SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow SZOK: STRAŻ MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI SZKOLĄ KOMUNIŚCI!
SZOK: STRAŻ MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI SZKOLĄ KOMUNIŚCI! | Drukuj |
Narodowcy szkolą się na 11. listopada

Tegoroczny Marsz Niepodległości ma chronić Straż Marszu - 500 narodowców przećwiczonych przez byłych żołnierzy GROM i Legii Cudzoziemskiej.

Straż Marszu - jak zapewniają organizatorzy - ma wyłącznie chronić uczestników i wyłapywać z tłumu policjantów po cywilu. Policjanci: - Nie boimy się.

Marsz Niepodległości organizuje tzw. „Ruch Narodowy”, powstały z połączenia Młodzieży Wszechpolskiej i ONR. Ich strażnikom pomagać ma Straż Narodowa - skrajni nacjonaliści spod znaku Falangi. Jeszcze niedawno tzw. „Ruch Narodowy” odcinał się od nich. Artur Zawisza: -  Nie używałbym zwrotu „odcinali się”. Wykazywaliśmy pewną nieufność, nie znając tej organizacji. Teraz już ją znamy i chętnie przyjmujemy ich pomoc w pewnym zakresie.

Precyzując powyższą, potwierdzoną rewelację, wyjaśnimy ją szerzej, ponieważ nikogo więcej ona nie zainteresowała. Otóż 3 lata temu Falanga, która powstała w wyniku oderwania się mazowieckiej brygady (oddziału) ONR, podpisała współpracę z Rewolucyjną Lewicą Komunistyczną!!! I ta współpraca nadal obowiązuje.

Już w poprzednim numerze T.P. informowałem, że prezesem stowarzyszenia organizującego kolejny Marsz Niepodległości jest synalek komunistycznego bandyty - Marka Tumanowicza, który w najcięższych miesiącach stanu wojennego w wojskowym mundurze codziennie ujadał w reżimowej telewizji.

Teraz mamy jeszcze bardziej szokującą informację, która potwierdza utrwalającą się opinię, że cała 10-osobowa Rada Decyzyjna tzw. „Ruchu Narodowego”, to kanciarze i oszuści - nie tylko polityczni. Kryptokomuniści niemający zamiaru walczyć z pookrągłostołowym układem. To skłócone i obrzucające się wzajemnie obelgami towarzycho, w którym trwa bezpardonowa walka o przywództwo polityczne, mówi także zacytowanymi wyżej słowami Artura Zawiszy, politycznego kameleona potrafiącego rzępolić jednocześnie na kilku niedostrojonych instrumentach. Być może powyższe ujawnił celowo i to w zawsze dla niego dostępnej „Gazecie Wyborczej”. Tyle, że i sam Zawisza - jako członek owej Rady Decyzyjnej - siedzi w tej „kupie”. Dodatkowo jako wiceprezes Stowarzyszenia NSZ!!! I jeżeli w tej organizacji jest jakikolwiek były żołnierz NSZ, to powinien dać Zawiszy w pysk! Tak być powinno, ale próżno liczyć, że to okupujące ideę narodową towarzycho zlustruje i zdekomunizuje swoje szeregi.

Od kilkunastu lat na łamach wydawanych gazet i pod szyldem PPN/SN walczę o czystość narodowych szeregów, wolnych od którejkolwiek ze zbrodniczych ideologii, całkowicie opartych na polskości naszej tradycji i kultury. To przykre, że ta praca tak niewiele przyniosła, że szumowiny i chwasty mają przytłaczająco większy posłuch. I nawet piętnastoletnia publicystyka na naszych łamach i wielu stronach internetowych śp. Roberta Larkowskiego, a przez ostatnie 10 lat jego wiceprezesura ds. ideologicznych w PPN/SN, nic nie dała. Nikogo nie wychowała.
Leszek Bubel


List Arkadiusza Mellera i Aleksandra Majewskiego do Adama Danka

W sprawie kompromitującego porozumienia między Falangą a Rewolucyjną Lewicą Komunistyczną

Drogi Adamie!

Zwracamy się do Ciebie jako do naszego kolegi, z którym mieliśmy okazję spotkać się na naszej wspólnej drodze ideowej i naukowej. Z tym większym oburzeniem przyjęliśmy do wiadomości Twój alians z maoistami. Wielokrotnie z zaskoczeniem przyjmowaliśmy Twoje wolty, lecz ta jest oburzająca. Nawiązałeś wprost współpracę z osobami godnymi pogardy jako zwolennikami najokrutniejszego w dziejach systemu totalitarnego. Jest to tym bardziej zadziwiające, że należysz do eksluzywistycznej i ekscentrycznej organizacji mieniącej się monarchistyczną.

W związku z tym chcielibyśmy się dowiedzieć:

1) Czy zdajesz sobie sprawę, że wedle słów Ojca Świętego Piusa XII, nawiązując współpracę z komunistami, świadomie wyłączyłeś się ze wspólnoty Kościoła?

2) W jaki sposób chcesz pogodzić monarchizm z maoizmem? (Czy uważasz chińską „komunistyczną dynastię” za zalążek monarchii?)

3) Czy nawiązanie współpracy z komunistami oznacza, że wycofasz się ze swojej krytyki wywiadu przeprowadzonego swego czasu przez pp. Jana Engelgarda i Adama Wielomskiego z p. gen. Wojciechem Jaruzelskim?

4) Czy nie dostrzegasz, że Twój infantylny ekstremizm (uwidoczniony w wsparciu secesjonistycznej organizacji, szumnie zwącej się Falangą) wiedzie Cię na manowce i doprowadzi do sytuacji, że zostaniesz sam wraz ze swoimi towarzyszami?

5) Jak wyobrażasz sobie ład po hipotetycznym obaleniu demokracji wespół z maoistami? Czy będziecie dążyć do kompromisu ideowego? A jeżeli nie, czy oznacza to, że będzie chcieli wykorzystać ich jako „mięso armatnie”? Czy wobec tego stajesz się tak znienawidzonym przez Ciebie „makiawielistą”?

Ponadto, chcielibyśmy poznać stanowisko wrocławskiej organizacji, w której się znajdujesz i jesteś jednym z głównych filarów, czy będzie ona tolerowała Twoje wyskoki ideowe? Czy też w związku z tym, że jesteś uznawany w niej za „nadzieję polskiej młodej Prawicy” oznacza to, że ta organizacja także przeszła na pozycje komunistyczne?

Podpisując się pod słowami p. prof. Jacka Bartyzela, apelujemy o odwołanie tej haniebnej decyzji politycznej!

Z zapewnieniem o modlitwie w Twojej intencji -

Aleksander Majewski
Arkadiusz Meller
***

 
Na polskiej lewicy istnieją ugrupowania działające na granicy obowiązującego prawa. Do jednego z najgłośniejszych przypadków należy Organizacja Młodzieżowa Lewica Bez Cenzury, skupiona wokół portalu o tej samej nazwie, zamkniętego w październiku 2008 roku na wniosek prokuratury. Lider tego środowiska, Michał Nowicki, jest rzadkim przypadkiem osoby z oficjalnymi zarzutami za promowanie zbrodniczych praktyk komunizmu. LBC nawoływała bowiem do zaprowadzenia w Polsce bolszewizmu drogą rewolucji. Na jej portalu można było też znaleźć namawianie do świętowania śmierci polskich żołnierzy na Bliskim Wschodzie, wezwania do wieszania polityków, wykańczania burżuazji, a nawet pochwały autorów mordu katyńskiego, którzy mieliby się przyczynić do szczęścia „milionów ludzi pracy”. Mimo że zarzuty uchylono w 2010 roku, środowisko to uległo trwałemu rozpadowi.

Śladami Mao

Na gruzach LBC powstała nowa organizacja – maoistyczna Rewolucyjna Lewica Komunistyczna, później przekształcona w Organizację Czerwonej Gwardii im. Kazimierza Mijala. Jej członkowie nie przywiązują dużej wagi do imion i nazwisk, wolą przedstawiać się jako „Organizacja”. Nawiązują do tradycji marksizmu i leninizmu, która miałaby być twórczo rozwinięta przez Józefa Stalina. OCG za najwyższe osiągnięcie w rozwoju komunizmu na świecie uważają wielką proletariacką rewolucję kulturalną zorganizowaną przez przywódcę Chińskiej Republiki Ludowej Mao Zedonga. Zdają sobie jednak sprawę, że dziś rewolucja w rozwiniętych krajach kapitalistycznych jest niemożliwa. Jak kwaśno stwierdza jeden z nich: Młodzież w tych krajach woli iPhone’y od studiowania mądrości Mao. Brakuje też klasycznego proletariatu, który, nie mając nic do stracenia, mógłby chwycić za broń i zburzyć stary porządek. – Teraz robotnik może stracić samochód, dom, mieszkanie, ma też kredyt do spłacenia – dodaje członek Organizacji. Ostatnimi podrygami ruchu rewolucyjnego w Europie byłaby tzw. „partyzantka miejska” w latach 60., znana m.in. z filmu Baader-Meinhof. – Oczywiście uznajemy wszystkich bojowników rewolucyjnych partyzantek za bohaterów w walce z systemem, jednak uważamy, że ich bohaterstwo było całkowicie niepotrzebne – stwierdza.

