SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

SEKS ZA PRACĘ! PRACA ZA SEKS! | Drukuj |
KANDYDATKI SLD NA PREZYDENTA
No właściwie kandydatki na kandydatkę. Okazuje się, że Ogórek nie jest zielony, tylko czerwony jak burak! A to z racji choćby pierwszego męża byłego posła SLD Piotra Mochnaczewskiego, który był TW SB! Kandydatka SLD na urząd Prezydenta RP jest doktorem nauk humanistycznych i historykiem Kościoła! Od początku dorosłej kariery związana z różnych odmian żydokumuną. Bartosz Węglarczyk, dziennikarz „Rzeczpospolitej” i TVN, właśnie zaprotestował, że „pukał ją” za pracę w TVN. Coś w tym jest, bo etyka ww. opcji pozwala nam podejrzewać, że - po chamsku to określając - warto dać tyłka za prezydenturę! I zdumiewa, że tabloidy i im podobne tel-avizyjne programy nie zamieściły krzykliwych tytułów jak wyżej wymienione. Sprawca, znany skandalista i zarazem naczelny tygodnika „Wprost”, Sylwester Latkowski kręci sobie bacik w stylu zaginionego Jarosława Ziętary, to pewne. Niedawno rozpętał aferę taśmową, wcześniej była afera z erotumanem Wojciechem Fibakiem w roli głównej, a teraz mamy „ogórkową”.
Leszek Bubel

CZERWONY
OGÓREK
Bartosz Węglarczyk, dziennikarz TVN i „Rzeczpospolitej”, na swoim Facebooku opublikował list otwarty do redaktora naczelnego „Wprost”, Sylwestra Latkowskiego. Tygodnikowi zarzuca kłamstwa i insynuowanie, że Magdalena Ogórek (obecnie kandydatka SLD na prezydenta), otrzymała pracę w TVN24 Biznes i Świat na skutek romansu z Węglarczykiem. Latkowski przeprosił. „Nie taka była intencja autorki i redakcji” - napisał na Twitterze naczelny „Wprost”.
„Ze zdumieniem przeczytałem dziś w twojej gazecie artykuł o Magdalenie Ogórek pióra p. Izabeli Smolińskiej.
P. Smolińska w jednym z akapitów opisuje tam pracę Magdy w redakcji TVN24BiS” - pisze do Sylwestra Latkowskiego Bartosz Węglarczyk.
„Z tego jednego krótkiego akapitu dowiedziałem się, że: 1. „nieoficjalnie mówi się, że piękną panią historyk do redakcji wciągnął prowadzący Dzień Dobry TVN”; 2. że „zadbałem również o to, by po krótkiej serii występów ze mną w duecie Ogórek dostała cotygodniowy autorski program”; 3. i że „mówi się również, że Ogórek i Węglarczyk bardzo się zaprzyjaźnili””.
W dalszej części Węglarczyk pisze Latkowskiemu: „Ty i ja wiemy, że zderzenie punktu 1. i 2. z punktem 3. ma sugerować, że załatwiłem p. Ogórek pracę w TVN24BiS, za co ona odwdzięczyła się seksem. Ty wiesz i ja wiem, że p. Smolińska zrobiła ze mnie alfonsa i coś jeszcze gorszego z Magdy, jednej z niewielu krystalicznie prawych osób, jakie spotkałem w życiu” - pisze ostro dziennikarz.

 
Ogórek - „bezpartyjna” kandydatka SLD
Magdalena Ogórek, kandydatka SLD na prezydenta, ma być symbolem zmian na lewicy. Jako urocza kobieta, w dodatku bezpartyjna, ma zrywać z przaśnym wizerunkiem peerelowskich sekretarzy z Sojuszu. W dodatku z wykształcenia jest historykiem Kościoła. Wszystko pięknie, tyle że… Ogórek ma związki ze środowiskiem komunistów i postkomunistów. Jej mąż Piotr Mochnaczewski to były szef ZSMP znany z listy Macierewicza jako tajny współpracownik SB o ps. Michał.
Polityczne wątki kariery „bezpartyjnej” Ogórek od samego początku wiążą się z postkomunistyczną lewicą. Pani Magdalena pracowała w Kancelarii Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Centrum Informacyjnym Rządu za czasów premiera Leszka Millera. Przez trzy lata była też szefową gabinetu politycznego Grzegorza Napieralskiego.
Jednak najbardziej brzemienne w skutki okazały się lata 2004–2006, gdy pracowała w MSW jako sekretarka. Wówczas jej szefem był przyszły mąż, prominent SLD Piotr Mochnaczewski. W MSW kierował departamentem zajmującym się współpracą międzynarodową i integracją europejską. Nic zatem dziwnego, że po 2006 r. znalazła posadę w zarządzie Europejskiego Centrum Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii.
Mochnaczewski to także poseł SLD pierwszej kadencji, aktywista ZSMP (w 1990 r. został szefem Rady Koordynacyjnej Związku). W 1993 r. jako poseł zasłynął z brawurowej jazdy na podwójnym gazie. Zakończył ją, taranując traktor. Badanie wykazało, że miał dwa promile alkoholu we krwi.
Piotr Mochnaczewski znalazł się na tzw. liście Antoniego Macierewicza upublicznionej w 1992 r. w Sejmie. Figurował na niej jako TW „Michał” zarejestrowany przez Wydział III-1 SB w Szczecinie. Jego współpraca miała trwać w latach 1983–1989.


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 7 gości