SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow METAMORFOZA WSZECHPOLAKA czyli HUTAS PRZEZ DUŻE H
METAMORFOZA WSZECHPOLAKA czyli HUTAS PRZEZ DUŻE H | Drukuj |
Maciej Twaróg, były szef Młodzieży Wszechpolskiej, któremu nagle zmieniły się poglądy. Obecnie pełno go w koszermediach. Po samokrytyce złożonej „Gazecie Wyborczej” został przyjęty na jasną stronę mocy. Jakie ma poglądy dzisiaj? Uczęszcza już do synagogi?

Maciej Twaróg napisał(a):

Twaróg (z tubą) jako szef MW
Młody ZeteMPeowiec, idol Twaroga na surrealistycznym obrazku i tatuażu (chyba Twaroga)
Twaróg z kolejnym tatuażem. Taki tatuaż to ozdoba prawdziwego komunisty!
Twaróg obecnie. Coraz bardziej upo-dabnia się do poczciwego rebe
Wymyślone kiedyś przez nas logo jak widać znajduje coraz więcej potwierdzeń
Dostrzegam i doceniam sukcesy Polski po 1989 r. Żyjemy dzisiaj wygodniej, lepiej, łatwiej, nowocześniej. Jednak po wrzuceniu tego wszystkiego na wagę, ostateczny wynik dwudziestolecia III RP jest dla mnie ujemny. I choć nie jest to wina twórców III RP, to dwudziestolecie wolności, a może bardziej ostatnie lata, sprawiły, że przestałem identyfikować się z własnym państwem. (...) Jednak moje refleksje nad dwudziestoleciem polskiej wolności to nie tylko Nowa Huta. Muszę wspomnieć o moich symbolach tego dwudziestolecia wolności. Są w tym okresie dwa symbole, które odzyskały moją sympatię i szacunek. Te symbole to - Leszek Balcerowicz i Adam Michnik. Dlaczego oni? Był przecież Wałęsa, byli ludzie Kościoła czy inni opozycjoniści. Po dwudziestu latach od upadku komunizmu odkryłem racje tych dżentelmenów. Doceniłem ówczesną postawę i rozwiązania tego pierwszego, utożsamiając się dzisiaj z jego poglądami i popadłem w podziw dla postawy i osiągnięć tego drugiego. A przecież przez cały okres III RP Balcerowicza z Michnikiem traktowałem jak duet diabłów wcielonych i zło przeogromne. Dzisiaj widzę, iż są to ludzie, a raczej instytucje, które bezpowrotnie zmieniły obraz kraju, w którym staramy się jakoś godnie żyć.


Balcerowicz z Michnikiem to największe odkrycia i niespodzianki mojego dwudziestolecia wolnej Polski i Nowej Huty - wolnej od komunizmu, wolnej od pomnika Lenina w Alei Róż, wolnej od obowiązkowego rosyjskiego w szkołach, lecz z nadal potwornie zniszczonymi chodnikami, ulicami, parkami i placami zabaw w całej mojej dzielnicy.

No proszę!

W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” mówił m.in.:

- W swoim gronie nie mieliśmy hamulców. Gdy część prawdy o tym, co się działo, wyszła na jaw razem ze zdjęciami moich heilujących kolegów, dziennikarze zapytali, czy się wstydzę. Odpowiedziałem szczerze: tak.

Przeprosiłem jako jedyny, choć sam nie heilowałem. A koledzy przekonywali prasę i telewizję, że to nie było pozdrawianie Hitlera, tylko zamawianie piwa...

Tyle razy mówiliśmy: wszechpolak nie kłamie. To oni kłamią, ludzie systemu. Patrzyłem na te piwiarniane fotografie w gazetach i robiłem rachunek sumienia.


(...)

No dobrze. W 2006 roku...

- ...składam pisemną rezygnację z honorowego prezesowania Młodzieży Wszechpolskiej.(...)

Czyli zbrzydziło go hajlowanie jego koleżków? Czy też może chodziło o to:

Liderom LPR grożą zarzuty za malwersacje

Gazeta Wyborcza, Kraków 2.02.2005 r. Czołowi działacze Młodzieży Wszechpolskiej i LPR - Tomasz Połetek i Maciej Twaróg - roztrwonili miliony złotych wyprowadzone z Wielkopolskiego Banku Rolniczego przez ich starszego kolegę - posła LPR Witolda Hatkę. Zdaniem biegłego są podstawy do postawienia prokuratorskich zarzutów.

Czy przez 9 lat jakie minęły od tej publikacji prokuratura postawiła mu zarzuty? Chyba nie, „metamorfoza” nie poszła więc na marne.

Twaróg po wystąpieniu z MW oraz spowiedzi organowi Michnika zaczął działać na innym polu, zmienił też wygląd, na bardziej „rasowy”. Staje się „aktywistą” społecznym. Choć jeszcze jako radny LPR wsławił się czymś takim:

Od ponad trzech lat Piotr Ożański był patronem małego placu na jednym z najstarszych nowohuckich osiedli - Willowym. Pomysłodawcą był Maciej Twaróg, ówczesny radny LPR. Już wtedy były protesty. Odpowiadał na nie Kazimierz Kutz. - Że zetempowiec? To myślenie partyjno-zaściankowe. Ożański to postać prawdziwa, tragiczna, pełnokrwista - mówił reżyser.

Dla Twaroga, Ożański jest legendą. I ofiarą, bo uwierzył w system, który go okrutnie wykorzystał.

– Gdy byłem jeszcze radnym Krakowa, przeforsowałem uchwałę, by plac w Nowej Hucie nazwano imieniem Ożańskiego – wspomina Twaróg. W latach 2002-2006 był radnym Ligi Polskich Rodzin. Ożański szybko przestał być patronem placu. Rajcowie uznali, że przodownik pracy... był pijakiem i zmienili nazwę placu na Pocztowy.

Piotr Ożański - człowiek z marmuru

Ożański pracował w 51. Brygadzie ZMP. Został murarzem, potem brygadzistą. W 1950 r., przed świętem 22 Lipca, postanowił pobić rekord - z kolegami w osiem godzin ułożył 18 tys. 900 cegieł. Wyzwanie podjęła 52. Brygada i ułożyła 28 tys. cegieł. Ożański odpowiedział 33 tys. To wtedy zazdrośni koledzy podrzucili mu rozgrzaną cegłę. Bolesław Bierut odznaczył go Srebrnym Krzyżem Zasługi. Później Ożański zaczął pić, został usunięty z pracy. Zmarł w 1988 r. Był pierwowzorem Mateusza Birkuta, bohatera filmu Andrzeja Wajdy „Człowiek z marmuru”.


Później nic nie stało na przeszkodzie, aby Twaróg objął państwową synekurę.

Maciej Twaróg: nie chcę się bawić w żadną patologię

Przebyłeś ciekawą drogę: od metalowca poprzez kibica aż do Młodzieży Wszechpolskiej. Krakowianie nadal pamiętają Cię z marszu równości, na którym stanąłeś po stronie zadymiarzy rzucających kamieniami.

Myślisz, że nie pamiętają mnie z innych wspaniałości? Wielu moich znajomych gejów pozdrawia mnie dziś z tego powodu. Mówią, że mają nadzieję, że dostali moim kamieniem! A tak serio, to nie rzuciłem wtedy ani jednym kamieniem. Znalazłem się na tej paradzie przypadkiem.

Więc jak to się stało, że trzymałeś megafon?

Gość, który trzymał tubę, akurat miał telefon. A że stałem obok, to mi ją podał. Wtedy fotograf pstryknął mi zdjęcie.

Wiesz, że nikt nie wierzy w takie tłumaczenie?

Nie dziwię się, też bym nie wierzył. Ale to nie zmienia faktu, że tak było.

Jaki masz dziś stosunek do Młodzieży Wszechpolskiej?

Byle jaki. To jest epizod, którego nie wymażę ze swojego życia. Od siódmej klasy zacząłem się interesować Endecją. Przeczytałem biografię Romana Dmowskiego. Po ciężkiej chorobie szukałem dla siebie czegoś aktywnego. Znalazłem Młodzież Wszechpolską. Dziś wspominam ten okres negatywnie, bo skończył się on dla mnie bardzo nieprzyjemną sytuacją. Po prostu patrzę na to obojętnie, podobnie jak na całą klasę polityczną w tym kraju.

I jeszcze jeden ciekawy fragment z bardzo licznych publikacji z Twarogiem „odmienionym” w roli głównej:

Hutas przez duże H

Był wszechpolakiem, przywódcą młodych endeków, ale dziś wolałby o tym zapomnieć. (...)

