SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow Rozłam w ONR
Rozłam w ONR | Drukuj |
Oświadczenie

W dniu dzisiejszym, zgodnie z postanowieniem zarządu (koordynator, z-cy koordynatora, skarbnik, sekretarz) Brygady Opolskiej ONR formacja występuje z szeregów ogólnopolskiego Obozu Narodowo-Radykalnego. Decyzja została przyjęta przez wszystkich członków BO ONR poprzez aklamację.

Decyzję podejmujemy z bólem w sercu obserwując to co dzieje się dziś w ONRze.

Organizacja, której byliśmy członkami, poprzez spory okres naszej działalności przestała być organizacją koleżeńską. Nie ma w tym nic dziwnego – rozrost liczebności, ilości oddziałów ogólnopolskich musiał doprowadzić do scentralizowania działań i formalnego charakteru Obozu. Jednak wielu członków zapomniało jakie były podstawy, do których my jeszcze przychodziliśmy. Przykład potraktowania kol. Witolda Stefanowicza przez Brygadę Mazowiecką jest haniebny i nie można nawet próbować go bronić. W ten sposób nie odnosimy się nawet do największych wrogów. Sytuacja,w której każdy każdemu patrzy na ręce, nikt nikomu nie ufa i nikt nie wie co kto myśli jest całkowicie niedopuszczalna. Kolejnym tego przykładem jest sprawa kol. Anny Holocher. Nie przyjmujemy do wiadomości wykluczenia wieloletniej działaczki, ikony organizacji ze względów braku porozumienia na linii Zarząd ONR – zainteresowana. Niedopuszczalny dla nas jest fakt braku obecności Anny na spotkaniu, które zadecydowało o jej wydaleniu z szeregów organizacji. Posypujemy również głowy popiołem w związku z naszym głosem (jako brygady) popierającym ten akt na zjeździe. Na swoje wytłumaczenie mamy brak szerszego pojęcia o sprawie naszego reprezentanta. Jednak jak można zauważyć nie wszyscy zgadzają się z postanowieniami czego dowodem jest udział Anny Holocher na uroczystościach w Barucie. Sytuacja ta z kolei dowodzi o całkowitym lekceważeniu zdania KG przez sporą część organizacji oraz ukazuje rzeczywisty wpływ na działalność ONR osoby, którą sami wybraliśmy jako naszego reprezentanta oraz osobę decyzyjną (zgodnie z zasadami hierarchii). Nie wróży to dobrze samej organizacji jak i projektom, które otrzymały patronat ONR.

Wyżej wymienione sytuacje (które są tylko szczytem góry lodowej) świadczą dobitnie o tym, że w szeregi wkradła się polityka. Polityka, która niszczy samą formę działalności ideowo-wychowawczej. Rodzaj tej polityki jest tym bardziej odrażający ponieważ prowadza jest nie w szczytnym celu, a w związkach typowo koleżeńskich! Jeśli członkowie organizacji, która na dzień dzisiejszy niewiele znaczy w „wielkiej polityce” zaczynają kopać między sobą dołki to nie wróżymy nikomu świetlanej przyszłości.

Polityka również wkradła się w samą zewnętrzną działalność Obozu. Gdy wstępowaliśmy w szeregi ONRu mieliśmy świadomość, którą drogą ma kroczyć dalej organizacja, drogą ideowo-wychowawczą. Drogą, która została całkowicie porzucona na rzecz większego projektu jakim jest Ruch Narodowy. Do tego momentu można jeszcze to jakoś tłumaczyć. Natomiast tego roczne wystąpienia na Agrykoli niektórych liderów (z nadania, z zawłaszczenia, z Bożej łaski? ) wskazuje dobitnie, że celem RN jest dalsze pięcie się po szczeblach tak krytykowanego przez nas systemu demoliberalnego – aż do samej Brukseli. Nie zgadzamy się, aby praca u podstaw została zastąpiona przez wejście do „wielkiej polityki”.

Zdecydowanie potępiamy również brak reakcji Zarządu ONR na rzeczy, które dzieją się w RN. Jako, że ryba psuje się od głowy zaczynamy od samej RD.

Artur Zawisza. Nie będziemy podpisywać się, ani tolerować poczynać tego POLITYKA, który za uszami ma więcej niż cała nasza brygada razem wzięta. Brak wyjaśnienia sytuacji związanych z tym panem (pisownia małą literą zastosowana z pełną świadomością) rzutuje na całą ideowość Obozu. Tego typu spraw nie możemy zakopywać i rozwiązywać wewnątrz RN (na który i tak mamy mały wpływ) ponieważ wszyscy wspieramy człowieka moralizującego innych a robiącego rzeczy za które powinien zostać pogoniony na 4 strony świata. Cała RD (samozwańcza ) natomiast (tak, cała ponieważ decyzję podejmuje jako całość) jak widać próbuje z ruchu społecznego stworzyć partię oraz własny elektorat. Oczywiście już nie wspominamy, że ten tzw. ruch społeczny zupełnie nie spełnia norm ruchu społecznego i jako taki jest bierny. Zapewne nikt w Polsce nie słyszałby nawet czym jest Ruch Narodowy gdyby nie Marsz Niepodległości oraz … kontrowersje i afery. Nie taki powinien być RN.

A co z pozostałymi działaczami RN? To można było łatwo zaobserwować na „imprezie integracyjnej” po Kongresie Ruchu Narodowego. Faszyzujące okrzyki, działacze pod zdecydowanie za wielkim wpływem alkoholu, przekleństwa oraz hołota, z którą nic wspólnego mieć nie chcemy oraz nie powinna organizacja odwołująca się do idei narodowej.

Wracając jednak do tematu samego Obozu. Organizacja zupełnie nie potrafi odnaleźć się w realiach XXI wieku. W społecznej świadomości istnieją pewne elementy, które w dzisiejszych czasach jednocześnie odwołują się do narodowego socjalizmu. I tak jak dziś nie traktuje się swastyki jako hinduskiego symbolu szczęścia, tak samo salut rzymski, mimo naszej wiedzy czym on jest, nie jest akceptowalny. Podobna sytuacja występuje w sprawie umundurowania, które teoretycznie nawiązuje do przedwojennego ONRu jednak w dzisiejszej rzeczywistości bardziej przypomina SA. Dlatego też obraz ONR nigdy nie będzie akceptowalny. Zdjęcia narodowców z salutem rzymskim i to w mundurach blokują działalność Obozu. Dziś nikt z nas nie uznaje tęczy za symbol biblijny, a jednoznacznie za znak środowisk LGBT więc nie możemy się przecież dziwić społeczeństwu. Czujemy ogromny żal z powodu odwoływania się Obozu do przedwojennej organizacji tylko w kwestii formy jak salut czy umundurowanie, a nie treści czyli rzeczywistego wychowania w idei narodowej.

ONR przed wojną był organizacją elitarną – nie każdy mógł należeć do Obozu. Dziś jednak prowadząc działania marginalizujące, o których pisaliśmy wcześniej staje się punktem zaczepienia dla wszelkiego rodzaju dna społecznego. Dziś niestety ONR nie ma możliwości grupować elity – dziś przyjmuje każdego kto ma ochotę wstąpić w szeregi. I nic w tym dziwnego jeśli dopuszczamy do sytuacji,w których wyciekają informację różnej treści działaczy Obozu (wcale nie chodzi nam o Holochergate) oraz czołowa brygada działająca w stolicy pokazując swój radykalizm ma problem z poprawnym napisaniem tak prostego słowa jak „mężczyźni”. Nota bene po dziś dzień nie możemy zrozumieć dlaczego nikt tego nie sprawdził oraz dlaczego informacje dotyczące konsekwencji dla konkretnych osób nie zostały podane do wiadomości działaczy ONR. Oczywiście zakładając, że takowe nastąpiły – chyba nie musimy zaznaczać, jak ważne jest to co robi Warszawa dla obrazu całej organizacji i dlaczego miejscowy koordynator powinien przykładać specjalną wagę do tego co robią.

Nie godzimy się również z tym, że niektórzy członkowie ONR pokazują jawnie faszystowskie zapędy i wcale się z tym nie kryją. Swego czasu w Brygadzie Górnośląskiej zapanowało ogromne oburzenie kiedy były już kandydat Tomasz Maron krytykował członków tej organizacji za propagowanie utworów zespołów Honor, Konkwista 88, Agresiva 88 itd. Pomijając całą hipokryzję tej sytuacji związaną z wcześniejszymi poczynaniami tego człowieka – w tym wypadku miał rację. Skoro już członkowie Obozu zaczynają oceniać innych na podstawie prywatnych wpisów na portalach społecznościowych (grupach, rozmowach, wpisach) warto przyjrzeć się temu, co aktualni członkowie ONR dodają na swoich osiach czasu. My tego robić nie mamy zamiaru – tak nisko jeszcze nie upadliśmy.

Jako członkowie i działacze Obozu o jego „dokonaniach” najczęściej dowiadujemy się z mediów. Nie mamy pojęcia co dziś dzieje się w organizacji. Kontakt oraz informacja jest zerowa. „Najszybciej rozwijająca się organizacja narodowa w Polsce” nie może sobie pozwolić na tego typu incydent jak brak komunikacji.

To oświadczenie to tylko kropla w morzu, jednak to nadal oświadczenie, a nie książka. Biorąc pod uwagę powyższe nie widzimy swojej przyszłości w szeregach Obozu Narodowo-Radykalnego. Nie mamy zamiaru swoimi nazwiskami firmować wybryków, podwójnych gier oraz brudnej polityki. Organizacja nie spełnia również swojej funkcji ideowo-wychowawczej oraz nie prowadzi pracy u podstaw. W aktualnej formie ONR nigdy nie stworzy nowych kadr, nowej elity, które tak bardzo potrzebne są Polsce. Obóz jest również całkowicie zdezorganizowany jako całość i wbrew próbom wprowadzenie centralizacji władzy nadal stanowi zbitkę autonomicznych ciał nie zwracających zasadniczej uwagi na zdanie KG. Linia nakreślona przez KG na wiosennym zjeździe jest dobra, niestety poza zapowiedziami nic nie zmieniła.

Na koniec dodajemy, że poglądów nie zmieniliśmy i nadal będziemy prowadzić działalność narodową. Działalność narodową, której podstawą będzie pozytywizm oraz treść, a nie forma. Całej organizacji życzymy powodzenia w dalszej walce o Wielką Polskę, a Kierownikowi Głównemu, którego mimo powyższych gorzkich liter darzymy szacunkiem, wiele siły w walce o zmianę Obozu.
Zarząd Brygady Opolskiej ONR w składzie:
Michał Sosna – koordynator
Krzysztof Marcinkiewicz
– zs. koordynatora Kędzierzyn-Koźle
Marek Zwolski
– zs. koordynatora Brzeg
Michał Sibiński – skarbnik
Damian Sawicki – sekretarz

Ostra reakcja nacjonalistów po zbiorowym odejściu z opolskiego ONR
Oświadczenie Brygady Opolskiej ONR i wystąpienie całej formacji ze struktur ogólnopolskiego ONR-u wywołało zdecydowaną reakcję pozostałych członków organizacji.
Pod adresem byłych członków ONR padają takie zarzuty jak zdrada i dezercja. Były przywódca opolskiej brygady pisze, że jest to „największy akt zdrady w powojennym ONR”.
Głos w dyskusji zabrał również niedawny ogólnopolski lider ONR Przemysław Holocher, który zaznaczył, że jest to dla niego cios, jednak zwrócił uwagę na niepokojące sygnały płynące z różnych miejsc kraju, które nie powinny być lekceważone.
Oświadczenie Brygady Opolskiej ONR zostało opublikowane 18 listopada 2013 r.
Tomasz Greniuch, niegdyś przywódca opolskiej brygady, który wprowadzał „Sosnę” i innych działaczy w jej szeregi, a dziś dziennikarz radykalnie prawicowego portalu NGO, napisał, że oświadczenie opolskiej brygady jest „niszczącym komunikatem” i że opolscy działacze dokonali „największego aktu ZDRADY w powojennym ONR”.

