Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow kronika prześladowań arrow Kronika prześladowań arrow RUSZA KOLEJNY, POLITYCZNY PROCES SĄDOWY
RUSZA KOLEJNY, POLITYCZNY PROCES SĄDOWY | Drukuj |
Delegalizacja Polskiej Partii Narodowej?!!

26 października (piątek) o godz. 13 00 w Sądzie Rejonowym w Białymstoku, III Wydział Karny przy ul. M. C. Skłodowskiej 1 odbędzie się pierwsze posiedzenie Sądu w sprawie sygn. akt. III k 1340/07 w przedmiocie umorzenia postępowania. Wchodzi więc na wokandę słynna sprawa, o której wielokrotnie pisaliśmy na łamach tygodnika „TYLKO POLSKA” związana z bandyckimi metodami politycznej walki ze strony rządzącego prokuratorami PiS. Były rewizje ABW  w domu Leszka Bubla i redakcji „T.P.” Sprawa wiąże się z zatrzymaniem przez ABW i przymusowym zawiezieniem na badania psychiatryczne do Tworek przy równoczesnym zorganizowaniu przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku konferencji prasowej i przestępczym podaniem do publicznej wiadomości, pełnego imienia i nazwiska Leszka Bubla. Sprawa i sposób prowadzenia śledztwa, ma także silny związek z pobiciem syna Leszka Bubla, oraz podłożeniem ładunku wybuchowego pod jego samochodem, który w efekcie wybuchu spalił się doszczętnie pod jego domem. Szefowie białostockiej Prokuratury Okręgowej, publicznie informowali także, że prowadzą „konsultacje” w Prokuraturze Krajowej co do możliwości podjęcia próby delegalizacji PPN po zamknięciu śledztwa i skierowaniu aktu oskarżenia do Sądu. Cała sprawa dotyczy głównie publikacji w miesięczniku „NACJONALISTA” części pracy naukowej - magisterskiej młodego polskiego historyka, absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego Bogdana Reszki. Zrelacjonował on w niej działające w Polsce radykalne zespoły muzyczne. Prokuratura zakwestionowała kilka zacytowanych z ich utworów fragmentów tekstów, które są ogólnodostępne w sprzedaży wysyłkowej różnych dystrybutorów nie związanych z nim samym, tym bardziej z PPN i Leszkiem Bublem.
Sam Leszek Bubel w tej sprawie doczekał się aktu oskarżenia jako wydawca pisma „NACJONALISTA”. Wśród oskarżonych znalazły się również 3 osoby nie będące członkami PPN, kolportujące inne niepopularne politycznie materiały i udzielające się na różnych internetowych stronach. Prokuratura manipulując śledztwem nie chciała pomimo składania wielu wniosków wyłączyć ich spraw do odrębnych śledztw, bowiem łatwiej jest jej dowodzić „popełnionych przestępstw” przeciwko kilku osobom, choć nie mają one ze sobą związku z prowadzoną działalnością. Ponadto aktu oskarżenia doczekał się także red. Robert Larkowski za kilka ponoć obraźliwych zwrotów słownych pod adresem wiadomej nacji. Zarówno on sam jak i Leszek Bubel złożyli wnioski o umorzenie śledztwa przez Sąd z racji braku popełnienia czynów zabronionych. Te wnioski ma właśnie rozpatrzyć Sąd na pierwszej rozprawie. Wnioski mają mocną podstawę prawną bowiem złożone przeciwko autorom tekstów piosenek zawiadomienie o popełnieniu przestępstw prokuratury w Bielsku Podlaskim, oraz w Łomży, oddaliły z uzasadnieniem iż brak jest w tych utworach tekstów zabronionych prawem.

Składając oddalone przez prokuratury zawiadomienia wiązały się ściśle z naszą tekstyką obrony i wykazanie, że skoro wobec autorów tekstów brak jest podstaw prawnych do ich ściągania, to tym bardziej powinno to mieć miejsce w przypadku osoby historyka tylko je relacjonującego, oraz wydawcy je publikującego. Bardzo więc będzie ciekawe, jak Sąd ustosunkuje się do tak klarownie i profesjonalnie przygotowanej linii obrony głównych oskarżonych. Nie bez znaczenia będzie również stanowisko prokuratury, oraz fakt znanych juz wyników wyborów 21 października. Sprawa bowiem od początku miała wyraźny polityczny cel i była sterowana przez wiceprokuratora krajowego zastępcy ministra Ziobry, Stanisława Engelkinga.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na rozprawę, która ma być otwarta dla publiczności.

Ps. Jednym ze stałych publicystów „NACJONALISTY” i od czasu do czasu „TYLKO POLSKI”, był Edward Maciejczyk, za życia prezesa Edwarda Moskala prawa ręka przez 10 lat w Chicago.

W ostatnich latach Edward ,miał swój stały program telewizyjny i to ok. kilkanaście godzin w każdym tygodniu. Przez dłuższy czas była to największa polonijna telewizja na świecie. Edward był także kandydatem na posła z ramienia PPN w Warszawie w wyborach 2005 roku. Nie mieliśmy pożytku z jego wiedzy, doświadczenia i kontaktów w ówczesnej kampanii, która spoczęła całkowicie na moich barkach. Edward jak zawsze był i jest zabiegany, a tylko od czasu do czasu łapie za pióro i smaruje bezpardonowe teksty, które w „Nacjonaliście” wzięła pod paragrafy Białostocka Prokuratura Okręgowa. Prokuratura chciała przesłuchać Edwarda, postawić mu zarzuty oraz dołączyć do wspólnego aktu oskarżenia.
Edward jest gościem w Polsce, więc pomimo przesłuchania jego matki w Świdnicy, licznych prób wręczenia mu wezwania na adres w Polsce, prokuratura była bezsilna. Wydano więc nakaz jego zatrzymania. I oto dnia 18 października ok. godz. 12, podczas pisania prze zemnie tego tekstu, odebrałem telefon od Edwarda z informacją, iż właśnie został zatrzymany przez policję na Warszawskim lotnisku Okęcie, będąc już po odprawie, w oczekiwaniu na wejście do samolotu. Na tej rozmowie kontakt się urwał.

Zastanawiające jest więc, czy na rozprawie 26 października w Białymstoku pojawi się Edward Maciejczyk, znany polonijny dziennikarz i działacz.

Leszek Bubel

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 18 gości