SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Fundamentaliści protestanccy i walczący Izrael | Drukuj |
W przeciwieństwie do nauki Kościoła katolickiego, fundamentaliści protestanccy uczą pogardy dla biedy i biednych, oraz uważają, że bogactwo jest nagrodą od Pana Boga. Organizują oni swoje świątynie jak wielkie prosperujące przedsiębiorstwa, w którch są spotkania w kolosalnych halach i programy telewizyjne. Kluczem do ich sukcesu jest przymierze z żydowskim ruchem roszczeniowym i subwencje od Żydów, w zamian za poparcie dla „walczącego Izraela”.

Protestancka demonstracja poparcia dla Izraela w USA
Pastor protestancki-syjonista John Hagee
Protestancki pastor-syjonista Jerry Falwell, milioner i mason
Protestancki pastor-syjonista Pat Robertson, prezentuje satanistyczny gest „Mano cornuto”
Benyamin Netanyahu przemawia, w roli gościa honorowego, na protestanckim zjeździe „Christians United for Israel” (Zjednoczeni Chrześcijanie dla Izraela) w roku 2012
Wiara, że żyjemy w okresie Apokalipsy i że zwycięstwo Izraela nad Arabami jest konieczne dla powrotu Chrystusa na ziemię, daje fundamentalistom protestanckim teologiczne podstawy do przymierza politycznego i finansowego z Izraelem. Piszą o tym w The Wall Street Journal 27 lipca 2006 r. Andrew Higgins z Waszyngtonu i Krabu Legget z Jerozolimy, w artykule pod tytułem: „Święta Wojna; Kaznodzieja z Teksasu przewodzi kampanii popierającej wojny Izraela; Mr. Hagee przyciąga ewangielików przekonując ich, że państwo żydowskie spełnia przepowiednie biblijne: ‘Koniec Naszego Świata’”.

John Hagee ma 66 lat. Jest on niski, bardzo otyły, wygłasza swoje przemówienia bardzo tubalnym głosem. Jego mega-świątynia znajduje się w kinie o kolosalnych wymiarach w San Antonio w Teksasie. Dzięki telewizji można Hagee zobaczyć i usłyszeć w całych Stanach Zjednoczonych. Hagee, „sjonista chrześcijański” używa metod wielkiego biznesu, zabiega o duży napływ pieniądza i opiera się  naprzymierzu z radykalnymi sjonistami rządzącymi w Izraelu. Sprowadził się do San Antonio po slandalicznym procesie rozwodowym w 1975 roku i ożenił się z tancerką. Stał się narzędziem sjonizmu w czasie wycieczki do Jerozlimy w 1978 roku.

W 1981 roku, kiedy Izrael bombardował reaktor nuklearny w Iraku, wówczas Hagee wysłał odezwę do 150 fundamentalistów protestanckich, żeby publicznie popierali napad Izraela na Irak. Wówczas udało mu się dostać tylko jedną pozytywną odpowiedź. Kiedy w wielkim budynku kina przemawiał o obowiązku popierania Izraela przez wiernych,  otrzymywał przez telefon pogróżki śmierci. Ktoś powybijał wszystkie okna w jego aucie.

Dzisiaj czasy się zmieniły. W luksusowym hotelu w Waszyngtonie 3000 zwolenników Hagee odbyło zjazd na cześć napaści Izraela na Liban jako ‘Chrzescianie Zjednoczeni na Rzecz Izraela’ pod hasłem „Cud Boży” („Miracle of God”). Na scenie audutorium udekorowanej kolosalną flagą Izraela, Hagee otrzymywał brawa z okrzykami „amen”, kiedy chwalił on Izrael, za wykonywanie jakoby woli bożej w Libanie w „wojnie dobra przeciwko złu”. Hagee mówił, że Pan Bóg nakazuje zupełne niszczenie i potępienie wrogów Izraela (takich jak Hezbollah) oraz błogosławi tym, którzy Izraelowi pomagają. Według niego, dziś żyjemy w czasach Apokalipsy.

Hagee przeczytał list Bush’a, pochwalny dla zjazdu „Cud Boży”, za „szerzenie nadziei na miłość Boga i uniwersalny dar wolności”. Premier Izraela też przysłał gratulacje dla Hagee i był reprezentowny przez ambasadora Izraela przy obecności najważniejszych działaczy partii republikańskiej w Waszyngtonie. Tak więc fundamentaliści protestanccy podają się za „judeo-chrześcian” i chociaż na odległość, to stawiają czoła fundamentalistom islamskim w globalnym konflikcie, spowodowanym przez walki Żydów z Arabami w Palestynie.

Hagee napisał w książce na temat wojny nuklearnej przeciwko Iranowi pod tytułem „Ostatni Etap Jerozolimy” („Jerusalem Countdown”), że: „to jest wojna religjna, której Islam nie powinien i nie może wygrać… Koniec znanego nam świata szybko się zbliża… cieszcie się całym sercem – najlepsze nadchodzi”. To „najlepsze”, które nadchodzi tylko dla fundamentalistów protestanckich typu Hagee, to „rupture” czyli wniebowzięcie, w obliczu ostatecznej katastrofy – tylko dla „na nowo narodzonych” protestantów z pośród, których 700 000 już kupiło książkę „Jerusalem Countdown”. W sumie, obecnie w USA, jest około 62 milionów fundamentalistów protestanckich, tak że Hagee pewnie sprzeda wiecej swoich książek.

Global Evangelism Television Inc. jest organizacją religiną niepodlegającą podatkom, która to organizacja daje możność Hagee głosić jego proizraelskie kazania i sjonistyczną ideologię, jak również czerpać wielomilionowe roczne dochody. Jego kazania nadawane są w 120 stacjach i sięgają 90 milionów rodzin telewidzów. W latach 80. Hagee przeprowadził się na nowy podmiejski teren, gdzie zbudował mega-świątynię na 5000 osób oraz własne studio telewizyjne, gdzie szerzy swój pogląd, że istnieją dwie drogi prowadzące do nieba, jedna dla Żydów, a druga dla chrześcian.

Podobny w treści artykuł amerykańskiego księdza-sjonisty nazwiskiem Pawlikowski, czytałem kiedyś w Tygodniku Powszechnym. Obecnie przy poparciu lobby Izraela, Hagee organizuje fundamentalistów protestanckich w organizacji „Zjednoczeni Chrześcijanie dla Dobra Izraela”, która to organizacja miała pierwszy zjazd w lutym 2006 r. w San Antonio i teraz entuzjastycznie popiera inwazję Izraela na Liban oraz blisko współpracuje z lobby Izraela w Waszymgtonie.

Działalność prosperujących „tele-ewangelistów”, fundamienalistów protestanckich, blisko współpracujących z lobby Izraela i z żydowskim ruchem roszczeniowym, takich jak John Hagee, Jerry Falwell i były kandydat na prezydenta USA Pat Richardson, ma wpływ na poglądy i nastawienie mass telewidzów amerykańskich oraz tworzy  modę w USA, solidaryzowania się z podbojami Izraela i maltretowaniem Palestyńczyków i Arabów.  Ten stan rzeczy ma też znaczenie dla Polski, od której żydowski ruch roszczeniowy bezprawnie żąda 65 miliardów dolarów.

W USA zbory protestanckie są instytucjami bardzo bogatym, które wymagają od wiernych daniny 10% zarobków i skutecznie pieniądze to ściągają. Protestanckie mega-świątynie fundamentalistów są potentatami finansowymi i mają wpływy na rząd w Waszyngtonie, podobnie jak wielkie międzynarodowe korporacje, a w dodtku mają poparcie mas wiernych, którzy głosują w wyborach, według wskazań ich kaznodziei. Korzysta z tego lobby Izraela i żydowski ruch roszczeniowy, który używa swoich wpływów na rząd USA nie tylko w polityce dotyczącej Bliskiego Wschodu, ale między innymi również po to, żeby wywierał nacisk na Polskę na korzyść żydowkich rozczeń.

Antypolskie propagandowe książki takie jak J.T. Grossa „Strach: Antysemityzm w Polsce po Oświęcimu” wywołują dziesiątki recenzji zjadliwych i miażdzących. Podobnie było z książką Grassa „Sąsiedzi”. Recenzje te stają się antypolskim arsenałem argumentów szantażu dla Żydów, żądających od Polski haraczu 65 miliardów dolarów, nie mówiąc, że są bardzo lukratywne dla podłego ich autora, który twierdzi, że jest polskim patriotą.
prof. Iwo Cyprian Pogonowski

Protestanccy judeochrześcijanie promują „święto” Pesach
Portal internetowy chn24.pl o nazwie „chrześcijański”, w rzeczywistości judeochrześcijański, zamieścił artykuł gloryfikujący judaistyczne „święto” Pesach. Ten fakt nie powinien w zasadzie zaskakiwać z prostego powodu, że portal reprezentuje ekumaniackie „chrześcijaństwo” protestanckie, trudne do sprecyzowania i określenia czym ono jest w istocie, chociaż sądząc po zamieszczanych „ekumaniackich” artykułach, można wysnuć wniosek o judaistycznej inspiracji. Redakcja pragnie jedynie podkreślić fakt, że portal chn24.pl, jako protestancko-ekumaniacki promujący subiektywne „chrześcijaństwo” sentymentalne, bierze aktywny udział w tworzeniu uniwersalnej religii „siedmiu praw noahickich”, czyli religii NWO. Nie stroni również od wprowadzania w błąd czytelników o rzekomym związku judaizmu ze Starym Testamentem.
 


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 10 gości