SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Spoty wyborcze arrow Spoty wyborcze Leszka Bubla, Polskiej Partii Narod arrow Spot 20 - KRÓTKA HISTORIA BEZPRAWIA, Wybory prezydenckie 1995
Spot 20 - KRÓTKA HISTORIA BEZPRAWIA, Wybory prezydenckie 1995 | Drukuj |
KRÓTKA HISTORIA BEZPRAWIA

to spot zrealizowany w kampanii prezydenckiej Leszka Bubla w wyborach 1995 roku. Na kilka miesięcy przed wyborami w lutym 1995 roku powstała partia polityczna i została zarejestrowana sądownie o nazwie FORUM WALKI Z BEZPRAWIEM. Partia zrzeszająca min. kilku prawników i dziennikarzy, współredagowała z jednym z wydawnictw ogólnopolskie tytuły prasowe pt. „BEZPRAWIE” i „ODSIECZ PRAWO A FAKTY”, oraz ŚMIECHU WARTE”.

Dwa pierwsze tytuły ukazywały się jako miesięczniki ponad dwa lata, a w siedzibie redakcji pełnili dyżury 2-3 razy w tygodniku prawnicy udzielający bezpłatnych porad prawnych. Wiele przekazanych tą drogą informacji o łamaniu prawa znalazło się w formie artykułów prasowych w w/w tytułach. Udało się kilka dużych gospodarczych afer nagłośnić i powstrzymać rozkradanie narodowego majątku. Była to pierwsza w Polsce całkowicie społeczna inicjatywa antykorupcyjna, której szefował wówczas Leszek Bubel.

Mając swoja prasę i to w dość sporych bo po 60-80 tys. nakładu każdego z tytułów, a w przypadku gazety „ŚMIECHU WARTE” nawet 220 tys. z niepokojem patrzyli na to różnej maści politycy dostrzegający konkurentów w walce o wyborczy elektorat. Tym bardziej, że gazety cyklicznie zajmowały się korupcja w wymiarze sprawiedliwości, policji, wśród urzędów i urzędników najwyższych szczebli.

Było to solą w oku rozkręcających się afer korupcyjnych także wśród tzw. prywatyzacji państwowych przedsiębiorstw. A już całkowite przerażenie w świecie polityki wzbudził fakt wystartowania w wyborach prezydenckich twórcy i realizatora walki z korupcją przewodniczącego FORUM WALKI Z BEZPRAWIEM Leszka Bubla.

Duże media jak wiadomo otwarcie sympatyzujące z największymi partiami tylko czekały na sytuacje w której będą mogły znaleźć na Leszka Bubla temat którym będą mogły go pogrążyć jako kandydata na prezydenta. Bano się, że niezależny kandydat nie powiązany z polityczno – gospodarczo - medialna sitwą na bazie wdrożonego i rosnącego w siłę ruchu walki z korupcją może w wyborach prezydenckich niebezpiecznie zbliżyć się do wyborczego wyniku Stanisława Tymińskiego cztery lata wcześniej. W wyborach prezydenckich 1991 r. Stanisław Tymiński praktycznie kandydat „z nikąd” wszedł do drugiej rundy wyborów prezydenckich w których przegrał dopiero z Lechem Wałęsą.

Tak więc w wyborach 1995 roku liczące się polityczne układy bojące się nawet zbliżonego wyniku pozwalającego na zbudowanie po nich partii Forum Walki Z Bezprawiem, czekały tylko na stosowny moment do ataku.

I tak już na starcie swojej kampanii 13 maja 1995 roku zgłoszony do wyborów prezydenckich kandydat Leszek Bubel został napadnięty po wyborczym spotkaniu w Szczecinie na którym było ok. 700 osób. Został dotkliwie pobity przez kilku nasłanych bandziorów w restauracji, którą nagłośniono jako...agencję towarzyską! Trzech sprawców napadu zostało jednak zidentyfikowanych i aresztowanych.
Okazało się, iż byli to wynajęci ludzie mocno osadzeni w szczecińskim półświatku. Na rozprawach sądowych byli bronieni aż przez 6 czołowych szczecińskich adwokatów, ale i tak dostali wyroki po 3,5 roku więzienia. O tym jak i o przebiegu napaści żadne z mediów nawet się nie zająknęło.

Drugą znacznie bardziej brzemienną w skutkach prowokacją było wprowadzenie do ścisłego grona FORUM WALKI Z BEZPRAWIEM byłego dziennikarza i zawodowego historyka, który w szczytowym momencie kampanii prezydenckiej pokradł firmowe druki i pieczątki i zaczął na nich rozpowszechniać w mediach komunikaty rzekomo firmowane przez FORUM. Z chwilą gdy sprawą zajęła się prokuratura ów nasłany do FORUM „działacz” przedstawił w prokuraturze dokument, iż...leczy się psychiatrycznie. Prokuratura musiała umorzyć wszczęte śledztwo. Zdążył jednak jeszcze wpisać współudział FORUM WALKI Z BEZPRAWIEM do rzekomego współredagowania broszurki z antyżydowskimi dowcipami. No i dopiero wtedy się zaczęła prawdziwie wielka medialna nagonka na lidera Forum Leszka Bubla.

Na nic tłumaczenia, że on sam nic nie miał wspólnego. Nikogo to nie interesowało. Wszem i wobec trąbiono, ze kandydat na prezydenta to antysemita itd. Szczytem chamstwa było wówczas zamieszczenie prawie całostronicowego zdjęcia Leszka Bubla na 1 stronie ukazującego się wówczas ogólnopolskiego dużego dziennika „Express Wieczorny” z nagłówkiem „Gwałciciel dzieci na przepustce z mamra!!!” Zamieszczono zdjęcie Leszka Bubla, choć nagłówek dotyczył krótkiego artykułu wewnątrz numeru traktującego o jakimś zwyrodnialcu. Wytoczony gazecie proces sądowy wszedł na wokandę po...6 latach i Sąd umorzył sprawę z powodu jej przedawnienia po 5 latach. Warto dodać, że ówczesnym redaktorem naczelnym „EXPRESSU WIECZORNEGO” był obecny prezes TVP Andrzej Urbański, a jego zastępcą wcześniejszy poseł PC o nazwisku...Orzeł.

Skoro jednak zrobiono z Leszka Bubla antysemitę to sztabowi wyborczemu nie pozostało nic innego jak zmierzyć się i z tym problemem. To właśnie dlatego został nakręcony wówczas spot „krotka historia bezprawia”. Całkowicie oparty na faktach z najnowszej historii Polski. I oto stała się rzecz niesamowita bowiem publiczna TVP ówczesnego prezesa Wiesława Walendziaka, cyklicznie odmawiała emisji tego spotu tłumacząc, że skierowała go do prokuratury. Prokuratura wszczęła śledztwo, po czym już po wyborach je umorzyła. TVP nawet ocenzurowaną wersje spotu nie chciała wyemitować. Było to bezprawne zablokowanie spotu kandydata na urząd prezydenta R.P., dotychczas jedyne w całej historii wyborów po 1989 roku. Na koniec ponad pięciominutowego spotu pokazany jest Leszek Bubel pod pomnikiem „Małego Powstańca” na warszawskiej Starówce, który mówi: „apeluje do młodych Polek i Polaków aby nie głosowali na Aleksandra Kwaśniewskiego”. Wynikało to z treści spotu, jak również z przebiegu kampanii Aleksandra Kwaśniewskiego, który pokazywany był wówczas często wśród młodzieży. Na jednym ze swoich wieców wyborczych tańczył nawet na estradzie wśród grającego i śpiewającego zespołu niezwykle popularną wówczas muzykę „disco polo”.
Także dzięki zablokowaniu emisji tego spotu, wyborcy nie mieli okazji dowiedzieć się o co naprawdę chodzi Leszkowi Bublowi. Skazani zostali na koszerną, kłamliwą i oszczerczą propagandę i nic dziwnego, że zajął on w wyborach 1995 roku wśród kandydatów ostatnią 13 pozycję.

W spocie wziął udział nieżyjący już ppłk Tadeusz Bednarczyk autor min. Słynnej książki „Życie codzienne warszawskiego Getta”. Za okupacji niemieckiej był pracownikiem Urzędu Skarbowego, więc niemalże codziennie bywał na terenie getta. Był oficerem A.K., pełnomocnikiem ds. Getta. Swoje doświadczenia i obserwacje spisał w w/w książce. To pasjonująca i arcyciekawa lektura, którą wkrótce udostępnimy czytelnikom.« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 

ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 16 gości