SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Mossad w Polsce arrow ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH W SZPONACH M.IN. NAZISTÓW, ŻYDOKOMUCHÓW I OBSZCZYMURKÓW!
ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH W SZPONACH M.IN. NAZISTÓW, ŻYDOKOMUCHÓW I OBSZCZYMURKÓW! | Drukuj |
hajlujący żyd szefem onr

Po trupach  do przejęcia ZŻ NSZ
 
Propagujący faszystowską symbolikę syjoniści podszywający się pod ruch narodowy są bezkarni. Oto jedno z setek zdjęć na podstawie których prokuratury i sądy to szmaciarstwo powinny zdelegalizować, poskazywać a media na swoich czołówkach eksponować działalność obcych służb szkodzących interesom naszego Państwa i Narodu. Skoro tak się nie dzieje to jasne jest, że tolerancja dla działalności takich grup i osób jest objęta parasolem ochronnym aby kompromitować prawdziwych narodowców.
 
nazista holocher hajluje ONR
 
ONR i NSZ

Budowaniu struktur paramilitarnych sprzyja wpisywanie ich w odpowiedni historyczny kontekst. Naginanie historii na własne propagandowe potrzeby stało się domeną oenerowców. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że ONR od lat stara się przejąć struktury ZŻ NSZ, a pod wodzą rodziny Holocherów stało się to wręcz centralną strategiczną obsesją organizacji. Dało się zaobserwować, że w ostatnich latach ONR ładuje w tym kierunku wszystkie swoje siły i używa wszelkich możliwych metod. Od przymilania się kombatantom, przez nachalne wchodzenie w struktury NSZ, aż po niecierpliwe wyczekiwanie na moment odejścia ostatnich weteranów i przejęcie po nich nazwy, tradycji, struktur i infrastruktury organizacji.

Jednak proces przebiega żmudnie. W niektórych miastach działacze ZŻ NSZ nie bardzo mają ochotę ani na obcowanie z małoletnimi „salutującymi po rzymsku” nacjonalistami, ani tym bardziej na oddawanie im swojej organizacji. Z relacji owych działaczy ZŻ NSZ wiadomo, że były już nawet przypadki wyrzucania namolnych oenerowców ze spotkań i ceremonii organizowanych przez ZŻ NSZ. W miastach w których ONR-owcy zostali odsunięci na bezpieczną odległość, modlą się oni obecnie o to, aby weterani NSZ jak najszybciej opuścili ten świat.
 
ONR paramilitarny

Niestety, w niektórych miastach owe trwające od lat namolne zbliżanie się do struktur ZŻ NSZ przyniosło już oczekiwane przez ONR skutki i młodociani oenerowcy przejmują kluczowe pozycje w lokalnych zarządach  –  czasem oficjalnie, właśnie jako oenerowcy, czasem ukrywając swoją przynależność do tego ugrupowania. Jak widać, wszystkie chwyty są dozwolone, jakakolwiek moralność nie gra tu roli, ważne jest osiągnięcie celu narzuconego przez organizację. Cel zostanie tu osiągnięty, jakby nie patrzeć, po trupach…

Wystąpienie Przemysława Holochera

Spotkanie z kombatantami NSZ w hołdzie 70. rocznicy powstania Narodowych Sił Zbrojnych

Przemysław Holocher: „Jeśli Bóg zechce, to złożymy swój los na Ołtarzu Ojczyzny”.
 
Witam Państwa,

 
Przemysław Holocher przemawia, a w tle przemyka syjonista Artur Zawisza, wiceprezes Stowarzyszenia Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.
Wystąpienie Holochera nagrodziło oklaskami klikudziesięciu kombatantów NSZ.
Dla nas to skandal ponieważ zawsze mieliśmy ich za ludzi ideowych, prawych i uczciwych a może już ich nie ma w tym związku?
Wstępnie muszę się Państwu do czegoś przyznać, a mianowicie do tego, że stoję przed Wami dzisiaj, tutaj trochę niepewnie, chociaż na co dzień i tak naprawdę nigdy nie miałem problemu z wystąpieniami publicznymi, to dzisiaj jest wyjątkowy dzień. Dzień, w którym obchodzimy już siedemdziesięciolecie powstania Narodowych Sił Zbrojnych. Organizacji, która dla mnie osobiście jest organizacją prawie idealną. Mówię „prawie”, bo nic na tym ziemskim padole idealne nie jest, ale Narodowe Siły Zbrojne się do tego ideału zbliżyły.

