Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow kronika prześladowań arrow Kronika prześladowań arrow DAREK KOMOROWSKI, OBROŃCA KRZYŻA W... WIĘZIENIU
DAREK KOMOROWSKI, OBROŃCA KRZYŻA W... WIĘZIENIU | Drukuj |
Ten odważny wojownik szerzej dał się poznać w 2010 r. jako bezkompromisowy obrońca krzyża przed Pałacem Prezydenckim. Spędził tam wiele tygodni non-stop! Jako jedna z głównych postaci dzięki, której „palikociarnia” i bojówki z „żydowskiej gminy” oraz SLD nie dały rady usunąć krzyża. Pamiętamy te sierpniowe, całodobowe zadymy, gdy obie strony liczące po kilka tysięcy najbardziej zapalczywych przeciwników kilka razy chciały się rozszarpać. Nie doszło do tego tylko dzięki policji i straży miejskiej oraz setkom tajniaków itd.
Darek chętnie pomaga innym, którzy mają np. kłopoty z bandytami w togach czyli tzw. niezawisłym wymiarem sprawiedliwości. Pomaga organizując pikiety, zaniedbując swoje osobiste sprawy. I z tego powodu znalazł się w więzieniu będąc skazanym za polemikę ze strażnikiem miejskim, któremu sąd dał wiarę w kłamliwe opowieści o epitetach rzucanych pod jego adresem. Zasądzony kilkumiesięczny wyrok Darek zakończy odsiadywać w końcu listopada, o ile zaangażowany przez Fundację Paragraf adwokat Iwonie Zielinko nie uda się go wcześniej wyciągnąć. 29 maja Sąd Penitencjarny odmówił udzielenia mu przerwy w karze ze względu na bardzo zły stan zdrowia graniczący z zagrożeniem życia! Pani adwokat jednak się nie poddaje, gdyż zostało już wysłane zażalenie oraz nowy wniosek o zamienienie kary więzienia na dozór policyjny w tzw. systemie dozoru elektronicznego. To będzie niezwykle trudne do przeforsowania przed Sądem, gdyż Darek Komorowski jest u niego „podpadnięty”, jako aktywny działacz w zwalczaniu jego patologii. Mogę śmiało napisać, że w tak trudnych dla niego chwilach pomagam mu wysyłając pieniądze, zawożąc paczki żywnościowe czy angażując panią adwokat, która bardzo energicznie działa. Wytopiłem już kilka dni, aby mu pomóc, bo oprócz kilku telefonów od jego znajomych i zwykłej paplaniny, nikt czynnie nie włącza się w realną pomoc.
Doświadczenia z miejscem uwięzienia Darka i ludźmi tam pracującymi są ponure. W końcu to słynne mokotowskie więzienie, w którym w czasie niemieckiej, a później żydokomunistycznej okupacji mordowano polskich patriotów. Nie mam wątpliwości, że dla Darka jest to dodatkowa kara przebywania w miejscu, w którym już dawno, w tej katowni, powinno być muzeum Żołnierzy Wyklętych, a nie Areszt Śledczy III RP!!! Ruszymy z taką publiczną akcją, jak tylko Darek wyjdzie z więzienia. Ludziom tam pracującym udziela się mentalność komunistycznych poprzedników. I tak przez 3 kolejne dni, tracąc po kilka godzin, nie mogłem otrzymać informacji w okienku przy wejściu i na podany numer telefonu czy zostałem przez Darka wpisany jako osoba upoważniona do odwiedzin. Dopiero trzeciego dnia (!!!) rzucając legitymacją dziennikarską w okienko interesantów i wywołując awanturę z klawiszami grożącymi mi wezwaniem policji, co z mojej strony spowodowało groźbę wezwania większej ilości dziennikarzy i kilku kamer, przy burzy oklasków osób czekających na wydanie przepustek na widzenie z innymi skazanymi, raczyli się poważnie zainteresować i udzielili mi informacji.
To niesamowita hołota, bowiem traktują ludzi oczekujących tam wiele godzin jak bydło. Zresztą i samych uwięzionych często tymczasowo lub jak np. Darka, któremu pomimo zapłacenia kwoty 70 zł i zamówienia w więziennym sklepiku soków i innych napojów od 7 dni ich nie otrzymał! Skarży się także, że klawisze są wulgarni i brutalni. A od przebywania w wilgotnej celi z grzybem dostał infekcji, wysypki na klatce piersiowej i znajduje się w stanie ogólnego wyczerpania. Pomimo prośby o wizytę u lekarza, nie może się jej doczekać od wielu dni! Oczywiście wszystkie te skandaliczne wyczyny są w różnych trybach natychmiast skarżone i składane przez mec. Zielinko. Tyle, że jeżeli to nie pomoże, to trzeba będzie zrobić wielodniową pikietę protestacyjną.
Nie chciano mnie, jako dziennikarza, wpuścić ani na widzenie z Darkiem, ani na rozprawę 26 maja. Jak za stalinowskich czasów może być tylko na niej prokurator, sędzia, protokolant, skazany i adwokat. Żadnych świadków tego co się dzieje na rozprawie! Żadnej kontroli społecznej! Z przecieków takich rozpraw wiem, że sądzą tam sędziowie, stare, podpadnięte gdzie indziej pryki, z mentalnością wiadomych pogrobowców, bez sędziowskiego stroju, ubrani po cywilnemu, aroganccy i znudzeni słuchaniem ludzi, którzy podnosząc nawet słuszne racje na próżno mogą liczyć na zastosowanie wobec nich obowiązującego prawa. Decyzje uzależnione są częściej od warunków pogodowych, humoru czy też układów!
Kilka lat temu nagrałem piosenkę pt. „Darek Ratajczak padł”. Mam nadzieję, że Darek Komorowski wytrzyma to piekiełko!
Leszek Bubel
tel. 506 219 698


A oto co można o Dariuszu Komorowskim znaleźć w internecie:
Ojcowie demonstrują przed sądem
Przed Sądem Rejonowym w Iławie miała miejsce demonstracja stowarzyszenia praw ojców „Porozumienie Rawskie”. Megafony, syreny i transparenty miały zwrócić uwagę na rodzicielskie prawa ojców.
- Celem naszej demonstracji jest pokazanie sądowi, nie tylko w Iławie, ale też całemu wymiarowi sprawiedliwości, nasze niezadowolenie z wyroków, jakie zapadają w sprawach opieki ojców nad dziećmi - mówi Dariusz Komorowski, reprezentant towarzystwa „Porozumienie Rawskie”.
Problemy te z wymiarem sprawiedliwości występują podczas spraw rozwodowych, gdy małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia w sprawie przyszłej opieki nad dziećmi.
Iławski sąd prowadzi sprawę przeciwko członkom porozumienia, którzy podobną demonstrację zorganizowali 22 września zeszłego roku w Ostródzie przed tamtejszym sądem. Został im postawiony zarzut z Kodeksu wykroczeń - przewodzenie w nielegalnym i zakazanym zgromadzeniu. Demonstrowali oni wówczas w obronie praw ojca Rafała Lewickiego, który w iławskim więzieniu siedział za rzekome porwanie dzieci, z którymi po rozwodzie z żoną nie miał kontaktu.
TOMASZ SŁAWIŃSKI
Źródło: http://www.kurier-ilawski.pl/czytaj/Ojcowie-demonstruja-przed-sadem/2980

Dariusz Komorowski
Republikanin
Jestem Polakiem, który myśli po Polsku, a jedynym moim celem jest doprowadzenie, aby „Polska była Polską”!!! Cztery lata temu pochowałem jedynego Syna, bo ZAMORDOWALI go ZBRODNIARZE w togach. Dlatego moim celem jest, aby najpierw dobrać się do MAFII SĄDOWO-PROKURATORSKIEJ. Tylko wówczas, gdy Naród zrozumie, co i kto jest największym zagrożeniem dla właściwego funkcjonowania naszej Ojczyzny, dopiero wtedy możemy wziąć się do zbudowania WOLNEJ, NIEPODLEGŁEJ OJCZYZNY!!!
Źródło: http://www.radiownet.pl/republikanie/dariusz-komorowski

następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 17 gości