SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow RUCH NARODOWY FASZYSTÓW-SYJONISTÓW
RUCH NARODOWY FASZYSTÓW-SYJONISTÓW | Drukuj |Zaraza, którą należy zwalczać wszelkimi dozwolonymi prawem metodami. WALIMY W KOSZERNY ŁEB ZAWISZY!
Dla zwolenników ww. ruchu nie mam dobrych wiadomości.
Jego liderzy to nie tylko:

1. jawni syjoniści (neokonserwatyści jak w USA);
2. naziole-faszyści, lewactwo w czystej formie;
3. obcy polskiej kulturze prostaczkowie mający problemy z poprawną polszczyzną oraz podstawowymi zasadami
dobrego wychowania;
4. wyzuci z polskości, pomimo patetycznych wypowiedzi, ukrywający swoje pochodzenie oraz pochodzenie członków rodziny;
5. „wybitni” oszuści i złodzieje mający w dorobku żerowanie na ludzkiej naiwności i krzywdzie;
6. polityczni przefarbowańcy zmieniający poglądy w zależności od koniunktury.
11. listopada 2012 r. na zakończenie Marszu Niepodległości jego liderzy, tj. Robert Winnicki - prezes Młodzieży Wszechpolskiej, Przemysław Holocher - kierownik Obozu Narodowo-Radykalnego, Marian Kowalski - rzecznik prasowy ONR oraz Artur Zawisza - wiceprezes Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, ogłosili powstanie Ruchu Narodowego w Polsce. Oprócz ww. czterech panów, zajmę się również wieloma innymi osobnikami w cyklu publikacji, które będą demaskowały to kim byli i nadal są „liderzy nowego Ruchu Narodowego w Polsce”, którzy przez ponad miesiąc codziennie przewijali się przez czołówki mediów.


ENIGMATYCZNY BEŁKOT ARTURA ZAWISZY

Organizator Marszu Niepodległości dla Fronda.pl: Dzisiaj nie interesują nas kwestie parlamentarne

Marta Brzezińska: Dochodzą do nas informacje, jakoby od jutra miał ruszyć narodowy nabór do Straży Niepodległości?

Artur Zawisza: Tak, ale Straż Niepodległości będzie miała charakter jedynie organizacyjny. Natomiast w tej chwili Robert Winnicki mówi o powstającym ruchu narodowym.

Czy prawdą jest, że ten powstający ruch narodowy ma z czasem przemienić się w partię polityczną?

Tradycja i metoda działania narodowej demokracji polegała na tym, aby wspierać aktywność społeczną i budować prawdziwy narodowy ruch. Wprawdzie, pisany małymi literami, ale idący w kierunku narodowego systemu organizacji. Dzisiaj nie interesują nas kwestie parlamentarne, ale wspieranie pomysłów, zmierzających ku dobrym celom.

SYJONISTA ZAWISZA

Od red.: Były polityk ZChN-u, PiS-u i Prawicy Rzeczpospolitej (Marka Jurka). Warto przytoczyć jego arcyciekawe wypowiedzi, obrazujące czego to można się spodziewać po mającej powstać nowej partii narodowej. Cytaty opatrzone komentarzem znanego publicysty Konrada Rękasa, pochodzą z portalu prawica.net.
Pytany w 2005 r. przez dziennikarzy portalu psz.pl, wówczas jeszcze będący posłem PiS obecny lider Marszu Niepodległości tak przedstawiał swoje poglądy:

„- Jak z perspektywy dwóch lat ocenia pan decyzję zaangażowaniu się Polski w interwencję w Iraku?

- Byłem i jestem wielkim zwolennikiem tego zaangażowania. (…) Oczywiście na wojnie jak na wojnie giną ludzie, czasem opinia publiczna może być zdezorientowana, ale przesłanką zasadniczą było to, że braliśmy udział w dziele ofensywnej obrony cywilizacji zachodniej przed zagrożeniem terrorystycznym. Jestem usatysfakcjonowany, że polska znalazła się wtedy po właściwej stronie”.

Jeszcze właściwsza racja Izraela

Jak prosto – kol. Zawisza wyraził w swym bodaj najsłynniejszym tekście na temat polityki międzynarodowej, opublikowanym w „Dzienniku” w styczniu 2009 r. pod wszystko mówiącym tytułem

„Racja jest po stronie Izraela”. W artykule tym lider MN pisał m.in. „Zasada sprawiedliwości nakazuje nam solidarność z Izraelem”.

Czym kol. Zawisza tłumaczył to swoje głębokie i jednoznaczne przekonanie? Opierał się on raczej na prościutkim i nieskomplikowanym rozumowaniu (?):


„Nie możemy jednak zamykać oczu na to, po czyjej stronie jest racja w tym konflikcie. Tą stroną jest Izrael”

- powtarza Zawisza. I choć dla niego zamyka to sprawę, to nadal nie sposób pojąć, ALE DLACZEGO, U LICHA, IZRAEL MA MIEĆ RACJĘ?! Czy daje mu ją sam fakt zagrożenia? W takim razie Zawiszy chodzić musi o rację izraelską, bynajmniej nie obiektywną. Czy dlatego, że jego przeciwnikami są m.in. fundamentaliści islamscy? Ale przecież zagrażają oni też choćby Rosji, czy Chinom, a ostatnio także (w innym swym nurcie) Syrii. Czy i te państwa mają – zdaniem kol. Zawiszy – równie bezwzględną i bezwarunkową rację?

Jeszcze przed poprzednimi wyborami prezydenckimi w USA, kol. Zawisza przyznawał rozbrajająco:

 „Ja nie ukrywam, że polska prawica bardzo sympatyzuje z obecną amerykańską administracją. Republikanie mogą przegrać wybory, czego im oczywiście nie życzę, ale nawet wtedy dla krajów wychodzących z komunizmu lepszym wzorem rozwojowym jest to, co amerykańskie niż to, co unijno-europejskie”.

Prawica maszerująca idzie pod hasłami eurosceptycznymi i antybrukselskimi, ale w zamian nie reprezentuje bynajmniej interesów polskich, jak to stara się wmówić narodowej młodzieży. To są słabo, tylko-tylko, zakamuflowani neokoni, ślepi zwolennicy globalnej hegemonii USA bez względu na to, czy jest ona zgodna czy też nie z naszymi narodowymi interesami. Ani „wyjaśnianie”, że geopolityka „jest skomplikowana”, ani szukanie tanich uzasadnień dla ulegania lobby syjonistycznemu ze Stanów - nie są w stanie faktów tych przesłonić.

PS. Jak podały agencje informacyjne – Izrael zapowiedział swoją gotowość do napaści na Syrię. Zobaczymy, czy wobec tej agresji sytuacja geopolityczna będzie dla „maszerujących” nadal tak samo „skomplikowana”, czy nagle rażąco się uprości. Oczywiście – fałszywie łącząc interes Polski z realizowaniem marzenia o budowie Wielkiego Izraela...

***
I jeszcze jako uzupełnienie fragment mojej obszernej publikacji pt. „Zawisza Czarny, Zawisza Biały” dostępnej tutaj. Warto się z nią zapoznać w całości, bo jest tam podanych wiele innych kompromitujących go spraw! Jawi się on bowiem, jako jeden z głównych ideologów nowego ruchu. Ciekawe co na to ONR?
Oto słowa Zawiszy:
"Polska w tym sporze ma delikatną sytuację. Zasada sprawiedliwości nakazuje nam solidarność z Izraelem. Z drugiej strony, w dobie kryzysu finansowego, polska gospodarka, może być bardziej niż kiedykolwiek zainteresowana inwestorami z krajów arabskich. Wniosek z tego płynie więc taki, że w obliczu wojny nie powinniśmy zachowywać się z identyczną werwą jak w przypadku Gruzji napadniętej przez Rosję. Nie możemy jednak zamykać oczu na to, po czyjej stronie jest racja w tym konflikcie. Tą stroną jest Izrael. "
Artur Zawisza

(żródło: http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie, piątek 2 stycznia 2009 10:23)Od red.: No i mamy syjonistę w koszernej postaci. Trudno znaleźć drugiego polityka, tak otwarcie agitującego za Izraelem. Nie ma się więc co dziwić, iż jest stałym bywalcem warszawskich salonów i koszer-mediów. Ot swój chłop! No ale z „Gruzją napadniętą przez Rosję”, to już bezczelne kłamstwo. Jak wiadomo było dokładnie odwrotnie. Choćby z łam tygodnika wiadomo, kto i dlaczego za tym stał.

