturzoną postać o posturze bardzo podobnej do postury Jana Grudniewskiego. Zauważyłem, że mnie obserwuje. Niestety, gdy ruszyłem w jego stronę, to szybko się ulotnił. To wszystko może wskazywać na to, że Jan Grudniewski, próbuje się rozeznać w moim planie dnia i szuka odpowiedniego momentu do ataku.

Podobnej treści groźby otrzymałem od Jana Grudniewskiego, gdy zadzwonił do mnie w drugiej połowie sierpnia br. Bez wątpienia był to jego głos, bo znam go z wielu wcześniejszych z nim rozmów. Groził mi także wcześniej i to osobiście podczas spotkania na konferencji w marcu br. w hotelu „U Witaszka”. Podszedł wówczas do mnie w hollu od tyłu i szepnął mi do ucha: Spadaj stąd, bo dostaniesz kulkę.

Jednak dopiero ostatnia groźba uzmysłowiła mi, że może swoje groźby wprowadzić w życie, gdy zapoznałem się bliżej z jego PRL-owską wojskową karierą. Był mistrzem w strzelaniu z kałasznikowa. Z jednej z otrzymanych informacji wynika, że i dzisiaj lubi sobie postrzelać, chwalił się bowiem, że ma w domu broń i często z nią ćwiczy, by nie stracić dawnej wprawy. Nie wiem, czy ma pozwolenie na broń. Ale jako były liniowy oficer LWP, a dodatkowo jako pieniacz i choleryk, stosujący groźby karalne, powinien być przebadany psychiatrycznie. Tym bardziej, że od wielu lat publicznie paraduje w mundurze generała dywizji! Pozuje na wodza paramilitarnego Stowarzyszenia „Polskie Drużyny Strzeleckie”. Według informacji z artykułu tygodnika „Polityka” z 29 stycznia 2010 r., uzyskanych z Ministerstwa Obrony Narodowej, nie ma do powyższego żadnego prawa. To właśnie ta działalność Jana Grudniewskiego stała się przedmiotem moich dwóch publikacji o nim, zamieszczonych w tygodniku „Tylko Polska”, których rzetelność zakwestionował w złożonym do Sądu wniosku (na drodze postępowania cywilnego). Podał w nim jednak wiele nieprawdziwych i zmanipulowanych informacji, więc jestem spokojny o końcowy wynik tego postępowania. Ostatnia jego nerwowa reakcja, jak sądzę, wynika z mojej drugiej publikacji, w której wykazałem jego komunistyczną przeszłość, jako oficera LWP i członka PZPR. Nawet gdy się z tym nie zgadza (chociaż to prawda) i mu się to nie podoba, to w żadnym przypadku nie uprawnia to go, do stosowania gróźb karalnych.

Powyższe fakty wskazują, że Jan Grudniewski jest osobą niezrównoważoną. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach jako oficer komunistycznego LWP nie będzie się przebierał w mundur piłsudczykowskiego, czyli antykomunistycznego Stowarzyszenia „Polskie Drużyny Strzeleckie” i straszył prawych obywateli „kałachem”. Pomimo założenia sprawy w Sądzie, nie jest w stanie wytrzymać do jej rozstrzygnięcia i posuwa się do sięgania po nielegalne środki. Jan Grudniewski swoim zachowaniem zagraża sobie, a także osobom trzecim. W związku z tym wniosek o przebadanie ww. przez biegłego psychiatrę, jest jak najbardziej uzasadniony.

Wskazane jest również przeszukanie miejsca zamieszkania Jana Grudniewskiego, pod kątem odszukania trzymanej przez niego broni palnej, a także ustalenie czy posiada on na nią pozwolenie. Powinny to być pierwsze kroki Policji w tej sprawie, albowiem broń w rękach szaleńca jest przedmiotem szczególnie niebezpiecznym, tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, że planuje on jej użyć.

Przeprowadzenie dowodu z bilingu rozmów jest chyba oczywiste i nie wymaga jako takiego uzasadnienia. Będzie to najbardziej wiarygodny argument, na potwierdzenie moich słów, którego Jan Grudniewski nie będzie się mógł wyprzeć.

Dlatego czując się zagrożony wnoszę jak na wstępie.
Leszek BubelZałączniki:
1. Kserokopia artykułu z tygodnika „Polityka” z dn. 29 stycznia 2010 r.
2. Kserokopia artykułu z tygodnika „Tylko Polska” nr 41, 13.10-19.10.2011 r.
3. Wydruk ze strony internetowej Obozu Wielkiej Polski (http://www.owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=353&Itemid=1)


Prokuratura Rejonowa dla Warszawy Pragi-Południe postanowieniem z dnia 8 grudnia 2011 r. umorzyła śledztwo przeciwko J.G. Grudniewskiemu, które mimo mojego zażalenia Sąd utrzymał w mocy. No cóż, Mossad ma długie ręce.

PS. Zdecydowałem się opublikować powyższy materiał po ostatnim „samobójstwie” gen. Petelickiego. I aby było jasne, nigdy nie zmierzałem i nie zmierzam w tę stronę!


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości