SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Polska Partia Przyjaciół Piwa arrow Ponad jedna trzecia Włochów chce premiera-satyryka
Ponad jedna trzecia Włochów chce premiera-satyryka | Drukuj |
Satyryk Beppe Grillo we Włoszech bije rekordy popularności. 34% Włochów chce, by premierem został najpopularniejszy w ich kraju satyryk Beppe Grillo - wynika z sondażu.
Komik, autor blogu czytanego przez miliony ludzi, jest od weekendu w centrum uwagi w całej Italii. To z jego inicjatywy odbyła się akcja o oryginalnej i szokującej nazwie „vaffanculo day” (od wulgarnego odpowiednika przekleństwa, znaczącego „odpieprz się”), której celem jest wprowadzenie zakazu kandydowania do parlamentu osób sądzonych i skazanych. A takich deputowanych i senatorów zasiada obecnie w obu izbach około 10%.
Sukces weekendowej akcji, w czasie której zebrano około pół miliona podpisów pod projektem ustawy z propozycją radykalnego oczyszczenia życia publicznego, wstrząsnął klasą polityczną we Włoszech, wywołując falę skrajnie różnych ocen - od pochwał i podziwu po zarzuty cynizmu i taniej demagogii.
Z sondażu przeprowadzonego po „v-day” wynika, że Włosi bardziej ufają Beppe Grillo niż politykom, a ponad jedna trzecia obywateli chciałaby, aby stanął on na czele rządu. Z kolei zdaniem 12% ankietowanych satyryk, autor jednego z dwudziestu najpopularniejszych blogów na świecie, byłby dobrym przywódcą opozycji.
Według innego ogłoszonego w środę sondażu 23% respondentów uważa, że powinien on założyć własną partię.
Od redakcji „TP”: W pierwszych wolnych wyborach III RP w dniu 27 października 1991 roku, do Sejmu weszła Polska Partia Przyjaciół Piwa. Uzyskała 4% poparcia i wprowadziła 16 posłów na czele z satyrykiem Januszem Rewińskim. Był on przez wiele miesięcy gwiazdą Sejmu ze względu na cięty, trafny satyryczny język. W 1992 roku został „kupiony” przez liberałów z zadaniem zlikwidowania PPPP w zamian za miejsce w Radzie Nadzorczej jednego z wielkich browarów. Został za to usunięty ze stanowiska prezydenta PPPP 28 lutego 1993 roku na III Nadzwyczajnym Zjeździe PPPP. Na tym samym zjeździe nowym szefem partii został poseł Leszek Bubel. Nie było wówczas lepszego rozwiązania ponieważ Rewiński w końcu 1992 roku zlikwidował nawet reprezentację parlamentarną (13 posłów) nazywającą się wówczas Polski Program Gospodarczy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Rewiński razem z Klubem Kongresu Liberalno-Demokratycznego oraz kilkoma posłami z Porozumienia Centrum utworzył nowy klub. Jedynym posłem z PPG - PPPP, który nie wstąpił do nowego klubu był Leszek Bubel, który jako przewodniczący 11- osobowej Komisji Rewizyjnej zwołał Nadzwyczajny Zjazd i usunął Rewińskiego. Wcześniej przez wiele miesięcy trwały dyskusje w Klubie PPG- PPPP podczas których ustalono, że Janusz Rewiński zostanie prezydentem honorowym dającym wizerunek partii, a Leszek Bubel prezydentem urzędującym. Taki podział ról wynikał z tego, iż Leszek Bubel dał się poznać jako sprawny menadżer- organizator i wydawca satyrycznego organu prasowego „Pe Pe”. Pismo Janusz Rewiński reklamował w telewizyjnych spotach hasłem: „Pe Pe” KUP - URBAN TRUP! Jerzy Urban się wściekł, co doprowadziło do słownej, pasjonującej walki, w której Janusz Rewiński pokazał swój wielki talent satyryczny, nie dając Urbanowi najmniejszych szans. Do dzisiaj uważam, że jest to wybitnie utalentowany satyryk, szkoda tylko, że wzięła u niego górę chęć robienia polityki na poważnie i pogoń za mamoną, do czego nie miał powołania. Ale gdyby dziś, znalazł się równie utalentowany satyryk i reaktywował PPPP, to biorąc pod uwagę to co się dzieje na scenie politycznej oraz tradycję walki z głupotą poprzez satyrę i humor, to taka partia miałaby stałą parlamentarną reprezentację.
Leszek Bubel

PS. PPPP przed wyborami 13 września 1993 roku miała w sondażach od 4 do 8% poparcia. Udział w wyborach uniemożliwiło zebranie podpisów w ponad połowie okręgów wyborczych. Utknęliśmy wówczas na 17 i nic nie dało się więcej zrobić pomimo, że na naszych listach była cała plejada byłych wybitnych sportowców i trenerów min. Arkadiusz Skrzypaszek, Władysław Komar, Kazimierz Górski, Andrzej Supron, Jerzy Kulej, itd...

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 14 gości