Biorąc pod uwagę powyższe jasne deklaracje Artura Zawiszy nie będzie żadnej nadinterpretacji, jeżeli takie poglądy określimy NEOKONSERWATYWNYMI! Z czego pewnie wiele osób z nimi sympatyzującymi zdaje sobie sprawę, a jeszcze mniej je rozumie. Dlatego jako wieloletni wydawca i publicysta przedstawię im je z definicji. Oto co na ten temat podaje ogólnodostępna Wikipedia:

Neokonserwatyzm - w sensie ogólnym: każdy nurt myśli i akcji politycznej, który nawiązuje, poprzez uwspółcześnianie, do wybranych składników filozofii politycznej klasycznego konserwatyzmu. W sensie dookreślonym: popularne określenie poglądów i działań przedstawicieli jednego z nurtów liberalizmu amerykańskiego, którzy przeszli ewolucję od skrajnej lewicy trockistowskiej poprzez antykomunistyczne i „zimnowojenne” centrum do prawicy nowego typu, najpierw „paleoliberalnej”, a obecnie demokratyczno-imperialnej.

Termin neokonserwatyzm - poprzedzony sformułowaniem „nowy konserwatyzm” autorstwa redaktorów radykalnego pisma „Dissent”, L.A. Cosera i I. Howe’a - został ukuty przez przywódcę Partii Demokratycznych Socjalistów - Michaela Harringtona, którego intencją było napiętnowanie nim „renegatów” obozu lewicowego (liberalnego w amerykańskim sensie tego słowa).

Znani neokonserwatyści

Etykietką neokonserwatystów objęci zostali żydowscy intelektualiści, przeważnie z Nowego Jorku: publicysta, założyciel (1965) „The Public Interest” - Irving Kristol (ur. 1920) i jego żona (autorka prac o klasykach liberalizmu: lordzie Actonie i J.S. Millu) - Gertrude Himmelfarb (ur. 1922); redaktor od 1960 organu Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego (American Jewish Commitee), miesięcznika „Commentary” - Norman Podhoretz (ur. 1930) i jego żona - Midge Decter (ur. 1927); filozof Sidney Hook (1902-1989); historyk idei Walter Laqueur (ur. 1921); autor koncepcji „końca ideologii” (The End of Ideology, New York 1962) - socjolog Daniel Bell (ur. 1919); socjolog Nathan Glazer (ur. 1923); socjolog i politolog - Seymour M. Lipset (1922-2006); historycy: dyrektor Biblioteki Kongresu USA - Daniel Boorstin (ur. 1914), Richard Hofstadter (ur. 1916), Martin Diamond (1919-1977), Fred Siegel, Donald Kagan, Adam B. Ulam (ur. 1922) i Richard Pipes (ur. 1923); politolodzy: Aaron B. Wildavsky (1930-1993) i Aaron Friedberg; znawca stosunków międzynarodowych Robert Tucker
(ur. 1924); publicyści: Victor Gilinsky (ur. 1934), Dan Himmelfarb, Morton M. Kondracke (ur. 1931), Ben Wattenberg (ur. 1933) oraz pisarz David Horovitz (ur. 1939). Nielicznymi nie-Żydami, zaliczonymi do grona neokonserwatystów (potocznie: neocons), są: katolicki liberał, z pochodzenia Słowak - Michael Novak (ur. 1933); para luterańskich socjologów religii, pochodzenia niemieckiego - Brigitte i Peter Bergerowie; urodzony w Kanadzie, ksiądz katolicki (do 1991 pastor luterański) - Richard John Neuhaus (1936-2009); filozof polityki James Wilson; prawniczka Jeane Kirkpatrick (ur. 1926) oraz ich długoletni faworyt polityczny - senator Daniel Moynihan (1927-2003), z pochodzenia Irlandczyk.


Tyle z Wikipedii. Ponadto:

aby lepiej zobrazować zacytowane neokonserwatywne poglądy Artura Zawiszy, to pozwolę sobie przytoczyć fragment publikacji anonimowego autora, z którymi zresztą każdy znawca tej dziedziny, tak jak i ja, musi się zgodzić.
„Nie bez znaczenia jest zauważyć, że wiodącą rolę w ruchu neokonserwatywnym pełnią Amerykanie pochodzenia żydowskiego. Ruch ten jest też inaczej nazywany jako neotrockizm. Różnica między trockizmem a neokonserwatyzmem jest tylko taka, że Trocki dążył do rewolucji światowej, natomiast neokonserwatyści chcą tego samego, tylko pod płaszczykiem szerzenia  idei demokracji, oraz przede wszystkim niesienia idei demokratycznych przy pomocy US Army. Klasycznym przykładem tego jest obecnie Irak i Afganistan. Warto również przypomnieć panu Arturowi fakt, że głównym celem inwazji na Irak, był Iran. Jednakże na wskutek utknięcia wojsk w Iraku, szerzenie demokracji przy pomocy amerykańskich wojsk, trzeba było odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość.  Wracając do czasów Ronalda Reagana, kiedy to neokonsi zdobyli wpływ na politykę zagraniczną USA, celem ich była nie walka z komunizmem, tylko wymuszenie na ZSRR masowej emigracji Żydów rosyjskich do Izraela. Klasycznym tego przykładem było udzielenie ZSRR pożyczki na zakup amerykańskiego zboża w lutym 1982 roku, ratując w ten sposób ZSRR przed rozruchami głodowymi. A był to najlepszy moment na wymuszenie na komunistach ZSRR głębokich reform, które by doprowadziły do upadku. Warto też dodać, że od tego momentu, wielu Żydów zaczęło emigrować do Izraela. Kolejnym ważnym momentem było spotkanie Gorbaczowa z Reaganem w Reykjaviku w 1986 roku. Tam też  postanowiono, że nastąpi kontrolowany „upadek komunizmu”, w którym to komunistom ma nie spaść włos z głowy, czyli zapewnił im bezkarność za zbrodnie dokonane na narodzie polskim. Kto pamięta to pamięta, że również w Reykjaviku, podjęto decyzję o masowej emigracji rosyjskich Żydów do Izraela. I to było głównym i jedynym celem neokonserwatystów. Natomiast po ponad dwudziestu latach doświadczeń z upadkiem komunizmu, widać wyraźnie, kto na tym lepiej wyszedł.

Punktem centralnym w polityce zagranicznej neokonserwatystów był, jest, i będzie Izrael  cala polityka zagraniczna USA, koncentruje się wyłącznie na Izraelu.

Warto też przypomnieć, że jeśli poruszana jest sprawa Polski w Kongresie USA, zdominowanym przez neokonserwatystów, to tylko w kontekście przyspieszenia odszkodowań za mienie żydowskie utracone podczas II wojny. Tak było za Georga Busha Jr. i tak też jest za obecnego prezydenta Obamy”.

Biorąc powyższe pod uwagę nie sposób nie zgodzić się, że ujawnione poglądy Artura Zawiszy kompromitują go jako jednego z jawiących się liderów, mającego powstać, Ruchu Narodowego. Takie założenia ideologiczne, na bazie których dopiero konstruuje się program są nie do przyjęcia, ani historycznie, ani biorąc pod uwagę interesy naszego państwa i narodu. Nic nie mają wspólnego z ideą narodową. I należy mu palnąć prosto w łeb słowami:

WON SYJONISTO OD WSZYSTKIEGO CO NASZE POLSKIE I NARODOWE!

Niestety, ale masy popierające ten ruch są ciemne i niedoinformowane. Reszta nie chce nawet wiedzieć, jak jest  „dymana” przez takich jak Zawisza. Rodzą się więc pytania: Jak takie poglądy realizują się w czynach? Jak wielkie zagrożenie ma to dla naszych narodowych interesów? Aby na nie odpowiedzieć postanawiam kontynuować ten cykl. Tym bardziej, że ta ciemnota w swej bucie i arogancji, mająca chorobliwe parcie na szkło, odsłoniła swoje prawdziwe oblicze.
Leszek Bubel
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 5 gości