W liceum, popołudniowym, pił już głównie wódkę. A czasem czysty spirytus. – Mama, z zawodu położna, dostawała w latach 80. pół litra spirytusu na miesiąc – wyjaśnia. Wiedział, gdzie stoi. Tak jak zorientował się w końcu, że gdzieś w garażu po weselu siostry zostało 90 butelek żytniej. Znalazł je za słoikami z ogórkami. – Odsunąłem słoiki, a tam półka i tej wódki stoi tyle co aut w salonie. Brałem od końca, odznaczałem sobie butelki, a w puste wlewałem wodę. Wydoiliśmy to wszystko z kolegami w jakieś trzy miesiące – wspomina.

Jedną z takich imprez skończył w szpitalu w Zakopanem z diagnozą: gruźlica. Był tak słaby, że z trudem schodził do stołówki. Pewnego dnia do chłopaka z jego sali, właściwie już prawie wyleczonego, przyszedł z wizytą brat. – Osiem flaszek w ciągu jednej nocy wypili – do dziś to pamięta. Rano tego chłopaka wywieźli z pokoju. W worku. Lekarz specjalnie przed Maćkiem uchylił ten worek, żeby zobaczył, jak wygląda śmierć na własne życzenie. Przeżył wstrząs. Zrozumiał, że musi coś w życiu zmienić. Radykalnie. Zatrzasnął za sobą drzwi szpitala z postanowieniem, że nigdy już tu nie wróci. – Znaczy się, pierdolnąłem nimi. Kulturalnie – zaznacza.

Po powrocie do Krakowa ściął włosy, rzucił wódkę. Zupełnie trzeźwy poszedł na spotkanie z Młodzieżą Wszechpolską. – Część z tych chłopaków to byli zwykli, chamscy skini, wkurwiali mnie. Ale część to byli studenci z – jak mi się wtedy zdawało – pomysłem na życie. Polska to było dla nich coś ważnego. Dużo o Polsce mówili.

(...) Wtedy już na serio zaczął czytać Dmowskiego. I studiować historię. Krzysztof Bosak, były lider Młodzieży Wszechpolskiej, były poseł LPR: – Maciej z zaangażowaniem popularyzował historię ruchu narodowego. Był dla nas autorytetem.

Kiedy nie popularyzował historii ruchu narodowego, spotykał się z dziewczyną. Miała na imię Agata, na nazwisko Wassermann. Nie pochodzi z Nowej Huty, tylko z inteligenckiego Krakowa. Mimo to ożenił się z nią. A potem nieustannie się z nią kłócił. Nawet wtedy, gdy 10 lat temu na świecie pojawiła się ich córka Asia. Ale o nieudanym małżeństwie z córką znanego prokuratora, potem polityka PiS, który zginął w katastrofie smoleńskiej, Maciej Twaróg nie będzie mówił. Nie
.

Pewnie, że nie chce mówić, jego teść uważał go za palanta a nie za mężczyznę.

Dalej pewnie byłoby tak samo, Twaróg robiłby w „kulturze”, wytatuowałby się od stóp do głów, np. wizerunkami utrwalaczy władzy ludowej walczących z „bandami z NSZ i AK”, ale niestety:

Burza wokół Macieja Twaroga. Przez tatuaże chcieli go usunąć z pracy?

Na Facebooku wybuchła burza po tym, jak nowohucki aktywista Maciej Twaróg zamieścił list anonimowych „merytorycznych pracowników” Muzeum Historycznego Krakowa. Domagali się w nim usunięcia Twaroga z zajmowanego stanowiska m.in. z powodu jego tatuaży. Dyrektor Muzeum napisał, że o sprawie dowiedział się z internetu, a sam Twaróg mówi, że list nie świadczy dobrze o pracownikach instytucji kultury.

Maciej Twaróg to nowohucki aktywista, który zasłynął m.in. inicjatywą z grudnia zeszłego roku, w której postulował (wraz z Adamem Grzanką i Marcinem Bąkiem) odłączenie Nowej Huty od Krakowa i utworzenie z niej osobnego miasta. W tym czasie kierował  także Domem Zwierzynieckim, oddziałem Muzeum Historycznego na ulicy Jadwigi. To dawny dom, w którym kiedyś przez chwilę mieszkał Włodzimierz Lenin w 1912 roku. W latach PRL było tam muzeum jego imienia.

W liście skierowanym do dyrektora Muzeum Historycznego „anonimowi” i „merytoryczni” pracownicy Muzeum – w liczbie 17 – zwracają uwagę na braki w wykształceniu Twaroga. Pisali m.in. że do tej pory nie zdobył odpowiedniego tytułu naukowego (magistra) oraz że są osoby w Muzeum z dłuższym stażem, które lepiej poradziłyby sobie w Domu Zwierzynieckim.

Najwięcej miejsca „merytoryczni” pracownicy poświęcili... tatuażom Twaroga. Uznali, że osoba „wytatuowana od stóp do głów” nie powinna pracować na kierowniczym stanowisku, zwłaszcza, że często prowadzi zajęcia z dziećmi.

Jak widać od czasów „metamorfozy” koszermedia biorą go w obronę. Ciekawe, prawda? Czemu tu się jednak dziwić skoro sam senior Giertych na wzór syna swego Romusia przechodzi na „jasną stronę mocy” i plecie takie dyrdymały:

Maciej Giertych: robimy wszystko, by wesprzeć Platformę

- My w Lidze Polskich Rodzin robimy wszystko, by wesprzeć Platformę Obywatelską i żeby Prawo i Sprawiedliwość nie wygrało - mówi prof. Maciej Giertych, przewodniczący kongresu Ligi Polskich Rodzin.

- Niech ręka boska broni przed głosowaniem na PiS! - taki jest wniosek z deklaracji Ligi Polskich Rodzin.

Nie bardzo ufam temu, co mówi PiS. Partia ta często jedno deklaruje, a drugie robi. Dlatego nie popieramy PiS-u. Z kolei nie wszystko, co robi PO, nam się podoba, ale na ogół ludzie Platformy robią to, co głoszą - są więc wiarygodni.


Mniejsza o Giertychową niechęć do PiS, też za nimi nie przepadamy, ale żeby wspierać PO jako partię, która dba o polskie interesy?!!!

Może pewne fragmenty biografii Giertycha-seniora nam to wyjaśnią:

W latach 1986–1989 był członkiem Rady Konsultacyjnej przy Przewodniczącym Rady Państwa Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, Wojciechu Jaruzelskim. W 1981 r. poparł wprowadzenie stanu wojennego, tłumacząc, że jest to jedyny sposób na uniknięcie inwazji radzieckiej. W związku z tym rozsyłał listy nakłaniające do poparcia decyzji generała Wojciecha Jaruzelskiego. Poparcie to ponawiał wielokrotnie aż do 1989 r.

Wypowiedzi Macieja Giertycha na posiedzeniu Rady Konsultacyjnej przy generale Wojciechu Jaruzelskim z 17 lipca 1989 r.:  „Po 13 grudnia narodowi demokraci rozpoznawali się przez stosunek do stanu wojennego. Kto go popierał, dawał dowód myślenia geopolitycznego. Ta postawa nas łączyła. Było to jeszcze, zanim „Żołnierz Wolności” zaczął drukować fragmenty broszury mojego ojca Jędrzeja Giertycha zawierającej poparcie dla stanu wojennego. Była to cicha, niedysponująca swoją trybuną siła wspierająca Pana Generała w tej trudnej chwili”. „Obserwujemy proces przechodzenia z opierania się o Wschód do opierania się o Zachód. Politycznie nie wolno nam rezygnować z oparcia o Rosję. Zachód o polski Gdańsk bić się nie będzie. Natomiast Związek Radziecki nas militarnie ochrania, jest też wypróbowanym partnerem gospodarczym. [Zwraca się do gen. Jaruzelskiego]: Potrzebny nam u steru ktoś, kto zapewni trwałość sojuszu ze wschodnim sąsiadem. Rolą prezydenta będzie pilnować, by nie przejść z deszczu pod rynnę, byśmy nie stracili tych pozytywów, które daje nam oparcie o Związek Radziecki. Tylko Pan, Panie Przewodniczący, może nam to zagwarantować”.

Co za towarzycho! Ja przekonałem się o tym osobiście już dawno występując w programie „Młodzież Kontra” w TVP3 w 2005 r. Doszło do tego, że Młodzież Wszechpolska i LPR do spółki z SLD, SdPl, PO, PiS, PSL i ówczesną Samoobroną na oczach 1,3 mln widzów, starały się nas zdyskredytować. SOLIDARNIE, mając mi za złe bezkompromisową, programową walkę z antypolonizmem, także w formie żydowskiego szowinizmu i kłamstw wobec Polski i Polaków! Warto obejrzeć ten program, jest on ciągle dostępny na YouTube oraz na stronie PolskaPartiaNarodowa.org.
Wybór Leszek Bubel

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 6 gości