Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Partie polityczne w RP arrow UWAGA NA LEWAKÓW Z PPP!
UWAGA NA LEWAKÓW Z PPP! | Drukuj |
We wszystkich okręgach wyborczych zarejestrowała się Polska Partia Pracy (PPP) o nikłym lub żadnym poparciu w badaniach opinii publicznej. Kilkakrotnie wspominałem o niej w swych tekstach, ale przypominam garść danych dodając świeże fakty, żeby nasi Czytelnicy utrwalili sobie zasadniczą prawdę, iż w wypadku PPP mamy do czynienia z ugrupowaniem lewackim - całkowicie wrogim naszym, narodowym ideałom. Początków PPP należy szukać w Wolnym Związku Zawodowym „Sierpień 80” Daniela Podrzyckiego (powstałego w wyniku rozłamu w „Solidarności 80” Mariana Jurczyka z 1993 roku). Charakter społeczno-ideowy Związku można było określić jako narodowo-syndykalistyczny; opierający się liberalizacji, złodziejskiej prywatyzacji i niszczeniu robotników w formie zorganizowanej klasy, przy jednoczesnym piętnowaniu obcych wpływów w polityce i nie tylko, używaniu narodowej retoryki, co łączyło się z tzw. antysemityzmem „Sierpnia 80”, piętnowanym często przez prożydowskie media. Na tym polu ideowym doszło do utworzenia komitetu wyborczego o nazwie Alternatywa Ruch Społeczny przed wyborami w 2001 r. W jego skład weszły „Sierpień 80”, Konfederacja Polski Niepodległej-Ojczyzna (nacjonalizujący odprysk KPN-OP A. Słomki - liderzy Tomasz Karwowski, Janina Kraus), Narodowe Odrodzenie Polski, kilku działaczy Porozumienia Polskiego, niegdyś z ZChN-AWS (bardziej znany to Mariusz Olszewski, bliski współpracownik J. Łopuszańskiego - lidera PP) i ok. 50 innych podmiotów partyjno-społecznych. W wyniku klęski wyborczej (0,42 proc. głosów), Alternatywa w formie federacji straciła sens i rozpadła się, zaś Daniel Podrzycki zarejestrował partię polityczną o nazwie Alternatywa Partia Pracy - od 2004 r. Polska Partia Pracy.

PPP/WZZ „Sierpień 80”, używający nazwy „S 80” - Konfederacja (Partia i Związek są w zasadzie jednym ciałem), dość szybko stoczyły się z pozycji narodowo-katolickich na lewacko-socjalne, podejmując współpracę z antyklerykałami, anarchistami, komunistami, socjalistami i trockistami, programowo opowiadając się za bezpłatną i powszechną aborcją i antykoncepcją, radykalnym feminizmem, obroną „praw” homoseksualistów i lesbijek, wyrzuceniem wiary katolickiej z życia publicznego, zwalczaniem „rasizmu”, „antysemityzmu” oraz nacjonalizmu, przeciwko karze śmierci, zasadniczej służbie wojskowej i wojnie w rozumieniu ideologii pacyfistycznych - a wszystko to w otoczce opiekunów biednych, wyzyskiwanych przez kapitał, bezrobotnych, pozbawianych mieszkań i bezdomnych. Przed wyborami parlamentarnymi we wrześniu 2005 roku, PPP podpisała ścisłe porozumienie z Komunistyczną Partią Polski, Polską Partią Socjalistyczną i Antyklerykalną Partią Postępu RACJA - „zbrojnym” ramieniem antypolskiego i antykatolickiego szmatławca „Fakty i Mity” o zdecydowanie żydowskich konotacjach. Semicka pobudka marksistowsko-leninowska nie dała efektu i lewicowo-libertyński sojusz Podrzyckiego uzyskał 0,77 proc. poparcia, w tym sama PPP - 0,32 proc. PPP cieszyła się sympatią lub neutralnością mediów, a Polska Partia Narodowa ich skrajną niechęcią, a mimo to zdobyliśmy prawie identyczny wynik. Trzeba przypomnieć, że w sławnym już programie „Młodzież kontra...” szefa Polskiej Partii Pracy i zdrajcę idei narodowej Mariusza Olszewskiego, zebrani tam smarkacze z LPR, PiS i PO przyjęli bardzo gościnnie, zaś dzień wcześniej urządzili Leszkowi Bublowi i mnie wulgarny „bojkot”. Oto polska (?) prawica!!! Lewacy to dla niej przyjaciele, a narodowcy najgorsi wrogowie!!!

Przed wyborami prezydenckimi, odbywającymi się dwa tygodnie po parlamentarnych, wsparcie dla Daniela Podrzyckiego (oprócz PPP, KPP, PPS i RACJI) oficjalnie ogłosiły miniaturowe kanapy w rodzaju Nurtu Lewicy Rewolucyjnej (trockiści radykalni), Pracowniczej Demokracji (trockiści umiarkowani), Nowej Lewicy (zlewaczała zbieranina Ikonowicza) i bliżej nieznani lewacy z Grupy na rzecz Partii Robotniczej. Ostatecznie Podrzycki nie doczekał wyników wyborów parlamentarnych i prezydenckich z powodu tragicznej śmierci w wypadku samochodowym. O zmarłych nie powinno się mówić źle, lecz to on zamienił narodowo-syndykalistyczne środowisko „Sierpnia 80” w lewacki ściek. Niech mu Bóg wybaczy...

Nowy przewodniczący Polskiej Partii Pracy i WZZ „Sierpnia 80 - Konfederacji” Bogusław Ziętek, wybrany krótko po zgonie D. Podrzyckiego, nie skręcił ani o jotę ze zgubnej lewackiej drogi. Wprost przeciwnie - pod jego kierownictwem poszerzono zasięg działań wspierających inicjatywy środowisk skrajnie lewackich, feministycznych i homoseksualnych. Co zrobiła w tym względzie PPP tylko w 2007 r.? Na tle sporów o wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji, członkowie PPP/S'80 brali udział w proaborcyjnych manifestacjach radykalnych feministek, zaszczycili również swą obecnością Paradę Równości pederastów w Warszawie. Bogusław Ziętek w imieniu PPP wydawał oświadczenia wzywające do przywrócenia aborcji „na życzenie” i przeciwko „łamaniu” wolności obywatelskich kobiet oraz homoseksualistów, piętnował uległość (?!) SLD względem Kościoła katolickiego. Po zdemaskowaniu zbrodniczej aktywności seksualnej roznosiciela wirusa HIV Simona Mola, narodowcy w różny sposób wyrażali swe oburzenie. We Wrocławiu protestowali przeciwko niekontrolowanej imigracji z Afryki („centrum” AIDS) młodzi nacjonaliści. Szef PPP zareagował na to typowo lewackim oświadczeniem, w którym piętnował „rasizm” uczestników protestu.

Partia była przeciwna budowie pomnika Romana Dmowskiego w stolicy, oddział lubelski PPP zamieścił z tej okazji na swej stronie internetowej obrzydliwy tekst, obrażający Ojca Założyciela polskiego nacjonalizmu i obozu narodowego, w którym m.in. uznano „moczaryzm” za naturalne przedłużenie tradycyjnej idei narodowej. Tym sposobem tzw. Polska Partia Pracy stała się moralnym (jedynie moralnym?) wspólnikiem lewactwa, oblewającego notorycznie pomnik Romana Dmowskiego farbą i wypisującego na nim różne świństwa. Nie należy mieć żadnych wątpliwości - PPP to wróg naszej sprawy i idei, wróg Narodu. Niektórych może wzruszyć i zmylić stosunkowo duża aktywność PPP na niwie społecznej.

Weźmy dla przykładu ruch obrony lokatorów (anarchistów i socjalistów?), związany z PPP/WZZ „Sierpniem 80”. Na przełomie września i października br., odbyły się w Warszawie imprezy z okazji Dnia Lokatora, które organizowała „kampania społeczna” w składzie: „Sierpień 80”, bliżej nieznane Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów i anarchistyczny Czerwony Kolektyw - Lewicowa Alternatywa, wsparte przez Młodych Socjalistów, anarchosyndykalistyczny związek zawodowy Inicjatywa Pracownicza i Fundację im. Róży Luksemburg (!). Trudno mieć zaufanie do grup polityczno-ideologicznych, które miały i mają w programach zamianę ludzkości w czerwone lub czerwono-czarne bydło nie tylko bez mieszkań, lecz i narodowości, rodziny, a wreszcie bez jedzenia i portek na tyłku. W czym radykalni lewacy są lepsi od znanego kamienicznika, sługusa Żydów, Mirosława Szypowskiego - rzekomo swojego sztandarowego przeciwnika? Tak jak on zwalczają „antysemityzm” i milczą o być może zasadniczym problemie dla polskiej własności mieszkaniowej - żydowskich roszczeniach w tym względzie. Lewacy różnią się od Szypowskiego tym, że po staremu wymachują czerwonymi sztandarami i gwiazdami w identycznym kolorze, obnosząc na portretach Różę Luksemburg i tym podobne „świetlane” postacie. Lewactwo to kolejna, zakamuflowana broń syjonizmu, wzmacniająca światową supremację wiadomej nacji. Kiedyś działacze „Sierpnia 80” doskonale zdawali sobie z tego sprawę, teraz jako PPP/S 80 oślepli i ogłuchli.
Ogólnie rzecz biorąc „lewicowy nacjonalizm” w III/IV RP umarł, zanim na dobre się narodził.

Zresztą od początku był zjawiskiem co najmniej dwuznacznym, zezującym w stronę lewactwa. Dla przykładu Stowarzyszenie Lewica Narodowa z Górnego Śląska wsławiło się tym, iż poparło propedalski wiec przy Dworcu Głównym PKP w Katowicach (listopad, 2005 r.), gdzie w obronie „prześladowanych” homosiów demonstrowało kilkudziesięciu aktywistów RACJI, Partii Demokratycznej - Pedolów, Socjal-judeokracji (SdPI) Bermana-Borowskiego, Zielonych 2004, Stowarzyszenia na rzecz Demokracji i Antyklerykalizmu oraz Samoobrony (!!!). Przeciwnicy lewaków i zboczeńców w osobach skinheadów i kibiców, zostali spacyfikowani przez policję (informacje na podstawie portalu internetowego lewica.pl). Teraz o „lewicowych narodowcach” słuch właściwie zaginął, co w zasadzie cieszy, bo lewactwo poprzez nich przestało infiltrować autentyczny ruch narodowy. Szkoda trochę interesującej koncepcji nacjonal-proletariackiego Frontu Narodowo-Robotniczego, który zdawał się łączyć socjalną lewicowość z ideałami patriotyczno-narodowymi i obrzydzeniem do dewiantów seksualnych. Szczerze mówiąc nacjonalizująca frakcja w PZPR stanowiła po stokroć większe zagrożenie wobec knowań syjonizmu, liberalizmu i rewizjonistycznej lewackości (której tezy zawierał list Modzelewskiego i Kuronia), niż współczesna tzw. narodowa lewica.
Puentując powyższe rozważania. Jest rzeczą nad wyraz błędną snucie dywagacji o lewicowej w formie i „narodowej” w treści Polskiej Partii Pracy. To ugrupowanie przesiąknięte lewactwem tudzież z ducha i ciała semickie, a więc niech komuś nie strzeli do głowy na nie głosować.
ROBERT LARKOWSKI

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 14 gości