Mam jednak dzisiaj tremę podwójną, bo sama nazwa Narodowe Siły Zbrojne nic by nie znaczyła, gdyby nie ci zacni ludzie, którzy mięli okazję przemawiać przede mną, których z wielkim szacunkiem wysłuchałem.

Proszę Państwa, ja się przyznaję do tego, że jako młodemu człowiekowi na co dzień, czasami często, brakuje mi pokory. Dzisiaj jednak, mając przed oczyma Wasze poświęcenie i walkę, składam hołd, Wam często bezimiennym, w opinii publicznej, bohaterom i dziękuję z całego serca za Wasze poświęcenie i za Waszą walkę. Ale samo podziękowanie nic nie znaczy, dlatego pragniemy, mówię „pragniemy”, ponieważ mam zaszczyt wypowiadać się w imieniu członków Obozu Narodowo-Radykalnego, pragniemy kontynuować dzieło i pamięć o Narodowych Siłach Zbrojnych. My jesteśmy jeszcze młodzi, nie wystawiono nas jeszcze na próbę, nie cierpieliśmy fizycznie i nie łamano nas w kazamatach. Ale jak wszyscy wiemy historia przypomina koło, zawsze i niepodważalnie, jeżeli Bóg zechce, to złożymy swój los na Ołtarzu Ojczyzny. W tej chwili jednak dzisiaj działamy oddolnie, niczym mrówki, powoli budujemy nową, lepszą Polskę. Kontynuujemy Wasze dzieło, zdając sobie sprawę, że to praca na wiele pokoleń, ale nie robimy tego dla siebie, tak jak Wy nie robiliście tego dla siebie. Myślimy o wielkiej Polsce, o naszej Ojczyźnie. I tak jak widzę dzisiaj, tak jak obserwuję już od kilku lat, nasza praca zaczyna przynosić owoce. Widzę to dzisiaj chociażby na tej sali i zapewne zobaczę to dzisiaj na marszu, w którym wszyscy będziemy brali udział. Wielu dobrych ludzi jest z nami i z Wami. Wiem, jestem dobrej myśli, nasza walka trwa i będziemy ją kontynuować, a więc jeszcze raz chciałem powiedzieć, że Obóz Narodowo-Radykalny obiecuje stać na straży pamięci o Narodowych Siłach Zbrojnych, kontynuować pracę, a w odpowiednim czasie przekazać potomnym tą naukę, którą Wy przekazaliście nam. Czołem Wielkiej Polsce.
22 września 2012 r. (źródło: YouTube) -
spisywane ze słuchu
 

KTO ZAKŁADA RUCH NARODOWY?
Winnicki - od handlu zszywaczami do Wielkiej Polski

Robert Winnicki, lider wszechpolaków, nauczył się łączyć radykalizm z ugrzecznioną kontrowersyjnością, którą można prezentować w telewizji.

- Bóg z naszymi przywódcami! - wołał na wiecu po Marszu Niepodległości były poseł LPR Dariusz Grabowski. - Bóg z Robertem Winnickim i Przemysławem Holocherem. (...)

Działacze MW pomagali tworzyć struktury Ligi Polskich Rodzin. Wcześniej mało znani, zostali młodzieżówką partii. Startowali z jej list do parlamentu, jak Wojciech Wierzejski i Krzysztof Bosak. (...)

Wszechpolakiem był prezes TVP z nadania koalicji PiS-LPR-Samoobrona Piotr Farfał. Ale „zamawianie pięciu piw” (czyli faszystowski salut) i neonazistowskie koncerty spowodowały, że Giertych i LPR odcięli się od wszechpolaków. To był najczarniejszy okres MW. Odrzuceni przez LPR, ale też wyśmiewani przez bardziej skrajne organizacje jak ONR czy NOP, za „sprzedanie się LPR-owi” - zaczęli tracić kadry.

W 2009 r. prezesem został niepozorny Robert Winnicki. 24-latek z Dolnego Śląska, z przygranicznej wsi Skrzydlice, który dwa lata wcześniej próbował startować do Sejmu z 22. miejsca listy LPR. Handlował sprzętem biurowym, studiował politologię« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 9 gości