Powszechne potępienie

Reakcję środowisk, z których wywodzą się Falanga i OCG, można określić mianem histerycznej. – Michał Nowicki zwyzywał nas od faszystów – śmieją się maoiści. Otwarte listy potępiające wysłali także czołowi polscy monarchiści – prof. Adam Wielomski oraz Jacek Bartyzel. Krążą także pogłoski o zakazie wstępu Falangi na akcje organizowane np. przez ONR. – Nie umiem tego ocenić, bo my nie jesteśmy zainteresowani współpracą z ONR – mówi Lasecki. – Mogę powiedzieć jedynie tyle, że osobiście żadnego ostracyzmu towarzyskiego nie odczułem. Przychylne głosy można z kolei usłyszeć ze strony portalu nacjonalista.pl. Choć nietrudno zauważyć, że określenie „maoiści” nacjonalistom przez usta nie przechodzi – w zamian korzystają oni z eufemizmu „społeczni rewolucjoniści”.

***
Apel do PP. Adama Danka i Ronalda Laseckiego

Szanowni Panowie,

Z ogromnym smutkiem (pomijając już zdumienie) przyjąłem informację, że organizacja, do której Panowie należycie, tj. Falanga, nawiązała współpracę z ugrupowaniem maoistowskim pod nazwą Rewolucyjna Lewica Komunistyczna. Przyznam, że z początku nie dowierzałem tym doniesieniom, lecz opublikowanie oświadczenia p. Ronalda Laseckiego, jako rzecznika prasowego Falangi, zmusza mnie do wykluczenia dezinformacji.

Zaznaczam, że nie mam żadnych formalnych plenipotencji, aby domagać się czegokolwiek od Panów, podobnie zresztą od organizacji Falanga (nb. z ideologią narodowo-radykalną nic mnie nie łączy, a historia – od Polski po Hiszpanię i Włochy – pokazuje, że nawet uzasadnione okolicznościami sojusze tradycjonalistów z narodowymi radykałami zawsze źle się kończyły). Zważywszy jednak, że znani jesteście Panowie (chlubnie) również jako tradycjonaliści i obrońcy zasady legitymistycznej, mam prawo zwrócić się do Panów – i czynię to – jak tradycjonalista i monarchista do tradycjonalistów i monarchistów; także jak starszy kolega po prostu, który zawsze widział w Was mężnych żołnierzy sprawy Kontrrewolucji.

Panowie! Nie da się pogodzić Kontrrewolucji i Świętej Tradycji z żadnym, a cóż dopiero tak odrażającym oddziałem diabelskiej Rewolucji nihilizmu, jak maoizm. Nie ma żadnych „lewych dróg” do prawicowego celu finalnego. Łudzicie się sądząc, że takie „zbliżenie i współpraca” nie naruszy Waszej tożsamości. Kto dobrowolnie poprzestaje z Belialem, musi podlegać jego korumpującemu oddziaływaniu. Czyżbyście zapomnieli o słabości ludzkiej natury? a łaska Boża nie może Was przecież w takim dziele wspomagać – i ratować.

W niczym nie przekonuje także podane uzasadnienie o wspólnej jakoby wrogości do demoliberalizmu, globalizmu i konsumpcjonizmu „cywilizacji zachodniej”. One są jednak chorobą naszej cywilizacji, którą chcemy i musimy zwalczyć, ale nie zniszczyć (tej cywilizacji), oni zaś (maoiści) są – by to wyrazić w ich przecież, czyli marksistowskim, żargonie – „wrogiem obiektywnym” Zachodu (Sacra Europa, jak sami piszecie), czyli naszym wrogiem. Nawiasem mówiąc, demo-imperializm amerykański jest czymś bez wątpienia nieznośnym, niemniej nie sądzę, aby należało popadać w przesadę (zapożyczoną, jak mi się zdaje, od neopogańskiej „Nowej Prawicy”) i objawiać wrogość do Amerykanów jako takich. Jestem pewien, że Bóg kocha również Amerykanów i pragnie ich zbawienia.

