SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

JUDAISTA LEMAŃSKI POGONIONY Z JASIENICY | Drukuj |
Trzeba przyznać, że abp Hoser wykazał się dużym talentem natychmiast reagując zamknięciem kościoła w Jasienicy oraz wysyłając tam swojego biskupa pomocniczego Marka Stolarczyka w dniach 21 i 22 kwietnia do poświęcenia pokarmów i odprawienia Mszy Świętej. Spokój panował również, dlatego że miejscowych oszołomów było znacznie mniej niż mających już dość tych wybryków parafian. Ja również mam swój udział w zblokowaniu judaisty Lemańskiego, ponieważ reaktywowałem lokalny komitet domagajacy się jego usunięcia. O tym i o pozostałych problemach miałem okazję  porozmawiać z biskupem Stolarczykiem.
Leszek Bubel


Biskup Marek Stolarczyk i Leszek Bubel

***
Na palcach można policzyć tych mieszkańców, którzy wspierają protestujących. Niektórzy z nich od lat nie lubią księdza Lemańskiego. Za to, że „zżydził” parafię - przed kościołem zrobił pomnik z macew i napisał: „Dzieciom Narodu Żydowskiego pomordowanym przez Herodów”.

Byli tacy, którzy chcieli, aby słowo „Herodów” zastąpić słowem „Heroda”. Ale Lemańskiemu chodziło o wszystkich, którzy podnieśli rękę na dzieci żydowskie. Również o Hitlera, który w pobliskiej Treblince mordował Żydów.

Mieszkanka Jasienicy: - Ksiądz Lemański powinien zniknąć z parafii, nie przyjeżdżać, pozwolić ludziom się uspokoić. Gdyby zniknął w lipcu zeszłego roku, kiedy arcybiskup go odwołał, to nie byłoby problemu. Ale on jest uparty. Wciąż mówi, że źle się dzieje w Kościele.

Lucyna Komorowska ma ładne baranki, i kurczaki też ma ładne, żółciutkie jak kaczeńce. Ułożyła już cały zwierzyniec w koszyku, nie zapomniała o babie, kiełbasie i chlebie.

- Jeszcze sól włożyłam, żeby poświęcić. Chrystus powiedział, żeśmy solą ziemi, świat od zepsucia mamy chronić. Ale nie wiem, czy w Wielkanoc mogę przystąpić do komunii świętej. Nikomu nie powiedziałam przykrego słowa, ale jestem strasznie zdenerwowana.

Bp Marek Solarczyk w sobotę za pięć pierwsza stanął na schodach zamkniętego kościoła. Ludzi z koszyczkami cały plac.

Cisza.
źródło: Gazeta Wyborcza, 22.04.2014 r.
następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości