SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow Czego szuka antykatolicki pastor Chojecki wśród "narodowców"?
Czego szuka antykatolicki pastor Chojecki wśród "narodowców"? | Drukuj |
Marian Kowalski
Po Marszu Niepodległości Paweł Chojecki – lubelski pastor założonego przez siebie kościoła, niegdyś aktywny działacz UPR – dużo uwagi w ostatnich tygodniach poświęca narodowcom. Wyjątkowo ciepły stosunek antykatolickiego pastora do Obozu Narodowo-Radykalnego, z rzecznikiem prasowym, którego Chojecki przeprowadził kilka rozmów, musi mocno zastanawiać, musi rodzić pytanie czego szuka wśród narodowców człowiek, który Kościół rzymsko-katolicki nazywa Wielką Prostytutką?
Rzecznikiem prasowym ONR był Marian Kowalski, który przez blisko 20 lat  działał w strukturach lubelskiego UPR. Z Pawłem Chojeckim znają się od lat, a nawet przyjaźnią, stąd specjalnie nie zaskakuje, że Chojecki przeprowadza z Kowalskim rozmowy.
Chojecki nie ma bowiem żadnego interesu w promocji Obozu Narodowo-Radykalnego, którego większość członków jest katolikami, a wielu jest wręcz wiernymi tradycji łacińskiej. Tak samo jak nie ma żadnego interesu w promocji całego Ruchu Narodowego, którego najważniejszym spoiwem jest wiara katolicka. „Wiele mówimy i piszemy o istocie narodu, o charakterze więzów duchowych, wiążących ludzi w jeden naród, nie zawsze atoli zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką rolę religia i Kościół  odegrały w wytworzeniu tych więzów. Bez tego, co zrobił chrystianizm i Kościół rzymski w dziejach, nie istniałyby narody dzisiejsze” – pisał Roman Dmowski.

A co o Kościele Rzymskim mówi i pisze Paweł Chojecki, pastor Kościoła Nowego Przymierza? W artykule pt. Wielka Prostytutka autorstwa pastora z Lublina czytamy: Bóg jednak ma wzgląd także na „prostaczków”, którzy nie mają zbyt dużej wiedzy o polityce czy historii. Dla nich to umieścił jeszcze jedną, tym razem bezdyskusyjną cechę fałszywego kościoła. Podał po prostu jego geograficzne umiejscowienie. „A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi” (Ap. 17,18). Jakie to miasto? „Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów” (Ap 17,9). Miasto na siedmiu wzgórzach. Czy ktoś ma wątpliwości jak brzmi jego nazwa? Czy jest jakaś organizacja religijna utożsamiona z tym miastem?

Są to oczywiście trywialne pytania. Ale ludzie często są na tyle ślepi, że nie widzą, że „król jest nagi” i w ogromnym tłumie zachwycają się „purpurą i złotem” monarchy…

Oby dla nikogo nie było strasznym i co najgorsze spóźnionym odkryciem, że „ta karczma Rzym się nazywa”…
Czego więc szuka Paweł Chojecki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, uczelni „wielkiej prostytutki”, kiedy nagrywa Rafała Ziemkiewicza, który prowadzi prelekcję pt. Myśli Nowoczesnego Endeka i jaki ma cel w publikacji na YouTube fragmentów nagrań z tego wystąpienia?

Są to oczywiście trywialne pytania. Nie ma wątpliwości, że Chojeckiemu nie chodzi o kultywowanie tysiącletniej tradycji państwa polskiego, którego losy są ściśle związane z „wielką prostytutką”. Tak samo jak nie chodzi mu o jednoczenie prawicy pod skrzydłami PiS, jak przez ostatnie lata próbował przekonać wszystkich dookoła. Chodzi wyłącznie o pozyskanie kolejnych członków do swojej „trzódki”. Dzięki zaś zaangażowaniu się politycznemu Chojecki ma większe możliwości promocji siebie i dotarcia do ludzi. Będzie mówił o patriotyzmie, narodzie, a jednocześnie będzie indoktrynował nieświadomych zagrożeń ludzi, których zaufanie pozyska swoją „bezinteresowną” działalnością społeczną. Dlatego strzeżcie się fałszywych proroków! Strzeżcie się Chojeckiego.
JW
http://www.ruchwolnosci.org
Oficjalna strona „Marszu Niepodległości”

Od red.:
To wszystko zakrawa na kpinę, a może na prowokację. Oto bowiem powyższy tekst został opublikowany na ofocjalnej stronie „Marszu Niepodległości” 7 grudnia 2011 r. A Kowalski przez 2012/2013 udziela się nadal w towarzystwie Chojeckiego i publikuje w jego piśmie.
Kim jest pastor Paweł Chojecki?
Protestantyzm jest zawsze liberalizmem i jest zawsze antynarodowy. Ale potrafi bardzo długo się maskować. Marian Kowalski ma moralny obowiązek publicznie wytłumaczyć się ze swych kontaktów z heretykiem.
Zapoznałem się z treścią wywiadu jaki pastor protestancki Paweł Chojecki przeprowadził z rzecznikiem ONR, Marianem Kowalskim. Marian Kowalski mówi w tym wywiadzie wiele ciekawych rzeczy, m.in., że jesteśmy świadkami walki o cywilizację. To prawda. Jest wojna i dom się pali. Ale pożaru nie ugasi się benzyną. A tymczasem protestantyzm jest benzyną, gdyż to właśnie protestantyzm znajduje się u podstaw SYSTEMU.
Protestantyzm może używać różnego rodzaju marketingów:
1. Otwarcie liberalnego: tolerancja, „wolność”, „poszanowanie praw inaczej kochających”, etc.
2. „Boksersko-militarnego” – nazywa się wtedy „ewangelistycznym” czy „fundamentalistycznym”.
W tym drugim wypadku przychodzi on z haslami rodem z siłowni czy z boiska: koleżeństwo, siła, współpraca, poranne wczesne wstawanie i poranna „ewangelizacja” ubogich dzielnic w towarzystwie kolegów tej samej płci.
Ta druga wersja może w Polsce niestety chwycić wśród niektórych zwolenników Ruch Narodowego. Chwyciła w Ameryce Łacińskiej, to może i w Polsce.
Niech Pan Bog broni młodzież od wpływów pastora Chojeckiego i jemu podobnych osobników.
Marian Kowalski ma moralny obowiązek publicznie wytłumaczyć się ze swych kontaktów z heretykiem.
Antoine Ratnik
Za: http://www.prawica.net/32898
25 stycznia 2013 r.
Komentarze internautów:
 ElDesmadre 2013-01-25
Słusznie Pan poruszył sprawę tego pastora. Na stronach jego czasopisma jest publikowany m.in. od dawna taśmociąg o św. Inkwizycji zatytułowany „Sędziowie Myśli”. Obok tego tendencyjny pro-PiS-izm oraz ataki na Kościół. Oraz... felieton Kowalskiego. W jednym z nich nazwał objawienia św. Faustyny (którą nazwał siostrą, nie świętą) „bredniami”. Tak więc te związki mogą być niestety również natury religijnej.
 ostrzelecki 2013-01-25
Kowalski nie jest katolikiem, też należy do jakiejś dziwnej protestanckiej sekty.
 gregorio 2013-01-26
,,Protestantyzm jest zawsze liberalizmem i jest zawsze antynarodowy”. Jasne... szczególnie państwo Kalwina i reformowani baptyści są tego przykładem. I później się dziwić, dlaczego wielu protestantów uważa katolików za bandę idiotów żyjących swoimi mitologiami.


Od red.: W internecie aż się roi od takich publikacji. Nikt niestety nie sięga dalej, nie stawia pytań kimże naprawdę jest ów heretyk Kowalski? A prawda może być prozaiczna, gdy wypalił w jednym z wywiadów, iż ma domieszkę tatarskiej krwi! Sprytne, bo to zapewne ma ubiec pytania o semickopodobne rysy twarzy rodem z chazarskich plemion wywodzących się ze zjudaizowanych koczowniczo-rabunkowych kup mongolsko-tatarskich. Czy jest to zbyt daleko posunięty wniosek? Oczywiście taki wywód nie znajdzie się na filosemickich portalach prawy.pl czy konserwatyzm.pl. Nie znajdziemy tam informacji o prawdziwej genezie protestantyzmu. Dlatego tę lukę uzupełniłem innymi źródłami. ZOBACZ: Żydowskie korzenie protestantyzmu - czy to żydowska sekta?  oraz  Fundamentaliści protestanccy i walczący Izrael

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 6 gości