SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow Plugawy Robert W.
Plugawy Robert W. | Drukuj |

Dziennikarz oskarżony o kradzież dokumentów z IPN. Grozi mu 8 lat więzienia
18.07.2012
Dziennikarz Robert W. został oskarżony o wyniesienie z czytelni IPN dokumentów z archiwów służb specjalnych PRL, w tym oryginału zobowiązania do współpracy innej osoby. W. grozi do 8 lat więzienia.

Prokurator pionu śledczego IPN oskarżył W. o to, że w okresie od marca 2010 r. do sierpnia 2010 r. w czytelni IPN w Warszawie usunął z akt przechowywanych w zasobie archiwalnym IPN dziewięć fotografii oraz oryginał zobowiązania do współpracy Andrzeja K. Robert W. korzystał z akt w czytelni w ramach realizacji swego wniosku o udostępnienie dokumentów w celu publikacji materiału prasowego. W tym czasie wyniósł poza siedzibę IPN dokumenty należące do zasobu archiwalnego IPN - ustalił Instytut.
Oskarżony przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień. Nie ujawniono motywu działań W. Miał on tłumaczyć, że chciał skopiować wyniesione dokumenty - które potem zamieścił w internecie.
Na ślad przestępstwa IPN wpadł w ramach wewnętrznych procedur. IPN odzyskał zobowiązanie do współpracy; zdjęć (były to fotografie SB z demonstracji opozycji oraz zdjęcia paszportowe) nie udało się odzyskać.
Art. 54 ustawy o IPN stanowi: „Kto nie będąc do tego uprawnionym, dokumenty lub zapis informacji, podlegające przekazaniu Instytutowi Pamięci (...) lub znajdujące się w archiwum Instytutu, niszczy, ukrywa, uszkadza, usuwa lub zmienia ich zapis, w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia uprawnionej osobie lub instytucji zapoznanie się z nimi albo zakłóca lub uniemożliwia automatyczne gromadzenie lub przekazywanie takich informacji, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”. Przestępstwa takie ściga pion śledczy IPN.
Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia.
Tłumaczenie dziennikarza „że chciał skopiować wyniesione dokumenty - które potem zamieścił w internecie” jest absurdalne IPN wykonuje kserokopie i skany dokumentów bez jakiegokolwiek problemu. Jedynym sensownym powodem kradzieży akt z IPN może być chęć ich zniszczenia lub wykorzystania np. w szantażu, działanie na zlecenie TW SB, który chce zatrzeć dowody swojej kolaboracji.
Rodzi się więc pytanie:
Kim jest Andrzej K.?
Kim jest Robert W.?

Wielkim skandalem była kłamliwa relacja z Marszu Niepodległości „Polacy pomiędzy Antifą i kibolami” autorstwa Roberta Wit Wyrostkiewicza zamieszczona w tygodniku „Nasza Polska” Nr 47 (836) z 22 listopada 2011 r.

„Gazeta Wyborcza” i „Metro”, te dwa pisma wiodły w stolicy prym, odmieniając słowo „faszysta” we wszystkich przypadkach i dodając mu coraz bardziej absurdalne znaczenia. Semantyka „salonowych” mediów przed Marszem była tak absurdalna, że właściwie każda negatywna postawa uznawana była za przejaw „faszyzmu”, a jak się okazało później, nawet każda pozytywna (chęć uczczenia niepodległości Polski, nałożenie munduru z okresu Postania Listopadowego itd.). Tak więc faszystą był praktycznie każdy, kto nie stał w blokadzie w tzw. kolorowej niepodległej, gdzie zgromadzić się mieli – jak informowała „Gazeta Wyborcza” – antyfaszyści i „ruchy pacyfistyczne”. Tymczasem poza różnego rodzaju lewicowymi bojówkami, środowiskiem prohomoseksualnym i zwolennikami Ruchu Palikota oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej po stronie blokady stanęli zaproszeni przez lewicujące organizacje „antyfaszyści” z Niemiec. Mówiąc wprost: do Warszawy, miasta, które przelało najwięcej krwi w walce z prawdziwymi hitlerowcami, zjechali chuligani z niemieckiej Antify znanej z burd z policją i agresywnego działania w swoim kraju. Do miasta Powstańców Warszawskich przyjechali Niemcy zarzucać Polakom faszyzm! A zaprosiła ich lewica, a więc ojcowie hitleryzmu, bowiem NSDAP (Narodowo-Socjalistyczna Partia Niemiec) była socjalistyczna, więc lewicowa i na tym gruncie obok komunizmu (bliskiego wielu uczestnikom blokady) wyrosła potęga Adolfa Hitlera. Dzień wcześniej (10 listopada) dr Jan Żaryn mówił w telewizji publicznej o absurdzie przyrównywania nazistowskiej ideologii jedynie do organizacji prawicowych. Tymczasem polska lewica zaprosiła niemieckich antyfaszystów wyposażonych w „niebezpieczne narzędzia” do pacyfikacji Marszu Niepodległości. Nikt tego zamiaru nie udaremnił.

Robert Wit Wyrostkiewicz
Maria Adamus - koszerny klasyk
 
W relacji tej Robert Wit Wyrostkiewicz: zarzucał Rafałowi Ziemkiewiczowi kłamstwa na temat Marszu (Ziemkiewicz bardzo pozytywnie wypowiadał się o jego uczestnikach), wbrew faktom twierdził że samochód TVN został spalony przez skinów i kibiców, twierdził że „po jednej i drugiej stronie stały tysiące pijanych neandertalczyków nastawionych na zadymę, z tą różnicą, że jedni inwokowali hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna”, a drudzy „Tolerancja””, oraz że uczestnicy Marszu Niepodległości darli „się na swoich politycznych wrogów językiem alfonsów i prostytutek” (tak to publicysta gazety ocenia przeciwników PO).

Kim jest Robert Wit Wyrostkiewicz?
Współpracownikiem tygodnika PiS „Nasza Polska”

http://www.naszapolska.pl/index.php/o-nas
Redakcja
- Portal Internetowy NaszaPolska.pl - portal związany z tygodnikiem „Nasza Polska” oferuje codzienny serwis informacyjny i publicystyczny. Redaktorem Naczelnym portalu jest red. Robert Wit Wyrostkiewicz.
- ogólnopolski tygodnik prawicowy o tematyce polityczno-społeczno-historycznej, wydawany od września 1995 roku w Warszawie. Wydawcą jest Wydawnictwo „Szaniec”, którego prezesem jest Żydówka Maria Adamus.Innym znanym publicystą był Bogusław Wit Wyrostkiewicz, pederasta z PAX. Jego osobie poświęcony jest artykuł zamieszczony na homoseksualnej innejstronie.pl

„Katolik, homoseksualista i sekretarz Zawieyskiego Bogusław Wit (1946-84)”
- Krzysztof Tomasik -
Kiedy się myśli o ważnych polskich homoseksualistach z przeszłości zazwyczaj pojawiają się nazwiska ludzi sławnych ze swojej działalności artystycznej (Iwaszkiewicz, Waldorff, Szymanowski), o których wiadomo przy okazji, że tworzyli związki z osobami tej samej płci. Oprócz nich istnieje jednak całe grono postaci zupełnie zapomnianych, których dokonania nie są imponujące, a ich życiorys wart jest przypomnienia głównie ze względu na fascynującą biografię, obracanie się w kręgu wybitnych nazwisk i homoseksualizm właśnie. Kimś takim jest przedwcześnie zmarły Bogusław Wit, poeta, ostatni sekretarz Jerzego Zawieyskiego, który w swojej willi w Konstancinie urządzał słynne imprezy gejowskie.
Bogusław Wit urodził się w 1946 roku, naprawdę nazywał się Wyrostkiewicz, ale uznał najwidoczniej, że to nazwisko niezbyt pasuje do niego, więc podpisywał się Bogusław Wit. Po ukończeniu wydziału filozoficznego na warszawskiej Akademii Teologii Katolickiej zajmował się publicystyką i krytyką teatralną.

Z artykułu wynika, że Wyrostkiewicz był sekretarzem Jerzego Zawieyskiego. Obaj publicyści byli pederastami. Obaj pisali w pseudokatolickich pismach wydawanych w PRL przez komunistów, by niszczyć Kościół od wewnątrz. Z artykułu o Wyroskiewiczu wynika, że jego znajomi uważali go za Żyda. Wyrostkiewicz był współzałożycielem Stowarzyszenia Kultury Słowiańskiej i publicystą tygodnika „Kierunki”, wydawanego przez PAX. Jego partner Jerzy Zawieyski pisał w modernistycznym „Znaku” i „Tygodniku Powszechnym” (oficjalnie PAX i TP były w konflikcie). Zawieyskiemu poświęcony jest drugi artykuł na portalu homoseksualistów.

Dla Leszka Bubla od Czytelnika:
Dyskusje o Wyrostkiewiczu usunięto z Prawica.net (a w dyskusji było sporo infirmacji o nim). RWW pisywał dla „Myśli Polskiej” Bogusława Kowalskiego (ojciec jego tam pracuje).

Od red.: Dziękuję Czytelnikowi za nadesłany materiał. Dokumentuje on relatywizm moralny żydo-prawicy
szermującej patriotycznymi hasłami na co, niestety, daje się nabierać spora część naszych Rodaków. Bogusław Kowalski to  wg medialnych informacji TW SB. Czekam na jego teczkę z archiwów IPN. Toż to przecież były poseł PiS z poprzednich dwóch kadencji.
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 10 gości