SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

ZNACJONALIZOWAĆ BANKI! | Drukuj |
Znacjonalizujmy banki, które już pogrążyły 2 mln Polaków. Do tych z siedzibami we Frankfurcie, Londynie czy Nowym Jorku dołączyły szwajcarskie. Ich nazwy odnoszą się tylko do siedzib, bo praktycznie w całości należą do narodu dobranego. Ich nacjonalizacja nikogo by nie skrzywdziła, nawet obecnych właścicieli, którzy poza nimi posiadają majątki trudne nawet do opisania. Ta zaciśnięta koszerna pięść, trzyma za gardło wszystkie gospodarki, których głównym nerwem dla rozwoju i egzystencji są potrzeby kredytowe.

Od 15 stycznia tego roku ponad 700 tys. polskich kredytobiorców we frankach szwajcarskich, czyli z rodzinami ok. 2 mln osób, stało się ofiarą chciwej lichwy. To sprytna, dobrze przemyślana kampania manipulująca emocjami i umysłami mamionych łatwością spłat kredytów nawet przez 30 lat.

20 stycznia w „Kropce nad i” Moniki Olejnik, która tym razem wobec prezesa NBP Marka Belki była wyjątkowo „spolegliwa”, dowiedzieliśmy się, że prezesi banków, z którymi się spotkał… ze zrozumieniem będą podchodzić do każdego kredytobiorcy. Nie usłyszeliśmy jednak najważniejszego, a mianowicie tego, ile to statystyczny kredytobiorca, którego zaciągnięty kredyt średnio wynosi 230 tys. zł, będzie teraz musiał spłacić. Kredyty były udzielane w czasie, gdy frank kosztował od 1,98 do 2 zł z hakiem, a obecnie jego kurs to grubo powyżej 4 zł. I to w zasadzie jedyna sprawa, która interesuje nabitych w przysłowiową „butelkę”, a nie zrozumienie, czy rozłożenie rat na kolejne lata, które oferują im banksterzy.

Marek Belka tłumaczył, że gdy trwał bum kredytowy w Polsce, on pracował w Genewie w Szwajcarii! Ciekawe co też sprzedawał Szwajcarom, bo przecież nie swoje ekonomiczne doświadczenie z marksistowsko-leninowskim dorobkiem.

Nie ma się, co dalej rozwodzić nad wariantami wyjścia z zadłużenia do końca życia. Oszukani powinni się skrzyknąć i wyjść na ulice. To jedyny skuteczny sposób na złodziei i oszustów. Nie ma co czekać, że sprawa zostanie rozstrzygnięta wzorem Węgier. W Polsce rządzi naród dobrany, rozdający przywileje i stanowiska tylko tym, którzy, tak jak Marek Belka, realizują ich politykę. I pamiętajmy, że zadłużenie Grecji poważnie potraktowano, gdy zrozpaczeni ludzie zaczęli palić witryny banków.
Leszek Bubel
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 14 gości