SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

RANKING NAJGŁUPSZYCH KANDYDATUR W WYBORACH DO EUROPARLAMENTU | Drukuj |

Michał Kamiński

Listę PO w lubelskim otwiera  Michał Kamiński, europoseł, do 2010 r. działacz PiS. Podczas konwencji polityk zdawał się mówić głównie do „platformersów” niezadowolonych z „jedynki” dla niego.
- Nie spodziewaliście się mnie tu. Ale zaczęliśmy kampanię od niespodzianki i tak samo ją skończymy - wygramy te wybory - zapowiadał. - Mój transfer to przejście dobrego zawodnika do świetnej drużyny. I obiecuję, że będę strzelał dla was gole. Będę pracował na sukces i dobrobyt Lubelszczyzny.
Jak mówią w kuluarach, co odnotowuje też prasa, Tusk przygarnął Misia nie z powodu jego zdolności zaliczania partii politycznych ale, że Kamiński zna wszystkie słabe strony Jarosława Kaczyńskiego, jego sposób myślenia itp. Pogratulować Platformie takiego transferu. Tylko jak Miś się znudzi u Tuska, pójdzie pewnie do SLD (albo Palikota?!!), gdyż będzie już znał słabe strony Tuska, jego sposób myślenia... itd.

Izabella Łukomska-Pyżalska


Była modelka, matka pięciorga dzieci, kilka lat temu dała się poznać Polakom, występując w sesji „Playboya”.
Potem dobrze wyszła za mąż. Jak informuje bowiem „Polska. The Times”, jej mąż, który miał być sponsorem Warty Poznań - Jakub P. jest oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Zarzuca mu się m.in. napad na TIR-a, kradzieże i nielegalne posiadanie broni. Wcześniej miał już kłopoty z prawem. Proces o udział w gangu toczy się już od 2007 r. - jednak w części dotyczącej Jakuba P. ps. „Pyza” - jest przekładany ze względu na zwolnienia chorobowe męża prezes Warty Poznań.
Od trzech lat prezentuje się w kolejnej roli. Jest pierwszą kobietą w Polsce prezesującą klubowi piłkarskiemu – Warcie Poznań. Teraz startuje do Europarlamentu. Na liście koalicji Europy Plus i Twojego Ruchu w Wielkopolsce zajmuje pozycję nr 2. Przed nią koalicja Janusza Palikota umieściła politycznego wyjadacza Marka Siwca. Łukomska-Pyżalska ma już plany: w Brukseli chce się skupiać na sporcie i pozyskiwaniu unijnych środków na rozwój edukacji sportowej w Polsce. – Do tej pory żaden europoseł z Poznania się tym nie zajmował – przekonuje. Zarobki jej nie interesują, chcę zrobić coś dla innych. – Mam stabilną sytuację finansową. Prywatnie Europarlament nie jest mi do szczęścia potrzebny – zapewnia.

Maciej Żurawski

Były piłkarz Lecha Poznań, Wisły Kraków i Celticu Glasgow, b. kapitan reprezentacji Polski. Ma butik w Krakowie. Kolejny sklep ma zostać otwarty w Warszawie. Stara się poświęcać swojemu projektowi jak najwięcej czasu, jednak ma sporo innych obowiązków. W Wiśle jest zatrudniony jako ambasador i skaut. Każdy weekend spędza na innym stadionie, by podglądać i oceniać kandydatów do gry w zespole Białej Gwiazdy.
 A teraz, wchodzi do polityki,i mówi:  Czuję, że to może być coś bardzo fajnego. I po raz pierwszy od pewnego czasu coś znów mnie kręci. Jest niepokój, bo to naturalne - to dla mnie coś nowego i nie wiem, jak mi pójdzie. Ale naprawdę nakręciłem się na ten Europarlament.
Dochody na pewno będą „fajne”.

