SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow Tzw. RUCH NARODOWY czyli OBALANIE ZASAD a nie REPUBLIKI OKRĄGŁEGO STOŁU
Tzw. RUCH NARODOWY czyli OBALANIE ZASAD a nie REPUBLIKI OKRĄGŁEGO STOŁU | Drukuj |
Witold Sławomir Tumanowicz - działacz Młodzieży Wszechpolskiej wypromowanej przez Romana Giertycha popierającego obecny rząd. Syn Marka Tumanowicza.

Witold Tumanowicz, prezes Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Witold Tumanowicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, cieszy się, że prezydent został zainspirowany marszami, które odbywają się już od kilku lat w Warszawie i że odda też hołd Romanowi Dmowskiemu. Zaprasza wszystkich, którzy biorą udział w marszu prezydenta na Marsz Niepodległości.

Wyjaśniał, że Marsz Niepodległości ma w tym roku hasło „odzyskajmy Polskę”. Tłumaczył, że trzeba odzyskać Polskę dla serc i umysłów, bo w ostatnich latach patriotyzm zohydzano, czasami „nazywając go faszyzmem”. Marsz ma zachęcić Polaków, żeby byli dumni z Polski i nie mieli kompleksów.

Marek Tumanowicz przy robocie ideologicznej w TVP: w mundurze i w cywilu
Marek Tumanowicz
dziennikarz, który po wprowadzeniu stanu wojennego w 1981 r. występował w dzienniku telewizyjnym w mundurze. W imię zasług, po „przemianach” w 1989 r., kiedy Prezesem Komitetu do spraw Radia i Telewizji został Andrzej Drawicz, jak się później okazało tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa „Kowalski”, „Zbigniew”, Tumanowicz został mianowany dyrektorem programowym.
W czasie stanu wojennego krążył dowcip, że najniższym stopniem wojskowym, po szeregowym, jest spiker. Marek Tumanowicz był twarzą stanu wojennego. Wykonywał rozkazy niezastanawiając się nad ich słusznością i zgodnością z prawem. Taka bezmyślna maszyna do powtarzania tego, co każą przełożeni. Pomysłodawca ubrania prezenterów TVP w mundury wojskowe!
- Uznałem, że ubranie prezenterów w mundur to niezły pomysł - mówi Marek Tumanowicz, były prezenter „Dziennika Telewizyjnego” z czasów stanu wojennego. - Uważałem, że mundur podkreśli tę sytuację. Później pomysł ten okazał się fatalny w skutkach - wyjaśnia. Poszedł z nim do Stanisława Cześnina, ówczesnego redaktora naczelnego „Dziennika”, który z kolei przekazał to generałowi Albinowi Żyto, komisarzowi wojskowemu radiokomitetu. Propozycja spotkała się z aprobatą. 
Gdy codziennie o 19.30 Marek Tumanowicz pojawiał się w „Dzienniku”, na wezwanie opozycji, Polacy całymi rodzinami wychodzili na spacery, by w ten sposób zademonstrować bojkot telewizji stanu wojennego. - Nie uważam jednak, że zaangażowanie w ówczesną telewizję to błąd mojego życia - mówi Tumanowcz, który dał swoją twarz stanowi wojennemu.
Pierwsze wydania DTV nadawane były z tzw. studia bunkier, które przygotowane zostało w jednostce wojskowej przy ul. Żwirki i Wigury. Tumanowicz przyznał w rozmowie z TVP Info, że znał to miejsce, bo studio zostało przygotowane jeszcze przed wprowadzeniem stanu wojennego i dziennikarz zapoznawał się z nim wcześniej.
Wszystkie teksty czytane na wizji przygotowywane były w Urzędzie Rady Ministrów. Często zawierały odręczne poprawki generała Jaruzelskiego. Denerwowałem się, żeby niczego nie przekręcić, zwłaszcza, że materiały te docierały do nas nawet 10 minut przed emisją – wspomina Tumanowicz.
Teraz jego syn, podobnie jak Rafał Ziemkiewicz, działa na rzecz „obalenia republiki ogrągłego stołu i wypowiada „wojnę lewactwu”.
„Zablokuj komucha”.
Ruch Narodowy przeciwko świętowaniu w Sejmie
urodzin Jaruzelskiego
6. lipca gen. Wojciech Jaruzelski skończy 90 lat. Z tej okazji SLD zamierza zorganizować w Sejmie uroczyste obchody oraz towarzyszący im panel dyskusyjny dotyczący rządów generała. Inicjatywa Sojuszu oburzyła Ruch Narodowy, który przygotowuje akcję „Zablokuj komucha”.
Czy
TUMANOWICZ i ZIEMKIEWICZ też tam będą? Po której stronie???


Rafał Ziemkiewicz, członek Zespołu Doradców tzw. Ruchu Narodowego
Fragmenty wywiadu, który Ziemkiewicz przeprowadził z Moniką Jaruzelską dla PRAWICOWEGO tygodnika „Do Rzeczy”. Oprócz pięciu stron gadaniny i słodzenia widać też, że to nie przypadkowa rozmówka, ale starannie przygotowane przedsięwzięcie, w którym uczestniczyła profesjonalna ekipa.

 

Ale z poradzeniem sobie z problemem bycia przez całe życie postrzeganym przez pryzmat tego, że się jest dzieckiem swojego ojca, to nie pomaga. Przeciwnie, podkreślasz jeszcze bardziej, że jesteś „córką dyktatora”.

No cóż, to od wczesnej młodości był zawsze mój główny problem - jak być córką znienawidzonego generała i mimo wszystko nie zwariować? (…)
Mogę i ja o coś zapytać? Przecież chodziliśmy do tego samego liceum, byliśmy na tym samym roku polonistyki. Co wtedy o mnie myślałeś?
No, z tobą miałem kłopot. Nie pasowałaś mi do Jaruzelskiego.
(…) [PRL] Miał swoje dobre strony. Przyniósł ogromnej masie ludzi awans, wykształcenie, poprawę życia, możliwości. W porównaniu z Polską przedwojenną... (…)
Próbuję cię podpuścić, żebyś trochę ponadawała na swoich lewicowych fanów.
Nie uda ci się mnie podpuścić. Naprawdę nie jestem bezkrytyczna wobec tego, co się w Polsce nazywa lewicą, ale jednocześnie poczuwam się wobec nich do pewnej lojalności. Choćby za to, że bronią mojego ojca. (…)
(…) Nie rozumiem takich ludzi jak Urban, który - skoro nienawidzi patriotyzmu, nacjonalizmu, wojska i tak dalej - powinien twojego ojca zwalczać ze wszystkich się a nie go wychwalać.
No właśnie o to mi chodziło. Znowu stosujesz zero-jedynkową logikę. A ja staram się Jerzego rozumieć. Nie tylko dlatego, że się przyjaźnię z jego żoną i bywam w ich domu ...(…)
(…) Bardzo mnie zaskoczyło to, co napisałaś o Marszu Niepodległości. Zgodnie z logiką obowiązujących podziałów powinnaś tam zobaczyć jedynie agresywnych oprychów, przestraszyć się i uciec...
Wtopiłam się jednak między tych młodych ludzi - przypadkiem, bo to było blisko mojego domu - z niejednoznacznymi uczuciami. Z jednej strony poczułam energię tego tłumu, w której było coś porywającego. Z drugiej miałam świadomość, że on jest w tym stanie zdolny do wszystkiego. Że to piękne uniesienie może się w każdej chwili zmienić... No wiesz, ktoś rzuci kamieniem, ktoś odrzuci i wtedy nagle ze wspólnoty wzruszenia zrobi się orgia niszczenia. Zresztą tego dnia spłonął samochód TVN.

Cały wywiad jest utrzymany w takim samym tonie jak powyższe fragmenty. Nic o zamordowanych w czasie PRL czy choćby w stanie wojennym. Nic o Polsce zniewolonej przez Sowietów, nic o straconej dekadzie stanu wojennego i zapóźnieniu cywilizacyjnym z tym związanym, nic o setkach tysięcy Polaków zmuszonych do emigracji. Po prostu nic.
 

 


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości