SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow WikiLeaks, Holocher i Ruch Narodowy
WikiLeaks, Holocher i Ruch Narodowy | Drukuj |
Amerykańskie służby wywiadowcze poza zainteresowaniem islamskim terroryzmem swoją uwagę nakierowują także na europejskie ruchy nacjonalistyczne. Świadczą o tym niedawne przecieki z portalu WikiLeaks, ujawniające prywatną korespondencję jednego z liderów Ruchu Narodowego, przywódcy ONR-u – Przemysława Holochera.

Wydaje się, że amerykańskie służby specjalne, szczególnie w obliczu planowanego ataku na Syrię, powinny mieć co innego na głowie niźli śledzenie wpisów na Facebooku dokonywanych przez młodych narodowców w Polsce. Jednak, jak stwierdził Hermann Brunner w jednym z odcinków „Stawki większej niż życie”: „służba bezpieczeństwa Rzeszy ma rozległe zadania”.
Pomijając fakt oczywistej naganności podobnych praktyk, zatrzymać się należy, jeżeli już zaistniała podobna możliwość, nad zawartością owej korespondencji.

Tematyka jest przebogata, począwszy od preferencji seksualnych Artura Zawiszy („Zawisza Brunatny”), poprzez kształt nosa Roberta Winnickiego („Winniczek”), plany akcji w mundurach służb specjalnych przeciwko „lewarom”, aż po informacje dotyczące sposobu pozyskiwania przez Janusza Korwin Mikkego („Miki”) środków na remont dachu oraz opinie Pawła („mam wielu przyjaciół Żydów”) Kukiza o Janie Kobylańskim.

Na marginesie warto zaznaczyć też, że słabo skrywana niechęć do „starszych braci” zniechęca do całej imprezy nie tylko Kukiza, ale i… Dawida Wildsteina. Wszystko to przetkane jest solidną porcją soczystych określeń na „k”, „ch” i „p” oraz pozdrowień w rodzaju „Niech cię Adolf błogosławi (oczywiście Dymsza)”. Plotki i ploteczki, podane najczęściej w niewybrednym stylu, walczą tu o lepsze z coraz to nowymi koncepcjami na zdobycie władzy. Przez cały czas przewija się też trawiący w Ruchu Narodowym wewnętrzny front walki o pierwszeństwo i wpływy. Lider ONR-u snuje intrygi i zbiera informacje mające pogrążyć konkurentów wspomnianych Winniczka i Zawiszę Brunatnego.

Nawet w szeregach sympatyków RN pojawiły się głosy rozsądku. Norbert Wasik pisze na blogu: „Czasem wręcz aż przykro było czytać niektóre fragmenty. Człowiek zniechęcał się tylko – nie tyleż co do idei, której przecież hołduje od wielu, wielu lat, co do samych ludzi prosperujących w jej obrębie. Fałsz i obłuda sięgnęły tu chyba zenitu. Chce się rzec, życie… Po owej, na swój sposób brukowej, lekturze nasuwa się jednak zasadnicze pytanie. Czym tak naprawdę poza pięknymi słowami różnimy się od takich Tusków, Komorowskich, Giertychów i innych. Chociaż u nich piękne słowa również uświadczymy. Z „Rozmów Holochera” możemy dowiedzieć się o wielu przykrych realiach panujących nie tylko wokół stworzonego w bólach Ruchu Narodowego, ale także pośród ludzi tworzących szeroko pojęte środowisko narodowe (czy jak kto woli nacjonalistyczne).

Całość składa się na dość przygnębiający obraz narodowego narybku i sprawia dojmujące wrażenie, że mamy do czynienia co najwyżej z jakimś kibicowskim forum.

Niestety, ale od lat ta sama choroba toczy młodych uważających się za narodowców – naziolizm jawny lub ukryty. Ta antynarodowa w sumie symbolika, jakieś pisane szwabachą „Blood and Honour”, poglądy rodem z propagandowej machiny Josepha Goebbelsa, te ciągłe biadania nad tym, że Wojsko Polskie w 1945 r. zajęło Ziemie Zachodnie i użalanie się nad losem III Rzeszy dobijanej przez Armię Czerwoną.

To nie przypadek, to jest norma – ci ludzie nasiąknęli za młodu naziolstwem, subkulturą, a nie narodową myślą polityczną. Czytelnik nie znajdzie w ich „dyskusjach” głębi myślowej, niepokoju intelektualnego towarzyszącego wykuwaniu się nowych koncepcji i haseł. Trudno nawet dostrzec ślad fascynacji jakąś lekturą, historią, tradycją. Z dyskusjami toczonymi między liderami przedwojennych środowisk narodowo-radykalnych – Mosdorfami, Reuttami, Doboszyńskimi, Rossmanami i Wasiutyńskim ma to tyle wspólnego, co koń z koniakiem, czyli dokładnie nic.

Nieodparcie przychodzi też na myśl obraz wykreowany jeszcze w latach 90. ub. wieku przez „Gazetę Wyborczą” w odniesieniu do narodowców. Ci z Ruchu Narodowego, jak to wynika z ujawnionej korespondencji, zdają się robić niemal wszystko, aby do wykreowanego przez wspomniane medium wizerunku pasować.
Magda Braun
http://sol.myslpolska.pl/

Od red. T.P.: Chyba nie będziemy w wielkim błędzie zakładając, iż „Ruch Narodowy” w Polsce jest sterowany przez wiadomych…
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 6 gości