SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow Liga Sprzedajnych Rodzin
Liga Sprzedajnych Rodzin | Drukuj |
W imię „chrześcijańskiej tradycji Europy” mamy głosować na ludzi Tuska, który niedawno oświadczył, że nie ma nic przeciwko legalizacji związków homoseksualnych.
„Dzisiejsza sytuacja międzynarodowa, w sposób szczególny, powinna determinować i zachęcać wszystkich Polaków do postaw jednoczących, konsolidujących, opartych na politycznym realizmie i trzeźwej ocenie sytuacji” – tak rozpoczyna się oświadczenie Ligi Polskich Rodzin w sprawie eurowyborów.

Dalej czytamy: „Zewnętrzna i wewnętrzna sytuacja Polski stanowczo nakazuje odrzucić tych, którzy jątrzą, dzielą, kompromitują, cynicznie grają emocjami Rodaków, Ojczyzną i Wiarą dla zaspokojenia swoich partyjnych i osobistych interesów, bądź przedkładają interes innego narodu nad interesy Polski. Nie jest to również czas na polityczne eksperymenty, fajerwerki i próby przekroczenia progu wyborczego, by uzyskać nielicznych posłów, z którymi nikt się nie liczy. Ponadto PiS jest w grupie z brytyjskimi konserwatystami, ale nie ma wpływu na to, jak oni głosują, tak więc posłowie PiS są też nieskuteczni. (…) Żywimy głębokie przekonanie, że posłowie z Polski stanowić będą nadal duży i, przez to, wpływowy blok w grupie chadeckiej (EPL), co przełożyło się nie tylko na ewidentny sukces finansowy Polski (441 mld zł wynegocjowanych funduszy), ale również wpłynie na proces stanowienia prawa zgodny z chrześcijańską tradycją Europy. (…) W związku z powyższym, zwracamy się z apelem i gorącą prośbą do członków i sympatyków Ligi Polskich Rodzin, oraz wszystkich rozsądnych, roztropnych i odpowiedzialnych Polaków o głosowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego na kandydatów z list Platformy Obywatelskiej. Każdy inny głos będzie szkodliwy, bądź stracony”.

Witold Bałażak, obecny prezes LPR
A zatem partia, która weszła niegdyś do Sejmu dzięki głosom słuchaczy Radia Maryja; partia, której trzon stanowili działacze Stronnictwa Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej; partia, która darła szaty nad włączeniem Polski do Unii oraz wyprzedażą majątku narodowego – dziś ot tak, po prostu, wzywa do głosowania na kandydatów PO.

Tak więc w imię „chrześcijańskiej tradycji Europy” mamy głosować na ludzi premiera Tuska, który niedawno oświadczył, że nie ma nic przeciwko legalizacji związków homoseksualnych. Mieszkańcy Wielkopolski mają głosować na panią minister Kozłowską-Rajewicz, znaną propagatorkę gender, warszawiacy – na pana Boniego, który niedawno poślubił już trzecią kobietę, a wyborcy z Dolnego Śląska – na ministra Zdrojewskiego, który konsekwentnie broni bluźnierczych ekspozycji w państwowych galeriach. Jeśli tak ma wyglądać polski wkład w obronę „chrześcijańskiej tradycji Europy”, to dlaczego nie głosować od razu na pana Hartmana czy panią Senyszyn?

Dlaczego LPR wystosowała ten kuriozalny apel? Dzisiejsza Liga to już tylko najwierniejsi ludzie Romana Giertycha, którym patronuje sędziwy ojciec byłego wicepremiera, prof. Maciej Giertych. A ponieważ sam Roman od dłuższego czasu faktycznie należy do obozu rządzącego (jako przyjaciel ministra Sikorskiego i sądowy pełnomocnik kilku innych polityków PO), to trudno, by jego otoczenie miało postępować inaczej. Zwłaszcza teraz, gdy kolejny przyjaciel Giertycha, Michał Kamiński, już otwarcie przyjął barwy Platformy.

Gdy w 1945 r. Bolesław Piasecki szedł na służbę do komunistów, przynajmniej ratował życie – własne i wielu kolegów, których wyciągnął z więzień. Ale gdy rodzina Giertychów idzie na służbę do Tuska, to wiadomo, że chodzi tylko o dostęp do rządowego koryta. Jakie czasy, taka kolaboracja…

Od red. T.P.: W nadesłanym tekście brak jest kilku istotnych informacji. Choćby, że LPR z całą swoją ówczesną elitą była partią syjonistów. Z chorobliwym parciem na władzę a nie na odbudowę Ruchu Narodowego. To właśnie dlatego powstała PPN i walczyła w wyborach 2005 r. Osobiście zapłaciłem za to kilkoma latami poniewierania po prokuraturach i sądach. A PPN marginalizacją. Istnieje nadal choć nie ma „skrzydeł” do wielkich działań. Tę kilkuletnią pustkę zagospodarował przy gigantycznej reklamie medialnej obecny tzw. „RUCH NARODOWY” syjonistów, złodziei i oszustów, co też wielokrotnie dokumentowaliśmy.

Postawa LPR nie dziwi. Bardziej wnikliwi znają program „Młodzież kontra” z września 2005 r. z udziałem śp. Roberta Larkowskiego i moim. Jest nadal dostępny na stronie PPN.

Ta syjonistyczna swołocz wielokrotnie zdradzała swoje prawdziwe oblicze. I dziwne, że tak niewielu to rozumie. Stronnictwo Narodowe już od 10 lat jest w naszych rękach właśnie z ww. powodów.

Tutaj odsłaniamy karierę żyda Macieja Twaroga, szefa Młodzieży We(sz)Polskiej sprzed kilku lat, obecnie publicysty m.in. Gazety Wyborczej. Tak wygląda moja rzekoma obsesja na punkcie szukania wszędzie złych żydów, jeżeli dostarczają faktów, które ujawniam.
Leszek Bubel« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości