SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow PIJACKIE MORDY I ZŁODZIEJE W RUCHU NARODOWYM
PIJACKIE MORDY I ZŁODZIEJE W RUCHU NARODOWYM | Drukuj |
Redakcja USOPAŁ: „Z całego serca życzymy Żydom, żeby wrócili do Izraela, a nie wysyłali do nas swoich emigrantów”

Mamy już wiele potwierdzonych informacji na ten temat i nie chcemy tej sprawy przedłużać, ale zamknąć i naturalnie wykreślić to z naszej współpracy. Potrzebujemy prawdziwych Polaków i katolików.

Z całego serca życzymy Żydom, żeby wrócili do Izraela, a nie wysyłali do nas swoich emigrantów. Trzeba o tym jasno i otwarcie mówić! To oni wymyślili antysemityzm i to jest śmieszne. Polak przede wszystkim nie ma prawa być anty-Polakiem, do pozostałych ma prawo, jeśli dotykają one kwestii obrony Ojczyzny. Trzeba o tym mówić głośno, z energią, publikować, to powinno być jednym z haseł naszego sztandaru niesionego do przyszłych wyborów.


Od red. T.P.: Ileż to już tuszu zmarnowałem na relacjonowanie i opiniowanie wyczynów różnych oszołomów pchających się pod szyld narodowców. I czynię to nadal w przekonaniu, że jest to bardzo potrzebne dla budowania choćby przyczółka i wzoru zasad, na bazie których uda się zbudować liczącą się partię narodową. Póki co zło jest silniejsze, popularniejsze, ma poklask gawiedzi, która ślepo wspiera tzw. „Ruch Narodowy”, tudzież jego okoliczne „kupy”. Po Nowym Roku zamierzamy publikować listę z biografiami itd. uczestników tych organizacji, która później, na stałe, „zawiśnie” w Internecie.
Leszek Bubel
 
Oto kolejna odsłona najnowszych skandali liderów RN.

Skandal na XX-leciu USOPAŁ!

Musimy podać do publicznej wiadomości informację o skandalicznym zachowaniu się pewnych osób na Zebraniu Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) z okazji XX-lecia tej organizacji. Osoby te w ciągu więcej jak trzech nocy w hotelu w Caletillas „urządzały” awantury, pijaństwo, ordynarne krzyki, wrzaski, w związku z czym personel hotelu zwrócił im uwagę, że takie zachowania nie mogą mieć miejsca.

Tego rodzaju działanie kontynuowano, w związku z czym wyrzucono ich z hotelu, poszli na plażę, gdzie nadal urządzano pijaństwo, awantury i ordynarne krzyki.

R. Winnicki po pijanemu wskoczył do morza w nocy, czego skutkiem było poparzenie go przez meduzy czy coś podobnego, w środku nocy karetka pogotowia musiała odwieźć go do szpitala. Tak było przez trzy dni, albo i więcej. To jest coś nieprawdopodobnego, wielki wstyd i zdarza się po raz pierwszy, żeby na Zjeździe USOPAŁ działy się takie rzeczy w hotelach, w których zakwaterowani są goście USOPAŁ. To jest chuligaństwo. Są dwie opcje, albo ci ludzie są alkoholikami i takie zachowanie jest dla nich czymś normalnym, czego my nie akceptujemy, albo robili to specjalnie, żeby nadszarpnąć dobre imię USOPAŁ, stworzyć zamieszanie i skandal na XX-leciu USOPAŁ. Tę grupę ludzi, której przewodził R. Winnicki zarekomendował nam pan prof. dr hab. Ryszard Bender - nasz wieloletni przyjaciel, którego bardzo cenimy. Widać z tego, że jego również oszukano. Z redakcji komunikowano się z panem prof. Benderem w imieniu pana Prezesa Kobylańskiego i powiedział on, że oni wyślą przeprosiny za to zachowanie, do czego niestety nie doszło (trzeba wziąć pod uwagę, że prof. Bender jak i inne osoby wiedziały częściowo o tym skandalicznym pijanstwie, krzykach w pokojach i grupie kobiet, które biegały z jednego pokoju do drugiego). Znamy większość nazwisk, ale nie chcemy tego publikować, żeby skończyć już z tym skandalem chuligaństwa i pijaństwa. To nie jest dla nas żaden zaszczyt ni honor, że byli oni na naszym zebraniu. Uczestniczyli po raz pierwszy i zarazem po raz ostatni, już więcej nigdy.

Jedna z sytuacji, o której również należy przypomnieć, gdyż wiąże się ściśle z XX-leciem USOPAŁ. Po ostatnim posiedzeniu w sali obrad w dniu 27 lipca 2013 roku została odprawiona  uroczysta Msza św. na zakończenie Zjazdu. Koncelebrowali ją nasi wysocy przedstawiciele Kościoła polskiego: ks. inf. dr Ireneusz Skubiś, ks. inf. Józef Wójcik i ks. dr Roman Piwowarczyk, a brali udział wszyscy zgromadzeni Polacy, goście Zjazdu USOPAŁ. Zarówno Księżom Infulatom jak i Ks. dr. Romanowi Piwowarczykowi będziemy zawsze wdzięczni za tę uroczyście sprawowaną Eucharystię, gdyż zawsze podtrzymuje nas to duchowo, jak i pozwala trwać w przywiązaniu do Kościoła i Ojczyzny.

W ostatnim momencie przed Mszą św. R. Winnicki wszedł na salę, wziął jakieś „papiery” i spieszył się do wyjścia. Wówczas natknął się przy drzwiach na pana Prezesa Kobylańskiego, który przyszedł, aby wziąć udział w Eucharystii i mijając R. Winnickiego zapytał: „Będzie Pan  z nami na Mszy św.? Właśnie się zaczyna”. R. Winnicki odpowiedział na to: „Niestety nie będę. Dokucza mi palec w bucie”. To było oburzające, z czego zda sobie sprawę każdy myślący człowiek. To jest reakcja przeciwna polskiemu patriotyzmowi i katolicyzmowi.

USOPAŁ był w posiadaniu tych wszystkich informacji od początku, ale biorąc pod uwagę Marsz Niepodleglości 11 listopada 2013 roku i komentarze tego Marszu - postanowił przeczekać 10 dni i dopiero wówczas opublikować. USOPAŁ-owi i Wam wszystkim znane jest świństwo, które zrobił R. Winnicki przykładnemu małżeństwu Państwa Holocher, którzy stali się ofiarami intryg. Przez długie lata byli znaczącymi działaczami ruchu narodowego, są wybitnymi patriotami i katolikami. Po tym, gdy rozesłano ich prywatne wiadomości wyciągnięte z facebooka, R. Winnicki zażądał od Pana Holochera, żeby natychmiast zrezygnował z rady decyzyjnej RN, bo jak nie to go sami zmuszą oskarżając o nieprawdopodobne historie. To była wielka intryga i kłamstwo. Jest oczywiste, że interesem R. Winnickiego i jego mocodawców jest usunąć część katolicką z organizacji młodzieżowych i wprowadzić tam osoby, które mają niezbyt jasną i w wielu przypadkach skandaliczną przeszłość jeśli chodzi o życie prywatne czy ekonomiczne. I tak się też stało. Pojawiły się tam inne osoby, których nazwisk nie będziemy wymieniali, ale Państwo sobie doskonale zdają z tego sprawę i było to już też publikowane przez inne osoby i źródła. Należy już skończyć z tą „szopką patriotyczną”.

Na tegorocznym zebraniu USOPAŁ pan Prezes Kobylański wygłosił przemówienie nawołujące do tego, żeby wszyscy Polacy jak pospolite ruszenie szli do głosowania. Zarówno młodsi, jak i starsi, kobiety, mężczyźni, bo każdy ma jeden głos, który jest tyle samo ważny. Trzeba tylko stworzyć partię, która wystawi uczciwych ludzi, zjednoczyć się, mieć kontrolę przy stołach wyborczych, aby nie oszukiwano podczas liczenia głosów. I jest taki dobry przykład, jak bardzo jest to konieczne. W ostatnich wyborach brał udział pan inż. Jan G. Grudniewski. Cała rodzina głosowała na niego i później opublikowano, że nie dostał on żadnego głosu. To bezczelne oszustwo. Tego typu oszustw było tysiące...?