Zaznaczył też: „Upublicznianie tego „komunikatu” jest zwykłym świństwem, działa na szkodę organizacji, której byliście członkami. Każdego z was osobiście do ONR-u werbowałem, poświęcając swój czas. Odtworzyłem z dużym poświęceniem Brygadę Opolską ONR, która była swego czasu bastionem i wizytówką ONR, była naszym życiem!”. Zaznaczył również, pisząc dużymi literami: „HONOR TO WIERNOŚĆ”.

Oświadczenie przesłał też Krzysztof Fąferko, znany na Opolszczyźnie narodowiec (skazany za hajlowanie na Górze Św. Anny podczas uroczystości ku czci Powstańców Śląskich), dziś już do ONR-u nie należy.

Napisał m.in.: „Jeśli się coś komuś w ONR nie podoba, tak jak nam się nie podobało, to próbuje to zmienić wewnątrz organizacji, jeśli mu się nie udaje, powinien z tej organizacji odejść i najwyżej założyć coś własnego. Natomiast odrywanie części ONR to zdrada, działanie na szkodę całego ONR, może zrujnować lata pracy innych ludzi”.

Od red. : No cóż, wychodzi na to, że pozostałą część ONR, jako broniącą zbrodniczych, nazistowskich symboli szybko szlag trafi. Mamy więc dwa ONR-y. Jeden - z perspektywą na godną, narodową, czysto polską postawę i drugi - upstrzony neonazistami szkolonymi za obce pieniądze, co też szeroko opisał prawicowy tygodnik „W Sieci” Nr 6/2013 w obszernym artykule pt. „Szpieg, kret i podwójny krawiec” w całości dostępny na stronie www.RuchNarodowy.org.pl.

A co do zarzutów podnoszonych wobec „Oświadczenia” ONR, to krótko można odpalić, że neonazistowska agentura po raz kolejny się demaskuje. Nigdy też naprawdę nie była narodowa, polska, co też przez lata uporczywie zwalczam.

Nareszcie coś drgnęło i to od najważniejszej etyczno-moralnej strony. Na ile szczerze - czas pokaże, bowiem podniesione argumenty, pomimo tego że bardzo istotne, to muszą znaleźć pokrycie w czynach. Pokrywają się zresztą z tymi, które od samego reaktywowania ONR-u i powołania tzw. „Ruchu Narodowego” podnoszę. Nigdy wcześniej zresztą ze strony jakiejkolwiek grupy narodowej nie spotkały się z uznaniem. Mam więc prawo cieszyć się z postawy opolskiego ONR-u oraz mieć nadzieję, że kiedyś spotkamy się osobiście. Póki co dzieli nas stosunek do polityki, ponieważ zarówno PPN, jak i SN są partiami politycznymi, a tym z definicji zależy na parlamentarnej reprezentacji.

W mojej ocenie wszystko jest polityką, także jakikolwiek ruch społeczny. Dodatkowo próżno wypala on entuzjazm i zapał ludzi, których poprzez partyjną selekcję należy wprowadzić do parlamentu, gdzie zapadają decyzje. Bierne przyglądanie się, szkodzi polskim interesom narodowym i nawet najszczytniejsze słowa czy deklaracje nie zdejmą odium podejrzliwości, że ktoś steruje „biciem piany”. Celowo wypala czas i energię najaktywniejszych, głównie młodych Polek i Polaków. Będę zabiegał o spotkanie z tą grupą, a o wynikach poinformuję. Ciekawe czy będzie im przeszkadzać walka z syjonistami, lewactwem i pochodnymi sprawami?
Leszek Bubel
Prezes PPN/SN


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości