SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Węgry: deputowany Jobbiku podał w wątpliwość Holokaust | Drukuj |
Poseł partii Jobbik Tamas Gaudi-Nagy powiedział w parlamencie Węgier, że informacje na temat obozu zagłady Auschwitz mijają się z prawdą. Zasugerował też, że świadectwa historyczne o Holokauście są nieprawdziwe bądź przesadzone.
“Jeśli chodzi o obóz śmierci Auschwitz, to pojawiło się wiele głosów krytycznych” dotyczących tego jak wydarzenia “są przedstawiane na miejscu i jaka jest prawda historyczna” – powiedział Gaudi-Nagy.
Jak pisze AFP, poseł unikał bardziej dobitnych sformułowań w obawie przed ewentualnymi konsekwencjami natury prawnej. Gaudi-Nagy przemawiał podczas debaty parlamentarnej na temat konieczności edukowania społeczeństwa w kwestiach dotyczących zbrodni popełnionych przez reżimy XX wieku.

Posłowie Jobbiku wielokrotnie wypowiadali się w parlamencie na temat Holokaustu i Żydów w sposób bardzo kontrowersyjny, zaś cała partia słynie ze skłonności do negowania Zagłady – pisze AFP.

W 2012 roku Marton Gyongyosi zaproponował stworzenie listy osób pochodzenia żydowskiego, które są członkami rządu, tłumacząc to względami bezpieczeństwa narodowego. W 2011 r. rzeczniczka Jobbiku Dora Duro użyła terminu “tak zwany Holokaust”, sugerując, że nigdy nie miał on miejsca.

Podczas majowego zgromadzenia Światowego Kongresu Żydów (WJC), które odbyło się w Budapeszcie szef rządu węgierskiego Viktor Orban zadeklarował “zero tolerancji dla antysemickich wybryków na Węgrzech”.

W końcowej rezolucji WJC zwrócił jednak uwagę na wzrost popularności i agresywność odradzających się partii neonazistowskich, zwłaszcza na Węgrzech i w Grecji. Jak pisze AFP wybór Budapesztu na miejsce obrad zgromadzenia WJC był gestem solidarności wobec Żydów na Węgrzech. Społeczność żydowska liczy w tym kraju 100 tysięcy osób, najwięcej w Europie Środkowej.

Uczestnicy spotkania skrytykowali władze Węgier, zarzucając im, że nie zapewniają ochrony żydowskiej mniejszości, dopuszczają do antyżydowskich manifestacji na ulicach węgierskich miast oraz antysemickich wystąpień w parlamencie.


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 14 gości