Od red. T.P.: Oto stary komuch wojskowy, pacyfikator strajkujących w czasie stanu wojennego zakładów pracy - wg Stanisława Tymińskiego i mnie Żyd, a właściwie żydokomuch - Grudniewski, o którym napisałem „samozwańczy generał idiota”, jako że sam się zrobił generałem! Grudniewskich - UB-eckich morderców żołnierzy NSZ - w jego parafii jest kilku. Pupilek Jana Kobylańskiego. Zwykły oszust, który sfałszował listy z podpisami popierającymi jego kandydaturę w wyborach uzupełniających do Senatu. Teraz kilka tysięcy osób z trzech powiatów w Świętokrzyskim jest wzywana na policję, gdzie twierdzą, że żadnego Grudniewskiego nie popierały! A ich podpisy zostały sfałszowane!!! A to ciekawe, ponieważ na uczciwą kampanię Jan Kobylański wyłożył mu ok. 30 tys. dolców, a takowej nie było, więc gdzie jest kasa?

W T.P. Nr 40/2011 była także obszerna publikacja „Z Archiwów IPN” o kontakcie operacyjnym SB J.R. Nowaku - jeszcze jednym, wieloletnim pupilku p. Kobylańskiego. Tak więc proszę się nie dziwić, że nigdy z Janem Kobylańskim nie miałem nic wspólnego. On woli komuchów, parchów i SB-ków.
L.B.


Od red T.P.: Szydzą i drwią sobie z Jana Kobylańskiego i z tych jego stetryczałych „leśnych dziadków”, których jedyną zaletą jest możliwość wyszarpania od nich kasy, no i uwiarygodniania się powagą ich życiorysów. Tak można w skrócie streścić docierające z różnych źródeł do naszej Redakcji opinie o p. Janie Kobylańskim i jego otoczeniu, rozpowszechniane przez tych, którym on pomaga!
Dziwię się, że nie ma tu w Polsce kogokolwiek, kto by mu rzetelnie relacjonował, to z kim się zadaje i jakie są tego efekty oraz komentarze ze strony osób, które publicznie wspiera, zaprasza oraz dotuje. Broniony przez niego Przemysław Holocher, to hajlujący naziol, co też udokumentowane jest na zdjęciu ogólnodostępnym w Internecie. Czy osoba, która miała lub ma takie poglądy, jest godna zaufania?


W odpowiedzi na przemówienie pana Prezesa USOPAŁ, R. Winnicki mówił (mamy nagranie), że nie powinniśmy iść jeszcze do wyborów przez najbliższe 10 lat, aż nie stworzą się związki, ruchy itp. Prezes Kobylański wówczas odpowiedział, że to nie jest dobry pomysł, bo w ten sposób pomaga się okupantom Polski przetrwać na swoich stanowiskach, które są uzurpowane, i 60% z nich nie są Polakami, katolikami i wiecie o tym bardzo dobrze, m.in. z artykułów USOPAŁ, że są to antypolacy z Okrągłego Stołu, Magdalenki itd. Publikowaliśmy dwa z tych artykułów, jeden z nich na temat koszernego uboju zwierząt wraz z wynikami głosowania w polskim Sejmie w tej sprawie z dnia 12 lipca 2013 roku (głosowanie nr 77, posiedzenie nr 45). I drugie bardziej skandaliczne głosowanie o mordowaniu dzieci poczętych (z  dnia 27 września 2013 roku. Głosowanie nr 21, posiedzenie nr 50). Na tej liście jest większość parlamentu, która głosowała za mordowaniem dzieci polskich - czy to są Polacy? Publikowaliśmy już listę wszystkich nazwisk wraz z komentarzem.Od red. T.P.: Od lewej 4 z 8 członków Rady Decyzyjnej tzw. RN: Artur Zawisza - „złodziej i oszust”, co też zostanie udokumentowane w następnym numerze T.P. przedrukiem artykułu z tygodnika „Wprost”; rebe Robert Winnicki i z prawej Witold Tumanowicz - synalek komunistycznej dziennikarskiej szmaty; z przodu kolejny chłystek Krzysztof Bosak, który za swoje przekręty ma szansę znaleźć się w… kryminale, a nie w parlamencie. Ale skład!

Poniżej niedawna pierwsza strona tygodnika T.P. z Tumanowiczami w roli głównej. /cały tekst tutaj/


Od red T.P.: No i przypominam, że nie marsze, napinanie muskułów, kłamstwa i manipulacje są celem politycznego działania. One są tylko środkiem do celu, którym jest wykazanie organizacyjnego profesjonalizmu w walce o parlament. To jedyny właściwy test. I póki co tylko PPN pod moim szefostwem potrafił się o ten cel profesjonalnie bić. I to mnie najłatwiej będzie to powtórzyć z ludźmi, którzy są czyści i przewidywalni w tym, jak będą nas reprezentować. Na hołotę z tzw. „Ruchu Narodowego” nie dajcie się nabrać.
L.B.

Pan Prezes Kobylański wołał wówczas na zebraniu, aby Polacy szli do głosowania, aby usunąć tę okupację Polski jeszcze z okresu żydokomuny, PRL, Magdalenki, Okrągłego Stołu i innych przestępców, którzy okradali i okradają Polskę. Następnego dnia R. Winnicki znów zabrał głos! I cud! Zapomniał, co powiedział pierwszego dnia (przypuszczalnie mocodawcy dali mu nowe rozkazy) i zaczął mówić: idziemy do wyborów (to jest zupełnie jasne, że chcą iść do wyborów do Parlamentu Europejskiego, aby dostać się na wysokie pozycje).

Już czas, aby Polacy się obudzili i zrozumieli jak bardzo są manewrowani, szli do wyborów i kontrolowali je. Liczenie głosów musi odbywać się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, oraz liczenie ręczne i nie elektroniczne, bo takim łatwo jest manipulować.

Mamy wiele informacji na temat przeszłości R. Winnickiego, na tej bazie chcemy skierować do niego kilka zapytań. Wiemy, że studiował i te studia rzucił, bo zajął się działalnością polityczną, publikacjami, wyjazdami za granicę na Węgry, do Anglii (gdzie mu się nie powiodło). Kto za to płaci? Skąd bierze na to pieniądze? Nie można zamykać na to oczu?!?!

Analizując wiele tych wątpliwości, jak i pijaństwo i chuligaństwo jakie miało miejsce na XX-leciu USOPAŁ odsuwa nas od nich zupełnie, nie chcemy mieć z nimi nic do czynienia. Będziemy popierać dobrych patriotów, katolików, którzy nie wywołują osobistych, politycznych ani ekonomicznych skandali. Trezba się jednoczyć, iść razem, bo tylko w ten sposób odniesiemy sukces!

O tym wszystkim, o czym wspomnieliśmy, można byłoby napisać całą książkę, w większości znacie te wszystkie ekscesy, które miały miejsce (osoby, które uczestniczyły w zebraniu wiedzą o tym bardzo dobrze. Przed kilkoma dniami jeden z panów, bardzo dobrych patriotów powiedział panu Prezesowi Kobylańskiemu: „my o tym wiedzieliśmy. Ale nie chcieliśmy mówić, bo było nam wstyd i przykro, i baliśmy się, że przeżyje Pan rozczarowanie młodzieżą polską”). Pan Prezes USOPAŁ nie stracił i nie straci zaufania do młodych Polaków. Oni bardzo często na tym wszystkim cierpią, są fałszywie informowani już od ostatnich 60 lat przez grupy antypolskie, które w większości bazują na tym nieprawdopodonym oszustwie, jakim była Magdalenka, Okrągły Stół, gdzie na 57 głównych uczestników aż 47 było żydami, a reszta to szabesgoje.

Ta cała sytuacja, to przypuszczalnie była próba wprowadzenia do USOPAŁ „konia trojańskiego” i rozbicie Zjazdu z okazji XX-lecia organizacji. Jednak my stoimy cały czas na straży polskości i zawsze będziemy zwalczać tego rodzaju zachowania dla dobra naszej Ojczyzny Polski.

Dyrekcja USOPAŁ
Źródło: www.usopal.pl
(zachowano pisownię oryginału)


Krzysztof Bosak pomógł chorej na raka kobiecie zebrać pieniądze na operację. Ale kobieta nie może się ich doprosić

Krzysztof Bosak pomógł w organizacji zbiórki dla chorej na raka płuc Renaty Jędrak. Ale kobieta nie może się doprosić przekazania reszty pieniędzy z konta fundacji prowadzonej przez polityka Ruchu Narodowego. Część pieniędzy zajął nawet komornik. Bosak zapewnia, że do końca roku dojdzie do porozumienia z kobietą. Renata Jędrak grozi mu prokuraturą.

Fundacja Europa Media, którą prowadzi Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego przeprowadziła w 2008 roku zbiórkę na kosztowną operację w austriackiej klinice. Uratowała ona życie chorej na nietypową odmianę raka płuc Renacie Jędrak z Lubina. Początkowo współpraca układała się dobrze. Aż do 2010 roku. Wtedy zaczęły się problemy ze skontaktowaniem się z Bosakiem.

Renata Jędrak ostrzega, że jest gotowa pójść do prokuratury. – „Wniosek do prokuratury jest już napisany” – mówi kobieta.


Bosak - weź się za uczciwą pracę

Zamieszczam list otwatwrty Pani Jędrak, ponieważ wiemy, kto jest szkodnikiem na liberalno - komunistycznej stronie, ale nie wiemy, kto jest podłym pasożytem na stronie RN.

List otwarty do Pana Krzysztofa Bosaka prezesa Fundacji Europa Media.

Akcja „Pomoc dla Renaty” zakończyła się już dawno. Niejeden z Was pamięta jakie były początki, jak wiele czasu zajęło nam szukanie fundacji, która pozwoliłaby otworzyć dla mnie subkonto. Czas był bardzo ważny, ale wiedzieliśmy również, że nie może być to przypadkowa instytucja, bo środki jakie musieliśmy zebrać były przecież ogromne - 100 tys. euro. Każdy obawiałby się powierzyć taką sumę fundacji o wątpliwej reputacji. Między innymi dlatego nasz wybór padł na Fundację Europa Media, której prezesem jest Krzysztof Bosak, były polityk znany z działalności w Lidze Polskich Rodzin, działacz Młodzieży Wszechpolskiej, ale przede wszystkim aktywny, młody człowiek, który - wydawałoby się - będzie właściwie dbać o zgromadzone przez ludzi pieniądze. Były one przecież przeznaczone na konkretny cel. Za udostępnienie konta i pomoc w akcji oddaliśmy fundacji Europa Media 1% zgromadzonych środków - dużo - ale było to naszym zdaniem uczciwe, mieliśmy również przez to jakby psychiczny komfort, że wszystkie sprawy związane z naszą umową załatwiane będą właściwie.

O ile w czasie prowadzenia akcji pomocowej współpraca z Panem Bosakiem przebiegała pomyślnie, tak po udanej operacji i po zakończeniu zbiórki sytuacja z niewiadomych mi przyczyn zmieniła się o 180 stopni. Oczekiwanie na zwrot środków za leki czy rehabilitację trwało pierw kilka, potem kilkanaście tygodni... W moim telefonie oraz na skrzynce mailowej trzymam dziesiątki upomnień, próśb i wezwań do zwrotu środków. Ciągłe proszenie i upominanie się o pieniądze, które według umowy przeznaczone są na pokrycie kosztów mojego leczenia i rehabilitacji, stało się dla mnie do tego stopnia upokarzające i uciążliwe, że postanowiłam zakończyć współpracę z Fundacją Europa Media, o czym poinformowałam Pana Bosaka w maju 2012 roku.

Ponieważ trzy miesiące bezskutecznie czekałam na jakąkolwiek reakcję ze strony Fundacji, swoją prośbę ponowiłam we wrześniu 2012 r. wysyłając Panu Bosakowi oficjalne Rozwiąznie umowy użyczenia konta, wyrażając jako beneficjent tej umowy chęć rozliczenia się i przeniesienia moich pozostałych po operacji środków do stowarzyszenia „Dać Nadzieję” (które również pomagało mi w chorobie i udostępniało mi konto potrzebne do gromadzenia dobrowolnych datków w ramach 1%).

Do dziś zmagam się z uporem i opieszałością Pana Bosaka, który nie tylko nie poinformował nas - beneficjentów umowy użyczenia konta o finansowych kłopotach Fundacji Europa Media, ale i nie chce ostatecznie rozliczyć się z pozostałych na koncie środków. Podejmowane próby ugodowego załatwienia sprawy nigdy nie doczekały się szczęśliwego finału, ciągłe mrzonki Pana Prezesa o braku czasu przestały już dawno być wiarygodne. Wysyłane drogą elektroniczną wezwania do zwrotu środków i zastosowania się do woli beneficjentów w terminie 14 dni nie robią najwyraźniej na Panu Bosaku wrażenia, listy polecone wysyłane na prywatny adres zamieszkania wracają jak bumerang... - widocznie należy on do tej grupy osób, które otoczone odpowiednią obsługą prawną wiedzą, że żaden wymiar sprawiedliwości go nie dosięgnie.

Może i tak. Ja jednak na pewno nie będę biernie przyglądać się jak Pan Bosak spłaca sobie długi Fundacji Europa Media środkami przeznaczonymi na moje leczenie i na pewno nie będę milczeć! Wiem, że Fundacja ma kłopoty, jej siedziba dawno zniknęła już z ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie, ale wiem również, ile wysiłku kosztowała moich przyjaciół i rodzinę zbiórka pieniędzy na przeszczep. W życiu nie zostawię tej sprawy! Będę drążyć ją dopóty, dopóki pozostałe po mojej operacji środki nie trafią zgodnie z wolą beneficjentów na udostępnione mi subkonto w Stowarzyszeniu „Dać Nadzieję”, gdzie będę mogła korzystać z nich zgodnie z przeznaczeniem!

Tak więc Panie Prezesie Fundacji Europa Media, wiceszefie Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej, działaczu Młodzieży Wszechpolskiej czy też działaczu Ruchu Narodowego - nie wiem jak właściwie do Pana się zwracać - przykro mi, że mimo wielokrotnych deklaracji wybrał Pan rozwiązanie tak głupie i boleśnie proste, niestety zmusza mnie Pan do upublicznienia sprawy bezprawnego dysponowania środkami przeznaczonymi na moje leczenie i oświadczam, że z całą wyuczoną w czasie choroby cierpliwością i konsekwencją będę walczyć o ich zwrot.
Renata Jędrak
źródło: pomocdlarenaty.pl

PS. Bosak to pupil Barbary i Romana Giertychów, duma ich rozpierała jak brał udział w lewackiej szopce pt: „Taniec z gwiazdami” w tvn.

Bosak prowadzi pasożytniczy tryb życia, podszywa się pod RN, ale wspołpracuje z liberałami, pcha się do plityki i takim ludziom RN chce poświęcić swój los. Porządek najpierw trzeba zrobić u siebie, odsiać plewy od ziarna, ponieważ dalsze powierzanie spraw narodowych Bosakowi, skończy się tak jak postąpił Giertych.

W związku z publikacją artykułu „Krzysztof Bosak nie rozliczył pieniędzy ze zbiórki dla nieuleczalnie chorej...” w gazeta.pl

W związku z tym, że artykuł na gazeta.pl spotkał się z totalnym niezrozumieniem, wyjaśniam kilka kwestii, aby Państwo nie tkwili w błędnym przekonaniu, że jakoby Fundacja Europa Media zapłaciła mi za operację czy w jakikolwiek sposób przyczyniła się do uzbierania tak ogromnej kwoty. Pan Bosak w żaden sposób nie „pomógł w zbiórce”, nie uważam też, że żyję dzięki niemu (Nobel dla autora tego komentarza), gdyż to obraża nie tylko mnie ale i austriackich specjalistów, którzy operowali mnie kilka godzin. Proszę Państwa, Fundacja udostępniła mi jedynie subkonto, na które wpływały środki przeznaczone na moją operację, ale w zbiórce tych pieniędzy nie uczestniczyła. Nie przeznaczyła również żadnych pieniędzy na moje leczenie, nie organizowała żadnych akcji. Pisanie, że Fundacja przekazała 380 tys. na moją operację jest wyjmowaniem zasług z czyjejś kieszeni. Udostępnienie konta nie gwarantuje jeszcze sukcesu, prawda? Sukces osiągnęliśmy dzięki LUDZIOM DOBREJ WOLI, WOLONTARIUSZOM, PRZYJACIOŁOM I RODZINIE, którzy walczyli o każdą złotówkę. (...)
źródło: pomocdlarenaty.pl

Renata Jędrak odzyskała pieniądze na rehabilitację
Po medialnej wrzawie i złożeniu zawiadomienia do prokuratury przez Renatę Jędrak o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez przez Krzysztofa Bosaka, Prezesa Fundacji Europa Media, otrzymaliśmy informację, że Bosak oddał wszystkie pieniądze, ze zbiórki publicznej, przeznaczone na leczenie i rehabilitację Renaty Jędrak. Prokuratura będzie miała o jedną sprawę mniej do rozpatrzenia.

- To dla mnie dobra wiadomość, że pan Bosak zwrócił pieniądze. Cała kwota 38 tys. zł. jest już na koncie Fundacji Dać Nadzieję - mówi ucieszona Renata Jędrak - Miałam rozmowę z panem Bosakiem. Zadzwonił do mnie i poinformował mnie, że pieniądze są już przelane - i dodaje - Cieszę się, że tak wszystko szybko się skończyło bo już myślałam, że będziemy się ciągać po sądach. A szkoda mi na to życia i zdrowia.

- To, że walczyłam o te pieniądze, to tylko przez szacunek dla tych, którzy wpłacali je na szczytny cel i to karze mi upominać się o tę resztę - nie mogę pozwolić, aby darowiznami od ludzi Pan Prezes spłacał sobie długi fundacji - mówi Renata Jędrak.

Renata Jędrak była chora na rzadką, nieuleczalną chorobę płuc. Dowiedziała się o swojej chorobie w 2007 r. Jedyną szansą był dla niej przeszczep obu płuc. Konieczna była operacja w Austrii. Koszt to 100 tys. euro. Wtedy dzięki jej przyjaciołom udało się zorganizować akcję pomocową dla Renaty, ale potrzebne było subkonto fundacji, żeby można było legalnie zbierać na przeszczep. Suma była zbyt duża i żadna z lokalnych fundacji nie chciała się podjąć tego zadania. Jej przyjaciołom udało się w 2008 r. namówić na pomoc w zbiórce Krzysztofa Bosaka, prezesa Fundacji Europa Media. Fundacja Europa Media użyczyła konta do zbiórki na leczenie Renaty.

W 2010 roku wszystkie rozliczenia zostały dokonane między szpitalem w Innsbrucku i do tej pory mogę powiedzieć, ze wysoko przebiegało prawidłowo, ale być może to, dlatego, że tymi wszystkimi sprawami zajmował się mój przyjaciel z Warszawy i on wszystkiego pilnował był w stałym kontakcie z Panem Bosakiem. Niestety po przeszczepie musiałam się sama zająć sprawami fundacji i rozliczeniami, bo nadal pisałam o zwrot środków na dojazdy, leczenie, wizyty kontrolne do Zabrza. Wtedy zaczęły się takie kłopoty, bardzo długo czekałam na zwrot tych , najpierw miesiąc potem dwa miesiące. Takie proszenie i upominanie się o te środki były dla mnie już męczące, bo to tak nie powinna wyglądać współpraca. Podpisałam umowę ze stowarzyszeniem Dać Nadzieję i wiem jak powinno wyglądać zajmowanie się podopiecznymi - mówi Renata.
 
źródło: naszlubin.pl
wtorek, 04 marca 2014 12:13« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 6 gości