SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow ONR i jego wódz HOLOCHER
ONR i jego wódz HOLOCHER | Drukuj |
ONR Holocher nazista hajluje

TAK ZWANY „RUCH NARODOWY” KONTRA PPN

Wszystko wskazuje na to, iż w wyborach 2014 r. oprócz Polskiej Partii Narodowej (PPN) lub też Stronnictwa Narodowego (SN), które posiadają te same władze, wystartuje tzw. „Ruch Narodowy” (RN). Póki co jest to umownie nazywany twór polityczny, którego istnienie ogłoszono tuż po Marszu Niepodległości 2012, a dokonały tego Młodzież Wszechpolska (MW), Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) i Artur Zawisza (AZ) wiceprezes stowarzyszenia o nazwie Związek Żołnierzy NSZ.

WYBORY PARLAMENTARNE 2015 R.

Z różnych przecieków i informacji wynika, iż do liderów ww. organizacji mają ochotę przyłączyć się inne formacje oraz niemała już grupa byłych posłów nieboszczki Ligii Polskich Rodzin (LPR). Można się spodziewać, że do RN dołączyć może pokaźna grupa różnej maści „wolnych strzelców” szukających sobie wyborczej trampoliny. W końcu nowy projekt polityczny zyskał niebywały rozgłos, co skutecznie pobudza wyobraźnię na wyborczy sukces. Tyle że w praktyce może się to okazać kompletnym niewypałem, jak to miało miejsce w przypadku skleconego z różnych „kup” LIBERTASU. I zapewne tak też się stanie, tym bardziej że PPN nie zamierza oddać narodowego elektoratu bez walki wyborczej.

Nad spodziewaną zbieraniną pod szyldem RN mamy przewagę choćby spójności programowej i ideologicznej, zwartości szeregów bez żadnych podziałów czy rozłamów, a co najistotniejsze doświadczonych i zaprawionych w walce wyborczej członków PPN. Uzupełnieniem są gazety, strony internetowe, które będą unowocześnione i rozbudowane, studio nagrań oraz kilka nowych pomysłów gotowych do realizacji we właściwym czasie.

Przypomnę, że już w wyborach 2005 r. swoją sprawnością organizacyjną zaskoczyliśmy wszystkie duże partie, które wcześniej o nas nawet nie słyszały. Czytelnicy tygodnika „Tylko Polska”, członkowie PPN doskonale wiedzą, że po wyborach 2005 r. nasza zapaść organizacyjna spowodowana była gigantyczną, wieloletnią walką na salach sądowych z powodu spreparowanych, bzdurnych aktów oskarżenia i ręcznego sterowania prokuratorami przez rządzący wówczas PiS i LPR. To już mamy za sobą.

Nie ukrywam także, że po ogłoszeniu powstania RN trwa mobilizacja w szeregach PPN. Konsekwentnie, małymi krokami przemy do przodu bez rozgłosu i chwalenia się dokonaniami. O wyniku wyborczym w 90 proc. zadecyduje przebieg kampanii wyborczej. Ważne są doświadczenia z naszej ostatniej kampanii 2005 r., kiedy to bez problemów zarejestrowaliśmy wszystkie 41 okręgów poselskich i 28 na 40 senatorskich oraz kandydata na urząd prezydenta RP. O takim wyniku RN, lub to co z niego powstanie po spodziewanym kongresie, może póki co tylko pomarzyć.

Doświadczenia PPN sprowadzają się do:

1. Pomimo moich próśb i protestów w szczytowym okresie kampanii wyborczej 2005 r. ONR zorganizował słynny najazd na Myślenice. Wieczorne wydania Faktów i Wiadomości zaczęły swoje z niego relacje dwoma słowami: „narodowcy faszyści”, itd. Obejrzało to około 5-6 milionów widzów. Cały dzień trąbiły o tym stacje radiowe. Poprawiły dzienniki i tygodniki. Wyczynem ONR-u przypięto uczestniczącemu w wyborach PPN-owi łatkę faszystów, co zaowocowało wynikiem 210 tys. głosów! Media bowiem do maksimum nagłośniły ONR-owskie „hajlowanie” podczas ich marszu. Obszernie o tym pisałem w artykule pt. „ONR-owski faszyzm tamą do sukcesu PPN”. Dostępny jest on w całości na stronie www.PolskaPartiaNarodowa.org.

2. Drugą bolesną niespodzianką było zorganizowanie przez MW, będącej wówczas przybudówką LPR, bojkotu podczas naszego udziału w słynnym programie „Młodzież kontra”. Weszła ona wówczas w koalicję m.in. z SLD, PSL, PO czy młodzieżówką Marka (Bermana) Borowskiego. Dali pokaz niebywałego chamstwa na oczach 1,5 mln widzów i to zaledwie na kilka dni przed wyborami 25 września 2005 r. Polecam ten program, który nadal jest dostępny na YouTube.

Warto dodać, że ww. wydarzenia nie były w żaden sposób sprowokowane przez PPN, a wynikały jedynie z chęci zaszkodzenia nam w wyborczej walce. Jednak najbardziej oburzające jest to, że uczyniły to organizacje zwące się NARODOWYMI! Warte podkreślenia jest, że żadna inna organizacja czy też partia nie zdobyła się na choćby zbliżone akty agresji.

Od tamtego czasu minęło już kilka lat i zarówno MW, jak i ONR nie zmieniły swojego stanowiska w stosunku do PPN. To z ich strony, choćby pod filmikami z piosenkami zespołu Leszek Bubel Band zamieszczonymi na YouTube, jest najwięcej obelżywych komentarzy. Stale z różnych źródeł otrzymuję informację o kontynuacji tego procederu. O kłamstwach, obelgach i szyderstwach nie tylko z gazet, które mają tysiące czytelników, ale nawet z piosenek upamiętniających Narodowe Siły Zbrojne. Poświęciłem NSZ bowiem aż dwie płyty, czego nikt inny nawet w zbliżonej formie nie zrobił. Brak szacunku z ich strony dla wszystkiego co robię pod szyldem PPN budzi odrazę i ewidentnie zaprzecza wszystkiemu czym prawdziwy narodowiec powinien się kierować, czyli zasadami etycznymi i moralnymi. Pisząc wprost, to zwykła hołota, która niczym się nie różni od SLD, PO czy mściwego PiS-u zwanego przez nieporozumienie prawicą.

Wykonana i reklamowana przeze mnie, jedyna na świecie, na najwyższym złotniczym poziomie, przepiękna kolekcja Biżuterii Patriotycznej jest wg nich kolejną „bublowatą tandetą”.

Najważniejszym ich zarzutem i to stale podnoszonym pod moim adresem, a więc i PPN, którego jestem prezesem, jest nasz rzeczony zoologiczny antysemityzm! Tak odbierają oni walkę z żydowskim antypolonizmem, moją obecność na Oświęcimskim Żwirowisku czy skuteczną obronę dobrego imienia Polski i Polaków w Jedwabnem, setki krytycznych i demaskatorskich publikacji wobec żydowskich kłamców i oszczerców do czego sami nie mają odwagi. Cały czas komentuję bieżące wydarzenia, które biją w dobre imię naszego narodu. Choćby ostatnie nowinki dotyczące kolejnego polakożerczego filmu pt. „Pokłosie”. Poświęciłem temu nie tylko sporo miejsca w tygodniku „Tylko Polska”, ale również i cały numer jednego z ogólnopolskich dwumiesięczników. Wśród setek, o ile nie tysięcy, krytycznych wobec filmu, jak i wcześniej wobec książek J.T. Grossa, publikacji brak jest jakiejkolwiek ze strony MW/ONR czy pozostałych „osobistości” tzw. RN. Mało tego, to ich obecnie główni ideolodzy, jak Rafał Ziemkiewicz czy Artur Zawisza są wręcz syjonistami, a w innej terminologii - neokonserwatystami. Dokumentuję to kolejną moją niedawną publikacją dostępną na stronie PPN pt. „Od faszyzmu do syjonizmu. Marsz Niepodległości”.No to już wiadomo czym ma być powstały tzw. RN.

Do ich relatywizmu moralnego nie dociera fakt, że od 6 lat wydaję z Gminą Starozakonnych RP i jej prezesem Bolesławem Szenicerem dwumiesięcznik „Co z tą Polską?”. Co też w listopadzie 2012 r. świetnie udokumentował dziennik „Rzeczpospolita” w artykule pt. „Mówię do niego Rebe” (patrz strona PPN). A całkiem niedawno z ww. grupą powołałem „Ogólnoświatową Radę Polaków i Żydów - RAZEM”, której jestem współprzewodniczącym wraz z Bolesławem Szenicerem. Jej celem jest doprowadzenie do polsko-żydowskiego okrągłego stołu. Podjęcie przez etnicznych Polaków i Żydów próby normalizacji wzajemnych stosunków, odkłamanie historii, zaprzestanie rozpowszechniania kłamstw i nierównoprawnych stosunków. Póki co uzgadniamy wspólne stanowiska dotyczące tych relacji. Wydajemy komunikaty i oświadczenia. Oto obraz mojego rzekomego zoologicznego antysemityzmu. Tak zwany „Ruch Narodowy” woli jednak żeglować w stronę neokonserwatyzmu, zapewne w nadziei na niczym nie zakłóconą kampanię wyborczą. Zarówno MW, jak i ONR naiwnie liczy, że zapomniane im zostanie masowe propagowanie faszyzmu, który zainfekowany im został przez działający w Polsce Mossad. Wiem, że taki osąd budzi w nich poirytowanie, więc pytam: Czy ze wszystkich liczących się i działających w Polsce obcych wywiadów, tylko Mossad nie działa? A może wielu przedstawicieli mniejszości żydowskiej w Polsce, tak skrzętnie ukrywających swoje pochodzenie, nie działa pod szyldem różnych grup zwących się narodowymi w tym MW/ONR? Jeżeli nie, to dlaczego moim wzorem, nikt, dosłownie nikt, z ww. nie opublikował swojego szczegółowego dossier? Polecam swoje na stronie internetowej PPN. Jak dotychczas jedyne takie w Polsce.

Reasumując ten długi wywód dodam, że moja wnikliwość w badaniu życiorysów jest solą w oku tych, którzy mają coś do ukrycia. Budzi to u nich strach i prowokuje do stałego szkalowania mojego dobrego imienia, co było i jest nadal także wynikiem wytoczonych kilku procesów sądowych. Nawet nie chcą słyszeć o jawności życiorysów, dokumentów takich jak metryka chrztu, zdjęcia grobów przodków, itd. Dlatego ten zafajdany światek jest pełen postkomuchów, a nawet pogrobowców morderców polskich patriotów.

Od kilku lat stale rozwijam stronę internetową
www.LUSTRACJA.net na bazie wcześniejszych publikacji „Z ARCHIWUM IPN”, które cyklicznie zamieszczane są w tygodniku „Tylko Polska”, co jest wynikiem moich stałych kilkuletnich już kwerend w IPN i innych archiwach.

Aby dokładnie wiedzieć, czym, oprócz bieżących problemów, ma kierować się PPN w odniesieniu do historycznego dorobku Ruchu Narodowego w Polsce, zadałem sobie trud poznania zawartości setek tytułów prasy narodowej II RP. „Przegląd prasy narodowej” jest cyklem, który także stale gości na łamach tygodnika. W mojej ocenie nie wystarczy bowiem przeczytać kilku książek i wymądrzać się, a tym bardziej zawłaszczać historyczne nazwy różnych organizacji. Dlatego z tych powodów cały obecny tzw. RN, to mizeria intelektualna. Bez zasad i etyki. Mający awersję do budowania autorytetu osób, które mają konkretne wyniki, a nie zajmują się jedynie propagandową paplaniną.

Kompromitacją MW/ONR jest także ogłoszenie walki z „pookrągłostołowym układem” w sytuacji, gdy w Honorowym!!! Komitecie Poparcia Marszu Niepodległości 2011 znalazł się gen. Petelicki.  Wynika z tego, że ww są przeciwnikami dekomunizacji! Ta bowiem całkowicie komunistyczna kreatura pasowała jak ulał do SLD, a nie do narodowców. Polecam zapoznanie się z jego życiorysem w ogólnodostępnej Wikipedii.

Długo jeszcze można wymieniać różnice dzielące PPN od tzw. RN. Będzie na to lepszy czas i miejsce. To kampania wyborcza 2015 r. Na jej początek w telewizyjnym spocie PPN pokażemy „hajlujący” MW/ONR. Jakież to będzie obrazowe i malownicze w połączeniu z piosenką, którą specjalnie skomponuję na tę okoliczność. Potem będą finansowe przekręty Artura Zawiszy, itp., itd. Może nawet o kandydowanie pokusi się osoba, którą raczył on obskubać z kilku milionów. Polecam uwadze artykuł na ten temat, pt.
„Zielony Zawisza, czyli biznes jak Pan Bóg przykazał”.

Niech Was zobaczy cała Polska, kim naprawdę jesteście i czego się można po Was spodziewać! Tym razem nie damy się zaskoczyć, tak jak udało się to Wam w 2005 r. Uderzymy pierwsi! W końcu elektorat powinien wiedzieć, czym się różnimy. Zaczyna się walka o Polskę bez faszystów, nazioli, kryptokomuchów i syjonistów.
Leszek Bubel
Prezes PPN/SN
Redaktor naczelny „Tylko Polska”

 

OSOBY O NAZWISKU HOLOCHER
Na stronie www.jewishgen.org
jest ich ponad 16 tys.!

1. David Holocher
2. Liza Holocher
3. Maude Holocher
4. Herman Holocher
5. Alois Holocher
6. Asper Holocher
7. Helen Holocher
8. Margaret Holocher
9. Joseph Holocher
10. Clara Holocher
11. Dorothy Holocher
12. Rosetta Holocher
13. Eva Holocher
14. Gerald Holocher
15. Ellen Holocher
16. Burnard Holocher
17. Marvel Holocher
18. Edna Holocher
19. Rosemary Holocher
20. Donald Holocher
21. Everett Holocher
22. Flonas Holocher
23. Bertha Holocher
24. Ruth A. Holocher
25. Jerry Holocher
26. Stanley Holocher
27. Lorene Holocher
28. Fronk Holocher
29. Harttie Holocher
30. Hilda K. Holocher
31. Zella E. Holocher
32. Jacob Holocher
33. Velma Holocher

 
34. Lilly Holocher
35. Franklin J. Holocher
36. Oneida Holocher
37. Theodore Holocher
38. Gilbert Holocher
39. Robert Holocher
40. Anton Holocher
41. Matille S. Holocher
42. Magdalena Holocher
43. Henry Holocher
44. Bernard Holocher
45. Veronika Holocher
46. Mamie Holocher
47. Fannie M. Holocher
48. Gertrude Holocher
49. Emelya Holocher
50. Joe Holocher
51. Myrtle Holocher
52. Jenette Holocher
53. Usuler Holocher
54. Raymond Holocher
55. Myra Holocher
56. Theo Holocher
57. Dina M. Holocher
58. Lula M. Holocher
59. Edgar Holocher
60. Casper Holocher
61. Lars Holocher
62. Emil Holocher
63. Hazel A. Holocher
64. Kunnch Holocher
65. Phydelia Holocher
66. Sarah Holocher
 
67. Jos A. Holocher
68. Xavier Holocher
69. Guthrie Golocher
70. Joeeph Holocher
71. Barbra Holocher
72. Adolph Holocher
73. Frank Holocher
74. Tillie Holocher
75. Rosa M. Holocher
76. Emma Holocher
77. Kate Holocher
78. Win Holocher
79. Caroline Holocher
80. Jeanette Holocher
81. Chas Holocher
82. Hilda Holocher
83. Walter S. Holocher
84. Mayme Holocher
85. Beatrice Holocher
86. Clara Holocher
87. Feronica Holocher
88. Gilbert Holocher
89. Edmund Holocher
90. Willard G. Holocher
91. Evelyn Holocher
92. Fannie Holocher
93. Jolin Holocher
94. Senna Holocher
95. Chas Holocher
96. Chans Holocher
97. Clareni Holocher
98. Luise Holocher
99. Alois Holocher
100. Margot Holocher
 
 APEL TYGODNIKA
TYLKO POLSKA
DO PRZEMYSŁAWA HOLOCHERA
 W trybie dostępu do informacji publicznej wzywamy do nadesłania a także opublikowania na oficjalnej stronie ONR:
1. Pełnego aktu urodzenia
2. Metryki Chrztu
3. Miejsc pochówku dziadków, o ile nie żyją
W przepadku odmowy udostępnienia tak kluczowych informacji nasze podejrzenia zastąpi pewność obcego pochodzenia.
Leszek Bubel
e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości