SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow HAJLUJĄCA AGENTURA
HAJLUJĄCA AGENTURA | Drukuj |
SWASTYKA NA SZCZĘŚCIE

Malowanie swastyk na murach nie jest propagowaniem faszyzmu - uznała prokuratura w Białymstoku. Uzasadniła, że swastyka to... symbol szczęścia i pomyślności. Interweniował prokurator genaralny Andrzej Seremet.
Prokurator Dawid Roszkowski, posiłkując się Wikipedią, postanowił nieco rozwinąć uzasadnienie. Wynika z niego, że swastyki na murach Białegostoku malują zapewne... hinduiści. „Nazwa >>swastyka<< pochodzi z sanskrytu i oznacza >>przynoszący szczęście<<. Obecnie w krajach Europy i obu Ameryk symbol ten kojarzony jest prawie wyłącznie z Adolfem Hitlerem i nazizmem, natomiast w Azji jest powszechnie stosowanym symbolem szczęścia i pomyślności. Przenosząć powyższe rozważania na kanwę przedmiotowej sprawy, nie sposób dostrzec w zamalowanym znaku przedstawiającym swastykę propagowania faszystowskiego ustroju państwa” - napisał Roszkowski.

- Mam nieodparte wrażenie, że tworząc to uzasadnienie, uważał, że to doskonały żart. Tyle że robiąc sobie „takie jaja”, prokurator ośmiesza instytucję prawa - uważa Rafał Gaweł, który złożył zawiadomienie do prokuratury.
Zapytany o poczynania swoich podwładnych prokurator generalny Andrzej Seremet oświadczył: - Ta decyzja i jej uzasadnienie są skandaliczne i zostaną niezwłocznie uchylone, a dochodzenie w sprawie swastyki wszczęte.

Od red. T.P.: Tyle w telegraficznym skrócie. W Polsce nie brakuje nazioli, czyli narodowych-socjalistów i to nadal finansowanych przez Mossad lub służby rosyjskie. Kilka tygodni temu udokumentowałem to na łamach T.P. Walczę także z ABW w sądzie administracyjnym o dostęp do materiałów, które rzekomo muszą być utajnione. Trwa więc zabawa „w kotka i myszkę”, ponieważ autorzy tych praktyk pozostają anonimowi i to nawet, gdy sprawy trafią na wokandę. Jedyną skuteczną bronią, która może wyelimonować to zjawisko, to ujawnienie ich imion i nazwisk, twarzy, tego kim są, co robią i gdzie mieszkają. Mnie jako narodowcowi, dla którego takie praktyki mają na celu kompromitację całego środowiska, przyszło z tym walczyć od lat. Nikt mnie w tym nie wspiera. Koszerni prowadzą z tym pozorowaną walkę, tzn. nagłaśnieją notorycznie w mediach, dorabiając nam wszystkim gębę, no i cel mają osiągnięty.
Leszek Bubel
 
Stop faszystom!

Już niemal każdego dnia faszyści-narodowcy coś lub kogoś podpalą, pobiją, zagrożą, lub chociaż powydzierają gęby i poprzerywają spotkania, które ich zdaniem nie powinny się odbywać. Są jak pluskwy: poukrywani, pochowani, ale jeśli dać im żer, wyłażą z tych swoich szpar i nagle jest ich pełno. Nie możemy dalej udawać, że to tylko trudna młodzież i ich specyficzna forma wyrażania młodzieńczego buntu.

Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach, na ulicach – wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich. Udzielimy pomocy każdemu kto padnie ofiara ich przemocy.

Wiem - to bulwersujące! To na granicy. Ale nie ma wyjścia, bo oni nie przestrzegają reguł, więc i my musimy być bezwzględni.
Jajogłowi typu Tusk, Sienkiewicz, czy Michnik nie dadzą rady. Trzeba im pokazać ścieżkę, inaczej brudna, agresywna mowa weźmie całość naszego życia. A na to nie ma zgody. Trzeba zmierzyć się z problemem, nim nie będzie za późno!
Janusz Palikot
PALI-KOT WZYWA DO WIESZANIA MORDY ZA MORDĄ!
Po kilku dniach od napisania komentarza do informacji pt. „Swastyka na szczęście”, głos zabrał Janusz Palikot w krótkim apelu „Stop faszystom!”. Mamy więc to, co zwalczam od lat, czyli przypisywanie mi i innym narodowcom łatek faszystów „Już niemal każdego dnia faszyści-narodowcy…”. W jednym z nim się zgadzam, że owe nazwiska i gęby należy ujawniać. Wieszać, czy też wywieszać na billboardach. Tyle, że źródłem tego rzekomo zwalczanego zjawiska są obce służby, albo same mniejszości w Polsce. Tak więc proceder będzie trwał. Ponadto dalsza część jego apelu powinna dotyczyć żydokomuchów, agresywnych pedziów, pedofilii, sędziów i prokuratorów łamiących prawo, itd. Niech przestanie nam to wszystko wisieć! Niech ich gęby wiszą na wszystkich latarniach i billboardach, „wszędzie tam, gdzie żyją… morda za mordą”.
Leszek Bubel

Z rozmowy z Januszem Korwinem-Mikke
Chciał pan, by w Polsce marihuana była legalna?
Oczywiście. Zakazywanie tego jest faszyzmem. Unia Europejska to hitleryzm. Hitler też obiecywał, że zlikwiduje papierosy. Miał to zrobić 10 lat po wojnie, więc nie zdążył. Dzisiaj Unia idzie śladami Adolfa Hitlera. Tylko że jeśli coś robi się przeciwko Żydom, to jest źle, a jeśli coś robią Żydzi, to wszystko jest w porządku.
Stawia pan znak równości między Żydami a Unią Europejską?
Nie, ale niewątpliwie siedzą tam Żydzi, którzy wprowadzają program Hitlera. Tylko że faszyzm to była łagodna forma socjalizmu.
Pan chciałby kontrolować telewizję?
Z całą pewnością. Telewizja jest dla idiotów, czyli dla tzw. szarego człowieka. Większość widzów i tak nie rozumie, co się do nich mówi, więc trzeba pilnować, by telewizja nie mąciła ich poglądów. W prasie może pan mówić, co pan chce, ale nie w telewizji. Dlatego od siedmiu lat nie byłem ani w państwowej, ani w Polsacie, ani w TVN. Mimo że telewizja ma obowiązek prezentowania różnych poglądów.
Może sam się pan dyskwalifikuje?
Nie rozumiem. TV ma obowiązek prezentowania wszystkich poglądów, bez względu na to, czy pan uważa je za dyskwalifikujące.
Także faszystowskich i komunistycznych?
Oczywiście. Zresztą gdyby nie można było przedstawiać poglądów faszystowskich, nie można by mówić o niczym, co robi Unia Europejska. Dla mnie nie ma różnicy czy mówimy o Hitlerze, Kwaśniewskim, Kaczyńskim czy Tusku - wszystko to dla mnie czerwone świnie. Oni różnią się metodami, cel pozostaje ten sam.
Właśnie dlatego pana nie pokazują w telewizji. Jak może pan porównywać Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego czy Tuska do zbrodniarza Hitlera? Obraża pan ludzi.
Nie chcę obrażać Hitlera, chociaż Kwaśniewski nakładał na Polaków podatki trzy razy wyższe niż przywódca III Rzeszy.
Ciągle pan nie rozumie, że głosząc takie poglądy, sam pan się wyrzuca z poważnej debaty?
Nie rozumiem.
Porównując polskich polityków do faszystów...
…ja ich nie porównuję. Oni są faszystami. To wcale nie znaczy, że są mordercami. Hitler był narodowym socjalistą, faszystą był Mussolini. On nikogo nie mordował.
Na przykład w Abisynii.
Wojna to wojna. Ile Amerykanie wymordowali Wietnamczyków czy Irakijczyków? Myślę, że więcej, niż Włosi zabili w Abisynii. To zresztą bez znaczenia. Jednak niesamowite jest to, jak bardzo ma pan mózgownicę przeżartą tą propagandą.
A może zdrowym spojrzeniem na rzeczywistość?
Ale pan nie widzi rzeczywistości. Pan ma wszystko wywrócone do góry nogami.
Do Rzeczy, Nr 23/2013, 1-7 VII 2013 r.
(fragmenty)


JKM dawno już zaliczył u mnie czerwoną kartkę, ale dzisiaj…
1. W 1997 roku zorganizowałem dla JKM akcję propagandową w wyborach prezydenckich, we Wrzeszczu osiągnął najlepszy wynik.
2. Gdzieś tak w 2001 roku dowiedziałem się o skurwieniu JKM – zarabiał judaszowe srebrniki w urbanowym „NIE”.
3. Od tego momentu mam go za c...
4. Dzisiaj żydokomuna robi rejwach w związku z wypowiedzią JKM na temat Hitlera (nie cytuję, pełno tego wszędzie).
Tomasz Parol,
redaktor naczelny portalu 3obieg.pl

Adam Czeczetkowicz zatrzymany za ksenofobiczny film na YouTube
Adam Czeczetkowicz został zatrzymany i powinien usłyszeć prokuratorskie zarzuty publicznego znieważania osób z powodu ich przynależności narodowej i rasowej.

Czeczetkowicz znany jest jako szef sztabu wyborczego niedoszłego prezydenta miasta - Krzysztofa Kononowicza.
Parę tygodni temu na portalu YouTube pojawi się filmik z jego udziałem. Znieważał w nim m.in. małżeństwo polsko-hinduskie, które znalazło się na plakatach w ramach akcji propagującej tolerancję „Białystok jest moim miastem”. Ewa i Naresh Nayi wzięli w niej udział, bo niedawno nieustaleni sprawcy podpalili drzwi ich mieszkania.

W krótkim nagraniu Czeczetkowicz o Nareshu mówił „jakiś pan ciapaty” i że „Białystok nie jest jego miastem, ponieważ ten Pan nie jest biały, a Białystok jest dla białych”. Dalej w swych wywodach stwierdził, iż w Białymstoku powinny mieszkać jedynie osoby urodzone w tym mieście. Chciał m.in. by Białystok opuścił prezydent miasta, bo urodził się on w Starych Kapicach w gminie Tykocin.

O skandalicznym filmiku prokuraturę powiadomili radni miejscy: Piotr Jankowski, Janina Czyżewska i Katarzyna Siemieniuk. Zawiadomienie o przestępstwie złożyła także Ewa Nayi oraz prezydent miasta Tadeusz Truskolaski.
Prokuratura zareagowała błyskawicznie. Jeszcze tego samego dnia wszczęła dochodzenie, a dzień później zatrzymała Czeczetkowicza. Na zarzuty czeka on w policyjnej izbie zatrzymań.

Bronili starucha, o Adamie sza!
Ikona tzw. prawicowych mediów - swój, Czeczetkowicz - obcy.
Adam Czeczetkowicz trafił na dwa miesiące do aresztu za dwa zdania, które nie spodobały się lokalnym mediom. Dziennikarze Adrian Kuźmiuk i Jakub Medek naciskali na prokuraturę i sąd, aby aresztowały Adama. Zastanawiające, że dziennikarz przed decyzją ponoć niezawisłego sądu wiedział, że na Czeczetkowicza czeka w prokuraturze niespodzianka.
Tzw. „prawicowe” media kreowały osobę podejrzaną o handel narkotykami i napaść fizyczną na bojownika walczącego z reżimem Tuska. Kto upomni się o Adama Czeczetkowicza?
Jakubowi Medek z Wyborczej wolno nazywać Czeczetkowicza insektem, porównywać do muchy. Reżim stara się zastraszyć Polaków i katolików. Adam nigdy nie używał przemocy. Z jego strony nic chłopcu z plakatu nie zagraża.
źródło: http://podlasie21.nowyekran.net/post/ 94802,bronili-starucha-o-adamie-sza

Od red. T.P.: To kolejny smutny przykład na to, jak niewielki mamy wpływ na walkę z patologiami i ludźmi je rozpowszechniającymi w szeroko pojętym obozie narodowym, w którym od lat tkwię. Tym razem wydarzenia dotyczą Eugeniusza Sendeckiego, jak sądzę, autora powyższego wpisu, z bliskiego otoczenia Jana Kobylańskiego. Artykuł został zamieszczony na portalu Nowy Ekran, na którym stale publikuje żydokomuch TW SB Bogusław Jeznach. Tenże Sendecki, oprócz innych podobnych oszołomów, zapraszany jest jako cenne źródło informacji m.in. o działalności takich jak ja. Dodam więc, że przeciwko oszczercy i jego kłamliwym wypowiedziom toczą się dwie sprawy sądowe wszczęte z mojej inicjatywy.

W tym przypadku wystarczy porównać dwie powyższe informacje dotyczące wyczynów Adama Czeczetkowicza. Jedna z lokalnej gazety, i choć napisana językiem propagandy, to prawdziwa, i druga już wspomniana.

Z kolei ów Adam, rozklejając po Białymstoku bez mojej wiedzy rzekome plakaty PPN z domalowanymi swastykami, spowodował gigantyczny proces sądowy, w którym i ja byłem oskarżony o… propagowanie faszyzmu! Po wielomiesięcznym, morderczym procesie udało mi się z tego wyjść „obronną ręką”. To kolejny przykład towarzycha dla JKM i jego stanu umysłu.
Leszek Bubel


EPILOG
Szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz i prokurator generalny Andrzej Seremet zapowiedzieli bliską współpracę w ściganiu tego typu przestępstw. Obiecali przeciwdziałanie „zjawiskom ksenofobii i środowiskom ekstremistycznym”, które zagrażają ładowi i porządkowi społecznemu. - Zwalczenie takiej przestępczości będzie priorytetem policji i prokuratury. Brak zdecydowanej reakcji na tego typu przestępczość może przynieść niepowetowane szkody całemu społeczeństwu i naszemu państwu - mówił Andrzej Seretem. W każdej prokuraturze rejonowej mają być do tego wyznaczeni prokuratorzy referenci. - Będą dostępni dla policji przez 24 godziny. Będą oceniać materiał dowodowy, stawiać zarzuty, formułować wnioski o areszt - zapowiedział Seremet.
Zaprotestowali prokuratorzy ze związku zawodowego prokuratorów okręgu białostockiego. Uważają, że są „ofiarami medialnej nagonki”, która narusza ich godność zawodową. „Białostoccy prokuratorzy w niniejszych sprawach stosowali zasady obowiązujące w polskim procesie karnym i nie ulegli zmiennym trendom politycznym” - napisał związek podlaskich prokuratorów.
Tak więc podane przykłady wykorzystują rządzący do zaostrzania i tak upolitycznionych art. 256, 257 Kodeksu karnego, także wobec publikacji i wszelkich rozsądnych głosów krytyki nie tylko wobec Żydów, ale i Niemców, Ukraińców czy Litwinów, jako wrogich mniejszości narodowych w Polsce.
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości