SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Przed jaką Ukrainą chyli głowę Warszawa? | Drukuj |
Korespondencja z Kijowa.

Establishment warszawski już nie jeden rok chyli głowę przed oligarchiczno-kryminalną Ukrainą. Przed najbiedniejszym i najbardziej skorumpowanym państwem Europy, który zarządza dwa razy skazany za przestępstwa kryminalne w przeszłości prezydent Wiktor Janukowycz. Prezydent Ukrainy nie walczy z totalną korupcją, a stoi na czele tego haniebnego zjawiska społeczno-politycznego. W kraju o niskiej stopie życiowej za trzy lata na utrzymanie prezydenta Janukowycza wydano z budżetu ukraińskiego 1,42 mld. grywny (1 euro – 10,4 grywny). Majątek Janukowycz wzrósł za trzy lata prezydentury o 184%. W takiej rozkoszy jak prezydent Janukowycz nie kąpią się nawet najbogatsi szejkowie arabscy. Jeśli podczas wyborów prezydenckich 2010 roku Janukowycza wspierało 48,95% wyborców ukraińskich, to w 2012 roku tylko 11%.

W kraju, którego wejście do Europy wspierają władze polskie, Ukraińcy są totalnie okradani przez rodzinę prezydencką i klany na czele z miliarderem Rinatem Achmetowem z Doniecka. A tym czasem 80% obywateli ukraińskich mieszka w nędzy na poziomie słabo rozwiniętych krajów Afryki. I tylko resorty siłowe na Ukrainie, jako ostoja reżimu Janukowycza, są hojnie finansowane z budżetu państwowego.

Kryminał ukraiński w połączeniu z resortami państwowymi buduje zamiast demokracji ustrój bandokracji, gdzie bogaci stają się coraz bogatsi, a biedni biedniejsi. Sądy ukraińskie i prokuratura generalna obsługują zamiast prawa obywateli tylko interesy rodziny prezydenckiej Wiktora Janukowycza i jego otoczenia.

W tej sytuacji w zachodnich regionach kraju rośnie na siłę ruch neobanderowski na czele z atamanem Olehiem Tiahnybokiem. Nacjonalistyczna „Swoboda” tylko deklaruje swoją opozycyjność wobec reżimu Janukowycza, a w rzeczywistości rozbija ruch opozycyjny w kraju. Neobanderowcy chcą podzielić władzę na Ukrainie z kryminalno-finansowymi klanami pochodzenia donieckiego ,co w sumie odpowiada interesom rodziny Janukowyczów. Dlatego reżim prezydencki, który kontroluje wszystko w kraju, deklarując wrogość do neonazizmu ukraińskiego, w rzeczywistości wspiera neobanderowca Tiahnyboka i jego młodych bojowników.

I gdyby Polska prowadziła realną politykę, opartą na prawdzie i faktach, a nie tolerowaniu wszystkiego na Ukrainie, to sytuacja polityczna w Kijowie i Lwowie mogłaby być trochę lepsza. Przynajmniej neobanderyzm nad Dniestrem i Dnieprem nie rozpowszechniałby się tak szybko, jak teraz.

 Już pisałem, mogę zrozumieć władze PRL-u, którzy chyliły głowę przed mocarstwem komunistycznym ZSRR, ale nie potrafię zrozumieć, gdzie się podział polski honor w obliczu skorumpowanej i słabej bandokracji na Ukrainie. Nawet słaba i biedna Rumunia rozmawia z Ukrainą jak równy z równym, a establishment warszawski z prezydentem Bronisławem Komorowskim chyli głowę przed władzą ukraińską, która zarządza krajem tylko w interesach swoich mafijnych rodzin. Neobanderowcy „Swobody” plują w oczy Polakom w 70 rocznicę rzezi OUN-UPA, a establishment warszawski mówi, iż to boska rosa. Czy to nie wstyd i hańba?
Eugeniusz Tuzow-Lubański, Kijów 
źródło: blog www.isakowicz.pl   


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 5 gości