Takie kroki, jakie podjęliście, dowodzą Waszej skrajnej desperacji, na którą lekarstwem może być tylko mocniejsza wiara. Tak, to prawda, robotników do tego wielkiego żniwa jest zatrważająco mało, coraz mniej, lecz prawy katolik nigdy nie popada w rozpacz, tylko kieruje się dewizą naszego mistrza, Nicolása Gómeza Dávili: „Wierzyć w Boga, ufać Chrystusowi, nie być naiwnym”.

Panowie! Wycofać się z błędnej, niedomyślanej decyzji to żaden dyshonor i wstyd. Ja również nie wstydzę się publicznie prosić Was, nie zważając na mój siwy włos – nawet gdyby miało to być uznane za starcze gderanie – zerwijcie to kompromitujące „porozumienie”! Ze względu na zalety Waszych charakterów i umysłów byłoby niepowetowaną stratą, gdyby polski monarchizm i tradycjonalizm utracił takich jak Wy bojowników.
Jacek Bartyzel
Prezes Klubu Konserwatywnego w ŁodziStanowisko Rady Decyzyjnej ONR wobec współpracy Falangi z Maoistami


W wyniku porozumienia zawartego pomiędzy Falangą, a komunistami z Rewolucyjnej Lewicy Komunistycznej im. Kazimierza Mijala, Zarząd Główny Obozu-Narodowo Radykalnego postanawia bojkotować wszelkie inicjatywy organizacji FALANGA oraz oświadcza, że członkowie tej organizacji będą z naszych manifestacji usuwani.

Obóz Narodowo-Radykalny stanowczo odcina się od tego typu aktów współpracy, oraz od kolejnego kompromitującego Ruch Narodowy przedsięwzięcia.

Od red. T.P.: Ta sama ekipa, która ogłosiła jakże zasadne powyższe stanowisko, teraz o nim zapomniała. No cóż, ci „raczkujący politycy”, tak jak starzy wyjadacze, słowem wycierają sobie podeszwy. Kolejny dowód, że cały ten tzw. „Ruch Narodowy”, to tandetna mistyfikacja, tyle tylko że już przestali się z tym kryć. To niestety źle świadczy o tych, którzy tę hucpę wspierają! Zanosi się na zbiorową pogardę dla kilku milionów pomordowanych Polek i Polaków, wygnanych na emigrację, zniewolonych umysłów, pozbawieniu Polski Kresów, itd. Dla różnych kolorów od czerwonego po niebieski szubrawców! Myślących i działających dla lepszego żarcia i życia, tylko dla siebie, swoich rodzin i wąskiej kliki. Oto członkowie Rady Decyzyjnej tzw. „Ruchu Narodowego”: Jerzy Wasiukiewicz (Ruch wolności), Robert Winnicki (Młodzież Wszechpolska), Przemysław Holocher oraz Marian Kowalski (obaj Obóz narodowo radykalny), Krzysztof Bosak (były poseł, ostatnio prezes Fundacji Republikańskiej), Witold Tumonowicz (prezes stowarzyszenia Marsz niepodległości), Sylwester Chruszcz (niegdyś prawa ręka Romana Giertycha, europarlamentarzysta, prezes Fundacji Bolesława Chrobrego) i Artur Zawisza (były poseł, obecnie pełni różne funkcje w kilku stowarzyszeniach).

Nacjonaliści składają na Powązkach kwiaty razem z maoistami

Nacjonaliści razem z maoistami w dniu 16 października 2010 roku złożyli kwiaty na warszawskich Powązkach przy tablicy upamiętniającej Powstańców Kościuszkowskich.

Nacjonalistyczna organizacja Falanga wyłoniła się po rozłamie wewnątrz Mazowieckiej Brygady Obozu Narodowo Radykalnego. Lider Falangi, a kiedyś ONR, Bartosz Bekier nawiązał współpracę z Radykalną Lewica Komunistyczną im. Kazimierza Mijala - RLK. Ta maoistyczna organizacja zmieniła ostatnio nazwę na „Organizacja Czerwonej Gwardii im. Kazimierza Mijala” - OCG. To doborowe towarzystwo razem składało kwiaty na warszawskich Powązkach. Ciekawe czy Falanga zaprosi towarzyszy z OCG na marsz skrajnej prawicy w dniu 11. listopada w Warszawie?

Od red. T.P.: No to do zobaczenia na Marszu! No i proszę zabrać szturmówkę!

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 10 gości