Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Oszustwa wyborcze arrow O PSYCHOLOGII BOJKOTU
O PSYCHOLOGII BOJKOTU | Drukuj |
Często zdarza się, iż uświadomionego politycznie Polaka, który z wolnej woli wybiera bojkot wyborów, politykierzy, media, a nawet Kościół nazywają mało inteligentnym osobnikiem, marnującym głos - kiedy przecież wrzucając kawałek świstka do urny może coś w kraju zmienić. Jest to oszustwo i branie nas pod przysłowiowy włos.
Grupa cyników unurzanych w nieustającą zdradę narodową, napędza pogardzany motłoch do rytualnego w sterowanej demokracji bezproduktywnego i bezsensownego czynu uczestnictwa w wybieraniu jakiegoś zera, którego nawet sami nie obdarzyliśmy zaufaniem. Przecież to partie wstawiają swych protegowanych na listy kandydatów i ustalają ich kolejność, zwykłym ludziom nic do tego. Wybieramy więc, niczym dzieci specjalnej troski, już wybranych za nas.


Jesteśmy nacjonalistami (radykalnymi narodowcami), a wszystkie partie z tzw. grubej puli, polskojęzyczne media i wykreowane przez nie pseudoautorytety - nie zmieniające się w zasadzie od 1989 r. - potępiają nacjonalizm, obrzucają jego wyznawców epitetami nazistów i rasistowskich oszołomów, kręcą za żydowskie pieniądze Polsatu i Agory kłamliwe seriale w stylu „Ekipy”, gdzie narodowi patrioci muszą być niedorozwiniętymi debilami i terrorystami o pomalowanych mordach. Cały ten złodziejski, polityczno-gospodarczy establishment, czuje do nas nacjonalistów wyłącznie pogardę i nienawiść. Dlaczego w takim razie mamy swoich wrogów mianować własnymi przedstawicielami i przywódcami państwowymi, skoro w wyniku przyjmowania kolejnych antypolskich ustaw i nasilenia walki z antysystemowymi buntownikami (głównie nacjonalistami), stracimy duchowo i fizycznie nie tylko my, ale cały Naród? Bojkot jest dla nas logiczną decyzją i jedyną na razie możliwością sprzeciwu.

Bojkotując wybory, bojkotujemy demokrację w rozumieniu stojącej nad Narodem obcej władzy politycznej, ekonomicznej i medialnej, która sama dokonuje podziału na „Polaków-sługi”, wybieranych w wyniku rytuału nad urną na namiestników pozostałej szarej masy. Nacjonalista nie uważa owej szarej masy za Naród. Świadomym członkiem Wspólnoty Narodowej staje się Polak-nacjonalista, zdający sobie sprawę ze zniewolenia przeciętnych zjadaczy chleba, którzy uwierzyli w bożka dobrej Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, lobby żydowskiego oraz ogólnie w demoliberalizm, globalizm i syjonizm. Szara masa nie myśli głową, lecz sloganami płynącymi z telewizorów, radiostacji i masowej prasy. Dlatego bierze za dobrą monetę przedwyborcze spory, z których wyłoni się najlepsza dla danego osobnika-telemaniaka siła partyjna. Wtedy idzie on do urny i odwala popularny „obywatelski obowiązek”. Nie zdaje sobie sprawy, że tym czynem wzmacnia okowy i łańcuchy na swych rękach i nogach. Radykalny narodowiec wie doskonale, iż na tym etapie boju z systemem totalny bojkot i frekwencja w granicach 5-10 procent, będzie początkiem końca kłamliwej, plutokratycznej i antynarodowej demokracji liberałów.

Demokracja w rozumieniu nacjonalistycznym, to wielka operacja odtwarzania Narodu w jego duchowym i materialnym stanie. Nie chodzi o polityczne przepychanki i partyjne warcaby, ale proces narodowej demokratyzacji wspomnianych szarych mas. One muszą nabrać przekonania, że stanowią organiczną i metafizyczną Wspólnotę Narodową, żyjącą w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - zdolną do czynów o kosmicznej skali. Wyłącznie taka narodowa demokracja jest dla nacjonalisty do przyjęcia; wszelkie politologiczne formułki o suwerennym, wolnym wyborze i wpływie pojedyńczego szaraka na gang najeźdźców, sterujących z wysokich pałaców szarym życiem szarych mas, to nędzne oszustwo. My nacjonaliści - zdecydowana mniejszość w tłumie metrykalnych Polaków - albo wyrwiemy ich spod władzy obcych dominantów i uczynimy prawdziwym Narodem, albo będziemy trwać sami w narodowym oporze do końca. Tradycjonalistyczna myśl głosi, że trzeba stać na posterunku i walczyć, pomimo iż bitwa wydaje się materialnie przegrana. To nasz obowiązek i powinność wobec niewidzialnego świata bohaterskich przodków.

Póki co mówimy „NIE” straganom z urnami, bo to jarmarczna zabawa dla przedszkolaków lub dorosłych idiotów. Demonstrujemy pełny i świadomy bojkot wyborów parlamentarnych w 2007 roku. Może przyjdzie czas wzięcia przez Obóz Narodowy 51 proc. miejsc w Sejmie. Wtedy głosowanie i praktyczna demokracja nabierze sensu, będziemy mogli legalnie (bez narodowej rewolucji) przywrócić Polskę dla Polaków-nacjonalistów. Najpierw jednak czeka nas długoletnie przemienianie demoliberalnej masy w Naród.
ROBERT LARKOWSKI
Wiceprezes PPN ds. ideologicznych

« poprzedni artykuł
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 7 gości