Weronika Marczuk

Do Polski przyjechała (albo ktoś ją przysłał) do pracy, nie znając języka polskiego (Do dzisiaj się porządnie nie nauczyła), wg różnych wersji 18 lub 23 lata temu. Najpierw tańcowała na rurze w nadmorskich knajpach, potem zawarła fikcyjny ślub dla papierów. Następnie poznała Cezarego Pazurę i „wielki świat” stanął przed nią otworem.
Potem już samo poszło: właścicielka kancelarii prawnej, firmy producenckiej, była współpomysłodawcą i dyrektorem zarządzającym Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych SAFT (2002-2008), wiceprezes Art. Sport Fundacji, która sprawuje pieczę nad piłkarską Reprezentacją Artystów Polskich. Od października 2006 roku pełni funkcję prezesa Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy TPU w Polsce. Od 2007 r. zasiadała w jury czterech pierwszych edycji programu TVN You Can Dance - Po prostu tańcz. Od września 2008 do marca 2009 roku wraz z Pauliną Młynarską prowadziła w TVN Style program Miasto kobiet. Decyzją Rady Nadzorczej WSEInfoEngine SA, spółki zależnej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, 1 lipca 2009 r. została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu WSEInfoEngine S.A. z tego stanowiska została odwołana 25 września 2009 r. w związku z zatrzymaniem jej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne  w związku z domniemanym przyjęciem stu tysięcy złotych łapówki i planowanym przyjęciem kolejnych 300 tys. złotych w zamian za pomoc w ustawieniu planowanej prywatyzacji Wydawnictwa Naukowo-Technicznego. 26 września 2009 r. Weronika Marczuk-Pazura po wpłacie 600 tys. zł kaucji do Sądu Okręgowego opuściła areszt. 10 stycznia 2011 r. RMF FM podało, że prokuratura oczyściła ją z zarzutu płatnej protekcji. Na podstawie materiałów ze śledztwa został skierowany wniosek o postawienie zarzutów przeciwko agentowi Tomaszowi Kaczmarkowi oraz innym funkcjonariuszom CBA, zamieszanym w tę aferę. Obecnie prowadzone są dwa postępowania karne w Prokuraturze Praga-Południe przeciwko Kaczmarkowi z powodu przekroczenia uprawnień oraz naruszenia tajemnicy państwowej, służbowej oraz śledztwa. W czerwcu 2011 r. w Iławie odbyła się pierwsza edycja międzynarodowego festiwalu „Sąsiedzi przy stole”, którego pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym została Weronika.
2 lutego 2014 r. została oficjalnie przedstawiona przez Sojusz Lewicy Demokratycznej jako kandydatka w wyborach do Parlamentu Europejskiego 2014 z okręgu łódzkiego. Prywatnie przyjaźni się z rodziną Leszka Millera. Z SLD różni ją ocena partii Swoboda: dla Sojuszu to groźni nacjonaliści, a ona nie uważa, by byli niebezpieczni. O czystkach etnicznych na Wołyniu mówi: - Wtedy ludzie byli przyzwyczajeni do krwi, dziko postępowali. Rozumie jednak, że dla wielu Ukraińców Stepan Bandera i UPA to obrońcy niepodległości.

Michał Bąkiewicz

Kiedyś siatkarz polskiej reprezentacji, jest kandydatem SLD z Łodzi. Wystartuje z ostatniej, dziesiątej pozycji. – Jestem gotowy na szybką naukę i ciężką pracę – deklaruje. Przystojny siatkarz jest idolem wielu nastolatek i fanek siatkówki. Kilka lat temu postanowił zaprezentować swoje wdzięki na okładce „Cosmopolitana”. Od tego czasu jest ulubieńcem gejów.

 
 
 

Ewa Wójciak

Dyrektor poznańskiego Teatru Ósmego Dnia, za PRL-u działaczka „demokratycznej opozycji”, córka ubeka.
Życiowym osiągnięciem kandydatki „Twojego Rucha” Palikota jest nazwanie obecnnego papieża Franciszka ch...m, który donosił na lewicujących księży. Jak niewiele trzeba, aby znależć się w osobliwej drużynce Palikota.

Jan Hartman

Jewropejski, pożal się Boże, etyk. Członek żydowskiej loży masońskiej B’nai B’rith Polska. Wyznawca skrajnej, rewolucyjnej „nowoczesności”, a więc zwolennik homoseksualistów,  niczym nie skrępowanej aborcji, eutanazji itd., itp. Zajmuje liczne ważne stanowiska, m.in.:  przewodniczący Zespołu ds. Oświaty Szkolnej i Nauczania Akademickiego przy Rzeczniku Praw Obywatelskich; członek Prezydium i sekretarz Komitetu Nauk Filozoficznych Polskiej Akademii Nauk; wiceprezes Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Akademickiego; na mocy decyzji Komitetu Nauk Filozoficznych PAN, jest szefem Centrum Dokumentacji Filozofii Polskiej. Hartman przedstawia się, jako „agnostyk i liberał”, ale na podstawie tego, co i w jaki sposób mówi, można odnieść nieodparte wrażenie, że jest zwyczajnym, poczciwym totalniakiem, chociaż może o tym nie wie. Ale to nic nie szkodzi; pan Jourdain też nie wiedział, że mówi prozą, a przecież mówił. Skąd jednak u „agnostyka”, będącego zarazem członkiem-założycielem polskiej jaczejki Zakonu Synów Przymierza, takie zainteresowanie Kościołem i troska o jego meliorację?


Bogdan Wenta

Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych, grał m.in. w Barcelonie; jako trener doprowadził reprezentację naszego kraju do zdobycia wicemistrzostwa świata, a Vive Targi Kielce do trzeciego miejsca w Final Four Ligi Mistrzów. Kandydauje z PO.
- Uważam, że polityka może być pozytywnym motorem dla ludzi - mówił Wenta, który niedawno rozstał się z kieleckim klubem. - Tylko gra zespołowa daje szansę, by zwyciężyć - dodał. 
Nie szkoda, panie Bogdanie tak rozmieniać się na drobne?


Kazimiera Szczuka

żydówka, działaczka Kongresu Kobiet, nędzna pisarka, dziennikarka-grafomanka, feministka, genderowa komunistka. Propagatorka aborcji jako największego dobra na świecie. Ciota rewolucji, która światopoglądowo jest jakby klonem Jana Hartmana. Startuje oczywiście z „Twojego Rucha” Palikota.
Nienawidzi Polski i Polaków, chyba generalnie nienawidzi ludzi, co czyni ją idealną kandydatką z „Rucha”.„Ewa Maria” Hołuszko

Palikoty znaleźli sobie „Annę Grodzką” bis, gdyż ich kandydat/ka urodziła się jako Marek Cyryl Hołuszko 8 lipca 1950 r. w Białymstoku, działacz/ka opozycyjna w okresie PRL, badacz/ka mniejszości narodowych, działacz/ka na rzecz osób transpłciowych. I ogólnie padacz/ka.
„Anna Grodzka”

Kiedyś znany/a jako Krzysztof Bęgowski, działacz parti komunistycznej, przeszła długotrwałe przeszkolenie  wojskowe w Szkole Podchorążych Rezerwy. W stanie wojennym wizytował/a bratni ZSRR. Teraz, po „oświeceniu” sejmu tubylczego, chce nieść kaganek postępu mniej oświeconej części jewroparlamentu, czyli tym, którzy wbrew czasom pozostali normalni.


Wojciech Penkalski

Przedsiębiorca, poseł na Sejm VII kadencji. W przeszłości był karany za pobicie, groźby bezprawne wobec świadka i wymuszenie rozbójnicze, łącznie przez ponad dwa lata odbywał karę pozbawienia wolności. W styczniu br. groził policjatnom. Startuje więc od Palikota, pasuje jak ulał.
Na koniec jeszcze kilka ciekawych nazwisk kandydatów od Palikota

Marta Niewczas, liderka listy na Podkarpaciu, sześciokrotna mistrzyni świata w karate tradycyjnym.

Ryszard Kalisz, poseł, b. minister spraw wewnętrznych i administracji. Wyrzucony z SLD ze względu na publiczne wystąpienia z Europą Plus. Obecnie szef Stowarzyszenia Dom Wszystkich Kolska.

Andrzej Celiński, szef Partii Demokratycznej. Wcześniej: poseł SLD i minister kultury.

Marek Siwiec, europoseł i wiceszef TR. Był sekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta Kwaśniewskiego.

Kazimierz Kutz, reżyser, związany z Oberschleisen. Były senator i poseł. Wcześniej członek PO.

Robert Kwiatkowski, b. prezes TVP.

Paweł Piskorski, szef Stronnictwa Demokratycznego, były polityk PO.


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 8 gości