SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Tzw. Ruch Narodowy arrow ZŁODZIEJE NIE TYLKO PATRIOTYZMU
ZŁODZIEJE NIE TYLKO PATRIOTYZMU | Drukuj |
 ZAPYTAJ ICH:

1. Dlaczego nie chcą w szeregach tzw. "Ruchu Narodowego" dekomunizacji i lustracji w tym narodowościowej?

2. Dlaczego żaden liderów nie chce upublicznić życiorysów (w tym rodziców i dziadków), pochodzenia i przynależności do organizacji w czasach PRL i III RP?

3. Dlaczego ww. nie uruchomili strony internetowej, gdzie tak podstawowe informacje o nich i ich rodzicach i dziadkach byłyby ogólnie dostępne? Jawność powyższych informacji w przypadku wszystkich odwołujących się do patriotyzmu powinna być obowiązująca. Dlaczego więc nie jest?

4. Skoro maniakalnie ukrywają powyższe, to czy nie są kolejnymi oszustami, zwykłymi karierowiczami żerującymi na emocjach i tęsknotach Polek i Polaków?
KOMUNIKAT PPN
Tak zwany "Ruch Narodowy" powstał na bazie szczęśliwego przypadku, którym był zarówno pierwszy, jak i następne Marsz Niepodległości. RN zapełnił lukę polityczną po rozbiciu gigantyczną nagonką medialno-prokuratorsko-sądową Polskiej Partii Narodowej, która ku przerażeniu dużych partii zarejestrowała swoich kandydatów na posłów we wszystkich 41 okręgach poselskich i 27 na 40 senatorskich zdobywając ponad 210 tys. głosów. Dodatkowo zarejestrowała również kandydata na prezydenta, Leszka Bubla w wyborach 2005 r.
PPN szokował wówczas spotami wyborczymi, uznanymi także przez przeciwników za najlepsze od powstania III RP. Pokazanie się PPN tylko na finiszu kampanii i tylko w spotach wyborczych w sytuacji, gdy ŻADNE MEDIUM W JAKIMKOLWIEK PROGRAMIE NIE POKAZAŁO NAS NAWET PRZEZ JEDNĄ SEKUNDĘ, nie mogło dać lepszego wyniku.
Tuż po kampanii wyborczej ruszyły prokuratorskie szykany i w konsekwencji procesy sądowe, w których wyroki skazujące otrzymało ponad 50 najaktywniejszych narodowców, w tym prezes Leszek Bubel i wiceprezes ds. ideologicznych Robert Larkowski, który przez 15 lat napisał ponad tysiąc tekstów dla tygodnika "Tylko Polska". Niestety zmarł 20 lipca 2013 r., a był to najlepszy narodowy publicysta ostatnich lat. Po którym pustki długo nikt nie zapełni.
Procesy sądowe trwały od 2006 do 2012 r., nie było więc możliwości kontynuowania działalności po sukcesie organizacyjnym 2005 r., w sytuacji gdy przez prokuratury, komendy policji i sądy przewinęło się ponad 1,5 tys. członków i sympatyków PPN. Jak się okazało, była to skuteczna metoda rozbicia pierwszego sukcesu narodowców pod szyldem PPN. Stało się to z inspiracji i za rządów PiS oraz LPR, czyli J. Kaczyńskiego, Z. Ziobry i R. Giertycha. Szeroko dokumentowaliśmy powyższe wyczyny w setkach naszych publikacji. Tak więc tzw. "Ruch Narodowy" nie zrodził się z przysłowiowego "powietrza" czy geniuszu obecnych jego liderów, tylko z wcześniejszej, gigantycznej pracy Leszka Bubla, jego talentu, ideowości, pieniędzy, zdolności organizacyjnych, gdy potrafił zjednać w szeregach PPN ponad 7 tys. członków. Powyższe jest objęte totalną cenzurą i zmową milczenia, tym bardziej że PPN pokazał w wyborczej walce bezkompromisowość, eksponując tematykę, która obecnym tzw. narodowcom nie chce przejść przez gardło. Tylko w PPN obowiązywała i nadal obowiązuje lustracja polityczna i narodowościowa. Żyjemy bowiem w państwie, gdzie decydujący głos o losach naszej ojczyzny mają mniejszości narodowe oraz kilka milionów degeneratów etycznych i moralnych wywodzących się z bolszewickiej żydokomuny różnych odcieni. Popularnego obecnie określenia "resortowych dzieci", drugiego i trzeciego pokolenia morderców naszego państwa i narodu. Od tej dziczy każdy prawdziwy narodowiec winien stronić, a najlepiej ich zwalczać w myśl prostej zasady: "albo my ich, albo oni nas".
Nasze państwo jest penetrowane przez obce wywiady. W życiu publicznym zainstalowane są agentury, których nie ma kto demaskować i zwalczać. Często bazują na mniejszościach narodowych. Żadna opcja, a szczególnie narodowa, nie będzie od nich wolna, jeżeli nie będą obowiązywać, tak jak w PPN, twarde, bezkompromisowe i jasne zasady przynależności politycznej. I pamiętajcie, każdy, kto w jakikolwiek sposób zwalcza obowiązek publicznej lustracji politycznej i narodowościowej, jest naszym wrogiem. Liczą się bowiem tylko czyny, a nie nic niekosztująca paplanina! I w przeciwieństwie do tzw. "Ruchu Narodowego" u nas nie ma tematów tabu. Właśnie na nie edukując społeczeństwo, wypełniając niszę tematyczną, kładziemy szczególny nacisk. A to znowu nie podoba się także tym, którzy głoszą, że są radykałami. Tylko czego?
Zarząd PPN
Listopad 2014 r.
"MY WAS CHAMY W DUPIE MAMY" (Jan Onufry Zagłoba)
ZŁODZIEJE NIE TYLKO PATRIOTYZMU
Oto ludzie, którzy kradną modę na patriotyzm. Chamy, oszołomy i głupcy bez wykształcenia, którzy nic nie osiągnęli w życiu, a chcą urządzać życie innym. Paranoja! Najpierw pokaż co sam osiągnąłeś, skoro chcesz pouczać innych!!!
Ostrzegamy patriotyczną, narodową, radykalną, o gorących, przepełnionych polskością sercach młodzież i wszystkich Polaków!

1. ZAWISZA Arturek

PiSuarowy jawny syjonista o eunuchowatym głosiku. Ma za sobą namiętne romanse z komuchami (Gudzowaty), jak i komisją bankową. Ten szlachcic spod Góry Synaj od miesięcy ciągany jest po sądach za podpierdolenie conajmniej kilku baniek!

 

 2. WINNICKI Robercik

 Typowy koszerny wytrzeszcz (!) z okolic Winnicy. Gołodupiec, grafoman z zawalonymi studiami. Tak jak wielu mu podobnych publikuje w "Warszawskiej Gazecie" itp. nawet w tych samych numerach, gdzie chwalony jest żydoprawicowy PiS. Naświnił podczas pobytu na 20-leciu USOPAŁ u Jana Kobylańskiego, który publicznie go napiętnował.

3. TUMAN-OWICZ Witoldzik. PO PRAWEJ JEGO OJCIEC, KOMUNISTA, REŻIMOWY DZIENNIKARZ W STANIE WOJENNYM

Cham władający polszczyzną jak jego tate w roli komunistycznej reżimowej szmaty na usługach ówczesnej Tel-Awizji i bandyty Jaruzelskiego. Po tate ma kompleks szeregowca. Mogę jako były internowany i wielokrotnie maltretowany przez komunistów w czasach PRL-u tak napisać. ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY.

4. KOWALSKI Maniek

 Cham i głupol intelektualny czego mu nikt nie powie ze słuchaczy, bo ma maniery bramkarza w burdelu. Jako osiłek nadaje się do funkcji tępego krawężnika.

5. BOSAK Krzysiu

Kolejny kameleon. Gdy był posłem LPR, to nie przeszkadzały mu wypowiedzi Giertycha, że Dmowskiego nie przyjąłby do swej partii, a chętnie widziałby Izrael w UE. Teraz Bosak bije pokłony przed pomnikiem Romana Dmowskiego w Warszawie. Nie trudno zgadnąć, że mając taki kręgosłup moralny, za klika lat zmieni znów idola. Ponadto dopiero po medialnym zgiełku zadbał o oddanie pieniędzy ze zbiórki publicznej na operację dla chorej na raka kobiety. Jak widać to pewny gość, szczególnie na skarbnika.

cdn.

 Wątpliwe, aby osobników z takimi dorobkami życiowymi nazywać narodowcami. Robią to oni sami i duże media w celu skompromitowania idei narodowej. Wątpię, aby można było nazywać patriotami osobników zmieniających poglądy, z utajnionym pochodzeniem i  dokonań ich samych i ich rodziców czy nawet krewnych.
Przykładów, że niedaleko pada jabłko od jabłoni jest mnóstwo.


następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 5 gości